Η CxC στον 24???

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18900
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Από πότε είναι κακό ή υποτιμητικό για μια φυλή να στρατολογεί καλούς παίκτες από τους αντιπάλους της? Τι σημαίνει αυτό ότι δεν θα μπορούσε να τους κερδίσει έτσι και αλλιώς? Μάλλον όχι γιατί τότε δεν θα επέλεγαν και οι ίδιοι να στρατολογηθούν. Απλά επιλεγεί έναν λιγότερο επίπονο, ποιο σίγουρο και φυσικά ποιο επικερδή τρόπο (δεν αναφέρομαι σε συγχωνεύσεις ολόκληρων ηπείρων το οποίο έχει καταντήσει κωμωδία).

Υποτιμητικό και ντροπιαστικό είναι για τους παίκτες που επιλεγούν να αφήσουν την φυλή τους για να στρατολογηθούν από τους αντιπάλους τους πουλώντας ουσιαστικά τους υπόλοιπους. Έχουν γεμίσει οι φυλετικές καιροσκόπους που φοβούνται να παίξουν όταν υπάρχει πιθανότητα να χάσουν και νομάδες που δεν σέβονται τους συμπαίκτες και την φυλή στην οποία βρίσκονται. Δεν γνωρίζω τους περισσότερους από τους αρχικούς παίκτες της CxC αλλά μου δίνουν την εντύπωση παικτών που θα μπουν σε έναν κόσμο και ή θα κερδίσουν με το όνομα CxC ή θα χάσουν με το όνομα CxC. Ανεξάρτητα από ικανότητες, στρατηγική, διπλωματία κτλ αυτό δείχνει φυλή με σωστή νοοτροπία.

Δεν παρακολούθησα τον κ21 αλλά η συμπεριφορά ορισμένων ατόμων είναι τόσο προβλέψιμη που δεν χρειάζεται καν να δεις που είναι το πρώτο χωριό τους για να καταλάβεις τι θα γίνει. "Ο Όμηρος θα ιδρύσει τους REC, ταυτόχρονα θα μιλάει με όλο τον κόσμο στο skype για να να τα έχει καλά με όλους και όταν τελειώσουν τα εύκολα χωριά και δει ότι το συνονθύλευμα που μάζεψε δεν τσουλάει θα πάρει την παρέα του και θα μπει σε όποια φυλή βρει πρόσφορο έδαφος". Φταίει η CxC που τους στρατολόγησε? Σίγουρα υπάρχει το ρίσκο να πηδήξουν από την βάρκα στα δύσκολα αλλά από την στιγμή που της βγήκε νομίζω δικαιώνεται.
 

DeletedUser2415

.........Φταίει η CxC που τους στρατολόγησε? Σίγουρα υπάρχει το ρίσκο να πηδήξουν από την βάρκα στα δύσκολα αλλά από την στιγμή που της βγήκε νομίζω δικαιώνεται.

Γεια σου ρε φανη χρονια και ζαμανια :)

τα εχω γραψει απειρες φορες αλλα ειναι ψιλα γραμματα για καποιους..Η CxC παντα ακολουθουσε τις εξελιξεις στον χαρτη και μετα εκανε αναλογες κινησεις σε διπλοματια στρατολογισεις κ.τ.λ. οπως πολυ σωστα αναλυσες.!!
 

DeletedUser18900

κωστάκη την παροιμία που λέει: στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις κτυπα... την έχεις ακουστά?

σε έχω ακόμα αποκλεισμένο ε? κάτσε να σε διαγράψω τώρα γιατι μολυνεις τις επαφές μου στο skype απόβρασμα...


harre αν και δεν ήσουν στον 21 έπιασες τον παλμό της cxc
κατι που ο τιτανοτεραστιος " απίστευτος18" δεν θα πιάσει ούτε σε 10 χρονια...
 

DeletedUser15940

Μου κανετε πλακα οτι ασχολειστε ακομη με τον Κπαπ????? :D
 

DeletedUser29654

Απαντίστε μου λίγο κάτι.. δέν βαρεθήκατε ακόμα???

Δέν έχει πολύ ώρα που κάθισα να διαβάσω τα όσα γράφτηκαν και βαρέθηκα την ζωή μου.
Ο κάθε παίκτης και άνθρωπος έχει εγωισμό και τον δείχνει πάντα και παντού
και λογικό να λέει οτι είναι γαμάτος και ο καλύτερος παίκτης και με το δίκαιό του
αλλα να μιλάτε καμια 6-7 καρτέλες?!?! δέν νομίζω να του αλλάξετε γνώμη.

Τώρα όλοι που έχουν γράψει εδώ το μόνο που προσπάθησαν να κάνουν είναι να παραδεχτούν την νίκη της σί εξ σι στον σέρβερ 21
άν και κάποιοι προσπάθησαν να λασπολογίσουν την νίκη αυτή.

Εγώ με την σειρά μου να υπενθημίσω πως άν ήθελε η σί έξ σι θα μπορούσε να στρατολογίσει κατευθείαν τις φυλές που προαναφέρθηκαν δίχως να ανοίξει πόλεμο μαζί τους.
Μόνο σε μία "απορροφήθηκε" και αυτό γιατί ήταν προσωπική φίλοι των περισσοτέρων. Σόρυ κ όλλας αλλα δέν θα κάτσουν να απολογηθούν τα παιδιά σε κάνέναν.

Χάρηκα εγώ με την σειρά μου που είμουν για πάνω απο μισό χρόνο επι καθημερινής βάσεως
με όλα τα άλλα μέλη της σί εξ σί και λέγοντας ο κάθε ένας το μακρύ του και το κοντό του, αυτός ο χρόνος πέρασε χωρίς να το καταλάβουμε.

Καλά μπάνια σε όλους και καλές διακοπές
Λογικά με τους περισσότερους θα ξανασυναντιθούμε στο μέλλον είτε ώς αντίπαλοι είτε απο άλλο πόστ και τότε ίσσως καταλάβουν το τί εστί σί εξ σί.
 

DeletedUser

Κωστάκη σε πήρανε χαμπάρι τελικά παντού. χα0χ0α0χα0
 

DeletedUser26303

συνχαρητηρια στην παρεα της cxc για την διαφενωμενη νικη στον κοσμο 21.

δεν θα αναφερθω στην διπλωματια της γιατι δεν υπαρχει λογος το παιχνιδι ειναι στρατηγηκης , δυσκολο να τα εχεις ολα κοκκινα και να κερδισεις.

εμεις καναμε πολλα λαθει απο την αρχη τα οποια μας επνιξαν και δεν μπορεσαμε να παιξουμε σοβαρα.βρεθηκαμε με πολλους ανενενργους μαζι κατι που επερεπε να ειχε μπει σε ταξη απο την αρχη και δεν εγινε.


μπραβο στον σταυρο (τομαραυα) για τα εξαιρετικα πλανα που εβγαζε αλλα οπως λεει και ο ιδιος αν δεν εκτελεστουν σωστα απο ολους δεν γινεται δουλεια.

γενικα θεωρω οτι η φυλη σολο ειναι μια φυλη με λιγες αντοχες οπως ειμασταν εμεις. γιατι υπαρχει μεσα της διχωνεια απλα ετυχε να εχει διπλα της την cxc.


τωρα βλεπω γινεται θεμα με τον κ16 και τον τουρλουμπουκη.

εγω σαν παιχτης των 300 τοτε και πριν ακομη γινει η ενωση (συμμαχεια) με cxc θυμαμαι οτι επαιζε κανονικα μετα απο οσα εμαθα λογο επαγγελματικων υποχρεωσεων αποχωρησε απο την ηγεσια .οχι απο την φυλη συνεχισε σαν απλος παιχτης.


την φυλη την ανελαβε ο μανος ,ο πανος και ο σταυρος .

και αρχισε να γυριζει ο κοσμος μετα την ενωση με 300 αξιζαμε να κερδισουμε τον κοσμο αλλα βλεπετε οι ρυθμισεις εκαναν την δουλεια τους.

τον κπαπ τον θυμαμαι στον λογαριασμο αγαθον να κανει εξερετικο παιχνιδι μαζι με τον γιωργο και να χανουν την πρωτη θεση την τελευταια στιγμη λογο κανιβαλισμων. τον θεωρο πολυ καλο παιχτη!

δεν ξερω γιατι τσακωνεστε αλλα δεν βλεπω να υπαρχει λογος :hmmm:


στον κοσμο 21 θα συνεχισω οσο μπορεσω απλα γιατι δεν μου αρεσει να πατησω delete. την καταληξη την ξερω :rip:
 

DeletedUser

θεωρείς ότι είναι το ίδιο να έχεις δικό σου λογαρισμό και το ίδιο να είσαι ο τρίτος co play?:hmmm:

Καθε ενεργος λογαριασμος μεσα στο παιχνιδι δεν ανηκει σε αυτον που εχει το e-mail αλλα σε αυτον η σε αυτους που τον εφτασαν εκει που ειναι. Στην συγκεκριμενη περιπτωση ο κωστας εχει αποδειξει οτι εχει ικανοτητες στο παιχνιδι και οτι σε καθε λογαριασμο που επαιξε ηταν κυριος εκεινος που τον εφτασε στις πρωτες θεσεις επομενως σιγουρα δεν ηταν ο 3ος κο πλει... Οσων αφορα χαρακτηρα του κωστα και την προσωπικη του ζωη που σχολιασες κακος για μενα καθως με το να προσπαθεις να μειωσεις καποιον αναφερομενος σε πραγματα που δεν αφορουν το παιχνιδι δειχνεις ποσο σκουπιδι εισαι ο ιδιος και δεν αφορα μονο εσενα αυτο.
 

DeletedUser29564

ρε κωστα μπηκες κ γραφεις με αλλο νικ?εφαγες μπαν με το κπαπ?:D
 

DeletedUser28807

μπορουσες να το βαλεις και νινα το ακκαουντ ρε , δεν θα σε καταλαβαινε κανεις
 

DeletedUser18900

Καθε ενεργος λογαριασμος μεσα στο παιχνιδι δεν ανηκει σε αυτον που εχει το e-mail αλλα σε αυτον η σε αυτους που τον εφτασαν εκει που ειναι. Στην συγκεκριμενη περιπτωση ο κωστας εχει αποδειξει οτι εχει ικανοτητες στο παιχνιδι και οτι σε καθε λογαριασμο που επαιξε ηταν κυριος εκεινος που τον εφτασε στις πρωτες θεσεις επομενως σιγουρα δεν ηταν ο 3ος κο πλει... Οσων αφορα χαρακτηρα του κωστα και την προσωπικη του ζωη που σχολιασες κακος για μενα καθως με το να προσπαθεις να μειωσεις καποιον αναφερομενος σε πραγματα που δεν αφορουν το παιχνιδι δειχνεις ποσο σκουπιδι εισαι ο ιδιος και δεν αφορα μονο εσενα αυτο.

δεν ξέρω αν είσαι ο κώστας η κάποιο κολλητάρι του που τον έχει για χαμίνι... όπως και να έχει πάντως δεν μου φαίνεσαι και εσύ καλύτερος του... με λογαριασμό 1/2 ημερών στο external και με την πρώτη και μοναδική δημοσίευση σου να είναι αυτή... θα ήσουν παντελονατος αν έβγαινες με το νικ σου όπως εγώ και οι υπόλοιποι που κράζουμε τον μικρό μας φίλο... αλλα όπως και αυτός δεν είσαι... οποτε σου επιστρέφω τον χαρακτηρισμό και επαυξάνω...

στο θέμα μας τώρα...τελικά δεν μας βλέπω στον 24...
οποτε παιδάκια της vh μπορείτε να κάνετε όλο τον χαρτί μπλε και να πολεμήσετε τα βαρβαρα...
 

the dalton.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
47
Από πότε είναι κακό ή υποτιμητικό για μια φυλή να στρατολογεί καλούς παίκτες από τους αντιπάλους της? Τι σημαίνει αυτό ότι δεν θα μπορούσε να τους κερδίσει έτσι και αλλιώς? Μάλλον όχι γιατί τότε δεν θα επέλεγαν και οι ίδιοι να στρατολογηθούν. Απλά επιλεγεί έναν λιγότερο επίπονο, ποιο σίγουρο και φυσικά ποιο επικερδή τρόπο (δεν αναφέρομαι σε συγχωνεύσεις ολόκληρων ηπείρων το οποίο έχει καταντήσει κωμωδία).

Υποτιμητικό και ντροπιαστικό είναι για τους παίκτες που επιλεγούν να αφήσουν την φυλή τους για να στρατολογηθούν από τους αντιπάλους τους πουλώντας ουσιαστικά τους υπόλοιπους. Έχουν γεμίσει οι φυλετικές καιροσκόπους που φοβούνται να παίξουν όταν υπάρχει πιθανότητα να χάσουν και νομάδες που δεν σέβονται τους συμπαίκτες και την φυλή στην οποία βρίσκονται. Δεν γνωρίζω τους περισσότερους από τους αρχικούς παίκτες της CxC αλλά μου δίνουν την εντύπωση παικτών που θα μπουν σε έναν κόσμο και ή θα κερδίσουν με το όνομα CxC ή θα χάσουν με το όνομα CxC. Ανεξάρτητα από ικανότητες, στρατηγική, διπλωματία κτλ αυτό δείχνει φυλή με σωστή νοοτροπία.

Δεν παρακολούθησα τον κ21 αλλά η συμπεριφορά ορισμένων ατόμων είναι τόσο προβλέψιμη που δεν χρειάζεται καν να δεις που είναι το πρώτο χωριό τους για να καταλάβεις τι θα γίνει. "Ο Όμηρος θα ιδρύσει τους REC, ταυτόχρονα θα μιλάει με όλο τον κόσμο στο skype για να να τα έχει καλά με όλους και όταν τελειώσουν τα εύκολα χωριά και δει ότι το συνονθύλευμα που μάζεψε δεν τσουλάει θα πάρει την παρέα του και θα μπει σε όποια φυλή βρει πρόσφορο έδαφος". Φταίει η CxC που τους στρατολόγησε? Σίγουρα υπάρχει το ρίσκο να πηδήξουν από την βάρκα στα δύσκολα αλλά από την στιγμή που της βγήκε νομίζω δικαιώνεται.

εγώ ήμουν στην rec και συμφωνώ για εκείνα που έλεγες αλλά στην CxC μπήκαμε 5 άτομα(μπορεί και πιο λίγοι που δεν είχαμε καμιά ελπίδα να επηζήσουμε)
εκείνη την περίοδο αν θυμάμαι καλά οι πρώτοι 40 παίχτες στην ήπειρο ήταν τις CxC
 

DeletedUser29837

Ο/Η "Some pro player...." έγραψε:
θα παιξετε με τα βαρβαρα μας. προσεξτε μονο μη σας χτυπησουν καλο καλοκαιρι

Κατι άκυρο αλλά το βλέπω συχνά. Και ήθελα να ρωτήσω. Μόνα τους έγιναν βάρβαρα;:doh:

[SPOIL]ΤΟΝ ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΑ ΘΑΧΕΤΕ ΓΙΑ ΧΟΡΗΓΟ!!

Peace im out.[/SPOIL]
 

DeletedUser

δεν ξέρω αν είσαι ο κώστας η κάποιο κολλητάρι του που τον έχει για χαμίνι... όπως και να έχει πάντως δεν μου φαίνεσαι και εσύ καλύτερος του... με λογαριασμό 1/2 ημερών στο external και με την πρώτη και μοναδική δημοσίευση σου να είναι αυτή... θα ήσουν παντελονατος αν έβγαινες με το νικ σου όπως εγώ και οι υπόλοιποι που κράζουμε τον μικρό μας φίλο... αλλα όπως και αυτός δεν είσαι... οποτε σου επιστρέφω τον χαρακτηρισμό και επαυξάνω...

στο θέμα μας τώρα...τελικά δεν μας βλέπω στον 24...
οποτε παιδάκια της vh μπορείτε να κάνετε όλο τον χαρτί μπλε και να πολεμήσετε τα βαρβαρα...

Αφου εγω μια διευκρινιση εκανα δεν εκραξα κανεναν ποσο μαλλον την cxc αφου και γω της cxc ειμαι...Με τι ονοματα εχω παιξει δεν αφορα κανενα το μονο που ηθελα να τονισω ειναι οτι δεν υπαρχει 1ος 2ος και 3ος κο πλειερ.
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Ακόμα τσακώνεστε ρε χαϊβάνια?
cxc rules.

χαιρετισματα σε ολα τα ρεμαλια της CxC.
ακόμα να τον κλείσετε τον κοσμο.... :noob::p
 

DeletedUser28807

καλωως την την αρρωστιααα, που χαθηκες εσυ?


μονο CxC
 

DeletedUser29315

μητσε καπως καπου καποτε δωσε ενα τελος στο θεμα ρε μαν.και βρειτε τα με τον φιλο στο σκαιπ.και το παιδι και ποσο μαλλον εσυ εχετε γενικα καλη εικονα.μην σπαταλατε μελανι ανουσια σε κατι που εσυ το λυνεις μεσα σε 5 σεκ στο σκαιπ π.χ.αυτα απο εμενα που αν μη τι αλλο με στεναχωρουν τετοιες συνδιαλεξεις και μεταξυ πρωην συμπαικτων μαλιστα.οσο για τα παιδια εδω διαφωνω μαζι σας καθετα στο εξης.καλος η κακος ο κραπ παιζατε μαζι.αυτα πρεπει να μενουν μεταξυ σας και τελος.και σορρυ για την παρεμβαση

υ.γ.απλα διαπιστωνω οτι ολα τα θεματα ξεφευγουν αν τα κουραζουμε πολυ.κατα συνεπεια πανε σε προσωπικες επιθεσεις και πολλοι πατανε πανω σε προσωπικα αλλων που κατα την διαρκεια που ητανε συμπαικτες ανοιγε ο ενας στον αλλον.

υ.γ.φιλε κραπ και εσυ καπου εδω σταματα το για 2 λογους.πρωτων ο θυμος σου σε παρασυρει και θελοντας και μη χτυπας εκει που δεν πρεπει(δεν ειναι φερ πλει αυτο)
2.οπου εχεις δικιο το ξερεις εσυ.και ισως και αλλοι.δεν ειναι το ιδιο ομως να αντιμετωπιζεις φραστικα εναν χψ και το ιδιο και τον τουρλουμπουκι..αυτα απο μενα


υγ3.λουτσε σε ενα πραγμα δινω δικιο στον κραπ.απανταει σε ολα μονος του και μονος με ολους.και μονο που το βλεπετε αυτο καντε πισω.ειτε εχει δικιο ειτε οχι ουτε αυτο ειναι φερ πλει
στον κοσμο αυτο δεν παιζω.μιλαω ως δημητρης και ως μελος της cxc members που ειχα την χαρα να προσκληθω και την τιμη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2415

μητσε καπως καπου καποτε δωσε ενα τελος στο θεμα ρε μαν.

Τι να σε κανω ταμειε που σου εχω αδυναμια...τελευτεο μου ποστ για τον πρωην συμπαικτη μου...!!!Ομως......οσο απανταει ΜΕ ΕΓΩΙΣΜΟ και κατηγορει συμπαικτες του τοσο πιο κοντα θα πηγαινει για <<**global ban>> απο την φυλη....
αρχη μου οποιος τα βαζει με συμπαικτες μου ,ειναι σαν να τα βαζει μαζι μου.....
.....6 χρονια στο παιχνιδι επι καθημερινης βασης εχω κοντραριστη με πολλους κακια δεν κραταω σε κανενα ισα ισα που εχω βοηθησει στην real life παιχτικους εχθρους μου...τις μεγαλες γλωσσες εχω μαθει να τις κοβω(ενιοτε σε κοντρα με ΕΓΩΙΣΤΕΣ εχω κοψει σε πολλους απο ΔΑΥΤΟΥΣ και τις φυλετικες) <<προβατο που φευγει απο το κοπαδι ΚΑΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΑΝ ΓΟΥΡΟΥΝΙ το τρωει ο λυκος>>.-

Υ.Γ

Η Αχαριστια πλεον για μενα ισοδυναμη με ποινικο αδικημα..........καταλαβες ρουφιανακο..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή