MAN

  • Δημιουργός θέματος FORUM*
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Πλευρά 1:
Φυλές: ΜΑΝ, MΑΝ
Πλευρά 2:
Φυλές: VND, CY-GRC, K.L., OPD, ALONE*, ARSNL, *Λ*, LKNI, ΟΥΦ, [A.P], ~12~, ΔΕ.Π.Α, ΕΛ, HG, tse, Noname, MMM, ethth

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 5,114
Πλευρά 2: 903
Διαφορά: 4,211

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 47,402,966
Πλευρά 2: 8,182,345
Διαφορά: 39,220,621

chart


οι MAN εχουν σιγουρα τον κοσμο..
 

DeletedUser

Πλευρά 1:
Φυλές: ΜΑΝ, MΑΝ
Πλευρά 2:
Φυλές: VND, CY-GRC, K.L., OPD, ALONE*, ARSNL, *Λ*, LKNI, ΟΥΦ, [A.P], ~12~, ΔΕ.Π.Α, ΕΛ, HG, tse, Noname, MMM, ethth

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 5,114
Πλευρά 2: 903
Διαφορά: 4,211

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 47,402,966
Πλευρά 2: 8,182,345
Διαφορά: 39,220,621

chart


οι MAN εχουν σιγουρα τον κοσμο..


Χαχαχα αστεία τα στατιστικά..Μοιάζουν σαν στατιστικά αρχής ενός κόσμου με τόσες διαφορετικές φυλές :Ρ
 

DeletedUser23053

Ωραια τα στατιστικα αλλα ποιο ωραιο μου αρεσει οτι απο την πλευρα των vnd εχετε βαλει τη φυλη ALONE* που μας χτυπαει εδω και 10 μερες ,πλακα εχετε χαχαχα
 

DeletedUser24750

Ποια ειναι η φυλη αλλονε και ποιος ειναι ο σουζουκης και ποιος ο φορουμ που εκανε το ποστ?
Νεα προσωπα στον 13?
 

DeletedUser28662

H alone βρε άλεξ είναι η φυλή που έχει κάνει ο Βασίλης μόνος του. Τώρα τα παιδιά που έκαναν ποστ εδώ δεν έχω και εγώ την παραμικρή ιδέα ποιοι είναι... Ελπίζω να μας συστηθούν να ξέρουμε και εμείς :Ρ

ΥΓ. Μπιλάκο ζηλεύεις???
 

DeletedUser24750

Λυσαμε το 1 απο τα 3 ο σουζουκης και ο φορουμ ποιοι ειναι
 

DeletedUser

ο σουζουκι ειναι πρωην πεχτης του κ13 , δεν ξερω αν παιζει ακομα,παλαιοτερα με τους VND ηταν
για το αλλο δεν ξερω :D
 

DeletedUser

Γεια σας παιδιά Θανάσης εδώ κάνω παραδοχή ότι έχετε όγκο έχετε καλούς παίχτες μας βάλατε οποιαδήποτε φυλή συμμαχική άσχετα αν δεν έχουμε κάτι μαζί τους. Τελειώσατε το τέταρτο πλάνο εναντίον των καθαρόαιμων Βανδάλων και δεν πήρατε χωριό. Μάλλον υποτιμάτε καποιους που ξέρουν να παίζουν. Δεν βλέπω κανένα σχόλιο περί τούτου. Να λέτε τα σύκα σύκα και την σκάφι σκάφι. Οσο και να νομίσατε ότι τελειώνει ο κόσμος με ευκολία μάλλον δυσκολεύεστε. Ακούω σχόλια.
 

DeletedUser

συγνωμη εσυ πιστευεις πως οι βανδαλοι θα καταφερουν να νικησουν τους μαιντανους?
εμενα μου φαινεται λιγο δυσκολο συνφωνα με τα στατιστικα
πρεπει να βαρεσουν διαλυση οι μαν για να γινει κατι τετοιο
να τους ζωρησετε μπορει οκ..
 

DeletedUser

Δεν ειπα τέτοιο πράγμα. Μάλλον μας θεωρούσατε εύκολους ως αντιπάλους και χειρότερους από τους Λυκους αν δεν κάνω λάθος σχολιάζοντας τα στην φυλή σας σας. Σίγουρα αποδείξαμμε το αντίθετο κάποιοι το ξέρουν και κάποιοι δεν θέλουν να το καταλάβουν. Τέσσερα πλάνα το ενα ήταν ευρείας κλίμακας. Το ότι θα παραταθεί η διάρκεια του κόσμου είναι σίγουρο και ευχάριστο για το παιχνίδι.
 

DeletedUser23381

Καλησπερα θαναση

Καταρχην αυτος που υποτιμαει πρωτος την φυλης εισαι εσυ αφου την διαχωριζεις σε καθαροαιμους και ημιαιμους που ξερουμε πολυ καλα ποιες αλλες λεξεις χρησιμοποοιουνται για την λεξη ημιαιμος

Αν δεν τους θελατε στα στατιστικα γιατι τους πηρατε στην φυλη ?

Ειναι πολυ ευκολο και βολικο να βαφτιζουμε μπ...δο οποιον χανει χωρια και εμεις να το παιζουμε παιχταραδες και να συνεχιζουμε στον κοσμο οταν θα ζητησεις απο τον ημιαιμο συμπαικτη σου αμυνες ενημερωσε τον σε παρακαλω πριν για το ποστ που εχεις κανει στο εξωτερικο φορουμ

Εγω βλεπω οτι καθημερινα η φυλη σας πεφτει σε ποντους και η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΝ εχει μεινει απο αριστοκρατες κατακτωντας δικα σας χωρια ακομα και μετα την μειωση στο 1/3

Τωρα στο κομματι του οτι ξερετε το παιχνιδι

Καποιοι μπορει να ξερετε να κοβετε τρενα και ειστε και ενεργοι στην μετακινηση αμυνων

Εχετε φιλε μου 18010 κατακτησεις χωριων μπορεις να μου πεις ποσες ειναι απο ΜΑΝ?
ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΡΙΨΗΦΙΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΡΩΗΝ ΣΥΜΜΑΧΩΝ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΙΒΑΛΙΣΜΟΙ

Εχετε βρει μια θαλλασα απο βαρβαρα και ανενεργους που παρατησαν το παιχνιδι και εχετε μετατρεψει τις φυλετικες σε κυνηγητο στον χαρτη

Περιμενε να στηθει η φυλη και θα δεις μιλησεις μετα για πλανα και αν χανεις χωρια η δεν χανεις

Αυτην την στιγμη παιζετε ενα καντενατσιο με αναλογια χωριων 10 αμυντικα προς ενα επιθετικο και προσπαθειτε να καθυστερησετε την ηττα

ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΠΑΙΞΕ Η ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ (αυτη θεωρω οτι ειναι η διαφορα δυναμικοτητας αναμεσα στις 2 φυλες)ΕΙΧΕ ΚΡΕΜΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΚΑΡΙΑ ΟΛΗ Η ΔΟΞΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΑΣΕ 2-0 ΕΠΑΙΞΕ ΜΠΑΛΑ

ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΙΞΕ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΦΥΛΗ ΠΡΩΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΣΤΑΚΑΡΙΣΜΕΝΑ ΧΩΡΙΑ ΚΟΨΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΕΝΟ ΚΑΝΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΛΑΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΑΝ ΠΑΙΖΕΤΕ ΚΑΛΑ Η ΟΧΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΑ ΣΑΣ ΘΕΩΡΩ ΑΜΠΑΛΟΥΣ ΒΑΡΒΑΡΟΦΑΓΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΙΒΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ


Υ.Γ

Επειδη σιγουρα θα βρεθει καποιος ηλιθιος να ποσταρει τις τελευταιες κατακτησεις μου και να πει οτι παιρνω βαρβαρα ας μετρησει πρωτα τα κοκκινα που εχω παρει και αν εχει παραπανω κοκκινα απο αυτα που εχω εγω θα δεχτω την κριτικη του για τις κατακτησεις μου
 

DeletedUser

Μάλλον εξηγάς τα προαναφερομενα όπως θέλεις και όπως σε βολεύει και προς διευκρίνησει αυτού να σου πω ότι αναφέρομαι στους παικτες που είναι στον πυρηνα Βανδαλους και μη. Τα στατιστηκά δεν με νοιάζουν αλοίμονο να βλέπω στατιστηκα. Τωρα να μην κάνουμε και κριτική πόσα πήρατε και πόσα πήραμε λογικό είναι να πάρετε αφού είσαστε πιο μεγάλη φυλή, ενα σου λέω αν πάρετε τα βάρβαρα του κόσμου όπως επιδήδεστε θα τον τελειώσετε. Τεσσερα πλάνα βγαλατε και τα βρήκατε σκουρα σας βολεύει να βαράτε τους μεμονομένους. Μάλλον την θάλασα την βρήκατε και εσείς δεν είμαστε μόνοι μας δίοτι βλέπωντας και σένα πήρες κάπου 90 βάρβαρα τις τελευταίες 10 ημέρες. Εμείς εδώ είμαστε και θα περιμένουμε κανένα πρόβλημα. Προς θεού δεν έχω κάτι μαζί σου ουτε καν σε ξέρω αλλά οταν υποτιμάτε κάποιους αυτό και αν είναι λάθος. Στο φόρουμ σας λέγατε ότι θα μας φάτε σε μία ημέρα. Μόνο οταν θελήσουμε να σταματήσουμε τότε θα μας φάτε. Οσο για την παρομοίωση που έγραψες με την Δόξα και την Μπαρτσελώνα είναι άστοχη διότι εκεί έληξε το παιχνίδι εδώ δεν έληξε. Αν το θελήσω να λήξει τότε θα λήξει. Τα λέμε αναμένω απάντηση!!!!
 

DeletedUser

παιδια μια ερωτηση για τον 13 εδω και οποιος μπορει ας απαντησει
επαιζα και εγω παλαιοτερα..
θυμαμαι..οι λυκοι ηταν πρωτοι..με αρχηγο τον ιονιο..που γνωριζομασταν κιολας..
που πηγαν αυτα τα παιδια.
επσης βανδαλοι και μαν νομιζω ηταν συμαχοι εναντιον των sun
και τωρα τι εγινε?
 

DeletedUser26973

Αυτη την επαρση που εχεις ενω εισαι καρποζο-εισπρακτορας δεν μπορω να την καταλαβω!

Οπως και να εχεις ειτε θελεις ειτε οχι στο τελος θα σε φαμε! Αλλα επειδη θα εισαι ο τελευταιος που θα εχεις πηδηξει απο το καραβι δεν σε κανει ξαφνικα και καπετανιο!

Εχετε αμυνες κ υπομονη και οργανωση! απο εκει και περα και στο πλανο που βγαλατε δεν ειδα να παιρνετε καποιο χωριο! Ειπαμε καθυστερειτε το αναποφευκτο τπτ παραπανω τπτ λιγοτερο! Δλδ ξαφνικα νομιζεις οτι εμεις δεν το ευχαριστιομαστε το παιχνιδι και οτι μας εχεις κανει χαλαστρα!

Πρεπει να σε πληροφορησω οτι υπαρχουν παιχτες που παρακαλανε να σας φαμε με την ησυχια μας για να μην χαθει το παιχνιδι κ η παρεα!
 

DeletedUser24750

Τι λεει ο καρναβαλος ο καθυστερημενος το κομπλεξικο ζωο που η τελειωμενη φυλη του πληρωνει 20euro για καθε χωριο .

Ακου εκει οταν θελουν αυτοι οι πυξιδοφατσες.

Ρε ζωα οταν ηταν και οι λ τι εγινε με τον τερορ που τον παιζατε επειτηρηση αχρηστοι και με τοσες αμυνες το μονο που κανατε ηταν ρεκλαιμ.
Αχρηστοι δεν εχετε παρει ουτε 10 κοκκινα οσο καιρο παιζετε θα βγειτε και θα μιλησετε πατησαν ολοι διαγραφη και μεινατε για να το παιξετε αντιπαλοι.

Οταν ηταν και οι Λ που εισασταν κομπαρσοι στον πολεμο με τους gosou τι κανατε και εκει ανυπαρκτοι.

Πυξιδοφαστσες ενας ενας οι παικτες σας πυξιδιαζοντε αν τους πετατε εξω δεν μας νιαζει.

Στακαρατε τους 3 αρχηγους σας και πανε πυξιδα ολοι και την ειδατε εμεις διακοπες κανουμε και χαλαρο παιχνιδι αναμεσα απο αλλα.

Μην ξαναβγει κανα ζωο απο εσας και μιλησει θα σας βγαλο στατς απο που παιρνετε χωρια 2 χρονια τωρα που εχετε πολεμησει και τι εχετε κανει


[pio]10 πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά
by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Να λέιπουν οι χαρακτηρισμοί ΑΝΟΥΒΗ και να μιλάς σε σωστό επίπεδο διότι δεν έχεις να κάμεις με κανένα παιδαρέλι. Αφού ανάφέρεις τον Τερρορ ήταν από τον μόνο που πήρες χωριά διότι εμείς θελήσαμε τώρα επιδήδεσαι στα βάρβαρα διοτι 4 πλάνα έφαγες κοκκινες που δεν περίμενες και χωριά δεν πήρες, γι αυτό μην κάνεις τον παίκτη. Βάρα κανένα μεμονωμένο και θα πάρεις χωριά. Βγάλε και τα στατς των αιτήσεων που έκανες όχι μόνο των χωριών. Καταλαβαίνω τον εκνευρισμό σου αλλά ότι θέλεις λες δεν με ρώτησες να σου πω κάποια πράγματα να τα μάθεις αυτούσια.
 

DeletedUser23381

Τα στατιστηκά δεν με νοιάζουν αλοίμονο να βλέπω στατιστηκα.
Για ****τουμπα σε κοβω αλλα λες και αλλα κανεις
Γιατι διωχνεις του ημιαιαμους για να μην σου χαλανε τα στατς μαλλον?
PANOS9101 Left 03rd April 2013 - 19:17 2,140,799
Zachou Left 03rd April 2013 - 19:17 1,296,591
Stronger Left 03rd April 2013 - 19:17 287,049
markrav Left 03rd April 2013 - 19:17 1,493,684
pagiacity Left 03rd April 2013 - 19:17 3,276,177
tetys Left 02nd April 2013 - 19:16 1,923,526

Μάλλον την θάλασα την βρήκατε και εσείς δεν είμαστε μόνοι μας δίοτι βλέπωντας και σένα πήρες κάπου 90 βάρβαρα τις τελευταίες 10 ημέρες.

η διαφορα μας ξερεις ποια ειναι οτι εμεις παιρνουμε βαρβαρα για να στηθουμε διπλα σας και δικα σας οπου σας βρισκουμε γιατι μπορουμε εσεις παιρνετε μονο βαρβαρα και κανιβαλισμους γιατι μονο αυτα μπορειτε

Τεσσερα πλάνα βγαλατε και τα βρήκατε σκουρα σας βολεύει να βαράτε τους μεμονομένους.

πλανο ακομα απο ΜΑΝ δεν ειδες παικταρα μου
πλανο απο ΜΑΝ ο dark raven , ο sir lunatic , o xterror , o LIFEKNIFE τα πλανα των ΜΑΝ παικταρα μου ειναι πανω απο 10000 σπαθακια για κανενα Μηνα καθε μερα για ρωτα τους πρωην συμμαχους σου , που κρυβοσουν πισω απο τις φουστες τους τοσο καιρο , ποσους παικτες αλλαξαν αυτοι οι λογαριασμοι και τι ξυλο φαγανε και μετα θα μιλας για πλανα ΜΑΝ

. Αν το θελήσω να λήξει τότε θα λήξει.

Νομιζω δεν εχεις καταλαβει ποιος ειναι ο ρολος σου στο παιχνιδι . Μολις στηθουμε διπλα σας τελειωσε το παιχνιδι με σεξ και βια .
Αν εννοεις οτι θα το ληξεις εσυ οποτε θελεις πατωντας διαγραφη . Αποδεικνυεις ακομα μια φορα οτι το μονο που κανετε στο παιχνιδι ειναι να παριστανετε τους καρπαζοεισπρακτορες για να μην ξενερωσουμε με τα βαρβαρα και μολις δειτε τα σπαθακια θα πατησετε διαγραφη . Εχω δει καρπαζοεισπρακτορες και καρπαζοεισπρακτορες στο παιχνιδι τοσα χρονια αλλα μεχρι τωρα κανενας δεν το καμαρωνε οφειλω να ομολογησω οτι εισαι πρωτος που το καμαρωνει .

(φαααππππ) για να μην ξεχνιομαστε καμαρι μου

Οσους ρουφιανους και να εχει στην φυλη μας δεν μπορουν να σε βοηθησουν γιατι σε λιγο το ξυλο θα ειναι ανελεητο


[mars]10 πόντους για παράβαση κανόνων του φόρουμ.


by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Σε είδαμε τι έκανες στο be good κύριε διαχειρηστή που έριξες 60 επιθετικά σε ενα χωριο και το μόνο που κατάφερες ήταν να ρίξεις το άγαλμα, έλεος!!!! Ο ογκος σας μιλάει και όχι κατι άλλο. Βαρατε το ιδιο παικτη 20 μερες και πήρατε 6 χωριά. Κακά τα ψέματα εκτός από κάποιους που γνωριζουμε ότι παίζουν σωστα και κατεχουν το παιχνίδι οι άλλοι είναι εισαστε για τα βάρβαρα.
 

DeletedUser

Οσο για σένα κύριε ΑΝΟΥΒΗ που δεν ξέρεις με πιο έχεις μπλέξει θα ζητήσω με όλα τα νόμιμα μέσα τα στοιχεία σου στο παιχνίδι και θα τα πούμε στο καταλληλο μέρος.


[pio]10 πόντοι για Παράβαση των κανόνων του Φόρουμ
by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή