2 ιδεες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser27890
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser27890

1η ιδέα!
μια ιδεα μου είναι να έχει η κάθε φυλή ένα chat
και ανάμεσα στους παίχτες να υπάρχει ένα chat που να μπορούμε να το ελέγχουμε εμείς ποιους θα βάζουμε κλπ!(σαν το facebook)
θα μου πείτε ο,τι η περισσότερη έχουν skype,fb και δεν χρειάζεται άλλα αν είστε σε κάποιο υπολογιστή που δεν έχει skype η δεν έχετε το skype του φίλου σας και θέλετε να μιλήσετε για πιο γρήγορα κάλο θα ήταν να υπάρχει ένα chat..!

2η ιδεα!
να υπάρχει και μείωση και στα νομίσματα και στον άριστο!
 

DeletedUser

1η ιδέα!
μια ιδεα μου είναι να έχει η κάθε φυλή ένα chat
και ανάμεσα στους παίχτες να υπάρχει ένα chat που να μπορούμε να το ελέγχουμε εμείς ποιους θα βάζουμε κλπ!(σαν το facebook)
θα μου πείτε ο,τι η περισσότερη έχουν skype,fb και δεν χρειάζεται άλλα αν είστε σε κάποιο υπολογιστή που δεν έχει skype η δεν έχετε το skype του φίλου σας και θέλετε να μιλήσετε για πιο γρήγορα κάλο θα ήταν να υπάρχει ένα chat..!

2η ιδεα!
να υπάρχει και μείωση και στα νομίσματα και στον άριστο!

Για την πρώτη σου ιδέα είναι παμπάλαια αυτη η ιδέα.Μάλιστα πριν κανένα χρόνο νομίζω ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ θα χε μπει κ στο παιχνίδι αλλά απότι φαίνεται ξεχάστηκε ή κάτι τέτοιο..

για το 2ο....no comment.
 

DeletedUser30860

αν δεν κανω λαθος η πρωτη ειχε μπει και σε καποιο κοσμο στον BETA αλλα μετα δε ξερω τι εγινε και χαθηκα.ισως να επιβαρυνε υπερβολικα τους servers
 

DeletedUser

Μια απο τα ιδια θα ακούσεις και απο μενα ...
Η 1η είναι μεν καλή αλλα πολύ βαρύ για Browser.

Και η 2η εγω λεω να βγαινει τζαμπα ετσι .. Τι λες?? :p
 

DeletedUser30801

Αν εφαρμοζοταν το 1ο θα ηταν πολυ καλο
οσο για το δευτερο ειναι πολυ Fail πιο fail και απο την αυξηση πορων
το μονο που θα μπορουσαν να κανουν ειναι με premium να μειωναν τον χρονο που κανει να βγει ο αριστοκρατης
 

DeletedUser20772

Όχι καμία ιδέα δε με ενθουσίασε, και οι 2 είναι fail.
Στη πρώτη, απλά ο σέρβερ δε θα κουνιέτε.
Στη δεύτερη ιδέα απλά επειδή δε μπορείς να βγάλεις άριστο εύκολα στην αρχή του κόσμου δε σημαίνει ότι πρέπει να τα αλλάξουμε όλα ώστε να διευκοληθείς.Επίσης αν γίνει κάτι τέτοιο ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΘΑ ΤΟΝ ΚΕΡΔΙΖΕΙ Ο ΠΙΟ ΠΛΟΥΣΙΟΣ βάζοντες 50άρες pay και όχι ο καλύτερος φάρμερ που του βγάινει ο χριστός για να φαρμάρει.


ΑΣΧΕΤΕ ΑΛΛΑΣΤΟΡ ΜΑΘΕ ΦΙΔΑΚΙ.

ΑΣΧΕΤΟΙ ΟΛΟΙ ;*
 

DeletedUser30181

Επίσης αν γίνει κάτι τέτοιο ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΘΑ ΤΟΝ ΚΕΡΔΙΖΕΙ Ο ΠΙΟ ΠΛΟΥΣΙΟΣ βάζοντες 50άρες pay και όχι ο καλύτερος φάρμερ που του βγάινει ο χριστός για να φαρμάρει.


ΑΣΧΕΤΕ ΑΛΛΑΣΤΟΡ ΜΑΘΕ ΦΙΔΑΚΙ.

ΑΣΧΕΤΟΙ ΟΛΟΙ ;*

φιλε για τη 2η ιδεα νομιζω γινεται να μπει αλλα σαν ρυθμιση(μονο για τα νομισματα) σε καποιο κοσμο αν δεν κανω λαθος(ο 15 η ο 16 ηταν ετσι δεν θυμαμαι)
γενικοτερα και οι 2 ιδεες δεν με ξετρελαναν
 

DeletedUser20772

Που κολλάει αυτό που λές με αυτό που λέω πιό πάνω.
Καμία σχέση δεν είπα κάτι τέτοιο.
 

DeletedUser30181

Που κολλάει αυτό που λές με αυτό που λέω πιό πάνω.
Καμία σχέση δεν είπα κάτι τέτοιο.

κατσε μπορει να το πιασα λαθος
ο τυπος λεει να υπαρχει ρυθμιση μεσω παιχνιδιου η να πληρωνεις για να κοβεις πιο φθηνα;

αν λεει το 2ο EPIC FAIL
 
Κορυφή