συζητηση κ21

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26303
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser30047

αχαχαχχαχααχααχχχααχ



[pio]δόθηκε ποινή[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15940

Παλι καλα παλιοπαιδα που εδω ειναι υποφορουμ και οι μοδερατορες θα αργησουν να το κοιταξουν!! Δεν θα ειχατε φαει μονο μπαν για σπαμ!! Φυλακη θα ειχατε παει!!! :D



[pio]δόθηκε ποινή[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28885

Και να δούμε ποιος θα τους πηγαίνει τσιγάρα.. Παιδιά να πούμε και τίποτα ον τόπικ γιατί θα αρχίσουν να πέφτουν τα infraction σαν στραγάλια.. Στο θέμα μας λοιπόν, στηλιτεύστε ελεύθερα αυτούς τους επαίσχυντους σαλτιμπάγκους που κατάφεραν μετά κόπων και βασάνων να κλείσουν (άλλον) ένα κόσμο, απλά και μόνο επειδή η VH βαρέθηκε να ασχοληθεί μαζί τους και προτίμησε να το ρίξει στις (ξ)απλωτές και τα μακροβούτια. Λούτσε για σένα δουλεύω να έχεις να απαντάς.. :p
 

DeletedUser

ρομπέρτο αλάνι πάρτους όλους

τι καθόμαστε και συζητάμε αν ήταν δίκαιο οι άδικο!!

οποιος μας προκάλεσε έφαγε σφαλιάρα,οποιος δεν μας προκάλεσε απλά φοβόταν!!


συγγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά πραγματικά μας άξιζε,αν και μετά t μπανάκι την έκανα και εγώ για "μπανακια" :)
δεν ανησύχησα ούτε μια στιγμή ήταν ο ρομπέρτο στο τιμόνι του λογαριασμού :p

σταυρο-"τομαραυα",αν και είχε κάποιες φουρτούνες οι πορόια τις φυλής t αποτέλεσμα σε δικαιώνει απόλυτα,χαρά μου να παίξω μαζί σου όπως και με τη μάικ-μαλαματίνα κώστα-ούγκο πάνo-noobsfarmer τους 2-Λούτσους και με παιδιά από τους solo αλλα γενικά και με πολλά αλλα παιδιά από cxc!!
 

DeletedUser15940

Και να δούμε ποιος θα τους πηγαίνει τσιγάρα.. Παιδιά να πούμε και τίποτα ον τόπικ γιατί θα αρχίσουν να πέφτουν τα infraction σαν στραγάλια.. Στο θέμα μας λοιπόν, στηλιτεύστε ελεύθερα αυτούς τους επαίσχυντους σαλτιμπάγκους που κατάφεραν μετά κόπων και βασάνων να κλείσουν (άλλον) ένα κόσμο, απλά και μόνο επειδή η VH βαρέθηκε να ασχοληθεί μαζί τους και προτίμησε να το ρίξει στις (ξ)απλωτές και τα μακροβούτια. Λούτσε για σένα δουλεύω να έχεις να απαντάς.. :p

Η αληθεια ειναι οτι οσα και να τους εσουρα εδω στο παλιοφορουμ οφειλω να παραδεχτω οτι οι βιλατζ χαντερς ηταν ωραιοι τυποι που ποτε δεν ξεφυγαν απο τα ορια του παιγνιου!! Αν εξαιρεσεις βεβαια 2-3 παλιοπαιδα βεβαια που επιβεβαιωνουν τον κανονα!!

Οπως ξαναματαπα ελπιζω σε αλλον κοσμο να παιξουμε ολοι μαζι παρεα!! και οι σολος και οι βιλατζ χαντερς!!! Οι φημες που κυκλοφορουν λενε οτι ο τουρλουμπουκης και ο τομαραγιας εχουν ορεξεις και για αλλα!! :D

σταυρο-"τομαραυα",αν και είχε κάποιες φουρτούνες οι πορόια τις φυλής t αποτέλεσμα σε δικαιώνει απόλυτα,χαρά μου να παίξω μαζί σου όπως και με τη μάικ-μαλαματίνα κώστα-ούγκο πάνo-noobsfarmer τους 2-Λούτσους και με παιδιά από τους solo αλλα γενικά και με πολλά αλλα παιδιά από cxc!!

Αλεξ η χαρα δικια μας! Ησουν ωραιο παιχτρονι και το κυριοτερο ωραιος ανθρωπος!!

[SPOIL]Αν και ησουν λιγο γκευ!!! :)[/SPOIL]


[mad]+10 για παραβίαση των κανόνων του forum.

Οι ερωτικές προτιμήσεις των χρηστών δεν αφορούν την κοινότητα.


...by Mad18...[/mad]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15940

[SPOIL]Αν και ησουν λιγο γκευ!!! :)[/SPOIL]


[mad]+10 για παραβίαση των κανόνων του forum.

Οι ερωτικές προτιμήσεις των χρηστών δεν αφορούν την κοινότητα.


...by Mad18...[/mad]

Δεκτη η ποινη μου κυριε αρχιαδμηνιστρατορα!!! Δεν επρεπε σε καμια περιπτωση να τον πω ντιγκιντανγκα γιατι ειναι κατι που δεν αφορα την κοινοτητα!!!

Αλλα μεταξυ μας Αλεξ !!! Την πηδ@ς την Μακρυπουλια?? :D



[pio]10 πόντοι για Παράβαση των κανόνων του Φόρουμ

Αποφύγετε την δημιουργία πολλαπλών posts. Μπορείτε σε ένα post να κάνετε περισσότερα του ενός "αποσπάσματα" από posts άλλων παικτών (προκειμένου να απαντήσετε ή να σχολιάσετε πολλούς μαζί) καθώς και να χρησιμοποιήσετε την "επεξεργασία" για να διορθώσετε ένα post σας αντί να φτιάξετε καινούριο.

by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28807

ρομπέρτο αλάνι πάρτους όλους

τι καθόμαστε και συζητάμε αν ήταν δίκαιο οι άδικο!!

οποιος μας προκάλεσε έφαγε σφαλιάρα,οποιος δεν μας προκάλεσε απλά φοβόταν!!


συγγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά πραγματικά μας άξιζε,αν και μετά t μπανάκι την έκανα και εγώ για "μπανακια" :)
δεν ανησύχησα ούτε μια στιγμή ήταν ο ρομπέρτο στο τιμόνι του λογαριασμού :p

σταυρο-"τομαραυα",αν και είχε κάποιες φουρτούνες οι πορόια τις φυλής t αποτέλεσμα σε δικαιώνει απόλυτα,χαρά μου να παίξω μαζί σου όπως και με τη μάικ-μαλαματίνα κώστα-ούγκο πάνo-noobsfarmer τους 2-Λούτσους και με παιδιά από τους solo αλλα γενικά και με πολλά αλλα παιδιά από cxc!!

εμενα στο κλασιμο αλεξουκο που σου πηρα και τον δευτερο ληστη σου?



[pio]10 πόντοι για spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29837

10 πόντοι για spamming



[ove]Μόνιμος αποκλεισμός απο το forum.

Σφετερισμός στοιχείων μέλους του προσωπικού (όνομα, avatar, υπογραφή, τρόπος γραφής κλπ.) οδηγεί σε άμεσο αποκλεισμό από το φόρουμ και σε ακραίες περιπτώσεις και από το παιχνίδι.

By -Ovelix-[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

μήτσο την μακρυπούλια την πληρώνω για εφέ μην μου βγάλουν t όνομα ;)

όχι ζήλιες "τολακο",και άλλο που δεν θέλει ο λούτσος να το δέσει το γλυκό αφού είπαμε εσέι είσαι οι αδυναμία μου,οι αρρώστια οι τρελα!! ;)


p.s

"τραγικ" "λολερα", "ντιλιβερα" ήταν απόλαυση να σε παρακολουθώ να τσακώνεσαι και να κράζεις τους συμπαίχτες σου από την πρώτη μέρα του server :p
πως τα κατάφερες και δεν έφαγες εσωτερικό ένας θεός ξέρει χάχα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή