ΜΥΣΤΙΚΑ

  • Δημιουργός θέματος -Summer at Home-
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Για τους Σος δεν ξερω πω πηραν τ μυστικα δεν εχω λογο ομως να μην τους πιστεψω οτι δωσανε μαχες .Οσο για τους λυκους ασυλουμ που ανηκω το 1 το πηραμε 5 λεπτα νωριτερα απο wanted στο συγκεκριμενο χωριο εχασα 2 γεματα αμυντικα γιατι στελναμε ολοι αμυνες στο χωριο το μυστικο προλαβε και μετακινηθηκε και μετα το κατεκτησαν οι wanted και τρωγανε ολες μας τις αμυνες που μπαινανε σπαστα στο χωριο. 2 μυστικα τα χασαμε λογο κακης συνεννοησης το ενα (το πηραμε πισω βεβαια ) και το αλλο μας το προλαβαν οι Σος. Τωρα ειναι λογικο να βγουν και καποια μυστικα κοντα σε καποια φυλη αν εχει κατακτησει την ηπειρο της.

Υ.Γ Μην ψαχνετε να βρειτε δικαιολογιες σε ενδεχομενο ηττας σας
 

DeletedUser20497

Σε ότι αφορά τα μυστικά που πήραμε εμείς το μόνο που έχω να πω είναι:

ότι εκτός από ένα σε όλα τα υπόλοιπα δώσαμε μάχες να τα πάρουμε! Και τα πήραμε!!!

Το τελευταίο μυστικό βγήκε 45 λεπτά με αρίστους από τον λόρδο!! και είχε τους αρίστους μέσα το χωριό!

Σε ότι αφορά τους λύκους εκεί ελπίζω να φανήκαν όντως τυχεροί


όταν βγήκε το μυστικό οι άριστοι πήγαιναν να πάρουν χωριό. Γιαυτό δεν πάρθηκε αμέσως το μυστικό. όταν πήρατε την αναφορά οι άριστοι είχαν γυρίσει κ περίμεναν να φτάσει το επιθετικό.. τι δεν κατάλαβες? δεν είπα γιατί το πήρατε.. αν οι άριστοι ήταν μέσα στο χωριό δεν θα το παίρνατε είδηση πότε θα το παίρναμε κ θα το μεταφέραμε.
 

DeletedUser31147

Από μια φυλή που είχε σαν μέλος της τον ίδιο τον metaler , όλα αυτά που λέγονται είναι το λιγότερο αστεία . Αν λέω αν , η ομάδα διαχείρισης ήθελε κάποιον να ευνοήσει ποιον άλλον από εσάς ?
Για τους Λύκους πάλι και τα περί τύχης , έχω να πω ότι ας πρόσεχαν οι Vikings ας μην είχαν πάρει παραμάζωμα τα barbara μέσα στον πυρήνα τους , και ίσως ήταν αυτοί περισσότερο τυχεροί ..
Και για να λέμε και τα πράγματα με το όνομα τους ...μετρήσατε είδατε ότι οι λύκοι -asylum και sos έχουν έτοιμη την δωδεκάδα , σύμφωνα με το σενάριο σας οι sos είναι σύμμαχοι με "ασυλουμ" , βρωμάει ήττα και αρχίσατε να τα ρίχνετε στον διαιτητή ...
 

DeletedUser

Από μια φυλή που είχε σαν μέλος της τον ίδιο τον metaler , όλα αυτά που λέγονται είναι το λιγότερο αστεία . Αν λέω αν , η ομάδα διαχείρισης ήθελε κάποιον να ευνοήσει ποιον άλλον από εσάς ?
Για τους Λύκους πάλι και τα περί τύχης , έχω να πω ότι ας πρόσεχαν οι Vikings ας μην είχαν πάρει παραμάζωμα τα barbara μέσα στον πυρήνα τους , και ίσως ήταν αυτοί περισσότερο τυχεροί ..
Και για να λέμε και τα πράγματα με το όνομα τους ...μετρήσατε είδατε ότι οι λύκοι -asylum και sos έχουν έτοιμη την δωδεκάδα , σύμφωνα με το σενάριο σας οι sos είναι σύμμαχοι με "ασυλουμ" , βρωμάει ήττα και αρχίσατε να τα ρίχνετε στον διαιτητή ...

Απο μια φυλη που εχει μελος της τον ΜΑΚΡΟΜΠΑΡΟΝ ολα αυτα που λεγονται ειναι ξεκαρδιστικα! Οπως και να εχει οι Λυκοι με τους ΣΟΣ κλεινουν και τωρα κοσμο αν γουσταρουν χωρις να εχουν αναγκη εσενα και το συναφι σου.
 

DeletedUser6091

[mad]Εγώ θα ρίξω και άλλο λάδι στη φωτιά γιατί έχω αρχίσει να το διασκεδάζω. Στην asylum ήταν επίσης ο Nikoma (game operator) ενώ μου έχει προταθεί και εμενα να μπω και να πάρω λογαριασμό στη συγκεκριμένη φυλή 2-3 φορες.

Οποτε λογικό να στηρίζει σύσσωμη η ομάδα την συγκεκριμένη φυλή έτσι?

(Και τώρα βάζουμε μουσική και απολαμβάνουμε την συζήτηση. )


[/mad]
 

DeletedUser20497

Απο μια φυλη που εχει μελος της τον ΜΑΚΡΟΜΠΑΡΟΝ ολα αυτα που λεγονται ειναι ξεκαρδιστικα! Οπως και να εχει οι Λυκοι με τους ΣΟΣ κλεινουν και τωρα κοσμο αν γουσταρουν χωρις να εχουν αναγκη εσενα και το συναφι σου.


αυτό κ ο πιο άσχετος το καταλαβαίνει .. οπότε αυτό τι σημαίνει?
 

DeletedUser31147

Μάλιστα .. το θέμα δεν είναι που βγήκαν τα μυστικά , αλλα το να μην κλείσουν οι "ασυλουμ" τον κόσμο . Τώρα καταλαβαίνω και το doktora που πήραν μερικοί εδώ μέσα με το photoshop .
Γιόργκεν , μην ξεχάσεις να καταθέσεις πατέντα , στην νέα βρισιά που βρήκες .. "μακροβαρον" .. την λες την λέξη και γεμίζει το στόμα σου . Την φτύνεις και τον κανεις τον άλλον σκουπίδι .
Mad πες την αλήθεια ..πάει καρφώθηκες έτσι κι αλλιώς .. υποστηρίζεις τους asylum έτσι ? κάτι σου έκανε ο "μεταλερ" και θέλεις να του πας κόντρα .
 

DeletedUser

αγαπητε κυριε βασειλιαδη στο φορουμ μεσα γραφετε δειτε και τα προσωπικα σας μηνυματα και απαντηστε και εκει!γιατι βλεπω να πεφτει και αλλο λαδι στην φωτια
 

DeletedUser26159

φυσικά κ θα κάνουμε αλλά ξέρουμε ήδη την απάντηση εκ των προτέρων. η γραμμή είναι κοινή για όλους της εταιρείας σας δυστυχώς. δεν μπορείτε να έχετε διαφωνίες μέσα στην innogame. έτσι δεν είναι? ούτε συνεννοημένοι να είστε..

επίσης δεν είναι τυχαίο αγαπητέ κ. Βασιλειάδη τα μπαν που πέφτουν στη φυλή μας με ενδείξεις άσχετες κ άκαιρες κ όχι αποδείξεις. τυχαίο κ αυτό? δεν νομίζω .. κ τα μπαν που πέφτουν είναι τυχαίο που είναι στην ίδια περιοχή? δίπλα δίπλα είναι οι λογαριασμοί. σειρά ποιος έχει? 1mmortal? alek1345? lordos78? μπουτάκια μέσα? όλη στην ίδια περιοχή είναι. το μέλλον ελπίζω να με διαψεύσει..

Καλά εδώ μας δουλεύουν ψιλογαζί μου φαίνεται. Για πείτε μας κύριοι διαχειρηστές πώς μπορεί να συνδεθεί κάποιος σε λογαριασμό χωρίς να κόψει επιτήρηση; Εχετε καταστρέψει πλέον τον σέρβερ με αυτά τα απαράδεκτα μπάν για ηλίθιους λόγους. Νομίζετε οτι απευθύνεστε σε τίποτα 10χρονα; Για να δούμε η μητρική εταιρεία τι θα πεί τώρα για συγκεκριμένο αποκλεισμό. Εαν πεί τα ίδια με την προηγούμενη φορά τοτέ σίγουρα τα email δεν φτάνουν εκεί που πρέπει και αποδεικνύεται οτι οι κόσμοι είναι στημένοι πλέον και δεν αξίζει να ασχολείται κανένας μαζί σας.
 

DeletedUser20497

Καλά εδώ μας δουλεύουν ψιλογαζί μου φαίνεται. Για πείτε μας κύριοι διαχειρηστές πώς μπορεί να συνδεθεί κάποιος σε λογαριασμό χωρίς να κόψει επιτήρηση; Εχετε καταστρέψει πλέον τον σέρβερ με αυτά τα απαράδεκτα μπάν για ηλίθιους λόγους. Νομίζετε οτι απευθύνεστε σε τίποτα 10χρονα; Για να δούμε η μητρική εταιρεία τι θα πεί τώρα για συγκεκριμένο αποκλεισμό. Εαν πεί τα ίδια με την προηγούμενη φορά τοτέ σίγουρα τα email δεν φτάνουν εκεί που πρέπει και αποδεικνύεται οτι οι κόσμοι είναι στημένοι πλέον και δεν αξίζει να ασχολείται κανένας μαζί σας.

όλα συμβαίνουν πλέον στον ελληνικό σέρβερ αγαπητέ αλέκο.. απo bug.... μέχρι πιθανή ανίχνευση παράνομου λογισμικού χωρίς ποτέ φυσικά να δίνονται πιστευτές, λογικές, τεκμηριωμένες, αξιόπιστες απαντήσεις.. Εγώ ένα δεν μπορώ να καταλάβω. πως δίνονται μπαν μόνο με υποψία και ενδείξεις χωρίς αποδείξεις? τόσα χρόνια παίζω φυλετικές .. κάθε χρόνο μπαίνουν καινούργιες ορολογίες στις αιτιολογίες των μπαν. κ φυσικά ξοδεύουμε τα ωραία μας ευρουλάκια για να μας πουν ότι υπάρχουν μόνο ενδείξεις.. δεν υπάρχουν αποδείξεις. το ανέκδοτο με την γιαγιά στο δικαστήριο πιστεύω να το ξέρετε αρκετοί..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6091

όλα συμβαίνουν πλέον στον ελληνικό σέρβερ αγαπητέ αλέκο.. απo bug.... μέχρι πιθανή ανίχνευση παράνομου λογισμικού χωρίς ποτέ φυσικά να δίνονται πιστευτές, λογικές, τεκμηριωμένες, αξιόπιστες απαντήσεις.. Εγώ ένα δεν μπορώ να καταλάβω. πως δίνονται μπαν μόνο με υποψία και ενδείξεις χωρίς αποδείξεις? τόσα χρόνια παίζω φυλετικές .. κάθε χρόνο μπαίνουν καινούργιες ορολογίες στις αιτιολογίες των μπαν. κ φυσικά ξοδεύουμε τα ωραία μας ευρουλάκια για να μας πουν ότι υπάρχουν μόνο ενδείξεις.. δεν υπάρχουν αποδείξεις. το ανέκδοτο με την γιαγιά στο δικαστήριο πιστεύω να το ξέρετε αρκετοί..

[mad]Καλά, επειδή δεν μπορώ τα παραμύθια μιας και είμαι μεγάλο παιδί πλέον, 6 μήνες εκτος forum γιατί με πετύχατε στις εκπτώσεις.

[/mad]
 

DeletedUser

ωρε γλεντια!να ζησεις ελλαδα αθανατη!ελα τωρα που γυρναει ποιος θα ειναι ο επομενος?
 

DeletedUser1260

Η αληθεια τσουζει... Σας λυπαμαι. Κλειστε κι αλλα στοματα με την δικτατορια που εχετε κτισει.
 

DeletedUser6091

Η αληθεια τσουζει... Σας λυπαμαι. Κλειστε κι αλλα στοματα με την δικτατορια που εχετε κτισει.

[mad]3 εβδομάδες εκτος για προσβολή της ομάδας διαχείρισης.

Χαίρομαι που ονομάζετε δικτακτορία την τήρηση των κανόνων. Δεν περίμενα κάτι διαφορετικό ξέρετε...

[/mad]
 

DeletedUser27735

μιλάτε για τα μυστικά τον λύκων μονο?γιατί στους wanted βγήκανε άσχημα τα μυστικά?
4 μυστικά βγήκανε ανάμεσα σε vikings και λύκους η ήταν τυχαίο που δεν μπορέσατε να τα πάρετε και αυτά? σε wanted βγήκανε 2 απλός κάναμε αυτό που έπρεπε!φταίει το "στιμισο" που έχουμε στον χαρτί :D
 

DeletedUser

mad ριξε πονο....!οσο πανε τα λογια του αληθευονται,..!
 

DeletedUser

[mad]Καλά, επειδή δεν μπορώ τα παραμύθια μιας και είμαι μεγάλο παιδί πλέον, 6 μήνες εκτος forum γιατί με πετύχατε στις εκπτώσεις.

[/mad]




επειδη δεν μπορεις τις αληθειες και ζοριζεσαι...!
 

DeletedUser27572

mad ριξε πονο....!οσο πανε τα λογια του αληθευονται,..!

γιατι εμηνες μονο εσυ αποτι καταλαβα απο τους παικτες του 23 που να μπορει να σχολιασει ακομα σε αυτο εδο το φορουμ καληερα να προσεχεις περισσοτερο.
 

DeletedUser8333

εγω δεν καταλαβαινω ποιο ηταν το αρχικο παταπονο των Κλοουν,που τωρα ειναι Γουοντιντ...Η φυλη τους εχει 7 μυστικα...τι ακριβως ηθελαν,να παρουν αμεσως και τα 12??
Λενε πως ανησυχουν μιπως κια κλεισουμε τον κοσμο με τους Λυκουσ,αλλα δεν καθονται να σκεφτουν....''αν ο κοσμος δεν ειχε μυστικα,μπορουσαμε να τον κερδισουμε?''.Δεν νομιζω....
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή