Βελτιωση menou επισκοπησεις

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21017
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser21017

Θα μπορουσε να προστεθει το μενου αυτο μια επιλογη που θα μας εδινε τη δυνατοτητα να ξεχωρησουμε ποια χωρια (και επιλογες στα χωρια αυτα) με βαση το σε ποια ηπειρο ανοικουν?

Ετσι θα διαλεγουμε χωρια μιας ηπειρου και μετα να χρησιμοποιει ο καθενας τις ομαδες του για να τα ξεχωρησει επιπλεον.
Επιπλεον σε εισερχομενες επιθεσεις, αμυνες, αποστολες επιθεσεων να ξεχωριζουμε επισεις τα χωρια μας κατα ηπειρους?

Νομιζω θα κανει τη ζωη ολονων μας πιο ευκολη και θα γλιτωσουμε απο πολλες ομαδες. Δηλαδη εχω τωρα καποιος εχει ομαδες του στυλ, επιθετικα 33 επιθετικα 34 επιθετικα 35 κ.ο.κ θα εχει μια ομαδα επιθετικα και με το καινουριο μενου θα τα ξεχωριζει αυτοματα

Ευχαρηστω πολυ
 

DeletedUser21017

Παιδια αν δεν πειτε τη γνωμη σας δε θα σταλει αιτημα για να γινει. Σκεφτειτε το, ειναι πολυ μεγαλη ευκολια.
 

DeletedUser26973

Ολο αυτο που είπες μπορείς να το κανεις φτιάχνοντας απλα ομάδες απο μόνος σου
 

DeletedUser18787

Ειμαι υπερ της αποψης 'αφιερωνεις περισσοτερο χρονο - μαθαινεις καλυτερα το παιχνιδι'. Κι ας ειναι και για τις ομαδες. Πιστευω δε χρειαζεται κατι τετοιο
 

DeletedUser

Καλή ιδέα, χρήσιμη και μάλιστα εξικοινομεί πολύτιμο χρόνο από τους πολύ ενεργούς παίκτες και μη στην οργάνωση των χωρικών τους ομάδων. +1 στην ιδέα από εμένα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή