ΑΣΥΛΟΥΜ vs Viking

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24162
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser24162

Πλευρά 1:
Φυλές: ASYLUM
Πλευρά 2:
Φυλές: Viking

Timeframe: 01/07/2013 14:57:30προς04/07/2013 05:17:41

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 24
Πλευρά 2: 20
Διαφορά: 4

chart



Τα έβαλα τώρα για να δούμε και πως θα πάει το αυριανό σας πλάνο.....:angry:

Καλή επιτυχία.
 

DeletedUser24177

Περιμενεις να εμφανιστει κανενας Βικινγκ εδω? Μονο κανενας σωστος...

Αυτοι στο παρασκηνιο να παιρνουν παραμαζωμα παιχτες μας και των κλοουν με λασπολογα μπας και αποσπασουν κανεναν... Αλλα που τετοια τυχη:oops:

Θα βαλω αυριο συνομιλιες στο φορουμ μας να γελασετε ολοι...
 

DeletedUser

Πλευρά 1:
Φυλές: ASYLUM
Πλευρά 2:
Φυλές: Viking

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 5
Πλευρά 2: 1
Διαφορά: 4

chart


Δημήτρη......κάναμε πλάνο και δεν μου είπες τίποτα; ο Πάνος μου είπε οτί τρώμε πλάνο...τζάμπα άμυνες στέλναμε;:'(
 

DeletedUser30832

παντως εμενα το πλανακι μου μια χαρα πηγε.....
2 χωρια απο paragas , 1 απο toutoumpela, 1 απο billliak:axe:
 

DeletedUser

Ένας κούκος ....δεν φέρνει την άνοιξη....:grrr:


Πλευρά 1:
Φυλές: ASYLUM
Πλευρά 2:
Φυλές: Viking

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 8
Πλευρά 2: 5
Διαφορά: +3 με πλάνο σας.


Οι πολλοί κούκοι .....είναι η καταστροφή σας.:hmmm:
 

DeletedUser30832

Ναι συμφωνω εμεις δεν εχουμε κουκους.... Οριστε κ μερικες χρησιμες πληροφοριες για το κοινο που μας διαβαζει....
https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9A%CE%BF%CF%8D%CE%BA%CE%BF%CF%82

'' Οι πολλοί κούκοι .....είναι η καταστροφή σας. ''

Οντως κ εσεις πρεπει να εχετε πολλους αν κρινω απο τον τροπο αναπτυξη σας τοσο καιρο

'' Ο Κούκος είναι ευρύτατα γνωστός για το φαινόμενο του παρασιτισμού που εμφανίζει, ο οποίος, στην περίπτωση αυτή, ονομάζεται αναπαραγωγικός παρασιτισμός (brood parasitism), διότι αναφέρεται αποκλειστικά στο φώλιασμα και την ωοτοκία του, σε σχέση με τα παρασιτούμενα πτηνά: σε γενικές γραμμές, ο θηλυκός Κούκος γεννάει τα αυγά του στις φωλιές άλλων πουλιών, βρίσκοντας την κατάλληλη στιγμή και, απορρίπτοντας από την εκάστοτε φωλιά αντίστοιχο αριθμό αυγών του ιδιοκτήτη (συνήθως 1 αυγό ανά φωλιά, σπάνια 2). Κατόπιν απομακρύνεται γρήγορα, με την όλη διαδικασία να διαρκεί περίπου 10 δευτερόλεπτα. Ένα θηλυκό μπορεί να επισκεφθεί μέχρι και 25 φωλιές κατά τη διάρκεια της περιόδου αναπαραγωγής (βλ. Ωοτοκία).''



Πλευρά 1:
Φυλές: Viking
Πλευρά 2:
Φυλές: ASYLUM

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 30
Πλευρά 2: 39
Διαφορά: 9

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 148,705
Πλευρά 2: 211,840
Διαφορά: 63,135

chart
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24177

Βρε παλικαρε σε ειχα για εξυπνο και στρωμενο παιδι... Με αυτο το ποιηματακι για τους κουκους προσπαθεις να περασεις καποιο υπονοουμενο? Αν ναι, ειναι πολυ αστοχο...
 

DeletedUser

Vikings - WANTED - SOS-OY και το παραμύθι συνεχίζεται...

Ετοιμαστείτε λοιπόν για διακοπές στο Σαράγιεβο.

jam.
 

DeletedUser

Σε κάθε κόσμο τα ίδια θα λέτε?Δεν βαρεθήκατε?
 

DeletedUser24177

Χαχαχαχ με τη διαφορα οτι ο Τζαμ τους κλεινει κιολας :axe:

:D
 

DeletedUser

εχε χαρη που τα παρατησα γιατι αλλιως η φυλη θα ειχε φαει πυξιδα απο εμενα φυσικα....ultimate αν σε ενοχλει το ποστ απλα δεινει του..υπαρχουν αλλοι πιο σοβαροι απο εσενα
 

DeletedUser

Χαχαχαχ με τη διαφορα οτι ο Τζαμ τους κλεινει κιολας :axe:

:D

Βιάζεσαι...

Όπως ποιον έκλεισε;Όσους κόσμους τον είδα σαν τζαμα'ι'κανό τα παράτησε άλλωστε οι φήμες αυτο λένε...

εχε χαρη που τα παρατησα γιατι αλλιως η φυλη θα ειχε φαει πυξιδα απο εμενα φυσικα....ultimate αν σε ενοχλει το ποστ απλα δεινει του..υπαρχουν αλλοι πιο σοβαροι απο εσενα

Μίλησε κάποιος πιο σοβαρός από εμένα που δεν ξέρει κ τα στοιχειώδη σε άλλα ποστ και γράφει σαν καρνάβαλος..εντάξει
 

DeletedUser24177

Και για μενα τα ιδια λενε οι φημες... Αλλα οπως και να το κανουμε ειναι απλα φημες... Για κοσμους μπορεις αν πραγματι σ ενδιαφερει να τον ρωτησεις, ειναι αρκετοι...
 

DeletedUser

αν σε ενοχλει το ποστ απλα δεινε του .απο το λιγο που σου μιλησα με κουρασες ....φιλε απλα νουμπ και τπτ αλλο.
 

DeletedUser

Και για μενα τα ιδια λενε οι φημες... Αλλα οπως και να το κανουμε ειναι απλα φημες... Για κοσμους μπορεις αν πραγματι σ ενδιαφερει να τον ρωτησεις, ειναι αρκετοι...

Δεν με ενδιαφέρει δεν τον ξέρω και προσωπικά το άτομο απλά λέω...

αν σε ενοχλει το ποστ απλα δεινε του .απο το λιγο που σου μιλησα με κουρασες ....φιλε απλα νουμπ και τπτ αλλο.

Πιτσιρικά πρόσεξε πως μιλάς.Είσαι τύπου καμένο μυξιάρικο που παίζει lol και επειδή feedαρει του φταίνε οι συμπαίκτες του (άσχετα αν αυτοι κάνουν carry το game για τον μικρό νουμπά).Δεν ξέρεις καν την ιστορία μου και με λες νουμπ.Πόσα κιλά βλακείας κουβαλάς αλήθεια;Μάθε και να γράφεις
 

DeletedUser

Βιάζεσαι...

Όπως ποιον έκλεισε;Όσους κόσμους τον είδα σαν τζαμα'ι'κανό τα παράτησε άλλωστε οι φήμες αυτο λένε...



Μίλησε κάποιος πιο σοβαρός από εμένα που δεν ξέρει κ τα στοιχειώδη σε άλλα ποστ και γράφει σαν καρνάβαλος..εντάξει


Υπάρχει κάποιος κανόνας που να λέει ότι πρέπει να παίζω μόνο με 1 όνομα;
και αφου είσαι τόσο περίεργος και απλά λες ανακρίβειες χωρίς να ξέρεις, στείλε ένα μυνηματάκι να μάθεις που έπαιξα, ποιους έκλεισα και ποιους άνοιξα.

Μέχρι τότε θα περιμένω να δω και κανά σπαθάκι in game, γιατί έχει καταντήσει πολύ βαρετός ο κόσμος.
Don Axel.
 

DeletedUser

Δεν με ενδιαφέρει δεν τον ξέρω και προσωπικά το άτομο απλά λέω...



Πιτσιρικά πρόσεξε πως μιλάς.Είσαι τύπου καμένο μυξιάρικο που παίζει lol και επειδή feedαρει του φταίνε οι συμπαίκτες του (άσχετα αν αυτοι κάνουν carry το game για τον μικρό νουμπά).Δεν ξέρεις καν την ιστορία μου και με λες νουμπ.Πόσα κιλά βλακείας κουβαλάς αλήθεια;Μάθε και να γράφεις
Οταν εβρεχε βλακια εσυ δεν κραταγες ομπρελα... εσυ εισαι μιξιαρικο καμμενο με το pac-man...ααα και τωρα που το ειπες lol δεν εχω ανοιξε τα στραβα σου και δες τι λεω , οτι θα με κανετε να εγγραφω και μετα να βρεις το θαρρος να μου μιλησεις επαναστατη(του υπολογιστη) καταλαβες..αν οχι δεν με ενδιαφερει και μην μου ξαναμιλησεις :noob: αααα και μην το ξεχασω εισαι noob :noob: :noob: :grrr2:
 

DeletedUser8333

Vikings - WANTED - SOS-OY και το παραμύθι συνεχίζεται...

Ετοιμαστείτε λοιπόν για διακοπές στο Σαράγιεβο.

jam.

Don Axel τους SOS-OY δεν τους ειχατε τελειωμενους στην αρχη?τι εγινε τωρα και τους αναφερεις?
 

DeletedUser

Μα ... τελειωμένοι είναι και τώρα, δε πιστεύω να άλλαξε και κάτι.
 

DeletedUser30790

Don Axel τους SOS-OY δεν τους ειχατε τελειωμενους στην αρχη?τι εγινε τωρα και τους αναφερεις?

χμμ δημητρη προσωπικα δν τους ειχα τελειωμενους εξ αρχης..γνωριζω αρκετα ατομα απο εκει...για μενα πατε συμπαθητικα καλα...δν σας υποτιμαω παιζετε στα ισια ξυλο με τους κλοουν

king silva
 
Κορυφή