QQ - Κλείσιμο Κ17

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Μετά το 1ο αποτυχημένο κλείσιμο του Κ17

[SPOIL]
1NWt2.png
[/SPOIL]
Το 2ο κλείσιμο κόσμου είναι γεγονός

PS9Qj.png


Συγχαρητήρια στην QQ για την επικράτηση στον Κ17 μέσα σε μόλις 1 έτος σε κόσμο με ταχύτητα 1.
Έπειτα από ολονύχτιες διαβουλεύσεις δεν έχει αποφασιστεί πόσο θα παραταθεί ακόμα το κλείσιμο του 17.
Κάποιοι θέλουν άμεσα, κάποιοι να παραμείνει ανοιχτός ο κόσμος για μήνες.

Όπως και να έχει σήμερα 12-01-13 ο κόσμος τυπικά έχει κλείσει.

Καλή συνέχεια σε όλους :)

ΥΓ. Ένα ρεκορ του .gr είναι επίσης γεγονός. Ο djskiniko είναι ο 1ος παίχτης στο gr που έκλεισε έναν κόσμο 2 φορές :p
 

DeletedUser

Η αξία του ηττημένου δίνει δόξα στο νικητή!

Με οτι αυτο συνεπαγεται........
 

DeletedUser

*Hijo de la luna* εδω
Συγχαρητηρια σε ολους παιδια, το παλεψαμε μεχρι τελους
Ευχομαι καλη συνεχεια στις ζωες σας
Ευχαριστηθηκαμε μαχες, κι αυτο ειναι το νοημα
Μπραβο ξανα!
 

DeletedUser

σκηνικε τρελε με μπαρα κι αργυλε....

ειναι τρελος , ειναι τρελος ο σκηνικος.... ειναι τρελος ο σκηνικος....

σκηνικουλη αρχοντα παρε μου τα υπαρχοντα....


περα απο την πλακα συγχαρητηρια σε ολους για την προσπαθεια τους... και καλη συνεχεια στην προσωπικη ζωη του καθενος γιατι πανω απο ολα ειναι ενα παιχνιδι στην ζωη τι θα κανουμε να δουμε με τις κρισεις...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28198

Μπραβο σε ολα τα παιδια....καλη συνεχεια...
 

DeletedUser

μπραβο σε ολα τα παιδεια... καλη συνεχεια σε ολους παιδεια!

QQσας :*
 

DeletedUser

Μπράβο ρε μάγκες
ευτύχως που καταλάβατε ότι για να κλείσει ο κόσμος έπρεπε να φύγει ο repainer:D.....
 

DeletedUser

EPHTAFIOS

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά της QQ που βοήθησαν να κλείσουμε τον κόσμο. :clap:

kJNKj.png


Αυτό είναι το ένα από τα μοναδικά μυστικά μετά από 500 nukes. Λίγο odd παραπάνω μετά από το πολύ ξύλο που έφαγα στον Κ17. :grrr:

Να είστε όλοι καλά και θα τα πούμε σε επόμενο κόσμο

Tάσος
 

DeletedUser19040

Καπου εδω και ο 17 εφτασε στο τελος του καλη συνεχεια με υγεια πανο απο ολα και στα παιδια απο MUNDUL.
 

DeletedUser

Και όπως φαινόταν η μεγάλη QQ δεν πέφτει..... σήκωσε το, το τιμημένο, δεν μπορώ δεν μπορώ να περιμένω..... συγχαρητήρια σε όλους τους QQ, QQ σας και over!
 

DeletedUser

Μια ιστορικη αναδρομή του κ17 για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι νεοι

αρχισε ο Κ17

περασε περίπου ένας χρόνος

είπα στον φίλο μου το φιλολογο οτι θελω λογαριασμό
πήρα τον harros
έκλεισε ο κόσμος

ενδιάμεσα έκανε κάτι hachaρισματα η Dark seeker και έφαγαν ban οι μισοι bdεδες

αυτα




Πλάκα κάνω.... και οι αλλοι βοήθησαν λίγο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18110

Συγχαρητηρια στα παιδια π εκλεισαν τον κ17.
Mπραβο στην QQ οχι για το οτι εκλεισε κοσμο αλλα για το οτι εκανε τις καταλληλες μεταγραφες που ηταν απαραιτητες για να τον κλεισει.:clap:
η διπλωματια του κ17 ηταν πολυ "λιγη" απο "μικρους" παικτες και δεν εφερε καμια ανατροπη.


Προσωπικα συγχαρητηρια στους καλους φιλους Κώστα(chessknight), Αχιλλέα(und3rground-tzifman) και Γιώργο(tipaki1908)!!!

:)
 

DeletedUser

Εγώ ένα έχω να πω....

Τιπακι είσαι αβλααααααααααααααααααααααααααααααααα δεν υπάρχεις τύπεεεεεεεεεεε
 

DeletedUser22257

Καλησπερα και απο εμενα και συχαρητηρια σε ολα τα παιδια τησ QQ που κλεισαμε τον κοσμο!!!!!
Τωρα να κανω μια μικρη ανασκοπηση του κ17 απο πλευρα μου ειπα απο την αρχη οτι θα γραψω εδω με το που τον κλεισουμε τον κοσμο γιατι ο καθενας εγραφε το μακρη και το κοντο του για μενα τοσοι λασπη τοσοι χολη δεν εχω ξαναδει και ολα αυτα επειδη δεν μπηκαμαι στην BD ειχα υποσχεθη καπου οτι θα μπω καπου και δεν το θυμαμαι εγω και τα αλλα 2 παιδια!!!!
εγω θα σας πω οχι !!!!!
Αλλα δεν σας κρατω κακια ηλικρινα παιχνιδι ειναι και κανουμε τησ επιλογες μας και για μας καναμε την καλητερη επιλογη το αποτελεσμα ειναι γνωστο :) !!!!!
Τωρα θα μιλησω μονο για ενα συγκεκριμενο ατομο ο θεοσ να τον πει ανθρωπο μπορει να του δεινω αξια αλλα δεν θελω να τον αφησω παραπονεμενο οι περισσοτεροι μπορουν να καταλαβουν για ποιον λεω και θα σας δωσω ενα στοιχειο =============ஜ۩۞۩ஜ=============

tipaki1908+killer4+tzifman

Τελικα, στα λογια εισται καλοι,στις πραξεις ομως;
Εκει που βριζατε,πηγατε!
Ολα κανονησμενα, ψεματα υποκρισιες, μεχρι και σε εμενα, εδω δειξατε και οι 3 σας το χαραχτηρα σας,δεν πειραζει ομως ενα παιχνιδι ειναι.
Εδω δεν ειναι Κ7 ομως γιωργο.

ΠΑΤΗΣΤΕ ΤΟΥΣ

=============ஜ۩۞۩ஜ=============


και κατι ακομα μια φυλη την εφτιαξε για μενα ο:noob:

FLOROI
ΤΙΠΑΚΙ ΕΙΣΑΙ Π@@@@@Σ

και μετα απο αυτο ο νουμπακος ηθελε και να μου μιλησει κιολας το κουλουρι!!!!
Και για να σας βγαλω απο την αγωνια το ποιοσ ειναι ειναι ο ομηρακος!!!!
και ναι κουλουρι εδω ειναι κ17 και τον κερδισαμε !!!!!
θελω τοσα να πω αλλα θα χρειαστω 2 μερες να γραφω :p γιαυτο θα πω κλεινοντας ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολα τα παιδια που που παιξαμε στον κ17 και που ξερεται στο μελλον μπορει και να τα ξαναπουμε!!!!!
Υ.Γ Ο δευτερος κοσμος που κληνω σαν ενεργος παιχτησ απο την αρχη του κοσμου ειναι το ιδιο γλυκος οπωσ τον πρωτο κοσμο που εκλεισα!!!!:axe:


[pio] 10 πόντοι για Ακραίο περιεχόμενο
by Piolo[/pio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4226

Συγχαρητήρια στους νικητές, χάρηκα που έπαιξα συμπαίκτης με πολλούς, ξέρουν αυτοί ποιοι ήταν!

Καλή συνέχεια, θα τα ξαναπούμε ελπίζω.


Μπράβο ρε μάγκες
ευτύχως που καταλάβατε ότι για να κλείσει ο κόσμος έπρεπε να φύγει ο repainer:D.....

ευχαριστώ Πάνο για τα καλά σου λόγια!
 

DeletedUser

Άντε βρε παλιόπαιδα να πω κ εγώ 2-3 λόγια( όχι μόνο ιχιιιχιχιχιχιχ)
καταρχάς ωραίααααα τα περάσαμεεεε! :)
Ωραία παρέα είχαμε είδα τρελά,θεικά πράγματα κ πραγματικά σκέφτομαι αν είχα χρόνο (γιατί κακά τα ψέματα ενώ το ήθελα δεν αφιέρωνα τον κατάλληλο χρόνο) τι άλλο θα έβλεπα με τους τρελούς που έμπλεξα!Αυτος ο κόσμος ήταν αρκετά καλός από πολλές πλευρές εκτός από αντιπάλους...Πραγματικά μεγαλύτερο κόμπλεξ σε παίχτη(κονζαμπ) δεν έχω ξαναδει όπως κ τόση ασχετοσύνη από παίχτες που ξέρω ότι έχουν μια α' εμπειρία (όχι όλοι) κ όμως τελικά οδηγηθήκανε στην διαγραφή παρά ΤΑ ΜΕΓΑΑΑΑΛΑ λόγια!Τους ευχαριστώ για την απόλαυση!
Χαίρομαι που είχα την τιμή να ξαναπαίξω στην ίδια φυλή με παίχτες όπως ο τσεςς που σε παλαιότερο κόσμο δυστυχώς δεν συνεργαστήκαμε πολύ κ δεν μπόρεσα να γνωρίσω από κοντά το μεγαλείο του σαν παίχτη αλλά κ σαν άνθρωπο!(δεν είμαι μπορομιρ αλλά συγκινήσου :Ρ), με την Στέλλα<3,την Τζίνα τον Άλεξ,τον Σάββα,τον Στέλιο όπου ομολογώ μου είχανε λείψει κ είχα ανάγκη από την συνεργασία μαζί τους για να καταλάβω πως ότι κ να κάνω στις φυλετικές πάντα θα είμαι σκαλιά από κάτω τους(σε χαρακτήρα,επίπεδο(ανθρώπινο-παιχτικό).Βέβαια δε ξεχνάω κ τον Θανάση(τσιχλαμαααν<3) που μετά από μια παρεξήγηση χαθήκαμε κ εδώ ξανασυναντηθήκαμε κ είδαμε ότι είμαστε κάτι σαν αδέρφια ...Δε λείπουν όμως κ οι ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ γνωριμίες όπως θεωρώ ότι είναι κ δεν είναι αερολογίες με τον φιλολογακη(τα πρωτοχρονιάτικα κάλαντα δεν είδα όμως) τον τιπακι(ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ ΛΕΜΕ!), τον κιλλερακο (Πάμε σπιντ ρεεε),τον σκινικο(ρρ τελικά χτυπήσαμε?),τον επιταφιο(Τα ****ά της χελώνααααααααααας)Χαίρομαι που συνεργάστηκα με αυτα εδώ τα παλικάρια!



Υ.Γ Χαίρομαι που στα looserια απέναντι είναι κάτι ntigeo,chifaras,assassin of death,andrinho κ όλο το καρανουμπαδιό γενικά :) Άντε κ καλά κρασιά κ δεν τελειώσαμε:)
Υ.Γ2 Δεν θα βγάλω άλλη κακία dont worry :p
Υ.Γ3 Nekikleva love you



Billsnake(21)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή