Φορος τιμης προς Paris991 aka proctor(κατα κόσμον Μίλτος Σχοινάς)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2415
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Μίλτο καλό ταξίδι φιλε. Θα υπάρχεις παντα μεσα μας δεν υπαρχει περίπτωση να σε ξεχάσουμε ποτε. Οτι και να πούμε ειναι λιγο για τον μιλτο. Χαίρομαι που ειχα την τιμή να σε γνωρίσω.
 

DeletedUser20791

Καλό σου ταξίδι Μίλτο..
Χάρηκα πολύ που σε γνώρισα,θα θυμάμαι πάντα τις κουβέντες μας!
 

DeletedUser

Δεν τον ήξερα, αλλά συλληπητήρια. Να ζήσετε να τον θυμάστε.
 

DeletedUser10129

Καλό ταξίδι, θερμα συλληπητηρια στην οικογένεια,να ζήσουμε έχθροι και συμμαχοι στα του παιχνιδιου να τον θυμομαστε.
 

DeletedUser22476

Μιλτο αναπαυσου εν ειρηνη εκει μου βρισκεσαι τωρα,παντα θα ζεις μεσα μας!

Συλληπητηρια και κουραγιο στην οικογενεια..
 

DeletedUser27461

Καλο ταξίδι Μίλτο ελαφρύ το χώμα που θα σε σκεπάζει. τα θερμά μου συλλυπητήρια στην οικογένεια.
 

DeletedUser21791

Ελαφρυ το χωμα που θα σε σκεπαζει Μιλτο.
συλληπητηρια στους οικοιους,να ζησουν να τον θυμουνται
 

DeletedUser

O Θεος να αναπαυσει την ψυχουλα σου αγορινα, να δινει κουραγιο στην οικογενεια σου και να μην αφησει κανεναν να σε ξεχασει!!!
Απο το λιγο που τα εχουμε πει πιστευω τα λογια ειναι περιττα...Απλα αψογος!!!!

Καλο ταξιδι
 

DeletedUser6757

Ότι και να πω.... να γράψω σε αυτο το φόρουμ θα είναι λίγο για τον Μίλτο. Όσοι τον γνώρισαν με καταλαβαίνουν. Μακάρι να ήταν ένα πρωταπριλιάτικο ψέμα ...που δυστυχώς όμως δεν είναι.

Καλό σου ταξίδι φιλάρα!
 

DeletedUser6091

Μου θύμισαν άλλοι γιατί δυστυχώς η μνήμη μου δεν είναι τόσο καλή πως με τον Μίλτο είχαμε βρεθεί στον κόσμο 2 ως παίκτες. Δυστυχώς δεν θυμάμαι πολλά από τότε αλλα έτυχε να τον ξαναβρώ μπροστά μου πριν κάποιους μήνες όταν στάθηκε με πραγματική ανιδιοτέλεια σε ένα πρόβλημα ενός κοινού μας φίλου και τον θαύμασα.

Συζητιέται από προχτές σε αρκετά rooms και ο θάνατος του Μίλτου αλλα και ο θάνατος του blackend (από κόσμο 3 και όχι μονο) που έγιναν σχεδόν ταυτόχρονα. Αυτό είναι ένα σημάδι πως ίσως τελικά εδώ μέσα να στήνονται φιλιες με πραγματικά συναισθήματα και όχι μονο κάποιες φυλές.

Αν κάποιος από τους συμπαίκτες του μιλάει με την οικογένεια του, ας τους μεταφέρει τα συλλυπητήρια όλων μας εδώ στο forum αλλα και γενικά σε πολλά-αν όχι όλα τα rooms που υπάρχουν για το game.
 

DeletedUser

Δεν εχω λόγια.....
δεν ξέρω τι να πω...
ας ειναι ελαφρύ το χώμα που σε σκεπάζει...
θα ζεις μέσο αυτων που σε θυμούνται...
σε γνώρισα σαν αξιο αντίπαλο στον 6 και σαν συμπαικτη σε αλλους κοσμους
Μίλτο θα μου λείψουν οι κουβέντες μας στο σκάιπ γιατι μπορούσα να ακούω και να λέω τα προβλήματα της ζωής που μας περιβάλουν
Γιώργος
 

DeletedUser29315

Τα συλληπητηρια μου.στους φιλους και στην οικογενεια του φιλου.το σωμα των φυλετικων εχασε μια σημαντικη ψυχη.η καρδια ολων ομως θα την εχει ζωντανη.καλη αναπαυση αδερφε.
 

DeletedUser

Οι ~300~ θα συμμετέχουν στην παύση πυρός απο 00:01 ξημερώματα του Σαββάτου 06.04.2013 ως και 00:01 ξημερώματα Δευτέρας 08.04.2013, σε ενδειξη φόρου τιμής για την απρόσμενη απώλεια του Paris991 aka proctor(κατα κόσμον Μίλτος Σχοινάς). Ο Μίλτος υπήρξε εξαιρετικός παίκτης, σπάνιος άνθρωπος και είναι το ελάχιστο που μπορούμε να κάνουμε στη μνήμη του. Για τις επιθέσεις που τυχόν είναι ήδη στο δρόμο, ζητούμε συγγνώμη, αλλά οι ρυθμίσεις του παιχνιδιού δεν επιτρέπουν ακύρωσή τους.
 

DeletedUser29887

Ο Θεός να συγχωρέσει το παλικάρι και να αναπαύσει την ψυχή του. Τα ειλικρινή μου συλληπητήρια σε εσάς που τον γνωρίσατε και στην οικογένειά του.

pouthenas - (κατά κόσμο Λεωνίδας)
 

DeletedUser30047

τα συληπητηρια μου και απο μενα σε εσας που τον γνωρισατε στην οικογενεα του και κουραγιο και δυναμη
 

DeletedUser

Η θλιψη ειναι μεγαλη για ολους μας,κουραγιο στους δικους του ανθρωπους.


[12:23:24 AM] KRA-KRA: Ας του ευχηθουμε ολοι καλο "ταξιδι" και να τον κρατησουμε στη μνημη μας.
 
Κορυφή