Νεα λειτουργια για τις αναφορες επιθεσης

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30499
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30499

Καλησπερα, σκεφτηκα σημερα που εκανα φαρμινγκ οτι γενικοτερα οταν οι λογαριασμοι περνανε τους 1000 ποντους, οι εντολες επιθεσης στο φαρμινγκ αυξανονται ραγδαια. Δηλαδη μπορουν να υπαρχουν στη γραμμη εντολων 1000-5000 εντολες .

Σιγουρα απο αυτες τις αναφορες πολλες ειναι με 1lc που δεν μας ενδιαφερουν καθολου και δεν τις ανοιγουμε . Επισης μεσα σε αυτες τις εκατονταδες σελιδες αναφορων βρισκονται και διαφορες αναφορες απο κοντινα χωρια που θελουμε να τις βλεπουμε για να ξαναστειλουμε... Ολες οι αναφορες ομως γραφουν το χωριο που γινεται η επιθεση και εαν το εν λογω χωριο ειναι βαρβαρο δεν προκειται να την βρουμε ποτε μεσα στο χαος...

Η προταση μου ειναι η εξης:

Να υπαρξει λειτουργια για π.χ. 10 p.p που να βαζουμε καποιες συντεταγμενες χωριων και ολες οι αναφορες απο τα χωρια αυτα να μπαινουν σε νεο φακελο αυτοματα και να τις βλεπουμε απο εκει ή ακομα και να μπορουμε να αλλαζουμε το ονομα των χωριων (ειδικα των βαρβαρων) στις αναφορες μας... ΔΗΛΑΔΗ εχω ενα βαρβαρο 2000 ποντων διπλα μου.. να μπορω να εισαγω τις συντεταγμενες του και να το ονομασω π.χ. ποραδικο... να βλεπω οτι ο λεβαντα επιτηθεται στο ποραδικο για να μπορω να την βρισκω ευκολα


και τριτη προταση να βρεθει καποιος να μου μαθει ορθογραφια..

αυτα
 

DeletedUser26916

και τριτη προταση να βρεθει καποιος να μου μαθει ορθογραφια..

αυτα

χεχεχε ! ... Παιδια αυτη η ιδεα ναι πρεπει να μπει ! γιατι οταν φαρμαρεις πολλα οπως ειπε το παιδι πανω απο 1000+ επιθεσεις την μερα δεν προκειται να καθεσαι αν τσεκαρεις τι πηρες απο καθε βαρβαρο !
ενο αν εχεις τον φεκαλο με μερικα συγκεκριμενα βαρβαρα που θες οπως δοιποτε να δεις τη πηρες αυτο θα βολεβε !

Αλλα απο την αλλη .. αν σε ενδιαφερουν μερικα συγκεκρημενα βαρβαρα πας στο χαρτη πατας πανω στο χωριο και σου βγαζει την τελευταια επιθεση .. και αν θες 3ανα στελνεις ( αυτο γινεται αν εχει πρεμ φυσικα) !!

αρα η ιδεα για μενα ειναι 50-50!
 

DeletedUser30499

Αλλο το να ψαχνεις τα βαρβαρα στο χαρτη και αλλο να πατας αναφορες-->ταδε φακελος και να βλεπεις τα παντα μεσα εκει ετοιμα να τα φαρμαρεις ξανα ....

Θελω το 30% του κερδους.... :)
 

DeletedUser27659

Αφου ρε παιδια αυτο το δειχνει ηδη...
Σε οσα χωρια παιρνετε φουλ φαινεται ενα συμβολακι στις καρτελες με το βοηθο φαρμ!
 

DeletedUser30499

ναι αδερφε φαινεται, αλλα εγω π.χ. στελνω σε ενα χωριο στις 10 ωρες 1lc και την παιρνει γεματη και μπαινω με χαρα να ξαναστειλω κ τη βλεπω στου ******υ τη μανα. Ενω το ιδιο συμβολακι αναβει οταν σκαει γεματη στο διπλα χωριο με ανιχνευτη και εχει μεσα 5κ απο καθε πορο.... εγω προτεινα ουσιαστικα να διαλεγουμε ποια χωρια θελουμε να μπαινουν ξεχωριστα οι αναφορες αυτοματα.. ειναι λιγο διαφορετικο αυτο που λες εσυ
 
Κορυφή