Συγχαρητήρια στην ΜΑΝ

Συζήτηση στο forum 'Συζητήσεις' που ξεκίνησε από το μέλος ΑΝΟΥΒΗΣ, στις 5. Αυγ 2013.

Μοιραστείτε τη σελίδα

1. ΑΝΟΥΒΗΣ

ΑΝΟΥΒΗΣ Well-Known Member

Συγχαρητήρια στην ΜΑΝ και σε ολα τα μελη της για το κλεισιμο του τελευταιου μεγαλου server στο παιχνιδι μετα απο 2.5 χρονια σχεδον με 100% κυριααρχια.

Απο την στιγμη της διμηουργειας της περιπου 6 μηνες μετα το ανοιγμα του κ13 μεχρι τελους(μονο τους τελευταιους 2 μηνες υπηρξε χαλαρωμα) ηταν συνεχεια σε πολεμο.
    [SPOIL]Aρχικα με ΘΒ-NV μετα με gosou(ΝV-ΘΒ-mafia-MYR...) στην συνεχεια ενω ηταν σε πολεμ με 300 και Mtds(κοματια πρωην gosou) υπηρξε προδοτικη κινηση απο ενα κοματι της και εμφυλιος και για κερασακι στην τουρτα πολεμος παλι στο τελος με Λ-vnd.[/SPOIL]

2. zarganitsa

zarganitsa Active Member

Για εμένα προσωπικά έχω να πώ ότι ήταν τιμή μου που έπαιξα με όλους σας παρέα και χαίρομαι που στον πρώτο μου κόσμο αξιώθηκα να γνωρίσω όμορφους ανθρώπους, όχι ότι μας έλειψαν τα παρατράγουδα. (χοχοχοχο)
    Νομίζω ότι το παρεάκι που δημιουργήθηκε μετά την ένωση μας και το παρεάκι είχαμε σαν 300 παλαιότερα είναι καλύτερη ανάμνηση απο τον Κ13.

Συγχαρητήρια στην ΜΑΝ και απο εμένα.