VND

  • Δημιουργός θέματος nikkat
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Διόρθωση Μαρίνο:Στο πλάνο που έφαγες από *Λ* δεν έκανες ΤΙΠΟΤΑ
.
Και οι Λύκοι δεν πάτησαν διαγραφή εξαιτίας σου..Μην παίζεις έχοντας αυτή την ψευδαίσθηση..Ο nazgulman έκανε βλακεία και πάτησαν..Αν ήταν να πατάμε διαγραφή με ένα αποτυχημένο πλάνο φαντάσου πόσες φορές θα έπρεπε να είχαν πατήσει διαγραφή οι *Λ*.:hmmm:
 

DeletedUser

Διόρθωση Μαρίνο:Στο πλάνο που έφαγες από *Λ* δεν έκανες ΤΙΠΟΤΑ
.
Και οι Λύκοι δεν πάτησαν διαγραφή εξαιτίας σου..Μην παίζεις έχοντας αυτή την ψευδαίσθηση..Ο nazgulman έκανε βλακεία και πάτησαν..Αν ήταν να πατάμε διαγραφή με ένα αποτυχημένο πλάνο φαντάσου πόσες φορές θα έπρεπε να είχαν πατήσει διαγραφή οι *Λ*.:hmmm:

όλα τα μπάζα σε μένα βρίσκουν παρηγοριά?????
άντε βρε να πάτε στον οιωνό να κάνετε παράπονα . όλη στον MARINO θα βρείτε παρηγοριά ???
ουστ από εδώ........
.δεν εχει νοημα να χαλαω σαλιο για τυπους σαν εσενα..


exe χάρι και σε σένα θα σου έλεγα που θα το βάλεις το σάλιο....
όμως δεν θέλω να σου γίνει κατσαρόλα?????
τα λέω επειδή θες να ακούσεις και μάλλον σου αρέσει. μήπως είσαι από δαύτουσ???.


[pio] 10 πόντοι για spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Και πάλι διόθρωση..το μπάζο βρίσκει παρηγοριά σε μας...!!

ποιος είναι ο οιωνός;;;;

και ξέρεις πως λέω την αλήθεια γιατί δεν είμαι από τους Λύκους νουμπά...


[pio] 10 πόντοι για spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

[pio] 10 πόντους για Παράβαση των κανόνων του Φόρουμ

Τα κεφαλαία στην γλώσσα του internet δείχνουν πως κάποιος φωνάζει-τονίζει με έντονο τρόπο αυτό που λέει. Παρακαλούμε να αποφεύγετε την εκτεταμένη χρήση τους και να την περιορίζετε σε συγκεκριμένες λέξεις-φράσεις που θέλετε να τονίσετε.

by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

:hmmm:
.............................................
:noob:


[mars]10 πόντους για spam.

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Μέσα σε ένα post έχετε παραπτώματα της τάξης των Greeklish,των κεφαλαίων γραμμάτων...
Αλλά τιμωρήσθε για επίθεση/ειρωνία κατά ατόμου της ομάδας διαχείρισης...
Αυτό συνεπάγετε με την απομάκρυνσή σας από το φόρουμ για 1 μήνα...

By Fumal[/Fum]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser27520

Ασ' τους ρε αφου κανανε οτι ******* κανανε κανουνε κριτικη σε ολους τους υπολιπους.... Αλλα βλεπει η καμιλα κοιταει την καμπουρα της αλλης και οχι την δικια της....


[Fum]Warning για Ακραίο περιεχόμενο



By Fumal[/Fum]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser23381

Ασ' τους ρε αφου κανανε οτι ******* κανανε κανουνε κριτικη σε ολους τους υπολιπους.... Αλλα βλεπει η καμιλα κοιταει την καμπουρα της αλλης και οχι την δικια της....


Ετσι παληκαρι μου ασχολησου με τις καμηλες και την ερημο Σαχαρα εσυ και ασε τις τις φυλετικες , γιατι απο φυλετικες δεν εχεις ιδεα


[pio]προειδοποίηση για spamming[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser27520

Ενω εσυ εχεος ρε νουμπακο???? Εγω δεν εχω σχεση καιτο παραδεχομε.... Ειναι καλητερο απο το να μην εχεις σχεση και να περνιεσε για παικτουρα....Αιντε ****** να μην σου πω με τι να ασχολιθεις... Γιναναε ξαφνικα ολοι παικτουρες....



[pio]10 πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά

Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους. Μην ξεχνάτε ότι εδώ μέσα υπάρχουν άτομα διάφορων ηλικιών και με διαφορετικές γνώσεις και εμπειρία στο παιχνίδι. Γι' αυτό, θα ήταν συνετό να έχετε υπομονή σε περίπτωση που κάποια απορία σας φανεί "κουτή" ή "παιδιάστικη".Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε διάφορες τακτικές για να προκαλέσετε τον αντίπαλο σας, αρκεί οι τακτικές αυτές να είναι βασισμένες στο παιχνίδι.

By Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

αφου αυτοι μπορουν να πουν οτι ειναι γυρισανε ολοκληρη gosu αναποδα και την στιψανε τωρα αμα νομιζεις οτι νουμπαδες μπορουσαν να το κανουν τι να πω....


[pio]10 πόντοι για spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser27520

Μπραβο τους. Εγω δεν ειπα οτι ειναι ολλοι νουμπαδες.... Εγω λεω οτι οι ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ειναι νουμπαδες. Αυτο που δεν μπορουσε και δεν μπορει να αμφισβιτεισει κανενας για την ΜΑΝ ειναι οτι η παρεα εμεινε ενωμενη και ειχανε καλλη συνενοιση. Αλλα ΜΟΝΟ αυτό!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή