ρυθμισεις Κ23

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser29797
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser29797

μπορει καποιος διαχειρισης να μας ενημερωσει αν ο κοσμος 23 θα εχει bonus νυχτας για τον αμυνομενο και για το αν θα μπορουν να σταλουν αμυνες και εκτος φυλης; ευχαριστω.
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
[voc]Βάσει ρυθμίσεων, δεν είναι ενεργοποιημένο το bonus νύχτας. Οι άμυνες εκτός φυλής επιτρέπονται.[/voc]
 

DeletedUser29668

Όπα! Κατάσταση ύπνου μην ενεργό? Για 4ης Συνεχόμενους κόσμους μη ενεργό? Ουδέν σχόλιο. 2ο έχω μια ερώτηση το ηθικό δεν είναι με βάση χρόνου πως είναι?
 

DeletedUser

Οι άμυνες εκτός φυλής πιστεύω πως βγαίνει άκυρη ρύθμιση διότι είναι ανεπίτρεπτο ενώ η φυλές γεμίζουν με 100 άτομα να έχει και εξωτερικές βοήθειες δηλαδή κάποιες φυλές με συμμαχίες κτλ, θα είναι άτρωτες... Άποψη μου πάντα υπάρχει χρόνος αλλαγής ρυθμίσεως παρακαλώ οποιοσδήποτε admin και να το δει να μην με δώσει ποινή ανθρώπινη άποψη είναι δεν θίγω κανέναν απλός βλέπω με το δικό μου μάτι την λογικότητα της υπόθεσης.
 

DeletedUser

Χαλάρωσε πολύ επιβλητικός είσαι νομίζω δεν λέει κάπου δεν γίνετε να αναφέρουμε την άποψη μας πέρα απο αυτό το ότι είμαι κάθετος δεν σημαίνει ότι δεν θα μπω να καθαρίσω όνειρα!
 

DeletedUser6091

[mad]Να τα πάρουμε με την σειρά.

Το ηθικό θα είναι χρόνου και διαφορα πόντων. Το γνωστό 20:60 που έχουμε σε κάθε κόσμο.
Bonus νύχτας δεν θα υπάρχει ούτε στον 23.
Άμυνες εκτος φυλής θα υπάρχουν. Δεν έχουμε κανόνα που να περιορίζει τις συμμαχίες. Μπορεί οποια φυλή θέλει να κάνει και να γίνει άτρωτη όπως είπατε. Στο χέρι της είναι, όχι στο δικό μας. Και 40 να ήταν τα μέλη, ποιος θα εμπόδιζε κάποιον να κάνει 5 η 10 συμμαχίες και να θεωρηθεί πάλι άτρωτος?
Δωρεάν εμπόριο όχι δεν θα υπάρχει για να μην έχουμε αποκλεισμούς.

[/mad]
 

DeletedUser

Ωραίες η ρυθμίσεις αλλά θα ήθελα να πω την γνώμη μου όσο αφορά της άμυνες.. Να γίνετε εκτός φυλής αλλά να μην γίνετε άμυνες στα βάρβαρα.. Γιατί αν σου στακάρουν τα βάρβαρα δεν θα φορμάρεις.. Και ιδικά στην αρχή είναι σπαστικό..
 

DeletedUser29797

Οι άμυνες εκτός φυλής πιστεύω πως βγαίνει άκυρη ρύθμιση διότι είναι ανεπίτρεπτο ενώ η φυλές γεμίζουν με 100 άτομα να έχει και εξωτερικές βοήθειες δηλαδή κάποιες φυλές με συμμαχίες κτλ, θα είναι άτρωτες... Άποψη μου πάντα υπάρχει χρόνος αλλαγής ρυθμίσεως παρακαλώ οποιοσδήποτε admin και να το δει να μην με δώσει ποινή ανθρώπινη άποψη είναι δεν θίγω κανέναν απλός βλέπω με το δικό μου μάτι την λογικότητα της υπόθεσης.

+1000 στον φιλο. πολυ νουμπορυθμιση,οποιος εχει τις περισσοτερες συμμαχιες-ακαδημιες εχει μεγαλο πλεονεκτημα ειδικα σε τοσο αργο κοσμο που αν χασεις το επιθετικο σου κλαις για κανενα μηνα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή