Συνεντευξεις...

  • Δημιουργός θέματος F.TORRES9
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Καλησπερα!Παλαιοτερα αμα θυμαστε....υπυρχε το θεμα Συνεντευξεις...{μου φενεται μονο στον κ1 ειχε γινει και αν δεν κανω λαθος... ο ''δημοσιογραφος ηταν ο ΑΜΑΚ η ΑΜΑΛΑΡΚ καπως ετσι τελος παντων}Θα θελα να ξανα γινει....Βασικα εγω το ειχα ''λιωσει αυτο το θεμα....εγω σχεδον ολη μου την ωρα την περναγα σε αυτο το συγκεκριμενο θεμα!{ειμαι φαν των προτοτυπων ιδεων :p} τελος παντων ζηταω να γινει ενα τιμ ''δημοσιογραφων'' για παραδειγμα 5 ατομα...που να εχουν ΜΠΟΛΙΚΟ ελευθερο χρονο και να ξερουν να γραφουν σωστα και ορθογραφημενα!Επισης επειδη αυτο το τιμ αφου θα ριχνει μπολικη δουλεια ως ανταμοιβη ποντους πρεμ ωστε ετσι το τιμ να δουλευει με ποιο πολυ ζηλο.....Αυτα προς το παρον....
 

DeletedUser

+φωνο και εγω απολυτα να ξανα γινει το θεμα... δεν συμφωνο ομως στο
πρεμ επειδη δεν νομιζω να γινει! και δεν γινονται σε οτι γινεται να δινεται και πρεμ!
 

DeletedUser

+φωνο και εγω απολυτα να ξανα γινει το θεμα... δεν συμφωνο ομως στο
πρεμ επειδη δεν νομιζω να γινει! και δεν γινονται σε οτι γινεται να δινεται και πρεμ!

ε οκ αλλα σαν κινητρο για να πανε ατομα αρκετα! αλλα εχεις και λιγο δικιο......
 

DeletedUser26916

ωραια ιδεα ... αν και δεν ημουν τοτε οταν υπηρχε αυτο .. θαθελα να το δω ..;)
 

DeletedUser29315

Καλησπερα!Παλαιοτερα αμα θυμαστε....υπυρχε το θεμα Συνεντευξεις...{μου φενεται μονο στον κ1 ειχε γινει και αν δεν κανω λαθος... ο ''δημοσιογραφος ηταν ο ΑΜΑΚ η ΑΜΑΛΑΡΚ καπως ετσι τελος παντων}Θα θελα να ξανα γινει....Βασικα εγω το ειχα ''λιωσει αυτο το θεμα....εγω σχεδον ολη μου την ωρα την περναγα σε αυτο το συγκεκριμενο θεμα!{ειμαι φαν των προτοτυπων ιδεων :p} τελος παντων ζηταω να γινει ενα τιμ ''δημοσιογραφων'' για παραδειγμα 5 ατομα...που να εχουν ΜΠΟΛΙΚΟ ελευθερο χρονο και να ξερουν να γραφουν σωστα και ορθογραφημενα!Επισης επειδη αυτο το τιμ αφου θα ριχνει μπολικη δουλεια ως ανταμοιβη ποντους πρεμ ωστε ετσι το τιμ να δουλευει με ποιο πολυ ζηλο.....Αυτα προς το παρον....

το εχω κανει θεμα στο παρελθον.το θεμα δεν ειναι να βρεις τους δημοσιογραφους οπως λες.αλλα σε ποιον να παρεις την συνεντευξη.ας εισαι εσυ ο ιδιος δεν εχει σημασια.στο τσακ δεν εγινε με τον seraiosτοτε απο μεριας μου για δικους του λογους.αν παντως θελεις να το κανεις γιατι ειναι πολυ ωραια ιδεα πρεπει να καταληξεις σε καποιον απο τους παλιους που παιζει ακομα στο παιχνιδι αλλα δεν φαινεται δεν ακουγετε κλπ.υπαρχουν ονοματα και αν θελεις σου προτεινω και εγω.

1.dunedain
2.tourloubouki
3.1a2a3a
4.chessknight

και πολλους αλλους.οσο πιο παλιος παντως τοσο το καλυτερο.

αν σε καποιον μπορεις ευκολα παντως και θες την βοηθεια μου οτι καλυτερο θα ητανε σε αυτον

king silva o οποιος και παλιος ειναι και παικταρας ειναι και πειρατης και καλο παιδι.εχει πολλα να πει αν εχεις και τις καταλληλες ερωτησεις.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Marsian

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
χμ καλό ακούγετε , οποίος έχει ελεύθερο χρόνο ας το διοργανώσει πάντως εγώ μέσα είμαι αν μπορώ να βοηθήσω, όσοι
θέλετε κάντε με add στο skype πάνω σε αυτό το θέμα.
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Άλλη μια βοηθεια και απο μενα..
οτι θελετε pm εδω
 

DeletedUser

torres στειλε μηνυμα στο σκαιπ να το κανονισουμε
 

DeletedUser29739

και εγω εχω ορεξη παιδια αμα θελετε πειτε μου
 

DeletedUser

@ael3gate οκ ρε...Το παιρνω εγω πανω μου.....περιμεντε θεμα μου ερχονται συνεντευξεις.........
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

οκ Οποτε εγω και ο κλικς θα παιρνουμε συνεντευξεις....προτεινετε μας καποιους.....
 

DeletedUser28807

haron tourloumpouki 1a2a3a chessknight οι πρωτοι που μου ηρθαν στο μυαλο
 

DeletedUser4641

[yio]Όπως το πάτε θα μας δώσετε αποσπάσματα των συνεντεύξεων... η Ιδέα είναι καλή (έχει ήδη εφαρμοστεί στο παρελθόν φυσικά), όμως συζητώντας το περιεχόμενό της στο Φόρουμ το μόνο που κάνετε είναι να μας κουράζετε μιας και παρακολουθούμε ένα θέμα που θα είναι ενδιαφέρον μόνο όταν πλέον ολοκληρωθεί.[/yio]
 

DeletedUser

Kαλο θα ηταν να επιτραπει η ''γραφη'' στο συγκεκριμενο τοπικ μονο απο την ''δημοσιογραφικη ομαδα''. Ετσι θα γλιτωσουμε το σπαμ και το ποστ θα ειναι και περισσοτερο ευχαριστο.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή