κοσμος διαρκειας

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30801
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30801

επειδη οι νεοι κοσμοι μαζευουν λιγα ατομα και τελειωνουν σχετικα γρηγορα θα προτεινα στον επομενο κοσμο να απαγορευοταν το co-play για ενα χρονικο διαστημα π.χ για 1 χρονο.

Ετσι πιστευω θα εχει πιο ενδιαφερον ο κοσμος αν μπουν περισσοτερα μελη


επισης αν ηταν δυνατο τα χωρια να ειχαν σχετικα μακινη αποσταση και να εβγαιναν πιο πολλα βαρβαρα και ο χαρτης να εφτανε ως κ 15 και κ 85.

θα εχει ενδιαφερον και πιστευω θα τραβηξει κοσμο γιατι θα θυμιζει σαν τους πρωτους κοσμους που βγηκαν
 

DeletedUser

Μεγαλη αποτυχια κατα τη γνωμη μου. Για να μαζεψει το παιχνιδι κοσμο χρειαζεται διαφημιση, οχι χαζες ρυθμισεις...
 

DeletedUser

δε νομιζω οτι σαν ιδεα να απαγορευτει το κο πλει σε εναν καινουριο κοσμο ειναι χαζη
το κο πλει ειναι ο λογος που φαινετε να εχουν ελατωθει οι παιχτες στο παιχνηδι αφου παιζουν 2 και 3 και 4 ατομα σε ενα ακαουντ ενω αν ειχε ο καθενας το δικο του θα ηταν περισοτερα ακαουντ
για να μη πω οτι οι περισοτεροι απο αυτους που θεωρουνται και καλα προ ειναι τσαμπα μαγκες αφου δεν παιζουν μονοι τους αλλα 3-4 μαζι
 

DeletedUser30801

Μεγαλη αποτυχια κατα τη γνωμη μου. Για να μαζεψει το παιχνιδι κοσμο χρειαζεται διαφημιση, οχι χαζες ρυθμισεις...

γιατι το χωρις co-play σου φαινεται κακη ρυθμιση;
αν το δοκιμαζανδ εν νομιζω να ενοχλουσε κανεναν ισα ισα θα ηταν καλυτερα απο 6000ατομα π μπαινουν σε νεους κοσμους τωρα θα εμπαιναν 7000-8000 και οντως πρεπει να διαφημηστει το παιχνιδι αλλα αυτο ειναι θεμα του mad18 και της ομαδας δειαχηρησης
 

DeletedUser

Φιλέ.. Χωρίς Coplay.. Δεν υπαρχή κάτι τέτοιο.. Ξεχνάτο..
 

DeletedUser27808

Γιατι οχι ρε παιδια?? ετσι θα φανει και ο αξιος.. και θα υπαρχει "ισοτητα" Στους παικτες..
Εμενα σαν ρυθμιση μου αρεσει παντως... το θεωρω και απολυτα δικαιο..
 

DeletedUser4641

Όντως θα είχε ενδιαφέρον ένας Κόσμος δίχως Co-play, προσωπικά δεν ξέρω αν θα έπαιζα όμως θα ήταν ιδιαίτερα μεγάλη πρόκληση για αρκετούς παίκτες.
 

DeletedUser

εχει γινει ηδη ενας hp χωρις co-play και δεν ηταν ασχημος κοσμος αποτι ακουσα..
 

DeletedUser

Όντως θα είχε ενδιαφέρον ένας Κόσμος δίχως Co-play, προσωπικά δεν ξέρω αν θα έπαιζα όμως θα ήταν ιδιαίτερα μεγάλη πρόκληση για αρκετούς παίκτες.

Για να γίνει κάτι τέτοιο όμως πρέπει να απαγορεύονται η επιτήρησης και να υπαρχή κατάσταση ύπνου και πρωινού..γιατί κάποιοι που καίγονται το βράδυ μπορεί να φανέ επιθέσει το πρωί..
 

DeletedUser28807

Με το ιδιο σκεπτικο καποιοι που καιγονται πρωι , μπορει να φανε επιθεσει βραδυ!!
 

DeletedUser

Για αυτό είπα.. Να υπαρχή και βραδινή και νυχτερινή προστασία..:p
 

DeletedUser30801

Όντως θα είχε ενδιαφέρον ένας Κόσμος δίχως Co-play, προσωπικά δεν ξέρω αν θα έπαιζα όμως θα ήταν ιδιαίτερα μεγάλη πρόκληση για αρκετούς παίκτες.

ναι αλλα θα πρεπει να ειστε προσεκτικοι με τους αποκλεισμους :p
δηλαδη αν εγω μπω απο το σπιτι μου φυλετικες και μετα απο το σπιτι της γιαγιας μου θα φανει σαν co-play αυτο ειναι το κακο
 

DeletedUser4641

Για να γίνει κάτι τέτοιο όμως πρέπει να απαγορεύονται η επιτήρησης και να υπαρχή κατάσταση ύπνου και πρωινού..γιατί κάποιοι που καίγονται το βράδυ μπορεί να φανέ επιθέσει το πρωί..

Τώρα αισθάνομαι ότι το ζορίζεις περισσότερο το θέμα και η ιδέα δε θα χει καμία ελπίδα.

ναι αλλα θα πρεπει να ειστε προσεκτικοι με τους αποκλεισμους
δηλαδη αν εγω μπω απο το σπιτι μου φυλετικες και μετα απο το σπιτι της γιαγιας μου θα φανει σαν co-play αυτο ειναι το κακο

Αν και την απάντηση δε την έδωσα ως Διαχειριστής αλλά ως παίκτης, να υποθέσω ότι εννοείς ότι στους υπόλοιπους αποκλεισμούς η Ομάδα Διαχείρισης δεν προσέχει καθόλου έτσι?
 

DeletedUser

η ιδεα ειναι καλη
χωρις κο πλει
και ας μην εχει προστασια νυχτας η ας εχει λιγο με ενδιαφερει
το κο πλει να μην υπαρχει ειναι το θεμα για μενα ωστε να υπαρχουν πολοι παιχτες και μεγαλος ανταγωνισμος
 

DeletedUser30801

Τώρα αισθάνομαι ότι το ζορίζεις περισσότερο το θέμα και η ιδέα δε θα χει καμία ελπίδα.



Αν και την απάντηση δε την έδωσα ως Διαχειριστής αλλά ως παίκτης, να υποθέσω ότι εννοείς ότι στους υπόλοιπους αποκλεισμούς η Ομάδα Διαχείρισης δεν προσέχει καθόλου έτσι?

οχι δεν ειπα οτι δεν προσεχετε. ειπα οτι σε κοσμο χωρις co-play πρεπει να προσεχετε τους αποκλεισμους σας σχετικα με αυτη την ρυθμιση :D
 

DeletedUser

Τώρα αισθάνομαι ότι το ζορίζεις περισσότερο το θέμα και η ιδέα δε θα χει καμία ελπίδα.

Οκ Γιώργο.. Δεν θέλω να ζορίσω το πράγμα.. Απλά λέω να γίνει αυτό πχ το Πάσχα ή ακόμη καλυτέρα το καλοκαίρι όπου θα υπαρχή περισσότερος ελεύθερος χρόνος και ανταγωνισμός..
 
Κορυφή