LiUn - Αποχώρηση από Κ15

  • Δημιουργός θέματος sok81
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Εδώ και μήνες το ενδιαφέρον για το παιχνίδι έχει χαθεί. Οι περισσότεροι παίζαμε μόνο για την παρέα και να μην «κρεμάσουμε» τους υπολοίπους χωρίς πραγματικά να το θέλουμε. Είχαμε μάθει σαν φυλή από τον Κ3 να μην παίρνουμε ποτέ επιτηρήσεις. Πραγματικά δεν χρειαζόταν. Όποτε και να έμπαινες οι περισσότεροι ήταν μέσα στο game. Πλέον η συμμετοχή είναι ελάχιστη. Όποτε πάω στη λίστα φίλων μου τα άτομα που είναι μέσα είναι ελάχιστα. Παίζαμε από κεκτημένη ταχύτητα βασικά οι περισσότεροι ώστε να μην χαλάσουμε το παιχνίδι σε όσους ήθελαν να παίξουν. Το ότι δεν υπήρχε διάθεση φαίνεται από πολλά περιστατικά. Έβγαιναν ανενεργοί παίχτες για φάγωμα, συνεννοούμασταν να παρθούν τα χωριά την τάδε του μηνός για να μην καταλάβει τίποτα ο εχθρός και μία βδομάδα μετά την ημερομηνία του φαγώματος οι παίχτες είχαν ακόμα το 1/4 των πόντων τους. Στελνόταν ταχυδρομείο να δηλώσουν οι παίχτες ποια χωριά θέλανε να χτυπήσει ο κάθε ένας να τα δηλώσει για πλάνο που θα κάνουμε, μετά από μία βδομάδα από 70+ άτομα που είμαστε, είχαν στείλει ταχυδρομείο μόνο οι 5-6.

Από την άλλη ο εχθρός ήταν από ενεργά άτομα με μεγάλη τσέπη. Άτομα που μέσα σε μία ώρα ανέβαζαν τείχος από 0 σε 20 (το κάνανε τουλάχιστον 7 παίχτες τους που ξέρω), άτομα που δεν βαριότανε να στείλουν 200 επιθετικά όλα την ίδια ώρα ακριβώς και να το κάνουνε μάλιστα ακόμα και για τις φακές. Δεν θα πω το πιο πετυχημένο ότι πριν λίγες μέρες ένας από τους αντιπάλους μας ξόδεψε 7000 πόντους premium για να ανεβάζει τείχη συνέχεια σε χωριά του. Το αξιοπερίεργο βέβαια ήταν ότι παρόλα όσα ανέφερα, δεν μπορούσαν να μας κερδίσουν αλλά είχαν και πρόβλημα μάλιστα και αναγκάστηκαν να ενωθούν με όλες τις φυλές όλου του Κ15 εναντίον μας. Εναντίον ατόμων δηλαδή που βασικά οι περισσότεροι δεν είχαν πλέον καθόλου όρεξη για το παιχνίδι και έμπαιναν ελάχιστα κάθε μέρα. (Μπορεί να ακούγονται κάπως όσα λέω, όμως δεν προσπαθώ να υποτιμήσω τον αντίπαλο. Εξάλλου υπήρχαν αξιόλογοι παίχτες στη φυλή τους. Ο λόγος που χρειαζόταν να κάνουν μία υπερσυμμαχία για να νικήσουν βασικά ανενεργούς παίχτες ήταν γιατί σε αυτό το παιχνίδι η απόλυτη δύναμη είναι το δέσιμο μίας φυλής και αυτό το είχαμε σε απόλυτο βαθμό ενώ ο εχθρός όχι. Στη συμμαχία που κάνανε, αυτό δεν υπήρχε περίπτωση να το πετύχουνε. Η φυλή τους ήταν το αποτέλεσμα της ένωσης 4 φυλών μέσα σε διάστημα λίγων μηνών).

Τους τελευταίους 2 μήνες όμως το κακό είχε γίνει. Σαν φυλή δεν παίζαμε ποτέ με επιτηρήσεις. Θυμάμαι στον Κ3 που είναι ζήτημα σε διάστημα 2,5 χρόνων να είχα ένα μήνα αθροιστικά επιτηρήσεις και από αυτές οι περισσότερες να ήταν επιτηρήσεις από λογαριασμούς που μοιράζονταν κλπ. Όχι που δεχόταν επιθέσεις. Εδώ τους τελευταίους μήνες είχαμε φτάσει στο σημείο οι 3 παίχτες που βασικά εμείς θα μπαίναμε στη διαδικασία να πάρουμε επιτηρήσεις αν δεν γινόταν αλλιώς, να έχουμε 4-5 επιτηρήσεις και πολλές φορές να χτυπιούνται και αρκετές από αυτές κάποιες από τις οποίες μπορεί να μην είχανε ούτε premium.

Τέθηκε λοιπόν το θέμα. Παίζουμε για την παρέα ή για το παιχνίδι. Μετά από ψηφοφορία στο κρυφό βγήκε με μεγάλη διαφορά ότι αφού πλέον δεν υπάρχει η διάθεση δεν είχε νόημα να παιδευόμαστε άδικα. Όταν ο εχθρός έχει περισσότερο όγκο και είναι από άτομα καμμένα με το παιχνίδι (εμάς μας είχε περάσει προ πολλού αυτή η φάση – λεφτά δεν το συζητώ, δεν θα ήμασταν διατεθειμένοι να ξοδέψουμε τόσο πολλά), για να τους κερδίσεις όταν πλέον ασχολούνται σοβαρά ελάχιστοι παίχτες σου, πρέπει να γίνεις πιο καμμένος από αυτούς. Δεν ήμασταν διατεθειμένοι να το κάνουμε, επομένως δεν θα είχε νόημα να συνεχίσουμε. Αποχωρούμε με το κεφάλι ψηλά, γνωρίζοντας ότι δεν προδώσαμε καμία από τις αξίες μας με τις οποίες παίζαμε τόσο καιρό.

Έλεγα πάντα ότι μία φυλή δεν μπορούν να τη διαλύσουν οι εχθροί αλλά διαλύεται μόνη της πάντα. Αυτό έγινε και στην περίπτωσή μας. Για τις περισσότερες φυλές αυτό συμβαίνει μέσω των καυγάδων και των διασπαστικών τάσεων κλπ. Στην περίπτωσή μας κάτι τέτοιο δεν μπορούσε να συμβεί. Η έλλειψη ενεργητικότητας όμως λόγω της γενικότερης κατάστασης που είχε ο καθένας στην καθημερινή του ζωή ήταν καταλυτικός παράγοντας. Το πρόβλημα βέβαια είχε γίνει από ακόμα πιο πριν. Από την αρχή ο Κ15 είχε ξεκινήσει λάθος. Ελάχιστοι ήμασταν διατεθειμένοι να καούμε ξανά. Οι περισσότεροι αποφασίσαμε να μπούμε στον Κ15 μόνο για την παρέα και επειδή μας το είχε ζητήσει ένας από τους συμπαίχτες μας στον Κ3 ο οποίος βέβαια λόγω της οικονομικής κρίσης παράτησε τον κόσμο πολλούς μήνες πριν.

Για να μην τα πολυλογώ, αποφασίστηκε να πατήσουμε ομαδική διαγραφή την Κυριακή στις 21:00 η ώρα. Δίνουμε ραντεβού στον Κ21 όπου θα κάνουμε μία φυλή στα βορειοδυτικά η οποία θα έχει σαν σκοπό τη διατήρηση της παρέας. Ούτε θα αναπτυσσόμαστε ούτε τίποτα. Θα είμαστε εκεί και θα σπάμε την πλάκα μας στο φόρουμ. Όποιος ενδιαφέρεται για να καεί, μπορεί να συνεχίσει σε άλλο κόσμο πχ τον Κ20. Ο Κ21 θα είναι ο κοινός μας τόπος όπου η παρέα θα συνεχιστεί.
 

DeletedUser

Ωχ, τα παιδια της Liun θα τα βαλει στην black list Η innogames .. Ποιος θα πληρωνει 50αρες για να ανεβει το τειχος στο 20;;; Θα πεσουν εξω στον προυπολογισμο χωρις τους union...
 

DeletedUser

Σαν ένας από τους 2 Nimueh έχω να δώσω συγχαρητήρια στην φυλή σας...Έχετε παίχτες εκεί μέσα που αξίζουν...Στην αρχή σας είχα παρεξηγήσει η αλήθεια είναι αυτη...Μα τα πλάνα σας πολύ καλά αν κ ο τρόπος που γινόντουσαν τα θεωρώ λίγο περίεργα,κάνανε ζημιά κ όσοι δεχτήκανε πλάνο από εσάς παίξανε κ λίγο φυλετικές...Συγχαρητήρια κ πάλι από εμένα και κρίμα να τελειώσετε έτσι ενδεχομένως
 

DeletedUser21861

Τελικα οταν ασχοληθηκαμε σοβαρα με το μετωπο που ειχαμε με λιουν και οταν δν χτυπιομασταν με ολο τον κοσμο(Εφοσον καναμε ενωση) τα Liun αποφασιζουν να τα παρατησουν...Καποιοι ελεγαν οτι δν μπορουμε εβαζαν στατιστικα και ελεγαν μεγαλα λογια οτι στα στατιστικα ειναι πανω στα χωρια...Στεναχωριεμαι ειλικρινα να παρατησουν τον κοσμο ετσι τα παιδια...Τελικα οταν λεγαμε οτι οι κατακτησεις βαρβαρων δν ειναι σωστη τακτικη αλλοι λεγανε παλι τα δικα τους...


Εκει που αρχισαμε να βαραμε με πλανα τωρα το παρατανε....
 

DeletedUser

nevermore θυμαμαι πριν μερικους μηνες εκλεγες.... τωρα τι εγινε αγορινα μου ;;.. πηραμε τον κοσμο ολο μαζι μας και μαγκεψαμε.. ;; κριμα... γιατι δεν ελεγες τα ιδια τον ιουνιο...
 

DeletedUser21861

νομιζω πως ποτε δν εκλαψα οπως λες φιλος στον external νομιζω ομως οτι σας ειπα οτι οταν ασχοληθουμε σοβαρα οτι θα φατε πυξιδα(διαγραφη)...εσυ κυριος στο game ποιος εισαι ομως???
 

DeletedUser

nevermore θυμαμαι πριν μερικους μηνες εκλεγες.... τωρα τι εγινε αγορινα μου ;;.. πηραμε τον κοσμο ολο μαζι μας και μαγκεψαμε.. ;; κριμα... γιατι δεν ελεγες τα ιδια τον ιουνιο...

Κοίταξε σαν αποχωρίσαντας άαξε λίγο την πέτσα σου...καλώς ή κακώς εδώ είμαστε εμείς(χωρίς βέβαια να θέλω να σας μειώσω)..Απόφαση δικιά σας είναι η διαγραφή κ είναι σεβαστή αλλά μην έχετε κ υφάκι..
 

DeletedUser

νομιζω πως ποτε δν εκλαψα οπως λες φιλος στον external νομιζω ομως οτι σας ειπα οτι οταν ασχοληθουμε σοβαρα οτι θα φατε πυξιδα(διαγραφη)...εσυ κυριος στο game ποιος εισαι ομως???

και εγω οταν ασχολουμαι σοβαρα με φυλη 2-2μιση φορες μικροτερη ειναι αληθεια οτι τους ζοριζω ... 2-2μιση φορες περισσοτερα αμυντικα ,2-2μιση φορες περισσοτερα επιθετικα ,2,2μιση φορες περισσοτεροι παικτες .. ενταξει οπως και να το κανουμε με αυτα τα δεδομενα αμα ασχοληθεις σοβαρα γινεσαι παικταρας .. αληθεια ... γιατι ασχοληθηκες σοβαρα οταν ηρθε μαζι σου ολος ο κοσμος;;; γιατι δεν ασχοληθηκες σοβαρα νωριτερα;;; απαντησε αγορινα και τα λεμε... εως τοτε κλαιγε ,κλαψα :'(
 

DeletedUser13821

Απο την πλευρα μου, μια και δεν εχω ελθει ποτε σε αντιπαραθεση με κανεναν, αισθανομαι οτι πρεπει να δωσω τα συγχαρητηρια μου στην Liun για ολη της την προσπαθεια.
Καλη συνεχεια.

milcha
 

DeletedUser21861

δν απαντας ομως σε κατι που σε ρωτησα εγω(το ποιος εισαι μεσα στο γκειμ γιατι απο εκει ισως σε ξερω αν εχω δει ποτε επιθεσεις)...σοβαρα ασχοληθηκα μαζι σας οταν ξεκινησατε να βγαζετε γλωσσα επειδη ειχατε παρει 100 χωρια σε ενα πλανο και γινατε παικταραδες σε ενα πλανο...γιατι στα επομενα 10 πλανα παιρνατε χωρια με το σταγονομετρο(σε μενα στο πλανο που δεχτηκα εχασα 1 χωριο και αυτο εγινε λαθος στην επιτηρηση και να φανταστεις εγω δν εκανα ουτε ενα σναιπ για τετοια πλανα κανατε)...οσο αναφορα αν εκλαιγα η οχι αυτοι που με ξερουν και με αυτους που ειχα μιλησει ξερουν αν ειχα κλαψει η οχι...(τελικα ομως εσεις πατατε διαγραφη και οχι εγω)...
 

DeletedUser

ξερεις πολυ καλα τι εγινε μετα το πλανο που πηραμε 100 χωρια και το παιξαμε παικταραδες... και ασε τα σαπια αυτου του ειδους ... πως να χρησιμοποιησεις snipe παικταρα μου οταν το καθε σου χωρια εχει 10-15 αμυντικα μεσα;;;; θες και τα λες μονος σου ;;; ισα ισα που με επιβεβαιωνεις... δεν θα πω τιποτα αλλο ...
στα λογια μου ερχεσαι...
 

DeletedUser21861

ααα ναι σε πειραξε το στακ μ ε...συγνωμη αλλη φορα δν θα το ξανακανω...οταν με απαντησεις παικταρα μ ποιος εισαι στο γκειμ τοτε ξαναμιλαμε...


σμουτς...
 

DeletedUser

Παίχτη από τους ενεργούς μας δεν χτυπήσατε για να είναι ο βασικός λόγος εσείς η αιτία που το παρατάμε. Μόνο στο τέλος χτυπήσατε τον enosis. Σε 2 πλάνα του πήρατε καμιά 15αριά χωριά. (Μπορεί να είναι και λίγο λάθος το νούμερο - τις τελευταίες μέρες δεν τα παρακολουθούσα πολύ).

Αν θεωρείς ότι ήταν αυτός ο λόγος και όχι το ότι όποτε έμπαινα στη λίστα φίλων μου από τα 39 μέλη τα 36 κατά μέσο όρο ήταν κόκκινα τι να σου πω, μπορεί και να έχεις δίκιο. Το χειρότερο που θυμάμαι ήταν τη μέρα που χτυπούσατε τον enosis. Εκείνο το τριωράκι αντί να είναι όλοι σχεδόν οι παίχτες μας on-line ήταν μόνο 4 (κατά μέσο όρο)...
 

DeletedUser

ααα ναι σε πειραξε το στακ μ ε...συγνωμη αλλη φορα δν θα το ξανακανω...οταν με απαντησεις παικταρα μ ποιος εισαι στο γκειμ τοτε ξαναμιλαμε...


σμουτς...


αμα ηταν ΣΟΥ το στακ θα ηταν καλα..
 

DeletedUser

αχ τι αλλο θα δουμε... μονο λογια ρε παιδια τιποτα αλλο πραγματικα ειστε εντελως ασχετοι... ξεχασατε τοτε που οι ζοο η λιονς και οι liun εισασταν μια φυλη για να φατε τους btu που τοτε ειχαν το 30% του χαρτη περιπου και ασχολουμασταν με το να κλεισουμε τα εσωτερικα μετωπα.... μετα βεβαια τι εφτεξε οταν η btu εφτασε περιπου στο 50% οι λιονς καταλαβαν οτι απλα με εσας δεν ειχαν το μελλον που ηθελαν και ηρθαν μαζι μας τοτε ο χαρτης εγινε 60-40 υπερ μας και αρχησαμε να βαραμε σε εσας... να σας θυμησω οτι μεχρι στιγμης εχετε δεχτει 5 πλανα και εχει χαθει η μιση κ44? ακουσα κατι να λετε για ενοσις και το πλανο που δεχτηκε... πραγματικα ναι ειστε τοσο παιχταραδες που δεν καταφερατε να κανετε ουτε 1 σναιπε μονο στακ... τελος η αμυνες τελος και οι liun... γιατι μονημος μονο υποσχεστε ρε παιδια και τιποτα αλλο? βγειτε και πειτε ναι ειμαστε τοσο κουλουρια που δεν ξερουμε να κανουμε ενα πλανο και να στελνει ο καθενας 100 επιθετικα να σκανε εντος μιας ωρας αλλα βαραμε επι 2 μερες γιατι ο καθενας συκωνει επιθεσεις οποτε θυμαται και αφηστε τις αερολογιες αποψωρουμε γιατι κανετε υπερσυμμαχιες..... απο την αρχη δεν σας βαραγε κανεις και εισασταν μονο του μπλα μπλα πλεον τι φταιει? τρωμε ξυλο και δεν εχουμε αμυνες να στακαρουμε? θελετε να σας μαθω σναιπε? καπου ειπατε για premium καλα μην παιρνετε και ορκο οτι δεν βαζετε εσεις και στην τελικη μεσα στο παιχνιδι ειναι ουτε συμενει οτι το κανουν ολοι ουτε οτι γιαυτο παρατατε ταχα μου δηθεν.... τελος παντως τα αρχεια σας ειναι για γελια βαρβαρα και κανιβαλισμοι κατα ενα μεγαλο ποσοστο... το ιδιο ισχυει και σε αλλους αλλα τουλαχιστον λετε περι union 10 ατομα σας βαραμε και ειδατε τι εγινε... 2πλανα οργανωμενα και ειστε -2000αμυντικα... αμα ξερατε να παιζετε δεν θα ειχατε προβλημα αυτο συμβενει ομως οταν καθεσε μονο και στακαρεις.... κριμα παντως να φυγετε πραγματικα καθυστε και παλεψτε το οπως πρεπει και η πυξιδες στο παιχνιδι ειναι και πολυ ποιο ηθικο απο τις διαγραφες
 

DeletedUser

Δε θα σχολιάσω τα πάνω το εάν έχουν βάση... όσοι μας αντιμετώπισαν το ξέρουν και το εάν ξέρουμε να κάνουμε snipe και το εάν ξέρουμε να παίζουμε. Στην τελική κάποιοι από τη φυλή σου μας ξέρουν και από Κ3. Μπορείς να τους ρωτήσεις. Τότε ακόμα παίζαμε. Τα μαθηματικά σου επίσης δεν είναι το δυνατό σου σημείο. Διπλάσιοι από εμάς ήσαστε. Ούτε 50, ούτε 60. Πες 66% και είσαι μέσα.

Επίσης αν ήσασταν παίχτες τόσο pro όσο λες, δεν θα τους στρατολογούσατε όλους εναντίον μας (δεν είπα ότι δεν ξέρετε, απλώς δεν είστε και καλύτεροι - με παίχτες που δεν ασχολούνταν χτυπιόσασταν όσο ήσασταν ίδιους πόντους μαζί μας και δεν κάνατε και τίποτα). όσο για τις άμυνες που λες από εσάς το έμαθα αυτό: Η πρώτη εκκαθαριστική να μηδενίζει τείχος σε άδειο χωριό και οι επόμενες 7 να τρώνε όλες κόκκινες και αυτό να συμβαίνει σε 50 χωριά. Αυτό όντως δεν το ήξερα ότι μπορεί να συμβεί και μετά μπορούμε να κουβεντιάσαμε ποιος άδειαζε από άμυνες. Που χαράς το πράγμα. Αν κάνεις και βαρύ δεν θέλει και τόσο χρόνο να γεμίσει ένα αμυντικό... μην ανοίξουμε τέτοιο κεφάλαιο όμως.

όσο για το premium που λες, δεν είπα ότι αυτός είναι ο λόγος. Αυτό είναι το κερασάκι στην τούρτα. Δείχνει το πόσο καμένος θα πω εγώ, είναι κάποιος με το παιχνίδι. Δεν είναι το ίδιο το premium αυτό καθαυτό που ανέφερα το γεγονός, όσο το τι υποδηλώνει μία τέτοια κίνηση. Ελπίζω αυτό πως μπορείς να το καταλάβεις εκτός και αν το θεωρείς κάτι το φυσιολογικό οπότε πάω πάσο. Σε μία τέτοια περίπτωση δεν έχω λόγο να συνεχίσω την αντιπαράθεση μαζί σου. Πραγματικά δεν θα οδηγήσει πουθενά...

Σε αντίθεση με το δικό σου ύφος, εγώ θα σου ευχηθώ καλή συνέχεια και ελπίζω να αισθάνεσαι γεμάτος αυτή τη στιγμή στη ζωή σου. Όσο για το εάν είναι ηθικό η διαγραφή ή η πυξίδα, αυτό που θα πω είναι ότι κάποιος πρέπει να ξέρει πότε τα πράγματα πάνε σε αδιέξοδο. Αφού οι περισσότεροι υπολειτουργούσαν δεν μπορούσε να γίνει αλλιώς. Το είπες και εσύ ότι δεν κολλούσαμε επιθέσεις κλπ. Αυτό δείχνει κάψιμο ή ότι ο άλλος δεν ασχολείται ιδιαίτερα... Μόνος σου το είπες και εσύ δικαιώνοντας με σε αυτά που είπα. Εκτός και αν το μετάνιωσες και θες να το πάρεις πίσω.
 

DeletedUser

μαλιστα μας καληψες οτι τελικα ησασταν μονο λογια και ξαφνικα δεν μπορειτε αλλο... premium φιλε μου ναι μαζι σου ουτε εβαλα ποτε για κτιριο ουτε προκειτε να το κανω γιατι ειναι απλα χωρια... αλλα τοσο καιρο να βγενετε να λετε και τωρα ξαφνικα να φεθγετε δεν ειναι και το καλυτερο μπορειτε απλα να κατσετε και να παιξετε οσο μπορειτε αλλωστε τοσο καιρο δεν ειδα καποιον να βγει και να πει κατι κακο οσο προσπαθουσατε... τωρα ομως με αυτα που λετε αλλαζετε τι γνωμη πολλων εδω μεσα.. τελος παντων αν αυτο θελετε να κανετε καντε το καλη συνεχεια σε εσας και μην κανετε το κοπο να ασχοληθειτε με φυλετικες ξανα δεν αξιζει σε ατομα που ενω ειχαν υπερσυμμαχια οπως ελεγαν τωρα που τα βλεπουν σκπουρα την κοπανανε να παιζουν
 

DeletedUser

Διαβασα ολα τα παραπανω και τα σεβομαι , ομως θα συμφωνησω με τον τιμο σε καποιες αποψεις του. Καποτε ημασταν εμεις το μικρο μερος του χαρτη και με βαση τα λεγομενα πολλων αντιπαλων παιζαμε με πολλες επιτηρησεις. Δεν ηταν ποτε αληθεια , αυτο που ελεγα στην παρεα μας και το λεω ακομη , σε εναν τοσο αργο κοσμο μια ομαδα καλων ποιοτικα παικτων θα επικρατησει του ογκου. Μην ξεχνατε και τοτε καναμε πλανα , μπορει να μην επεφταν πανω σας γτ δεν σας φταναμε , αλλα καναμε. Η τελικη επικρατηση της φυλης UNION ηταν αναμενομενη και οφειλεται κατα το μεγαλυτερο μερος της στην ενωση μας με τα υπολοιπα παιδια. Αν δεν γινοταν αυτο δεν μπορω να πω με σιγουρια οτι θα αντεχαμε μεχρι τελους γιατι το πολυ καψιμο σε διωχνει συνηθως...

Πριν απο πολυ καιρο σας ειχα πει οτι αλλο ο κοσμος 3 που τερματισατε 2οι και αλλο ο καθε αλλος κοσμος , επαληθευομαι νομιζω. Εξαλλου ο Κ3 για οσους επαιξαν και γνωριζουν θα ανηκε αποκλειστικα και μονον στην QQ αν δεν ειχαμε τους τοτε μεταξυ μας τσακωμους και τις μαζικες διαγραφες μας. Μια φυλη που ηταν τοτε πρωτη σε ολα , με πολυ μεγαλη διαφορα απο τους υπολοιπους...

καλη συνεχεια
 

DeletedUser26271

Οποιος κι αν ειναι ο λογος της αποχωρησης σας απο ο παιχνιδι ειναι συλλογικη αποφαση αρα σεβαστη.

Ενα ευχαριστω απο μενα για τις ωρες που περασαμε παρεα αν και σε αντιπαλα στρατοπεδα και καλη συνεχεια σε ολα τα παιδια απο LiUn.
 

DeletedUser

Ενδεικτικά αναρτώ τη λίστα φίλων μου να δείτε τους παίχτες που είναι μέσα αυτή τη στιγμή:
http://prntscr.com/ll8ur
Συνήθως είναι 1-2. Αυτή τη φορά δεν είναι κανένας. Αυτό πιστεύω κάτι δείχνει... Μακάρι να ήταν αλλιώς τα πράγματα αλλά δυστυχώς έτσι ήταν...
 
Κορυφή