Ερωτηση

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18669
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser18669

γιατι οταν διαβαζω ενα θεμα στο εξτερναλ δεν μου το δειχνει αμεσως μετα οτι ειναι διαβασμενο,αλλα πρεπει να ξαναμπω εκει για να το δειξει;
 

DeletedUser24864

αμα στο εδειχνε θα ρωταγες?



[yio]________________________

+10 πόντοι λόγο Spamming

yioryos[/yio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Εννοεις πως πρεπει να ανοιξεις 2 φορες ενα θεμα για να σου το αναγνωρισει ως διαβασμενο; Μηπως πατας back και επιστρεφεις η μηπως προλαβαινει και σχολιαζει καποιος στο μεταξυ; Δεν εχω παρατηρησει κατι αναλογο τοσα χρονια που ποσταρω.
 

DeletedUser18669

Εννοεις πως πρεπει να ανοιξεις 2 φορες ενα θεμα για να σου το αναγνωρισει ως διαβασμενο; Μηπως πατας back και επιστρεφεις η μηπως προλαβαινει και σχολιαζει καποιος στο μεταξυ; Δεν εχω παρατηρησει κατι αναλογο τοσα χρονια που ποσταρω.


οχι,δεν εχει σχολιασει αλλος και δεν παταω επιστροφη.
εχει κανα μηνα που γινετε αυτο
 

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Για να θεωρηθει διαβασμενο ενα θεμα πρεπει να πας στην τελευταια σελιδα του. Νομιζω αυτο ειναι το προβλημα σου.
 

DeletedUser

Θέλω να επιβεβαιώσω πως και σε μένα συμβαίνει το ίδιο που συμβαίνει και στον Λεωνίδα
 

DeletedUser4641

[yio]Αφού διαβάσεις το θέμα θα πρέπει να γυρίσεις πίσω κάνοντας πατώντας πάνω στην ερώτηση.

πχ. Διαβάζεις το θέμα "Ερώτηση" μετά θα πρέπει να πατήσεις στο "Ερωτήσεις", έτσι θα φανεί "Διαβασμένο" το θέμα.[/yio]
 

DeletedUser18669

[yio]Αφού διαβάσεις το θέμα θα πρέπει να γυρίσεις πίσω κάνοντας πατώντας πάνω στην ερώτηση.

πχ. Διαβάζεις το θέμα "Ερώτηση" μετά θα πρέπει να πατήσεις στο "Ερωτήσεις", έτσι θα φανεί "Διαβασμένο" το θέμα.[/yio]


ετσι οντως λειτουργει Γιωργο,αλλα γιατι να πρεπει να πηγαινουμε πισω στο ιδιο θεμα;(δεν ειναι λιγο ποντιακο;):)
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
[con]Μετά από λίγο ανανεώνεται και σου βγάζει τι είναι και τι δεν είναι αναγνωσμένο [/con]
 

DeletedUser

Check. Αν πατήσεις εκεί που δείχνει το βελάκι, φεύγει το αδιάβαστο.

metar.png





@ Dacap

Όταν ανοίγουμε οποιοδήποτε θέμα στην καρτέλα |Ερώτηση|, καλό είναι να μην βάζουμε τίτλο "ερώτηση".
Λεω απλά...



edit: ώχου, δεν ήταν υπόδειξη


[swt]10 πόντοι για Παράβαση των κανόνων του Φόρουμ
*Απαγορεύεται ο back-seat συντονισμός*
by immortαl[/swt]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18669

Τασο,οταν και αν γινεις αντμιν τοτε μπορεις να μου κανεις υποδειξεις:)


[swt]10 πόντοι για Spamming
by immortαl[/swt]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

εχω και εγω το ιδιο θεμα... αν δεν βρικες τι φταιει να πατας 1-1 τα θεματα και να μπαινεις μεσα
και θα εισαι οκ! ενοω αν δεις νεο θεμα στο 'ερωτησεις' να πας... 'ερωτησεις'- στο 'νεο θεμα' και ετσι θα
φτιαξει!

Βρηκα το προβλημα σου... εσυ πας απο εδω και βλεπεις τα νεα θεματα http://prntscr.com/n2jf6 σωστα?
αν πας ομως κανονικα... οπως σου ειπα ποιο πανω 1-1 θεμα θα ειναι οκ :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18669

εχω και εγω το ιδιο θεμα... αν δεν βρικες τι φταιει να πατας 1-1 τα θεματα και να μπαινεις μεσα
και θα εισαι οκ! ενοω αν δεις νεο θεμα στο 'ερωτησεις' να πας... 'ερωτησεις'- στο 'νεο θεμα' και ετσι θα
φτιαξει!

Βρηκα το προβλημα σου... εσυ πας απο εδω και βλεπεις τα νεα θεματα http://prntscr.com/n2jf6 σωστα?
αν πας ομως κανονικα... οπως σου ειπα ποιο πανω 1-1 θεμα θα ειναι οκ :)


παταω το φορουμ και μπαινω
http://clip2net.com/s/2DHdn
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή