ι καλυτερι ιδέα

  • Δημιουργός θέματος tzoan1
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

επιδι στο πεχνιδι αν ειμαι στο επιτελιο ι φορουμ τις φυλι μου δεν βλεπουμεν το μυνιμα επιδι πρεπι να πατισουμεν καπου..

αν ειναι να αλαξει και να γεινι οπος το facebook οι σταρτολ αφτα που διχνουν απο κατω πχ. φιλοι 23 να το εχουν απο κατω δεν ειναι σινεχια να πατεμεν μυνιματα να το εχουμεν ετιμο..
 

DeletedUser26916

παμε παλλι.. γιατι δε βγαζει νοημα νομιζωω!


10 πόντους για Spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

by BloodDonor89
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

the dalton.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
47
από ότι κατάλαβα εγώ να σου λέει πόσοι βλέπουν το φόρουμ της φυλής σου.
π.χ στο fb δεν πατάς φίλοι και σου λένε πόσοι είναι μέσα?έτσι και εδώ.

υ.γ αυτό πιστεύω είναι καλό γιατί θα σε βοηθήση να καταλαμβαίνεις ποιοι βλέπουν το φόρουμ και ποιοί μισό λεπτά
 

DeletedUser26916

αμα λεει αυτο ! τοτε ναι .. ειναι πολυ καλη ιδεα !!
και θα βοηθουσε παρα πολυ !!
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
To παληκαρι λεει, πως οταν το acc ειναι σε φαση αδρανειας δεν μπορει να δει αν καποιος του εστειλε μηνυμα...

πρεπει να κανει ριφρες για να γινει ανανεωση... θελει λοιπον να γινει αυτοματο οπως το φεις

οσο για το φορουμ της φυλης, δεν ειναι απαραιτητο να υπαρχει ενδειξη με το ποιος παρακολουθει φορουμ και ποιος οχι...
ειναι ολοφανερο αυτο... αν σε ενδιαφερει η φυλη κανεις μπαμ απο μακρια, δεν χρειαζετε λοιπον κατι τετοιο.

γενικα η ιδεα ειναι ενας λογος για να σπαμαρω χωρις να φαω ποινη γιατι ειπα αναλυτικα τη γνωμη μου :rolf:
 

DeletedUser

To παληκαρι λεει, πως οταν το acc ειναι σε φαση αδρανειας δεν μπορει να δει αν καποιος του εστειλε μηνυμα...

πρεπει να κανει ριφρες για να γινει ανανεωση... θελει λοιπον να γινει αυτοματο οπως το φεις

οσο για το φορουμ της φυλης, δεν ειναι απαραιτητο να υπαρχει ενδειξη με το ποιος παρακολουθει φορουμ και ποιος οχι...
ειναι ολοφανερο αυτο... αν σε ενδιαφερει η φυλη κανεις μπαμ απο μακρια, δεν χρειαζετε λοιπον κατι τετοιο.

γενικα η ιδεα ειναι ενας λογος για να σπαμαρω χωρις να φαω ποινη γιατι ειπα αναλυτικα τη γνωμη μου :rolf:


καλα καταλαβες. πολυ καλη ιδεα! ψηφιζω ΝΑΙ
 

DeletedUser

Στα ορθοφραφηκα σκηζεις

Κι εσυ δεν πας πισω...


[ove]Προειδοποίηση για απαράδεκτη συμπεριφορά

Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους. Μην ξεχνάτε ότι εδώ μέσα υπάρχουν άτομα διάφορων ηλικιών και με διαφορετικές γνώσεις και εμπειρία στο παιχνίδι. Γι' αυτό, θα ήταν συνετό να έχετε υπομονή σε περίπτωση που κάποια απορία σας φανεί "κουτή" ή "παιδιάστικη".
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε διάφορες τακτικές για να προκαλέσετε τον αντίπαλο σας, αρκεί οι τακτικές αυτές να είναι βασισμένες στο παιχνίδι.

by -Ovelix-[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Κοιτα ποιος μιλαει...
καλη ιδεα αλλα βαραινει το σερβερ και νομιζω εχει ξαναπροταθει στο παρελθον κατι τετοιο

ρε συ, το παιδι λεει για τον kritigiannis και του λεει μπραβο γιατι γραφει σωστα.
δεν το λεει ειρωνικα! αμα ξερατε να διαβαζετε με τη σειρα τα ποστ!!!

συγνωμη για τη συμπεριφορα μου αλλα με τρωει το αδικο


κατα τα αλλα ειναι μια καταπληκτικη ιδεα
 

DeletedUser

To παληκαρι λεει, πως οταν το acc ειναι σε φαση αδρανειας δεν μπορει να δει αν καποιος του εστειλε μηνυμα...

πρεπει να κανει ριφρες για να γινει ανανεωση... θελει λοιπον να γινει αυτοματο οπως το φεις

οσο για το φορουμ της φυλης, δεν ειναι απαραιτητο να υπαρχει ενδειξη με το ποιος παρακολουθει φορουμ και ποιος οχι...
ειναι ολοφανερο αυτο... αν σε ενδιαφερει η φυλη κανεις μπαμ απο μακρια, δεν χρειαζετε λοιπον κατι τετοιο.

γενικα η ιδεα ειναι ενας λογος για να σπαμαρω χωρις να φαω ποινη γιατι ειπα αναλυτικα τη γνωμη μου :rolf:

Συμφωνω με την προταση αλλα δεν συμφωνω με την αιτιολογηση μονο του kritigiannis, ενας λογος για αυτο ειναι για να ξερεις ποιοι εβλεπαν και ποτε το φορουμ της φυλης. συνεπως καποια καιρικα φαινομενα σαν τους ρουφιανους σε μελη διοικησεως που υπηρχαν κατα καιρους παιζοντας σε διαφορους κοσμους, να μπορεις να μικραινεις το πεδιο αναζητησης αυτων.
Τελος παντων η ιδεα αυτη ειναι χρησιμη, δεν λεω αλλα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή