LiUn - Αποχώρηση από Κ15

  • Δημιουργός θέματος sok81
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

μαλιστα ακουσαμε και τις φανταστικοτητες σου αλλη μια φορα... καταρχας εχεις μπερδεψει τον ορο ηγεσια για σενα ηγεσια ειναι 30 ατομα φιλε η φυλη διοικητε απο 1-2 αντε 3 ατομα αυτα και θεωρουντε ηγεσια οι υπολοιποι ειναι απλα μελη και ορισμενοι με καποια Χ γνωμη... θα σε λυπησω μαλλον που θα σου πω οτι ανοικω στα ατομα με ισχυροτατη γνωμη και βαση το δικο σου σκεπτικο τοτε και στην ηγεσια.... παρακατω.... για ανατρεξε λιγο στο παρελθον γιατι δεν θυμασαι καλα... οι btu ηταν 4 φυλες οι 2 κυριες τις συμμαχιας και 2 ακαδημιες μια απο καθε φυλη σε αντιθεση τοτε με 3 φυλες λιονς 4 φυλες liun 2 φυλη ζοο και 1 φυλη νιντζα δηλαδη 10 φυλες αμεσως αμεσως.... πριν το καλοκαιρι και για να το παμε και ποιο πισω χριστουγεννα περσι ειχατε ολο τον κοσμο εκτος της κ45/κ35/κ46/κ36 και το 1/4 της κ54 περιπου που ηταν btu ολο το αλλο κοκκινο(κ46/36 τοτε ηταν ριμ οποτε μισες ηπειροι) συνολο λοιπον μας κανει λιγο πανω απο 2μιση ηπειρους ας πουμε 3 ηπειροι btu εναντιθεση 6μιση-7ηπειρων δικιες σας.... οσοσ εσεις λοιπον καθοσασταν να φατε τα β.α που ειχαν ερθει σε εσας εμεις βαραγαμε με αποτελεσμα να παρουμε την μιση κ55 το 1/3 σχεδον της κ44 και να επεκταθουμε στην κ54 σχεδον στο 1/3 και ελαχιστα στην κ56... αν αυτα λοιπον τα μετρησεις μας κανουν σχεδον 1μιση ηπειρο ακομα.... με αποτελεσμα το καλοκαιρι να ειμαστε εμεις σαν btu στις 4-4μιση ηπειρους και εσεις στις 5μιση-6ηπειρους... με την συμμαχια οι ηπειροι εγιναν 6-6μιση για εμας και 3μιση-4 για εσας.... δηλαδη οπως ακριβως ειμασταν εμεις περσι τα χριστουγεννα με την μονη διαφορα οτι εσεις συνεχησατε να χανετε χωρις να παιρνετε ενω εμεις περσι μονο παιρναμε και χαναμε ελαχιστα.... οποτε πραγματικα επηδη δεν παιζουμε σε αλλο κοσμο τουλαχιστον ασε τις αερολογιες οτι ο χαρτης γυρισε με την συμμαχια... ο χαρτης ειχε ερθει σε ισσοροποια πριν τι συμμαχια με την συμμαχια απλα εγυρε υπερ μας και δεν μπορεσατε να το ανατρεψετε οπως καναμε εμεις.... ας μην ξεχασουμε τα ποστ στο φορουμ μετα την δικη σας συμμαχια που χαρακτηριστηκαν ελεγαν τωρα που γιναμε ενα για να σας φαμε να δουμε τι θα κανετε btu...ολα αυτα υπαρχουν τωρα αν εσυ θες να πεισεις τον εαυτο σου οτι ο χαρτης αλλαξε μονο με την συμμαχια και εμεις δεν νομπλαραμε πουθενα ενταξη.... να σου θυμησω μονο οτι ειμασταν μακραν πρωτη φυλη σε oda απο την αρχη και επισης μακραν πρωτη φυλη σε odd πριν αρχησουμε να σας βαραμε
 

DeletedUser26271

αν και έχω σταματήσει καιρό τώρα από τον k15, να πω και εγώ ένα μεγάλο bravo στα παιδιά τις Liun που εκάτσαν τόσο καιρό και παίξαν αντρίκεια σε ένα τόσο τραγικό κόσμο.. καλή συνεχεια σε οσους μείνουν.

καλως τον μαιντανο των φυλετικων.
(με καθε καλη προθεση μιας και ο μαιντανος ειναι αυτος που δινει νοστιμια σε πολλα φαγητα και ειδικα σε σουπες)
 

DeletedUser

καλως τον μαιντανο των φυλετικων.
(με καθε καλη προθεση μιας και ο μαιντανος ειναι αυτος που δινει νοστιμια σε πολλα φαγητα και ειδικα σε σουπες)



κοριτσάκι σε πείραξε που δεν είπα σε σένα bravo? :D κήρυξε και στα βαρβαρα πόλεμο τώρα μιας και έκανες όλο τον χάρτη σου μπλε μπας και κλήσεις αυτόν τον υπέροχο κόσμο, :D
 

DeletedUser26271

κοριτσάκι σε πείραξε που δεν είπα σε σένα bravo? :D κήρυξε και στα βαρβαρα πόλεμο τώρα μιας και έκανες όλο τον χάρτη σου μπλε μπας και κλήσεις αυτόν τον υπέροχο κόσμο, :D

και ποιος εισαι, για να πεις σε μενα η σε καποιον αλλον απο τον Κ15 μπραβο
.... εκτος απο μια sister of mercy..?
 

DeletedUser

και ποιος εισαι, για να πεις σε μενα η σε καποιον αλλον απο τον Κ15 μπραβο
.... εκτος απο μια sister of mercy..?



εγώ ποιος είμαι ρε βλακακο? είμαι αυτός που όσο έπαιζε έβγαζες σπυρακια από το πολύ παίξιμο που έκανες ξενυχτώντας! :D πάρε σου είπα κάνα βάρβαρο τώρα να μαζέψεις τους πόντους που χρειάζονται για να κλήσεις τον κοσμο να έχεις και εσύ κάτι να λες :D
 

DeletedUser26271

εγώ ποιος είμαι ρε βλακακο? είμαι αυτός που όσο έπαιζε έβγαζες σπυρακια από το πολύ παίξιμο που έκανες ξενυχτώντας! :D πάρε σου είπα κάνα βάρβαρο τώρα να μαζέψεις τους πόντους που χρειάζονται για να κλήσεις τον κοσμο να έχεις και εσύ κάτι να λες :D

στους κοσμους ολους που εχεις παιξει και προκειται να παιξεις "sister of mercy" δεν προκειται να μαζεψεις τους ποντους μου οτι και να κανεις οτι και να "στησεις.."
 

DeletedUser9384

Καλησπέρα και από εμένα

Αν και δεν είμαι σε αυτούς που γράφουν πολύ, (νομίζω είναι η 1η φορά που το κάνω εδώ), θα ήθελα να πω σε μερικούς να μην είναι πικρόχολοι και καταδικαστικοί απέναντι στους άλλους, είναι άδικο ιδικά όταν δεν τον ξέρεις κάποιον είναι λίγο ... να τον κρίνεις έτσι.

=========================

Τον ιδιαίτερο σεβασμό μου για τον τρόπο παιχνιδιού τους στον ΒασίληςΚ. και τον ΝΙΚΟΣ 1969
Καλή συνέχεια σε όλους σας και ότι καλύτερο στην ζωή σας
 

DeletedUser

στους κοσμους ολους που εχεις παιξει και προκειται να παιξεις "sister of mercy" δεν προκειται να μαζεψεις τους ποντους μου οτι και να κανεις οτι και να "στησεις.."



αυτά τα στησίματα αγαπητό κοριτσάκι μονο εσύ ξέρεις να τα κανεις και μάλιστα πολύ καλά! :D άντε να πω και σε σένα ένα bravo πέσε πάλι στα τεσσάρα να σου κάτσουν και τα βαρβαρα! :D

καλή συνεχεια σε όλους ...
 

DeletedUser

Παρακαλείται ο παλαντζας να φύγει από το φορουμ....Μόνο φανφάρες κ ψεύτικες υποσχέσεις είναι....Παλαντζα άσχετα με τα λιουν εσύ που είσαι ρε παλιόφιλε?Σε 2 κόσμους πελατάκι μου καλό βλέπω σε έχω κ πουλάς κ μαγκιές στον Ηλία που δεν θα τον φτάσεις κ ποτέ?
 

DeletedUser

Παρακαλείται ο παλαντζας να φύγει από το φορουμ....Μόνο φανφάρες κ ψεύτικες υποσχέσεις είναι....Παλαντζα άσχετα με τα λιουν εσύ που είσαι ρε παλιόφιλε?Σε 2 κόσμους πελατάκι μου καλό βλέπω σε έχω κ πουλάς κ μαγκιές στον Ηλία που δεν θα τον φτάσεις κ ποτέ?



έφυγα από το παραπάνω μήνυμα! μην με αναφέρεται να μην επιστρέφω. :D

καλησπέρα φίλτατε χρονια και ζαμάνια, , να φτάσω το κοριτσάκι δεν θέλω αγαπητέ μου , ένα bravo μπήκα να πω στα παιδιά που πολέμαγαν τόσο καιρό τα κοτοπουλάκια σας και άμεσος ο άλλος να πει τις φαρφαρες του, :D φεύγω φεύγω λοιπόν σας αφήνω να χαρείτε την επιτυχία σας. :D

ότι άλλο θες στείλε μήνυμα in game.
 

DeletedUser21861

Επειδη εχω λιγο μπερδευτει...Το οτι γυρισε ο χαρτης ειναι καθαρα λογω διπλωματιας(ελαχιστης φυσικα απο μερους μου γιατι σαν διπλωματης ειμαι τραγικος) και κατα τεραστιο μερος στο παικτικο κομματι παιχτων μας που εστω και χωρις να ξερουν να παιζουν ολοι εμειναν και επαιζαν συνεχεια(μεγαλο μερος των παιδιων ειναι ο πρωτος του κοσμος και πολλοι απο εδω ειναι φανταστικοι πλεον παικτες αυτο ειναι σαν απαντηση στον φιλο που εγραψε πριν κατι σελιδες π.χ νικος1969 χρηστος69)...


Οταν μας βαρουσαν τα Ζοο τους ειπα μην φυγετε γιατι κατεβαινουμε(εφυγαν σαν βρεγμενες γατες και απλα τρολαρουν τωρα) οταν μας βαρουσατε σας ειπα το ιδιο μην φυγετε θα γυρισει ο χαρτης(Φευγετε και εσεις φυσικα δν εχετε καμια σχεση με τα ζοο γιατι εγω προσωπικα σας θεωρω μια αξιολογη φυλη με αξιολογους ανθρωπους το παικτικο κομματι δν με αφορα μιας και δν ειναι τπτ το σημαντικο αλλωστε ενας ασχετουλης ειμαι και εγω)...


Μπορω να γραψω πολλα ακομη μιας και ημουν στην ηγεσια απο τις αρχες του γκειμ και οταν μας παρατησε ο αρχηγος μπηκα εγω μπροστα(οπως ειπατε για ηγεσια ποτε δν ειχα κανει αρχηγος και ποτε δν με αρεσε για αυτο ακριβως και ο χρηστος οπως και πολλα ακομα παιδια ειχαν σημαντικοτατο ρολο στις αποφασεις που ειχαμε παρει με τις αποψεις τους)...


Χαρηκα που επαιξα με τα παιδια απο λιουν γιατι ποτε δν ειρωνευτηκαν και ποτε δν χλευασαν κανενα ειλικρινα σας αξιζουν συγχαρητηρια για αυτο το κομματι και ειλικρινα στεναχωριεμαι που τα παρατατε με αυτον τον τροπο...


Υ.Γ Ποτε δν εμαθα που δοθηκε ο λογαριασμος της αγγελικης για να ξεκαθαρισω και το τοπιο... σε ερωτηση δικια μ σε εναν δικο σας παιχτη δν με ειπε ποιος τι που για να ξερουμε και τι λεμε και να μην λεγονται οτι θελετε...
 

DeletedUser

Μπουμ! Εδω ειμαι παλι...

Κατηγορουμεθα διοτι καναμε Γαλαζιο τον χαρτη μας απο οτι πληροφορηθηκα... Δηλαδις ειμαστε ενοχοι που πηραμε το Γαλαζιο. Απο ποιον το πηραμε κυριοι? Σε ποιον ανηκε πριν αυτο το Γαλαζιο? ΑΑΑ... σε εσας. Αλλα εμεις ειμαστε ενοχοι και αχρηστοι που το καναμε...

Πατηστε ντιλιτ , οι ηδη ντιλιτ (παλαντζες και σια) ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.. Σε αυτον τον κοσμο παντα ημασταν μπροστα , ακομα κι οταν ειχαμε το 25% του χαρτη. Φτασατε να μιλατε για προδοτες , για 5 χωρια πισω σας και αερολογιες. Δεν εχουμε αναγκη τα 5 , 50+ χασατε μολις πριν 3-4 μερες και συνεχως εδω και καιρο. Να σας τα δωσουμε πισω να κατσετε αμα σας αδικησαμε...

Βγαινουν παικτακια στον αερα και μιλανε που στο ενεργητικο τους οσο ηταν στον κοσμο 15 ειχαν μονο βαρβαρακια και εσωτερικα νομπλαρισματα. Ε παλαντζα?

Απο την ηγεσια της φυλης δεν περασα ενεργα , συμμετειχα μονο σε ενα πραγμα και ειμαι ευχαριστημενος που δικαιωθηκα. Θα το αναφερω μιας και ακουγονται πολλες αερολογιες εδω μεσα , λες και δεν ησασταν στον κοσμο 15 εσεις ή ξαφνικα πεσατε με αλεξιπτωτο καποια συγκεκριμενη στιγμη. Εγω λεω οτι επιλεκτικα θυμαστε...

Οταν υπηρχαν πολλες φυλες στον κοσμο , ΔΛΔ εμεις ως Μπαμπου , Γατακια , Λιουν , Τριας , ΒΑ , Μαο Μαο κλπ κλπ. Ειμασταν πρωτοι , η διπλωματια μας ειχε ως εξης : Γατακια Συμμαχοι , Λιουν εχθροι , Τριας εχθροι , ΒΑ Σ.Ε. , Μαο Μαο εχθροι κλπ κλπ. Ενα πουλακι τσιου τοτε μας σφυριξε οτι επροκειτω να γινει ενας αξονας φυλων Λιουν , Γατακια , Τριας και ΒΑ εναντιον μας για να μας φανε και μαλιστα οι συζητησεις των αρχηγων τους ειχαν φτασει τοσο μακρια που οχι μονο μας ειχαν καταπιει αλλα μοιραζαν και τις ηπειρους μεταξυ τους εφοσον θα τα ειχαν κατακτησει ολα επι χαρτου.
Επρεπε να δρασουμε μιας και αν γινοταν τελικα αυτο (οπως και εγινε) θα ειχαμε πολλα προβληματα και το μεγαλυτερο για εμας ηταν η Μαο Μαο που βρισκοταν πισω μας , οτι θα ειχαμε ενα τεραστιο μετωπο σε σχημα ορθης γωνιας και εκτασης 6 ηπειρων ηταν δεδομενο και αναποφευκτο , τουλαχιστον να καλυπταμε τα νωτα μας για να χουμε αμυνες. Εφοσον γνωριζομαστε με τα παιδια και απο τα παλια ηρθαμε σε επαφη και λυσαμε τις τοτε μικροδιαφορες μας (πραγμα που επρεπε να ειχαμε κανει απο την αρχη αλλα ποιος με ακουγε τοτε..) πηραμε και ενα μερος απο την ΤΡΙΑΣ (που τοτε μας κατηγορουσατε οτι τους πηρε η κλικα μας για να τους φαει... ελεος) και να μαστε απεναντι σας... Σε ποσοστο 70% εσεις και 30% εμεις στον χαρτη (φαντασου δλδ να μην κινουμασταν...)

Τωρα το οτι σας πηραμε τους υπολοιπους συμμαχους μετα απο 1 χρονο κλπ κλπ δεν ειναι δικαιολογια , τοσο καιρο ησασταν περισσοτεροι εσεις. Μην προσπαθειτε να μειωσετε καποιους που απο την αρχη του κοσμου δειχνουν τα μπαλακια τους , ακομα κι απο το 1 χωριο που ειχαν...

Η Νικη του Κ15 ανηκει συνολικα στην φυλη Union και οπως προειπα κατα μεγαλο ποσοστο στην τελευταια κινηση μας (του Γιαννη) και των υπολοιπων παιδιων απο τις αντιστοιχες ηγεσιες. Ετσι κι αλλιως χαμενος χρονος ηταν χωρις παικτες μαχητες , το ιδιο θα ειναι και με τα βαρβαρα , αντε να τελειωνουμε...
 

DeletedUser22535

Εγω με την σειρα μου θελω να ευχηθω καλη συνεχεια και καλες γιορτες στους φιλους-αντιπαλους απο λιουν... Οτι και να υποθηκαν για μενα ο κοσμος 15 ηταν ενας απο τους καλυτερους κοσμους...



Υ.Γ.1 Ευχαριστω τον φοινιξ... που με εφερε στην φυλη
Υ.Γ.2 Περιμενω να πληρωθω απο τον nevermore που του εμαθα να παιζει...
Υ.Γ.3Ειδα οτι μαζευτηκε μεγαλη παρεα εδω και ειπα να γραψω και εγω..
 

DeletedUser10824

Πλην απο 2 άτομα που ξέρουν να αναγνωρίζουν την αξία της LiUn και αυτοι μπορούν να χαρούν την νίκη τους.

Στους υπόλοιπους που την κράξανε.
Κόφτε τα κεφάλια σας γιατι σε τέτοια φυλή δεν πρόκειτε να μπείτε ούτε σε 10 χρόνια.
3/4 εναντίον το 1/4 του χάρτη και δεν βαρέσατε κανέναν ενεργό απο LiUn.
Απλα σκέψου τι θα γινότανε αν η σημερινή LiUn ήταν εκείνη του Κ3 με 300/300 άτομα συνέχεια Online,πραγματικοί καήλες.
Τι θα καταφερνες?Ένα ΤΙΠΟΤΑ και μερικά δάκρια παραπάνω.
 

DeletedUser

καλα μιλαμε εδω μεσα οχι απλα ορισμενοι κοιμαστε ορθιο και παιζατε σε αλλο κοσμο αλλα δεν αλλαξατε και πλευρο.... βγαινετε λετε περι 3/4 κτλ κτλ και δεν θυμαστε τα δικα σας χαλια οταν η btu ηταν το 30% του χαρτη και γελαγατε στο φορουμ γιατι ηδη ειχατε κερδισει το κοσμο μαλιστα ειχατε μοιρασει ακομα και τις ηπειρους που θα παρει η καθε φυλη της συμμαχιας σας...αλλα απο ειδαμε εμεις οι 15 αρχετοι οχι μονο δεν χασαμε τελικα αλλα καναμε και τον χαρτη απο 30-70 περιπου 40-60 σε 6 μηνες... μετα η συμμαχια ηταν απλα ενα βημα να τελειωνουμε γρηγοροτερα και να μην ασχολουμαστε μαζι σας αλλα 2 χρονια.... βγαινεις τωρα εσυ ενας ανυπαρκτος και μας λες για πρασινα αλογα.... εσυ λοιπον που εισαι τοσο προ-πο στον επομενο κοσμο σου μην βαρας το μετωπο του εχθρου αντε βαρα τον πυρηνα γιατι ταχα μου το μετωπο ειναι ολο σε επιτηρησεις λες και εμεις θα κατσουμε να ψαχνουμε ποιος ειναι ανενεργος η οχι η μας νοιαζει κιολας... οποιος ηταν μετωπο μια χαρα εφαγε τα πλανα του απο εκει και περα γεια σου και αμα σου τελειωνουν τα χαρτομαντηλακια για τα ματακια σου πες μας να σου δωσουμε εμεις που εχουμε πολλα αφου κλαιμε να βρουμε μια τοσο καλη φυλη και βαση τον λεγομενων σου θα κλαιμε ακομα 10 χρονια οποτε εχουμε καβατζα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26271

Που'σαι παλληκαρι mrbombastic σε τετοια φυλη με τα περισσοτερα μελη ανενεργα οπως ειπε και ο Σωκρατης δυσκολα θα μπουμε γιατι τρεχουν και πιανουν τις θεσεις κουλουρια...(εξαιρουνται οσοι συμμετεχουν στον Κ17 στους οποιους εχω απολυτη εκτιμηση και σεβασμο)
και αραχτοπουλοι που περιμενουν απο επιτηρηση να κλεισουν τον κοσμο.
Στο "ριμ" το εξωτερον λοιπον εκει θα πανε οσοι εμειναν γιατι ετσι ειναι το σωστο.

ps. Σωκρατη, για να μην δωσετε ξανα δικαιωμα σε αντιπαλους να ανεβαζουν το τειχος απο το 0 στο 20 να μαθεις τα φιλαρακια σου οτι αν δεν ξενυχτισεις για να κολλησεις τις επιθεσεις και τα τρενα μαζι με τις αμυνες ..παντα θα συμβαινει αυτο και παντα θα στελνετε 20 αριστονιουκ απο το απειρο για να παρετε ενα χωριο........και μετα θα σας φταινε."....οι τριχες"(οπως λεει και η παροιμια)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Πλην απο 2 άτομα που ξέρουν να αναγνωρίζουν την αξία της LiUn και αυτοι μπορούν να χαρούν την νίκη τους.

Στους υπόλοιπους που την κράξανε.
Κόφτε τα κεφάλια σας γιατι σε τέτοια φυλή δεν πρόκειτε να μπείτε ούτε σε 10 χρόνια.
3/4 εναντίον το 1/4 του χάρτη και δεν βαρέσατε κανέναν ενεργό απο LiUn.
Απλα σκέψου τι θα γινότανε αν η σημερινή LiUn ήταν εκείνη του Κ3 με 300/300 άτομα συνέχεια Online,πραγματικοί καήλες.
Τι θα καταφερνες?Ένα ΤΙΠΟΤΑ και μερικά δάκρια παραπάνω.

Παιξαμε στην QQ του Κ3 , με πολυ λιγοτερα απο 300 καμμενα ατομα... τοτε που ολοι σας μας λεγατε οτι σας κλεβουμε , οτι ειμαστε διαχειριστες και πολλα αλλα... Μην ξεχνας , ενας ολοκληρος κοσμος υπερσυμμαχια και 50 ατομα στην μεση που κανανε παρτυ και καθαριζανε ηπειρους. Για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι νεοτεροι...
Ειμαι απο τους ελαχιστους που δεν ειναι το ονειρο τους να μπουν στην καταπληκτικη φυλη σας...
 

DeletedUser20826

καλησπερα σε ολους θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στα παιδια που με ανεχτηκανε καλες γιορτες σε ολους
 
Κορυφή