Η CxC στον 24???

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18900
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30047

παιδια δεν εχει νοημα πλεον να σφαζομαστε φιλε τουρλουμπουκι οσοι μιλαμε εδω να ξερεις συνεχιζουμε και παιζουμε δεν μιλαμε ετσι
 

DeletedUser2415

κατα αρχην δεν σου απευθυνα τον λογο,μπλα μπλα μπλα......

<<δυο λεξεις ειπαμε>> και ειπες 300... αυτο μου φτανει....!!τωρα το τι εγινε απο τον κ1 μεχρι και τον κ24 που θα γινουν τα αφηνω για τους ιστοριογραφους παικτικα εισαι γατακι ακομα για να εχεις αντικειμενικη αποψη.



παιδια δεν εχει νοημα πλεον να σφαζομαστε φιλε τουρλουμπουκι οσοι μιλαμε εδω να ξερεις συνεχιζουμε και παιζουμε δεν μιλαμε ετσι

θα διαφωνησω το φορουμ ειναι για να μιλαμε ακριβως ετσι...οποτε σταματαμε να μιλαμε ετσι το φορουμ μενει νεκρο,και μενουνε οι ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ χωρις δουλεια δεν τους λυπασαι :) δες το σαν την βουλη κυβερνηση-αντιπολιτευση ετσι και το φορουμ ειναι μερος για προπαγανδα που παιζει βασικο ρολο στα παιχνιδια στρατηγικης ...

υ.γ
τωρα αν παραφερθηκα ζηταω συγνωμη,αλλα γενικα και οχι προς απαντηση σου αδυνατο να διαννοηθω τοση ευαισθησια σε φορουμ πολεμικου παιχνιδιου.... :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser19723

<<δυο λεξεις ειπαμε>> και ειπες 300... αυτο μου φτανει....!!τωρα το τι εγινε απο τον κ1 μεχρι και τον κ24 που θα γινουν τα αφηνω για τους ιστοριογραφους παικτικα εισαι γατακι ακομα για να εχεις αντικειμενικη αποψη.

απαντησα στα λεγομενα σου,τωρα αν αυτο σε πειραζει τοτε γραφε και απαντα μονος σου...
οσο για το <<γατακι>> και το ποσο μπορω να εχω αντικειμενικη αποψη δεν εισαι σε θεση να το κρινεις...
τες πα αυτη η αντιπαραθεση δεν νομιζω να εχει νοημα....Και παλι περαστικα και σιδερενιος....
 

DeletedUser15940

Ε ωρε παλιοπαιδα μια εβδομαδα ελειψα και τον διαλυσατε τον κοσμο?? :) Εκει που καθομουν αταραχος πανω απο την βιοχημεια παλευοντας να παρω το παλιοχαρτο ( περασαν τα χρονια γαρ) Με παιρνουν τηλεφωνο και μου λενε οτι οι βιλατζ χαντερς μας χαιρετησαν .
Βγαινει τωρα εκεινος ο τρελος ο 18 (Ρε γιωργο ακομη 18 εισαι??? Αλλαξε το ριμαδι! :D ) οτι ο κοσμος επαιζε για δυο φυλες και μου σου του!! Παντζαρια μεντολες! Ποσους πολεμους να αντεξει ενας κοσμος που παιζεται σε 4 ηπειρους αφου εχουν περασει 8 μηνες?? Η σι εξ σι παει προς το τελος του κοσμου με μια συμμαχια και μια ΣΕ !
Αντιθετα για την "καταντια" ετουτου του ματαιου κοσμου δυο ειναι οι φαιχτες ! Το καλοκαιρι και εσυ τρελε18!!! Καλα ακους εσυ που ανοιξες τον 24 και εκανες τα ματια επιδοξων κατακτητων του 21 να μας χαιρετησουν και να δοκιμασουν αλλες πολιτειες και αλλους κοσμους οπου θα εχουν περισσοτερες πιθανοτητες για κατι καλυτερο... :)

Απο κειθε και περα αν κανω λαθος να με συγχωρατε αλλα εχω την εντυπωση οτι ο Ερισακης ηταν παιχτρονι του ΜΕΓΑ ΒΑΡΒΑΡΕΛΗ, οποτε τι περιμενατε?? Να παρει το γιαταγανι και να καθαρισει ολους τους σι εξ σι???? Παιρνουμε κανενα γκριζοσταχτοποντικι χωριο , τρωμε κανεναν δικο μας ,φτανουμε στο νουμερο ενα και οταν ερχεται η ωρα μας να πουμε τον δεσποτη Παναγιωτη παταμε διαγραφη λεγοντας οτι φταινε οι διαχειριστες ,ο αναδρομος Ερμης και το εμπορικο που θελουν να χτισουν στην πλατεια Ταξιμ! :D


Ηταν φαβορι καποια σαμερ,καποια ερορ,καποια γιουνι;
και btw πως θεωρεις οτι νικησε τη σαμερ;οταν πηρε τα πρωτα 20 χωρια και μετα στρατολογησατε 30 παιχτες;

Οπως ειπε και ο Σταμ ησουν και εσυ στην φυλη οταν εγιναν οι στρατολογησεις αν και μεταξυ μας δεν ηξερα καν οτι υπηρχες.Να σου πω και την αληθεια δεν ηξερα καν οτι υπηρχες στις φυλετικες μαχες .. Στο εχω ξαναματαπει εισαι και εσυ ενας απο τους κατα φαντασια ΠΡΟ-πο , οταν το ξεπερασεις αυτο θα γινεις καλυτερος παιχτης και ισως τοτε μπορεσεις να παιξεις πραγματικα στην σι εξ σι!
Εχω να παραδεχτω ομως οτι εισαι ΠΡΟ-πο στο τρολαρισμα. Στις πεντε λεξεις που λες οι 4 ειναι ειρωνια και οι 2 για να τραβηξεις την προσοχη!
Αντε τωρα παλιοπαιδο στην πλατεια να παιξεις μπαλα σε περιμενουν οι φιλοι σου! :D

παιδια δεν εχει νοημα πλεον να σφαζομαστε φιλε τουρλουμπουκι οσοι μιλαμε εδω να ξερεις συνεχιζουμε και παιζουμε δεν μιλαμε ετσι

Χρυσα μοναδικη μου αγαπη!!! :D Με αφορμη εσενα να πω και δυο λογια για τους βιλατζ χαντερς.
Κατα το πλειστον πολυ καλα παιδια με λιγες (ευτυχως) εξαιρεσεις .Προσωπικα ειναι ο πρωτος κοσμος που μπορουσα να παιξω και να πω και μια κουβεντα με τους αντιπαλους μου χωρις να φαω σταυριδια!!! Με οσα παλιοπαιδα τα λεγαμε μεσα στο παιγνιον και ολα οσα δεν τα ειπαμε οταν κουνησετε τον ποπο σας και ερθετε θεσσαλονικη ενημερωστε για να τσιπουριαστουμε!!

Καλη συνεχεια σε οσους συνεχιζουν και σε οσους τα παρατανε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Προ-ποτζίδες του κόσμου ενωθείτε. :p

να δώσω τα συγχαρητήρια μου στην CXC για ακόμα ένα κλείσμο κόσμου ως νικητές και να χαιρετίσω όσους παίζουν ακόμα από τον κ16.

(Ηλίας "Luis Suarez")
 

DeletedUser15940

Να θυμισω σε οσους εχουν μνημη χρυσοψαρου οτι ο πολεμος που καναμε ηταν ενας απο τους πιο δυσκολους που εγιναν σε σταρτινγκ απ στους ελληνικους σερβιτορς...
Οποιος τον υποτιμαει 3 ειναι τα τινα:

1) ειτε ειναι κατα φαντασια ΠΡΟ-πο
2) ειτε ειναι τρολ
3) ειτε βρωμαει η μασχαλη του!

Επισης ημουν απο δαυτους που δεν ηθελαν να στρατολογησουμε τους πολεμοχαρεις νεους των σαμμερ! Εκ των πραγματων ειχα λαθος και εγω και ολοι τα αλλα παλιοπαιδα που ηταν κατα.. Ο τομαραγιας δικαιωθηκε για αυτην του την επιλογη και οποιος τον αμφισβητει ισχυουν και εκει τα παραπανω 3 τινα που εγραψα!

Τα τρια τινα ισχυουν και σε δαυτους που τους πειραξε πιο πολυ και απο τους βιλατζ χαντερς που οι σι εξ σι μαζι με τους συμμαχους της κλεινουν ακομη εναν κοσμο οντας η πιο πετυχημενη φυλη των ελληνικων σερβιτορς!!

φιλακια και ξυδι ωρα για παιχνιδι! (στην πλατεια) :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6091

Βγαινει τωρα εκεινος ο τρελος ο 18 (Ρε γιωργο ακομη 18 εισαι??? Αλλαξε το ριμαδι! :D ) οτι ο κοσμος επαιζε για δυο φυλες και μου σου του!! Παντζαρια μεντολες! Ποσους πολεμους να αντεξει ενας κοσμος που παιζεται σε 4 ηπειρους αφου εχουν περασει 8 μηνες?? Η σι εξ σι παει προς το τελος του κοσμου με μια συμμαχια και μια ΣΕ !
Αντιθετα για την "καταντια" ετουτου του ματαιου κοσμου δυο ειναι οι φαιχτες ! Το καλοκαιρι και εσυ τρελε18!!! Καλα ακους εσυ που ανοιξες τον 24 και εκανες τα ματια επιδοξων κατακτητων του 21 να μας χαιρετησουν και να δοκιμασουν αλλες πολιτειες και αλλους κοσμους οπου θα εχουν περισσοτερες πιθανοτητες για κατι καλυτερο... :)
.

Αν και σήμερα απουσιάζω σχεδόν όλη μέρα λόγω άλλων υποχρεώσεων, για σένα θα κάνω την εξαίρεση και θα σου απαντήσω.

Όχι μάνα μου και μια συμμαχία... Με τους Rec τα είχες καλά και πριν την ένωση (που εσύ δεν την λες ένωση αλλα ένωση ήταν). Τους Summer τους πήρες με το πλευρό σου από την αρχή και τους Trt και τους Solo επίσης. E τα είχες καλά με 6 από τις 10 φυλές του top 10. Με μια φυλή πολέμησες ουσιαστικά. Με τις άλλες έκανες αγκαλίτσες. Μην μου λες μια συμμαχία επειδή μια έχεις περάσει στη διπλωματία σου. Δεν μετράει το τι είναι γραπτό εκεί (άλλωστε σε ενημερώνει το game πως είναι προαιρετικό το τι γράφετε εκεί) αλλά το τι γίνεται πραγματικά.

Είχες λοιπόν τους μικρούς στην TRT και στην Solo να καθαρίζουν τους άλλους για σένα και εσύ έπαιξες μονο με μια φυλή. Ναι ok έβγαλες και 5 πλανα για κάτι μικρότερες φυλές.

Άραξε, δεν έκανες και άθλο που κλείνεις τον κόσμο με έναν ουσιαστικό πόλεμο. Πρέπει να σε προβληματίζει το αποτέλεσμα και όχι να σε χαροποιεί.

Και εγώ θα επιμείνω πως η απουσία του τουρλουμπούκι ήταν κάτι παραπάνω από φανερή στην διοίκηση της φυλής σας στον 21.

ps: Τουρλού δεν σε έχω ξεχάσει ρε φίλε, από Τρίτη θα το κάνουμε αυτό που ήθελες. Απλά τρέχω και δεν προλαβαίνω ούτε στο fb να σου στείλω. sry :(
 

DeletedUser15940

[mad]

Όχι μάνα μου και μια συμμαχία... Με τους Rec τα είχες καλά και πριν την ένωση (που εσύ δεν την λες ένωση αλλα ένωση ήταν). Τους Summer τους πήρες με το πλευρό σου από την αρχή και τους Trt και τους Solo επίσης. E τα είχες καλά με 6 από τις 10 φυλές του top 10. Με μια φυλή πολέμησες ουσιαστικά. Με τις άλλες έκανες αγκαλίτσες. Μην μου λες μια συμμαχία επειδή μια έχεις περάσει στη διπλωματία σου. Δεν μετράει το τι είναι γραπτό εκεί (άλλωστε σε ενημερώνει το game πως είναι προαιρετικό το τι γράφετε εκεί) αλλά το τι γίνεται πραγματικά. [/mad]

Γεια σου Τζωτρζ! Λεπον να σου απαντησω γιατι κατι θες να πεις αλλα δυστυχως δεν τα ξερεις καλα τα πραγματα η δεν θες να τα ξερεις η απλα δεν τα θυμασαι. Τεσπα για αυτο ειμεθα εδω να βοηθησουμε και να θυμησουμε...

Η σι εξ σι ειχε πολεμο απο την αρχη του κοσμου με Ερρορ ( αυτοι δεν ηταν που εκλεισαν τον 12?? :) ) και σαμμερ . Οι σαμμερ να σου θυμησω οτι διαλυθηκαν ως αποτελεσμα των επιθεσεων μας. Εφτιαξαν μια αλλη παλιοφυλη και στην συνεχεια στρατολογησαμε γυρω στα 15 παιχτρονια... Οι δε σολο πηγαν ολοκληρωτικα ρισταρτ!
Ξερω οτι δεν σου αρεσε γιατι με την προσθηκη αυτων των παιχτων φαινοταν ξεκαθαρα κατα που πηγαινε ο κοσμος και μαλιστα σε συντομο χρονικο διαστημα..
Ταυτοχρονα με σαμμερ ειχαν αρχισει να μας ενοχλουν και οι Ευ. Τους ξεχασες αυτους οπως και τους αλλους εχθρους μας αλλα τεσπα δεν πειραζει παω πασο! Τους κοπαναμε λεπον και αρχισαμε να τους παιρνουμε χωρια , καπου εκει μπαινουν στο κολπο και οι βιλατζ χαντιντ. Κατσε να τα γραψουμε κατω και να τα συμφωνησουμε γιατι δεν ειμαι και καλος στα μαθηματικα .

3 φυλες οι Ευ στην πρωτη δεκαδα και 3 οι Βιλατζ χαντιντ οποτε 3+3 = 6
2 οι σι εξ σι στην πρωτη 10αδα!
6-2= 4

Και επειδη αυτα τα νουμερα μας μπερδευουν να στο πω λιανα η συμμαχια των εχθρων μας ειχε σχεδον διπλασιο αριθμο χωριων απο εμας τους δολιους!

[mad]Είχες λοιπόν τους μικρούς στην TRT και στην Solo να καθαρίζουν τους άλλους για σένα και εσύ έπαιξες μονο με μια φυλή. Ναι ok έβγαλες και 5 πλανα για κάτι μικρότερες φυλές. [/mad]

Ελα Γιωργο τωρα κανεις πλακα εδω δεν παιζει!! :D Αν το εννοεις πραγματικα (που δεν το πιστευω) πες το μου να σου δωσω και αλλα στοιχεια να δεις οτι αυτα οχι μονο δεν στεκουν αλλα ειναι και ****μαρουλες..

[mad]Άραξε, δεν έκανες και άθλο που κλείνεις τον κόσμο με έναν ουσιαστικό πόλεμο. Πρέπει να σε προβληματίζει το αποτέλεσμα και όχι να σε χαροποιεί. [/mad]

Σου εξηγησα 4 σημαντικους πολεμους , αν μου βρεις μια φυλη στον 21 που εκανε παραπανω πολεμους (σοβαρους ) απο εμας παταμε διαγραφη και αδειαζουμε την γωνια! :) Τωρα αν περιμενες να γινει το νταβαντουρι του κοσμου 2 και του κοσμου 1 με δεκαδες πολεμους συγγνωμη που σε απογοητευσαμε αλλα εμεις και εμεις παιζαμε. Το τι φταιει να το ψαξεις αλλου και οχι σε εμας :D

[mad]Και εγώ θα επιμείνω πως η απουσία του τουρλουμπούκι ήταν κάτι παραπάνω από φανερή στην διοίκηση της φυλής σας στον 21. [/mad]

Οκ εσυ το λες ο τουρλουμπουκης συμφωνει? :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18900

Αν και σήμερα απουσιάζω σχεδόν όλη μέρα λόγω άλλων υποχρεώσεων, για σένα θα κάνω την εξαίρεση και θα σου απαντήσω.

Όχι μάνα μου και μια συμμαχία... Με τους Rec τα είχες καλά και πριν την ένωση (που εσύ δεν την λες ένωση αλλα ένωση ήταν). Τους Summer τους πήρες με το πλευρό σου από την αρχή και τους Trt και τους Solo επίσης. E τα είχες καλά με 6 από τις 10 φυλές του top 10. Με μια φυλή πολέμησες ουσιαστικά. Με τις άλλες έκανες αγκαλίτσες. Μην μου λες μια συμμαχία επειδή μια έχεις περάσει στη διπλωματία σου. Δεν μετράει το τι είναι γραπτό εκεί (άλλωστε σε ενημερώνει το game πως είναι προαιρετικό το τι γράφετε εκεί) αλλά το τι γίνεται πραγματικά.

Είχες λοιπόν τους μικρούς στην TRT και στην Solo να καθαρίζουν τους άλλους για σένα και εσύ έπαιξες μονο με μια φυλή. Ναι ok έβγαλες και 5 πλανα για κάτι μικρότερες φυλές.

Άραξε, δεν έκανες και άθλο που κλείνεις τον κόσμο με έναν ουσιαστικό πόλεμο. Πρέπει να σε προβληματίζει το αποτέλεσμα και όχι να σε χαροποιεί.

Και εγώ θα επιμείνω πως η απουσία του τουρλουμπούκι ήταν κάτι παραπάνω από φανερή στην διοίκηση της φυλής σας στον 21.

ps: Τουρλού δεν σε έχω ξεχάσει ρε φίλε, από Τρίτη θα το κάνουμε αυτό που ήθελες. Απλά τρέχω και δεν προλαβαίνω ούτε στο fb να σου στείλω. sry :(

γιώργο (MAD18) η κανεις τον λωλο?.. η λωλός είσαι τελικά?
στο προηγούμενο post σου σχετικά με το τη παίχτηκε στον 21 και ποιοι δουλέψανε για σπρωξιμο φυλων σου απάντησα... όμως εσύ όπως κανεις συνήθως, απαντάς όπου και όταν έχεις την εντύπωση ότι έχεις το πλεονέκτημα... ο δημήτρης σου είπε ότι και εγώ και μάλιστα αναλυτικότερα... σαν CO-ΜΑ-do του game μπορείς πολύ εύκολα να μας διαψεύσεις...


διαφορετικά... υποκλίσου στην μοναδική οργανωμενη φυλη του ελληνικού server που δημιούργησε ο φίλος σου και τα οποια κωλύματα που τυχόν έχεις (ίσος επειδή σου χαλάσαμε τον κόσμο???) με την cxc (θα ήθελες πολύ να ήσουν δούκας) λόγο κόμπλεξ να το πω?
λόγο υπαρξιακών? μιας και εσύ ούτε σαν παίχτης δεν είσαι ικανός να μπεις σε αυτήν την φυλή (παρα τα μέσα που έχεις)... δεν ξέρω..!!! η ψυχω σύνθεση του καθε΄να είναι και μια μοναδική πρόκληση... εγώ ειδικός δεν είμαι...

θα περίμενα όμως να απαντήσεις.. αλήθεια πως? σαν παίχτης η σαν mod?( πράσινα bold) όπως έκανες στα δυο πρώτα post σου... όχι τίποτα άλλο... απλά να ξέρουν και αυτοί οι άμοιροι mod του φόρουμ πως να φέρονται σε παίχτες που σου απαντούν... με ποινές για να σε σώσουν από τις απαντήσεις σου ίσος? παρόμοιο περιστατικό είχε γίνει παλαιότερα μεταξη μας(αν δεν το θυμάσαι ευχαρίστως να το δημοσιεύσω εδώ)... όχι τίποτα άλλο αλλα να ξέρουν και τα παιδιά (της ΟΔ) τι να απαντάνε στα PM ...

κόψε το trol..δεν σου βγαίνει..

Οι 4 απο τους 5 στην τοτε ηγεσια διαφωνουσαν στην κινηση αυτη.
Δεν ειπα τιποτα φοβερο,απλα ουσιαστικα δν υπηρξε καποιος πολεμος με σαμερ αφου ολα τα ενεργα μελη της ηρθαν σε μας και μαλιστα πολυ γρηγορα...κατα τα αλλα ειχα πει οτι ειχε τελειωσει ο κοσμος εδω και 5 μηνες.
Καλη αναρωση.

ναι ξαφνικά δεν τους έκανε η σαμμερ και είπαν να έρθουν στην cxc

κωστάκη τους 5 στην τότε ηγεσία τις cxc που τους βρήκες?

ηγεσία ήταν ο tomaraya (efrem) και ο noobmarmer..
όλοι οι άλλοι απλά ήμασταν παραστάτες...
ότι υπήρχαν διαφορετικές γνώμες με το αν πρέπει να γίνει αυτή η στρατολόγηση ναι.. υπήρχαν.. αλλα όχι ότι ο σταυρος αποφάσισε μονος του...
μάλλον σε ενημερώσανε λάθος καλε μου... μήπως είναι αυτός ένας από τους λόγους που βγάζεις χολή στην cxc?
επειδή ο σταυρος είναι πολύ ανώτερος από εσένα και τον τότε ιδιοκτητη του λογαριασμού που έπαιζες?

κωστάκη σταματα να μιλάς.. εκτίθεσαι όλο και περισσότερο μικρέ μου!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28807

@κπαπ
Φιλε πρεπει να σου κατσει συντομα η μικρη γιατι σκουρα τα πραγματα <3


και για να μην φαμε ινφρακσιον , θελω να πω σαν μελος της ηγεσιας της τοτε σαμμερ , οτι η σι εξ σι ειχε ηδη καθαρισει τον πολεμο , τα πρωτα νομπλ εγιναν, και πριν τα νομπλ ειχαμε ρισταρτ σε παιχτες της διοικησης οπως ο λετς παρτυ, οποτε απο την διαλυμενη σαμμερ πηρε τους ενεργους και συνεχισε , δεν βρισκω κατι μεμπτο σε αυτο καθως αν ηθελε ο σταυρος να βαψει στα "μπλε" τον χαρτη, με την επιρροη του δεν νομιζω να δυσκολευοταν και πολυ, οποτε κυριε τρελογιωργο μας ειστε απολυτα οφφ σε αυτο κομματι του ποστ σας
 

DeletedUser18900

[QUOTEkpap]Ναι ημουν,οπως ηταν και ο πανος και ο νικος και ο γιωργος και ο μανος οταν λεγαμε οτι δεν τους θελαμε και πως προτιμουσαμε να παρουμε τα χωρια τους.Btw,εγω δεν ασχολιομουν καν με τα διοικητικα απλα την γνωμη μου ελεγα που ηταν συμφωνη με των υπολοιπων 4 απο τους 5 στη διοικηση.Ποσος με ενδιαφερει αν ηταν σουπερ χαρακτηρες.Εγω ηθελα να κανω το παιχνιδι μου αντι αυτου ,απο εναν χαρτι -ας πουμε κοκκινο- ειδα ενα χαρτη μπλε σε ενα βραδυ...[/QUOTE]

ο μανος (μανος81) είχε ήδη σταματήσει το game...
ο γιώργος και ο
νικός παίζανε τον ίδιο λογαριασμό (αυτόν που έπαιξες σαν τριτος gamer εσύ όταν σε πέταξε ο πάνος) και ήταν και οι μοναδικοί που επιμείνανε ως το τέλος για την στρατολόγηση λόγο του ότι δεν πηγαίνανε τον δούκα της..(φιλιππο θαρω τον λέγανε) και συνεχίσατε να πηγαίνετε κόντρα στον σταυρο (που έχαιρε όμως την πλήρη υποστήριξη του συμβουλιου) μονο και μονο γιατί πιστεύατε ότι έκανε πλατες στον κολλητό του...
ο πάνος (noobsfarmer) μετά τις αρχικές αντιρρήσεις του υποχώρησε μετά και από παρέμβαση του τουρλουμπούκι στο σκύρε όπου είχαμε μαζευτεί όλοι οι δούκες και βαρόνοι της cxc... δυστυχώς εσένα δεν σε θυμάμαι σε αυτήν την συνδιάλεξη... οποτε ότι και αν πεις είναι απλά ραδιο αρβυλα!!!

ρε κωστάκη τι άλλο θες πλέον για να καταλάβεις ότι είσαι ο Ν 1 ΑΠΟΣΤΑΤΗΣ της cxc...σε διέγραψε μέχρι και ο τουρλού (ο απόλυτος ηγέτης της CxC) πριν από λίγο... και εσύ επιμένεις σε μια διαφωνία για μια στρατολόγηση που ο μοναδικός αντίλογος ήταν από τον λογαριασμό που έπαιζες κάποιες ώρες εσύ.. ότι είχε δικαιώματα δούκα δεν λέει τίποτα... μιας και πραγματικοί αρχηγοί ήταν και είναι ο tomaraya και ο noobsfarmer μέχρι και το ban του τελευταίου...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15940

Ναι ημουν,οπως ηταν και ο πανος και ο νικος και ο γιωργος και ο μανος

Ελα πλακα κανεις οτι συγκρινεις τον εαυτο σου μαζι με τους ανωθεν!! :D χαχαχαχαχα πως το λετε εσεις οι ΠΡΟ-πο?? ΛΟΛ ρε ΛΟΛ!!

οταν λεγαμε οτι δεν τους θελαμε και πως προτιμουσαμε να παρουμε τα χωρια τους.Btw,εγω δεν ασχολιομουν καν με τα διοικητικα απλα την γνωμη μου ελεγα που ηταν συμφωνη με των υπολοιπων 4 απο τους 5 στη διοικηση.Ποσος με ενδιαφερει αν ηταν σουπερ χαρακτηρες.Εγω ηθελα να κανω το παιχνιδι μου αντι αυτου ,απο εναν χαρτι -ας πουμε κοκκινο- ειδα ενα χαρτη μπλε σε ενα βραδυ...

Και εγω το ιδιο προβλημα ειχα αλλα ξερεις τι?? Βγηκα μετωπο ξανα! Ειδικα για σενα που σai πασιγνωστος στις φυλετικες μαχες για τα κατορθωματα σου! (ελα ενταξει σε πειραζω εδω ανυπαρκτος εισαι :D)


Και τι με νοιαζει τι ηξερες και τι οχι;Εσυ δεν ξερεις που σου παν τα 4 αυτο θα ξερες;

Ξερω βιοχημεια αν σου κανει. Αν παλι δεν σου κανει........ δεν θα το πω.. :)


Ξερεις ποσο στεναχωριεμαι ετσι;

Στενοχωριεσαι και μαλιστα πολυ που φτασαμε ως εδω... Δεν πειραζει, ΛΟΥΤΣΟζουμο για τα νευρα! Βοηθαει πιο πολυ απο το ξυδι στην περιπτωση σου!


Βαζεις και θαυμαστικο τρομαρα σου.Να μου λειπει να παιξω στην τωρινη cxc του κ21 που ειναι ενα συνοθηλευμα απο οτι κυκλοφορουσε στην ηπειρο της.Καλυτερα ενας κατα φαντασια ΠΡΟ-πο οπως λες,παρα ενας αποτυχημενος τιποτακιας φορουμακιας.

Ελα με εκανες εκανες σκουπιδι μετα βιας τσακιζω το δευτερο πιτογυρο!! Σου ειπα βρε παλιοπαιδο και δεν το καταλαβαινεις! Σε καμια σι εξ σι ουτε στην τωρινη ουτε σε μελλοντικη εχεις θεση για τους λογους που σου ανεφερα.. Σου ευχομαι καποια μερανα βαλεις μυαλο και να τα καταφερεις! :D



Θα παω το σ/κ μην ανησυχεις.
Εσυ αντε να στειλεις κανα κυκλικο να νιωσεις χρησιμος

Τωρα εχει διαβασμα μετα κυκλικα ουυυυυ ενα σορο!! Αλλα δυστυχως δεν θ αμπορεις να τα δεις!! Σε πεταξαμε απο την φυλη!! :(
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30047

θα διαφωνησω το φορουμ ειναι για να μιλαμε ακριβως ετσι...οποτε σταματαμε να μιλαμε ετσι το φορουμ μενει νεκρο,και μενουνε οι ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ χωρις δουλεια δεν τους λυπασαι :) δες το σαν την βουλη κυβερνηση-αντιπολιτευση ετσι και το φορουμ ειναι μερος για προπαγανδα που παιζει βασικο ρολο στα παιχνιδια στρατηγικης ...

υ.γ
τωρα αν παραφερθηκα ζηταω συγνωμη,αλλα γενικα και οχι προς απαντηση σου αδυνατο να διαννοηθω τοση ευαισθησια σε φορουμ πολεμικου παιχνιδιου.... :p[/QUOTE]


δεν ειναι ευαισθησια ειναι απογοητευση και οχι για την διαλυση που προηρθε απο 4-5 ατομα αλλα γιατι στην ζωη μου γενικα δεν εχω μαθει να τα παραταω ειτε χανω ειτε κερδιζω.Υποστηριξα πολυ την φυλη μου και αυτο θα εκανα σε οποιαδηποτε φυλη και αν ημουν και ενοιωσα οτι στα δυσκολα μου γυρισε την πλατη οποτε οι 'εχθροι' σε οτι και αν ελεγαν τοτε και διαφωνουσα δυστηχως επιβεβαιωθηκαν....Λουτσε μωρο μου ακομα περιμενω βολτα με την μερτσεντα σου
 

DeletedUser28807

Συνεχιζεις εσυ ακομα με τον λουτσο ρε? εδω σου εχουμε τον μαικ το καλυτερο παιδι!!!!!

Οσο για αυτα που ειπες , ειναι πολυ λυπηρο το γεγονος να σου γυρναει την πλατη μια φυλη που εχεις χασει ωρες αμετρητες για να στηριξεις
 

DeletedUser30047

δεν πειραζει βαρεθηκα να λειπαμε...παμε για αλλα :)
 

DeletedUser2415

.....-Λουτσε μωρο μου ακομα περιμενω βολτα με την μερτσεντα σου....

(off topic) φαιδρα...τα παραβλεπω ολα τα λεγομενα μου και τα δικα σου,χαλαλι σου αν φαω ποντους για το σπαμμ ,αλλα εχω και εγω (μερσεντα) χαχαχα :D :cop:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Πασσαρη εμεις ντελιβερι φιλε το εχουμε κλεισει...ασε τους αλλους...Και αν βρεις και γκομενακια ερχομαι και σε παιρνω με την C180 που την εχω παρκαρισμενη εδω απο κατω...


Ολη η CxC εχει mercedes....
 
Κορυφή