Νέα γενια VS παλια γενια

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Αυτη ειναι μια ιδεα οχι προς την ΟΔ αλλα ως προς τους παιχτες..

θα πρότεινα (πχ στον κοσμο 22) να μαζευτουν παιχτες του παιχνιδιου που παιζουν απο τους κοσμους 1-9 και να παιξουν αντιπαλοι με μια αλλη φυλη με παιχτες απο τους κοσμους 10-21

τι λετε?
θα αποδειξουμε ετσι οτι η παλια γενια ξερει πολυ καλυτερες φυλετικες απο τους νεους ή οι νεοι θα μας πατησουν?
 

DeletedUser

Αυτη ειναι μια ιδεα οχι προς την ΟΔ αλλα ως προς τους παιχτες..

θα πρότεινα (πχ στον κοσμο 22) να μαζευτουν παιχτες του παιχνιδιου που παιζουν απο τους κοσμους 1-9 και να παιξουν αντιπαλοι με μια αλλη φυλη με παιχτες απο τους κοσμους 10-21

τι λετε?
θα αποδειξουμε ετσι οτι η παλια γενια ξερει πολυ καλυτερες φυλετικες απο τους νεους ή οι νεοι θα μας πατησουν?

Whatever dude...


FAIL.
 

DeletedUser

δεν μου αρεσει καθολου το θεμα... τι λες ρε? η παλιοι ξερουν καλυτερα?

πες μου ενα λογο!!


(και εγω παλιος ειμαι αλλα πολυ φαιλ θεμα ειναι)
 

DeletedUser16238

η διαφορα απο τον <<παλιο>> παικτη των φυλετικων με τον νεωτερο ειναι απλα οτι ο παλιος εχει παιξει το παιχνιδι περισσοτερο,δεν σημαινει οτι ειναι καλυτερος απο τον νεωτερο...μιας και δεν ειναι κατι το τρομερο να μαθει να παιζει κανεις...ωρεξη να υπαρχει και μαθαινετε δεν ειναι τιποτα.
 

DeletedUser

η διαφορα απο τον <<παλιο>> παικτη των φυλετικων με τον νεωτερο ειναι απλα οτι ο παλιος εχει παιξει το παιχνιδι περισσοτερο,δεν σημαινει οτι ειναι καλυτερος απο τον νεωτερο...μιας και δεν ειναι κατι το τρομερο να μαθει να παιζει κανεις...ωρεξη να υπαρχει και μαθαινετε δεν ειναι τιποτα.
ακριβος αυτο λεω, οποιος θελει να μαθει το παιχνιδι και εχει ορεξη και χρονο το μαθενει
τι καινουργιος τι παλιος το ιδιο πραγμα ειναι!
 

DeletedUser

Αυτη ειναι μια ιδεα οχι προς την ΟΔ αλλα ως προς τους παιχτες..

θα πρότεινα (πχ στον κοσμο 22) να μαζευτουν παιχτες του παιχνιδιου που παιζουν απο τους κοσμους 1-9 και να παιξουν αντιπαλοι με μια αλλη φυλη με παιχτες απο τους κοσμους 10-21

τι λετε?
θα αποδειξουμε ετσι οτι η παλια γενια ξερει πολυ καλυτερες φυλετικες απο τους νεους ή οι νεοι θα μας πατησουν?


απο ποτε εσυ καταλογιζεσαι στην παλια γενια?
 

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Αμαν, μια ιδεα εξεφρασε το παιδι και αμεσως τα γερακια να τον φατε. Προσωπικα δεν την βρισκω εντελως εκτος τοπου ιδεα. Ακουγεται λιγο ενδιαφερουσα ιδεα εκ πρωτης οψεως. Δεν ξερω ομως αν θα υπηρχε η καταλληλη συμμετοχη.
 

DeletedUser

Αμαν, μια ιδεα εξεφρασε το παιδι και αμεσως τα γερακια να τον φατε. Προσωπικα δεν την βρισκω εντελως εκτος τοπου ιδεα. Ακουγεται λιγο ενδιαφερουσα ιδεα εκ πρωτης οψεως. Δεν ξερω ομως αν θα υπηρχε η καταλληλη συμμετοχη.

οπως εκφραζεις εσυ την αποψη σου φιλε μου, ετσι και εμεις!

εσενα σου αρεσε,εμας οχι. . . δεν ειναι το ιδιο? δλδ. μονο τα καλα να λεγονται?
 

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Εγώ απλά παρέθεσα το σχόλιο επειδή είδα κάποια άσχετα και κάποια επικριτικά σχόλια. Ο καθένας φυσικά μπορεί να εκφέρει όποια γνώμη θέλει. :) Αλλά ας μην φεύγουμε από το θέμα.
 
Κορυφή