Πρόταση για τον βοηθό farming...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6757
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser6757

Μια πρόταση για βελτίωση του βοηθού είναι να μπούν σαν μονάδες οι κριοί και οι καταπέλτες. Θα βοήθαγε πάρα πολύ στο τριμμάρισμα τών βάρβαρων.

Ακούω απόψεις.... και αν μπορεί να γίνει κάτι πάνω σε αυτό από την εταιρεία.
 

DeletedUser

και στο ντοτζ για οσους ντοτζαρουν με βοηθο...
 

DeletedUser18669

καλο θα ηταν και απευθειας επιθεσεις σε παικτες ωστε να φαρμαρονται με τον βοηθο:D
 

DeletedUser

Πολύ σημαντικά τα όσα έχουνε ειπωθεί προηγουμένως.
Επίσης...

...θα μπορούσε να βελτιωθεί το κουμπί Γ. Τώρα στέλνει δόρατα, ξίφη, ελαφριά και 1 ανιχνευτή. Μπορεί μεν, να θέλω να φαρμάρω τα γύρω μου βάρβαρα, με όλα μου τα στρατεύματα. Αλλά σε καμία περίπτωση, δεν θέλω τα ελαφριά και τα δόρατα μου, να τα δεσμεύσω σε ταχύτητα ξίφους. Γενικά θα μπορούσε να υπάρχει μια optional κατάσταση, στην οποία να μπορείς να διαλέγεις, ποια στρατεύματα θα θέλεις να συγκαταλέγονται.
 

DeletedUser28807

Πολύ σημαντικά τα όσα έχουνε ειπωθεί προηγουμένως.
Επίσης...

...θα μπορούσε να βελτιωθεί το κουμπί Γ. Τώρα στέλνει δόρατα, ξίφη, ελαφριά και 1 ανιχνευτή. Μπορεί μεν, να θέλω να φαρμάρω τα γύρω μου βάρβαρα, με όλα μου τα στρατεύματα. Αλλά σε καμία περίπτωση, δεν θέλω τα ελαφριά και τα δόρατα μου, να τα δεσμεύσω σε ταχύτητα ξίφους. Γενικά θα μπορούσε να υπάρχει μια optional κατάσταση, στην οποία να μπορείς να διαλέγεις, ποια στρατεύματα θα θέλεις να συγκαταλέγονται.

αυτο υπαρχει ηδη τρελε μου
 

DeletedUser6757

δεν βλέπω να ασχολείται κάποιος υπέυθυνος... αντε κλειδώστε το θέμα και βάλτε το στο αρχείο.
 

DeletedUser

+1 σε κρυους καταπελτες

επισης 2 pattern ειναι πολυ λιγα

θα βοηθουσε πολυ να υπηρχαν 4-5
 

DeletedUser26916

μαγκες αυτο το θεμα εχει 3ανα υποθει ...
Και κανεις δε μπεικε στο κοπο να το ε3ετασει ...
Γι αυτα τζαμπα γραφουμε ;)

Και να θα ηταν πολυ βολικο να υπηρχαν και οι κριοι !!!
 

DeletedUser29426

εγώ είμαι αντίθετης άποψης γιατί αν γίνει αυτό το παιχνίδι δεν θα το παίζουμε εμείς αλλά θα παίζεται μόνο του...
 

DeletedUser26916

whattt ? γιατι ρε εσυ τι καθεσε και καιγεσαι αμα παιζει μονο του ? μη βλεπω βλακειες ...

H αμα δε γινεται να βαλετε ενα πληκτρο περισσοτερο C δλδ βαλτε το οποιος θελει να το παιρνει με extra πρεμ ..
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
ο βοηθος φαρμινγκ υπαρχει για το φαρμ οπως λεει και το ονομα.....

αυτες οι 2 μοναδες δεν προσφερουν κατι:hmmm:
 

DeletedUser

Διαβασε ξανα τα posts της πρωτης σελιδα...δες καποιον οδηγο για το τι ειναι trimmarisma και για το πως κανεις dodge με βοηθο...ρωτα και κανα δυο παικτες για τη χρησιμοτητα των cats/rams στο farm assistant και μετα σχολιασε μονος σου την παραπανω απαντηση σου ;d

b2t εξαιρετικα καλη ιδεα, αρκει να υλοποιηθει κατι που δεν το βλεπω δυστηχως...
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Διαβασε ξανα τα posts της πρωτης σελιδα...δες καποιον οδηγο για το τι ειναι trimmarisma και για το πως κανεις dodge με βοηθο...ρωτα και κανα δυο παικτες για τη χρησιμοτητα των cats/rams στο farm assistant και μετα σχολιασε μονος σου την παραπανω απαντηση σου ;dθ

b2t εξαιρετικα καλη ιδεα, αρκει να υλοποιηθει κατι που δεν το βλεπω δυστηχως...

μιλησα αντικειμενικα και αν το σκεφτεις λιγο εχω δικιο.

λες και εγω γουσταρω να τρεχω μια μια τις αναφορες για το trmmarisma των βαρβαρων......αλλα οκ εγω λεω βλακειες φενεται ενω θα ηταν απολυτα λογικο να χρησημοποιης στο βοηθο ΦΑΡΜΙΝΓΚ 2 μοναδες που εχουν χωριτηκοτητα 0.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser18900

εσύ δηλαδή στέλνεις τα κριάρια μονα τους για trimming? :noob:

θα συμφωνήσω με όλα παίδες..:clap:
οι προτάσεις που κάνατε για την αναβάθμιση του βοηθού farm θα μας λύσει τα χερια... ειδικά τον tomaraya που παλεύει με καμια 20 ckript εκτος του βοηθού...:help
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή