Παραπονο για κοσμο speed

  • Δημιουργός θέματος astric
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Παιδια επαιζα στον κοσμο speed εφυγα για λιγο απο τον υπολογιστη μου για να πιω νερο και μου κατεκτησαν το χωριο:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry: Αρα αφου ειναι τοσο γρηγορος σε κατακταν το χωριο σε 1 λεπτο;;;:cop::cop:
 

DeletedUser

Παιδια επαιζα στον κοσμο speed εφυγα για λιγο απο τον υπολογιστη μου για να πιω νερο και μου κατεκτησαν το χωριο:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry: Αρα αφου ειναι τοσο γρηγορος σε κατακταν το χωριο σε 1 λεπτο;;;:cop::cop:

αγορακι μου πας καλα??? τι σου δινουνε?? στον κοσμο σπιντ οχι σε 1 λεπτο σε δευτερα μπορεις να χασεις το χωριο σου......
 

DeletedUser

Παιδια επαιζα στον κοσμο speed εφυγα για λιγο απο τον υπολογιστη μου για να πιω νερο και μου κατεκτησαν το χωριο:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry: Αρα αφου ειναι τοσο γρηγορος σε κατακταν το χωριο σε 1 λεπτο;;;:cop::cop:

τι καπνο φουμαρεις ?
για να καταλαβουμε!
 

DeletedUser

Ρε προήλες προφανώς το παλικάρι μπήκε πρώτη φορά σπιντ κ δεν ξέρει κ πολλά σχετικά με τα σπιντ.Εσείς τι το παίζετε τώρα?Κ άντε πες ο Σωτήρης κάτι ξέρει εσύ ρε τορρες κουναβοκούλουρο τι το παίζεις μάγκας στο παιδί?
 

DeletedUser

Φιλε μου ναι το χωριο το χανεις μεσα σε δευτερολεπτα αρα πρεπει να το ψιλοκαις οταν παιζεις speed
 

DeletedUser

Παιδια σας παρακαλω μην με παρεξηγειτε! Πρωτη φορα παιζω στον κοσμο speed!!! Αλλα ειναι λιγο αδικο!!!!
 

DeletedUser

αγορακι μου πας καλα??? τι σου δινουνε?? στον κοσμο σπιντ οχι σε 1 λεπτο σε δευτερα μπορεις να χασεις το χωριο σου......

εννοω επειδη ειχα και στρατευματα!! Και σε παρακαλω μην με πρσβαλεις, την γνωμη μου ειπα :)
 

DeletedUser

Παιδια σας παρακαλω μην με παρεξηγειτε! Πρωτη φορα παιζω στον κοσμο speed!!! Αλλα ειναι λιγο αδικο!!!!

[met]Αυτο ειναι το ολο νοημα του κοσμου speed. Nα μπεις να παιξεις για λιγες ωρες σε "Τρελους ρυθμους" και πολυ μεγαλη ταχυτητα που ουσιαστικα δεν μπορεις να παρεις ανασα γιατι οπως διαπιστωσες δεν μπορεις να λειψεις ουτε λιγα δευτερολεπτα απο τον υπολογιστη σου.

Εχει ομως και αυτο το ειδος μεγαλη διασκεδαση καθως ολα γινονται αμεσως. Βεβαια πρεπει να δεχτεις πως θα πρεπει καποιες ωρες να εισαι συνεχεια μπροστα στην οθονη σου. Δεν ειναι καποιο θεμα αδικιας απλα ετσι ειναι ο κοσμος speed. Αν μπεις μερικες φορες ακομα στο τελος θα συνηθισεις και δεν θα σου φαινεται τοσο περιεργο.[/met]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή