ΜΥΣΤΙΚΑ

  • Δημιουργός θέματος -Summer at Home-
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

τα μυστικα βγηκαν σε πολυ περιεργο σημειο,μμμμμ περιεργο....


:clap:
 

DeletedUser4641

[yio]Τα μυστικά εμφανίζονται σε τυχαία σημεία του χάρτη.[/yio]
 

DeletedUser

σιγουρα?δεν το νομιζω...!δειτε λιγο στον κοσμο τα σημεια που ειναι τα μυστικα...ολο ΛΥΚΟΙ και ΣΟΣ διπλα...!ελεος,τζαμπα πρεμ που βαζουμε!
 

DeletedUser6091

σιγουρα?δεν το νομιζω...!δειτε λιγο στον κοσμο τα σημεια που ειναι τα μυστικα...ολο ΛΥΚΟΙ και ΣΟΣ διπλα...!ελεος,τζαμπα πρεμ που βαζουμε!

[mad]Τα μυστικά βγαίνουν τυχαία είτε το πιστεύετε είτε όχι.

Μπορείτε φυσικά να πάτε να μας καταγγείλετε να κάνουμε και καμια δουλειά γιατί λόγω καλοκαιριού έχει πέσει η κίνηση και στο κέντρο υποστήριξης και όλη μέρα κοιτάμε 4 τοίχους... Άντε να μας καταγγείλετε πως βγάλαμε τα μυστικά εκεί που θέλαμε, να πάρετε και εσείς την απάντηση σας από την εταιρία και εμείς να έχουμε κάτι να κάνουμε.

[/mad]
 

DeletedUser

κυριε βασιλιαδη θα δω το βραδυ που θα βγει το μυστικο,γιατι κατι μου λεει πως αυτο το μυστικο θα βγει κοντα σε μπαναρισμενο παιχτη!
 

DeletedUser20497

Mόνο τυχαία δεν βγαίνουν τα μυστικά. δεν είμαστε ούτε βλάκες ούτε τυφλοί. ούτε μικρά παιδιά να μας παραμυθιάζουν με ανέκδοτα..

μάλλον για να μην πω σίγουρα ότι..." κάποιοι" ετοιμάζουν τους λύκους κ τους σοσ να πάρουν τον κόσμο. κ εγώ είμαι σίγουρη επίσης ότι το επόμενο μυστικό θα βγει κοντά σε μπαναρισμένο παίκτη. πάμε ένα στοιχηματάκι???
 

DeletedUser6091

[mad]Αφού είστε τόσο σίγουροι, γιατί δεν κάνετε μια καταγγελία για την κακιά ομάδα διαχείρισης στην εταιρία? Αν χάσατε το e-mail σας το δίνω εγώ: info@innogames.de. Κάντε την καταγγελία σας να πάρετε την απάντηση σας να τελειώνουμε. Η μήπως φοβάστε πως η αλήθεια μπορεί να πληγώσει το παραμύθι που στήσατε?

Επόμενο σχόλιο κατά της ομάδας θα οδηγήσει τον δημιουργό του μόνιμα εκτός forum και 13 μέρες με ανοιχτές επιθέσεις εκτός game. Με χαρά όμως θα δεχθώ την απάντηση που θα λάβετε από την εταιρία να την βάλετε εδώ στο forum για να δούμε αν χάσατε η αν κερδίσατε το στοίχημα. Τι λέτε? Πάει?

[/mad]
 

DeletedUser26916

τι εγινε ... σας τα χαλασαν τα μυστικα εκει στην wanted ?

ααα ομως λεει και ο φυλτατος Mad ... Καταγγειλτεεεε τους !
 

DeletedUser26916

Ααα μπραβο ...

Και που σε ... Μολις σας απαντησουν βαλτε την απαντηση εδω περα να την δουμε και εμεις :)
 

DeletedUser6091

[mad]Και γιατί δεν περιμένετε την απάντηση κύριε μου για να κρίνετε? Εάν έχει ακουμπήσει κάποιος από την ομάδα μυστικό (το ότι τεχνικά δεν έχουμε τέτοια δυνατότητα δεν αγγίζει την ιστορία σας), εγώ την Δευτέρα το πρωί θα είμαι άνεργος. Μένει λοιπόν να δούμε αν θα απολυθώ η όχι :)

Εγώ το έχω πει και στην σελίδα μας στο Facebook παλαιότερα... Σαν το καλοκαίρι στις Φυλετικές Μάχες δεν έχει...

Καλο υπόλοιπο Σαββατοκύριακου εύχομαι :D

[/mad]
 

DeletedUser20497

φυσικά κ θα κάνουμε αλλά ξέρουμε ήδη την απάντηση εκ των προτέρων. η γραμμή είναι κοινή για όλους της εταιρείας σας δυστυχώς. δεν μπορείτε να έχετε διαφωνίες μέσα στην innogame. έτσι δεν είναι? ούτε συνεννοημένοι να είστε..

επίσης δεν είναι τυχαίο αγαπητέ κ. Βασιλειάδη τα μπαν που πέφτουν στη φυλή μας με ενδείξεις άσχετες κ άκαιρες κ όχι αποδείξεις. τυχαίο κ αυτό? δεν νομίζω .. κ τα μπαν που πέφτουν είναι τυχαίο που είναι στην ίδια περιοχή? δίπλα δίπλα είναι οι λογαριασμοί. σειρά ποιος έχει? 1mmortal? alek1345? lordos78? μπουτάκια μέσα? όλη στην ίδια περιοχή είναι. το μέλλον ελπίζω να με διαψεύσει..
 

DeletedUser

Σε ότι αφορά τα μυστικά που πήραμε εμείς το μόνο που έχω να πω είναι:

ότι εκτός από ένα σε όλα τα υπόλοιπα δώσαμε μάχες να τα πάρουμε! Και τα πήραμε!!!

Το τελευταίο μυστικό βγήκε 45 λεπτά με αρίστους από τον λόρδο!! και είχε τους αρίστους μέσα το χωριό!

Σε ότι αφορά τους λύκους εκεί ελπίζω να φανήκαν όντως τυχεροί
 

DeletedUser20497

πόσο σίγουρος είσαι ότι είχε τους αρίστους μέσα στο χωριό ο λόρδος κ ότι οι άριστοι του δεν ήταν στο δρόμο για να νομπλάρουν?

Κ το μυστικό που βγήκε δίπλα στο σκαρμούτσο κολλητά,,,,στα 35 λεπτά κ αυτό τυχαίο????
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ο μιμαρι είναι στης δυο μισή ώρες και εσύ τριάμισι εμείς το πήραμε από πιο μακριά


[ove] +10 πόντοι για παράβαση κανόνων του forum

Αποφύγετε την δημιουργία πολλαπλών posts. Μπορείτε σε ένα post να κάνετε περισσότερα του ενός "αποσπάσματα" από posts άλλων παικτών (προκειμένου να απαντήσετε ή να σχολιάσετε πολλούς μαζί) καθώς και να χρησιμοποιήσετε την "επεξεργασία" για να διορθώσετε ένα post σας αντί να φτιάξετε καινούριο.

by -Ovelix-[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20497

μην βιάζεσαι.. επειδή εγώ τον είχα επιτήρηση.. περίμενα να τους κολλήσω πίσω από το επιθετικό.
 

DeletedUser

Και τη ήθελες να κάνουμε εμείς να σε περιμένουμε να την κολλήσεις και να μην το πάρουμε?
 

DeletedUser

Mα και να την κολαγαν,παλι δεν θα το επαιρναν.
Ειναι απλα τα πραγαμτα......:D
 

DeletedUser20497

Και τη ήθελες να κάνουμε εμείς να σε περιμένουμε να την κολλήσεις και να μην το πάρουμε?

είπα εγώ κάτι τέτοιο? απλά σου εξηγώ γιατί υπήρχαν οι άριστοι στο χωριό του λόρδου κ δεν πήγαινα να το πάρω.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή