Η CxC στον 24???

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18900
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser18900

μετά και το τελευταίο πλάνο της CxC... πόυ εφέρε πάνω από 50 χωρια της υπέρ συμμαχίας... και το παράλληλο πλάνο (λέμε τώρα) της vh στην solo που.. κρατηθείτε... καταφέρανε να παρουνε τον απίστευτο αριθμό τον 4/5 χωριων (πολλά λέω) αρχίσανε τα μηνυματάκια σε game και σκύρε από διαφορους εντός και εκτος διοίκησις της vh... το γιατί? διαβάστε παρακατο και θα καταλαβετε...
έντονη είναι η συζήτηση τις τελευταίες ώρες στα σκύρε ρουμ της CxC σχετικά με το αν θα μπούμε στον 24!
αφορμή είναι η επιβεβαιωμένη πλέον πληροφορία ότι η ηγεσία της υπέρ συμμαχίας ανακοίνωσαν στα μελόι τους ότι θα πατήσουν διαγραφή...
οι λόγοι που επικαλέσθηκαν? οι γνωστες δικαιολογίες διοικούντων που όταν δεν τους βγούν οι αθρόες στρατολογήσεις και ενώσεις και οι φάπες πευτούν βροχή τότε μας φταίνε οι παίχτες που δεν ενδιαφέρονται για το παίγνιο που δεν συμμετέχουν που που που...

φυσικα ποτε δεν φταίνε αυτοί!!! όχι.. αυτοί τα κάνουν όλα καλά... και τις στρατολογήσεις έκαναν και τις ενώσεις με άλλες διαλυμένες φυλές από την άτιμη ρουφιάνο φυλή ονόματι cxc... (άτιμε τουρλουμπούκι) άρα φταίνε οι παίχτες και μονο οι παίχτες .. άσχετο αν αυτούς τους παίχτες τους στρατολόγησαν αυτοί.. άσχετα αν δεν τους ενέπνευσαν με το πνεύμα του μαχητή... άσχετα που η ηγεσία ασχολιόταν μονο με την κλίκα της.. άσχετα με τις αθρόες άδειες για noble στην γκρίζα φυλή (που να βρεθούν άριστοι για πλανα μετά?) άσχετα που ένα πλάνο της προκοπης δεν κατάφεραν να καταρτίσουν... όλα τα πλανα τον στρατηγών τους ήταν το λιγότερο αθλια... αλλα όλα και όλα... αυτοί δεν φταίνε!!!

τώρα που η cxc έφτασε προ τον πυλών ήρθε η ώρα να την κάνουν τα γατάκια... θα μπούνε λένε στον 24 (οι προεγγραφές έχουν αρχίσει) μαζί με τους παρατρέχαμε νους τους...
όλοι οι άλλοι θα μεινουν πείσω έρμαιοι στις ορέξεις τον σεσεδον...

ΟΜΩΣ σας γελάσανε κύριοι... κακός πιστεύετε ότι θα αλωνίσετε στον 24 η CxC σας έχει αδυναμία βρε.. δεν μπορεί πλέον χωρίς εσάς... ΚΑΙ έτσι λέμε να σας ακολουθήσουμε στην νέα σας πορεία...

υγ. erisaki το προφιλ σου γιατί το άλλαξες βρε θηρίο?
δεν φαντάζεσαι τι γέλια κάναμε...
μαθαίνουμε ότι σου κάνανε υπέρ εντατικά όμως...
ε μα και σι βρε παιδί μου αν δεν ασχολιόσουνα μονο με τα γκρίζα χωρια ίσος και να μάθαινες κάτι τις...
όπως ας πούμε ότι για το αν σου αναγνωρίζει σωστά το ckript η όχι δεν έχουν λόγο οι διαχειριστές του game...

α ρε μαλαματίνα με τις παγαποντιές σου... το μπέρδεψες το παλικάρι μας και έχασε χωριουδάκια που πείρε με τον ιδρώτα του...:p

άντε παλικαρια... τα λέμε πάλι στον 24.34.54.....

εκ της διοικήσεως και τα μελόι της CxC
 

DeletedUser28807

εγω τα ελεγα πριν 1μιση μηνα στο ροομ στο σκαιπ οτι θα κανουμε διακοπες το καλοκαιρι, ο εταιρος μαλαματινας ομως μου εβαζε τις φωνες..


αντε βε χαντιτ τα λεμε αν ειναι
 

DeletedUser

ΡΕ ΒΓΑΛΑΝΕ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΡΙΔΕΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑΝΕ ΟΤΙ ΓΙΝΑΝΕ ΠΑΙΧΤΕΣ
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕ Ο ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΕΓΩ
ΕΦΟΣΟΝ ΒΑΛΑΤΕ 3000 ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΤΟΝ
ΝΟΜΙΜΟ ΦΥΣΙΚΑ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ
ΕΦΟΣΟΝ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΞΑΣΚΗΜΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΙ ΑΡΑΓΕ
ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙΣ 1000 ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑΚΙΑ
ΜΟΛΙΣ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΓΧΕΙΡΗΣΟΥΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΩ ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΟΣ
ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΚΑΝΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ ΕΚΑΨΕΣ ΚΑΠΟΙΑ ΚΥΤΤΑΡΑ
ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΛΕΣ ΜΑΛΚΙΕΣ


[ove]Προειδοποιήση για παράβαση κανόνων του forum.

Τα κεφαλαία στην γλώσσα του internet δείχνουν πως κάποιος φωνάζει-τονίζει με έντονο τρόπο αυτό που λέει. Παρακαλούμε να αποφεύγετε την εκτεταμένη χρήση τους και να την περιορίζετε σε συγκεκριμένες λέξεις-φράσεις που θέλετε να τονίσετε.

by -Ovelix-[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28807

που σαι συ τοσο καιρο τωρα ρε?:Ο


[ove]+10 πόντοι για spam

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

by -Ovelix-[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ΚΕΡΝΑΩ ΜΙΑ ΚΟΥΡΤΑΚΗ


[ove]+10 πόντοι για spam

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

by -Ovelix-[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28807

υπερπαιχτη μου εσυ!

ολοκληρη αφιερωση σου εκανα και δεν με τιμησες
 

DeletedUser15970

Εγω παντως ειμαι περιεργος πλεον πως θα ακολουθησει το πραγμα η cxc. Θα συνεχισει το παιχνιδι βαρωντας καποια φυλη απο τη δικια τους συμμαχια??? Θα παρει το ζωναρι την Solo ή τις Θερμοπυλες?? Ή απλα θα παρουν το μυστικο που τους λειπει και θα κλεισουν το κοσμο??? Θα εχουμε νεο season ή θα εχουμε season finale?
 

DeletedUser18900

και εγώ μόλις βγάλω ροδάκια στα πόδια θα γίνω πατίνι..
άσε μας βρε erisaki που έχουν αναστενάξει τα βαρβαρα με την πάρτι σου... προ εναντια στα βαρβαρα είναι όλοι... ακριβώς ότι είσαι εσύ...


τώρα έγινε νόμιμος ο τρόπος που σου βάλαμε τις επιθέσεις?
μετά τα εντατικά που σου κάνανε?
βρε γατάκι αφού δεν το έχεις.. γιατί βγαίνεις και μιλάς?

και για νά σε θαυμάσουν όσοι δεν πρόλαβαν να σε διαβασουν

http://prntscr.com/189kta

ps. απάντηση από την διαχείριση σου δώσανε?
μάλλον όχι... θα γελάνε ακόμα με την ασχετοσύνη σου

εσένα θα σε δουμε στον 24???
 

DeletedUser

ΕΣΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ
ΑΤΖΑΜΗ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑΣ
ΣΕ ΕΙΠΑ ΜΕ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ ΚΑΙΣ ΦΛΑΝΤΖΑ


ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΔΕΙΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ
ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΝ ΠΕΛΑΤΕΣ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΣΤΙΣ ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ


[ove]...Δόθηκε ποινή...[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

rYGxIDD.png

ο erisakis οταν εκανε τα τικετ και αλλαξε πρωτη φορα το profile(τον επιασα χιχιιχιχ :cop: ). Υπερπαικτουρες ψλομαγκίτες


υ.γ. φαε την φασολαδα σου βρε τραχανα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ps. απάντηση από την διαχείριση σου δώσανε?
μάλλον όχι... θα γελάνε ακόμα με την ασχετοσύνη σου

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΜΑΤΟΝ ΤΑ ΝΟΜΙΜΑ ΝΑ ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΤΟ 5 ΤΟΙΣ ΕΚΑΤΟ ΤΩΝ ΦΥΛΕΤΙΚΩΝ
ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ
ΑΝ ΜΕ ΒΡΕΙΣ ΕΣΥ ΠΟΙΟΣ ΝΟΜΟΣ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΟ 1000 ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΥΠΕΡΠΑΙΧΤΟΥΡΑ
ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΛΟΓΩ ΣΥΝΤΕΤΑΓΜΕΝΩΝ

ΜΗΝ ΜΑΣ ΒΑΖΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΓΙΑ ΣΟΥ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΕΙΠΑΝΕ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΟΜΟΡΦΟΣ;
ΡΕ ΠΟΛΛΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΑΡΙΣΤΕΡΟΧΕΙΡΟΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ


[ove]...Δόθηκε ποινή...[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ΡΕ ΒΓΑΛΑΝΕ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΡΙΔΕΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑΝΕ ΟΤΙ ΓΙΝΑΝΕ ΠΑΙΧΤΕΣ
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕ Ο ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΕΓΩ
ΕΦΟΣΟΝ ΒΑΛΑΤΕ 3000 ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΤΟΝ
ΝΟΜΙΜΟ ΦΥΣΙΚΑ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ

ΕΦΟΣΟΝ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΞΑΣΚΗΜΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΙ ΑΡΑΓΕ
ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙΣ 1000 ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑΚΙΑ
ΜΟΛΙΣ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΓΧΕΙΡΗΣΟΥΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΩ ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΟΣ
ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΚΑΝΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ ΕΚΑΨΕΣ ΚΑΠΟΙΑ ΚΥΤΤΑΡΑ
ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΛΕΣ ΜΑΛΚΙΕΣ


ξεχνας οτι ειμασταν 7 παιχτες και σου αναψαμε 3000 σπαθακια σε αυτα τα 5 λεπτα που λες που μπορει να ηταν και 15 τα λεπτακια ομως ;) τελος παντον απο οτι μαθαμε εβλεπες μονο 30χιλιαδες σπαθακια και τα πηγες καλα παρολο που σε παιδεψε ο φιλτατος μαικ(μαλα)

Θα εχουμε νεο season ή θα εχουμε season finale?
λογικα αν πατησουν διαγραφη τα παιδια τν βχ θα παμε ολοι μας διακοπες,δεν εχει νοημα οι οποια συνεχισει το κοσμου,αν και φημες θελουν τν τομαραγια να θελει να κατακτησει πανω απο το 70 του χαρτη για να τν κλησει τν κοσμο!!!!

υ.γ(μωρη παιχτουρα μαικ τρελενεις κοσμο :) )
 

DeletedUser18900

Εγω παντως ειμαι περιεργος πλεον πως θα ακολουθησει το πραγμα η cxc. Θα συνεχισει το παιχνιδι βαρωντας καποια φυλη απο τη δικια τους συμμαχια??? Θα παρει το ζωναρι την Solo ή τις Θερμοπυλες?? Ή απλα θα παρουν το μυστικο που τους λειπει και θα κλεισουν το κοσμο??? Θα εχουμε νεο season ή θα εχουμε season finale?


η απάντηση στο ερώτημα σου φιλε μου είναι πολύ απλή..
θα τελειώσουμε ότι απομείνει από την vh θα παρουμε τα μυστικά θα πάμε για μπανακια...

αν η υπέρ συμμαχία μπει στον 24 θα τους ακολουθήσουμε... τώρα που συνηθίσανε στις φάπες είναι κρίμα να τους αφήσουμε έτσι...

η cxc σέβεται τις συμμαχίες καίτης συμβάσεις που κάνει...

erisaki εσύ με πιο το δουλεύεις?
τι φεύγεις? κάτσε βρε... τώρα που γνωριστήκαμε...
 

DeletedUser

ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΔΙΠΛΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΝΟΜΙΜΟ ΤΡΟΠΟ;
ΚΑΙ ΜΗΝ ΥΠΕΡΒΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑ 7 ΑΤΟΜΑ ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΘΕΜΑ


[ove]...Δόθηκε ποινή...[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18900

ps. απάντηση από την διαχείριση σου δώσανε?
μάλλον όχι... θα γελάνε ακόμα με την ασχετοσύνη σου

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΜΑΤΟΝ ΤΑ ΝΟΜΙΜΑ ΝΑ ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΤΟ 5 ΤΟΙΣ ΕΚΑΤΟ ΤΩΝ ΦΥΛΕΤΙΚΩΝ
ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ
ΑΝ ΜΕ ΒΡΕΙΣ ΕΣΥ ΠΟΙΟΣ ΝΟΜΟΣ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΟ 1000 ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΥΠΕΡΠΑΙΧΤΟΥΡΑ
ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΛΟΓΩ ΣΥΝΤΕΤΑΓΜΕΝΩΝ

ΜΗΝ ΜΑΣ ΒΑΖΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΓΙΑ ΣΟΥ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΕΙΠΑΝΕ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΟΜΟΡΦΟΣ;
ΡΕ ΠΟΛΛΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΑΡΙΣΤΕΡΟΧΕΙΡΟΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ


ρε βαρβαροφονια το να ανοίξεις 200 καρτέλες και να βάλεις fake δεν είναι ούτε παράνομο ούτε γίνετε πρώτη φορα σε εσένα...
επίσης το να σου μπλοκάρουμε όπως και κάναμε το ckript τις αναγνώρισις πάλι δεν είναι κάτι το καινούριο...
το ότι δεν το γνωρίζεις εσύ είναι δικό σου πρόβλημα..
ίσος αν ασχολιόσουν λιγοτερο με τα βαρβαρα και περισσότερο με παίχτες να το γνωριζες..

τελικά ίσος πρέπει να αναθεωρήσω τι άποψη μου για την απόφαση της ηγεσίας σου... ίσος και να έχει κάποιο δίκιο τελικά!!!

ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΔΙΠΛΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΝΟΜΙΜΟ ΤΡΟΠΟ;
ΚΑΙ ΜΗΝ ΥΠΕΡΒΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑ 7 ΑΤΟΜΑ ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΘΕΜΑ

εγώ εσύ και το κολλητάρι μου ο CO-ΜΑ-δω

εντάξει ήμασταν 5 ικανοποιήθηκες τώρα?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser23383

ΕΤΣΟΥΤΣΟΥΡΙΑΣΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΧΡΥΣΑ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


[ove]+10 πόντοι για spam

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

by -Ovelix-[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΔΙΠΛΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΝΟΜΙΜΟ ΤΡΟΠΟ;
ΚΑΙ ΜΗΝ ΥΠΕΡΒΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑ 7 ΑΤΟΜΑ ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΘΕΜΑ


εγω μαλαματινας τομαραγια σταμσταμ τρουλιε και κανα 2-3 ακομα ατομα και σου βαζαμε για παραπανο απο 5 λεπτα επιθεσης μην τα κανεις ολα τραγικλα προς οφελος σου!!!

υ.γ
αν εχεις κονε με τους διαχηρηστες ευχαριστως!!!
 

DeletedUser

ΡΕ ΣΤΑΜ ΤΕΛΙΚΑ ΕΣΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΤΥΠΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΣΑΙ ΑΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΟΣ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΒΓΗΚΕ
ΣΟΒΑΡΑ ΡΕ ΜΕ ΚΑΡΤΕΛΕΣ ΓΙΝΕΤΑΙ; Ε ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΙΤΗΣΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΠΤΟΠ
ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΟΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΝΕ ΜΑΣ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΙΣΣΟΤΕΡΗ ΑΝΑΛΥΣΗ
ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΜΑΧΗΤΗΣ


[ove]+10 πόντοι για παράβαση κανόνων του forum.

Τα κεφαλαία στην γλώσσα του internet δείχνουν πως κάποιος φωνάζει-τονίζει με έντονο τρόπο αυτό που λέει. Παρακαλούμε να αποφεύγετε την εκτεταμένη χρήση τους και να την περιορίζετε σε συγκεκριμένες λέξεις-φράσεις που θέλετε να τονίσετε.

by -Ovelix-[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26094

Καταρχάς μην μου ενοχλείτε τον ερισάκη, γιατί έχουμε κανονίσει να του φέρω ρακί πρώτης ποιότητας από τα μέρη της Χρύσας! :p

Τώρα για τα υπόλοιπα, εκείνο το βράδυ (όπως και το προηγούμενο, και το πιο πριν) βάζαμε φεικ επι μισή ώρα τουλάχιστον, μιλούσαμε και ακουγόνταν κλικ σαν είχαν παρει φωτιά τα ποντίκια, πέρα από αυτό όμως εγώ θυμάμαι τουλάχιστον 7 άτομα μέσα στην κλήση, 2 από αυτούς που ξέχασε ο άλεξ ήταν ο λούτσος και ο resniper! Άρα μην τρελένεστε, 3000 φεικ για μισή ώρα από 7-8 άτομα δεν είναι τίποτα, τόσες μπορώ να βάλω μόνος μου αν δεν βαριέμαι που λέει ο λόγος!!! (L)
 
Κορυφή