ΚΛΕΙΣΙΜΟ Κ12

  • Δημιουργός θέματος conan64
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser20203

Νομίζω ότι δόθηκε απάντηση από τον διαχειριστή για το εν λόγο θέμα.

Εάν δεν κάνω λάθος η μόνη λύση για το κλείσιμο του κόσμου είναι να γίνει αίτηση υποστήριξης και να γίνει ψηφοφορία από τους παίχτες αποφασίζοντας τι θέλουν.

-off topic-

Περιμένω πλάνο της προκοπής!
Κάτι πάει να γίνει αλλά βλέπω ότι θα είναι μάπα το καρπούζι. :p

τι πλανο και πρασινα αλογα ρε συ τονι?? Εδω βαριομαστε να ανοιγουμε τον υπολογιστη για τον Κ12. Τρεις μερες ειχα να μπω ( να κανω τι δηλαδη??) και μπηκα σημερα και εριξα ετσι στα τυφλα καμια τριανταρια επιθεσεις στον παρσαλη. Απλα για να μην κοκκινισει ο λογ/μος δηλαδη.
Εγω εριξα μια ιδεα στο τραπεζι ( να πατησουμε ολοι ομαδικη διαγραφη) αλλα δεν εισακουσθηκε. Οκ. ειπα να περιμενω τους κυριους ατμιν μπας και δεησουν, τρομαρα τους, να ασχοληθουν λιγο με εμας τους κοινους θνητους και το αιτημα μας να κλεισει ο κοσμος αλλα απ οτι φαινεται μας γραφουν στα ........ ξερεις που. Μην το γραψω τετοια ωρα γιατι μας πιανει κι ο νομος. Απ οτι φαινεται φιλε τονι οι κυριοι "Βισμαρκ" ουτε που μας λαμβανουν υποψην. Ρε γκεσταπο τους απεκαλεσα!! Ρε κυριους "αποφασιζομεν και διατασομεν" τους ειπα. Τιποτα βρε αδελφε!!! Φωνη βοωντος εν τη ερημω. Ουτε για να μπαναρουν δεν εμφανιζονται ρε αδελφε. Τελικα αφου ουτε και οι ιδιοι δεν ασχολουνται με τον Κ12 μου εξηγας ρε Τονι γιατι τον κρατουν ακομα ανοιχτο?? Το θεμα ρε φιλε ειναι οτι αν τον κλεισουν θα πληγωσουν τον ηλιθιο εγωισμο τους.

Σ.Σ Αντε βρε!!!! Τι αλλο πρεπει να σας πω ακομα για να με μπαναρετε ρε??? ΅Αντε να δειξετε ποιος ειναι το αφεντικο εδω!!!


[yio]Να μην έχεις υπομονή το καταλαβαίνω, το να προκαλείς όμως τον αποκλεισμό σου πράγματι δε μπορώ να το καταλάβω.


Ένα μήνα λοιπόν (κατόπιν μεγάλης προσπάθειάς σου) αποκλεισμός από το Φόρουμ.

yioryos[/yio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20203

Δεν είχα σκοπό, ούτε να ξαναασχοληθώ ούτε και να γράψω τίποτε σχετικά με τον Κ12 ΑΛΛΑ έχω μία ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΠΟΡΕΙΑ και κάποιος ας μου την λύσει αν μπορεί.

Μετά τον για ένα μήνα αποκλεισμό μου απο το φόρουμ είχα κάνει μία αίτηση υποστήριξης, που μέσα απ αυτήν ΕΠΕΔΙΩΞΑ ΚΑΙ ΠΕΤΥΧΑ τον μόνιμο αποκλεισμό μου απο το παιχνίδι, απ όλους τους κοσμους, με το όνομα camsikal. Στην συνέχεια έφτιαξα ένα νέο λογ/μό με το όνομα camsikal2 και μ αυτόν μπήκα στον Κ21. Απ εκείνη την στιγμή ξεκινούν τα παράξενα και τα παράδωξα
Ο Λογ/μος camsikal2, κι ενώ είναι νέος λογ/μός, δεν μπορεί να μπεί στο κεντρικό φόρουμ. Κάνω αιτηση υποστήριξης, Ο ,mad18 μου βρισκει μάλιστα δίκαιο, ΑΛΛΑ εδω και ΕΝΑ ΜΗΝΑ περιμένω απάντηση και άρση του αποκλεισμού. Ο αποκλεισμός τέλειωσε αφου πέρασε ο μήνας και η απάντηση είναι ακόμα στον δρόμο κι έρχετε!!! χαχαχαχα
Το αποκορύφωμα όμως είναι το σημερινό!!! Προσέξατε από ποιόν λογαριασμό γράφω?????? ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΔΩ ΚΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΕ ΑΤΜΙΝ?????

Εδώ γελάς η" κλές???? χαχαχαχα κλαψ κλαψ κλαψ

Τελικά όμως φαίνεται ότι η απάντηση βρίσκετε στο προσωπικό μου σλόγκαν......ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ!!!!! χαχαχαχα
 

DeletedUser6091

[mad]Πάμε να τα εξετάσουμε όλα τα θέματα.

Τον μόνιμο αποκλεισμό που πήρατε τον πήρατε στο παιχνίδι και ακόμα τον έχετε.
Εδώ είχατε 1 μηνα αποκλεισμό όπως λέει από πάνω. Άρα τα αλλα που λέτε δεν στέκουν πουθενά.
Δοκιμάσατε να κάνετε άλλον λογαριασμό στο forum λέτε. Δεν ξέρετε πως όσο έχουμε ενεργό αποκλεισμό σε έναν λογαριασμό στο forum, δεν μπορούμε να μπούμε με κανέναν άλλον λογαριασμό? Μα καλά, πόσους κανόνες θα παραβιάσετε επιτέλους? Αφήστε και κανέναν κανόνα απαραβίαστο, δεν είναι κακό...

Ο Mad18 βρήκε δίκαιο τον αποκλεισμό σας στο παιχνίδι και το forum. Για τον αποκλεισμό σας στον δεύτερο λογαριασμό είπα πως δεν ξέρω γιατί δεν βλέπω καν λογαριασμό και περιμένω να μου πουν οι τεχνικοί το γιατί δεν βλέπω τον δεύτερο λογαριασμό σας σε καμια λίστα. Άρα όταν είναι να πείτε κάτι για μένα, να το λέτε όπως έχει και όχι όπως βολεύει.


Για το κλείσιμο του κόσμου 12 τώρα.
Έχετε φαγωθεί εδώ στο forum αρκετοί να τον κλείσουμε και γιατί δεν τον έχουμε κλείσει ήδη. Έχετε στείλει mails στην εταιρία κάποιοι και μάλιστα στραβώσατε γιατί απάντησα εγώ και σε εκείνα στα mails και όχι κάποιος ανώτερος μου λες και έχουμε πει λίγες φορες πως μοναδικός υπεύθυνος για την Ελλάδα είμαι εγώ... Ερχόμαστε και μειώνουμε νομίσματα και βγάζουμε ψηφοφορία για το κλείσιμο όπως ζητάτε παντού εσείς οι ίδιοι και ξαφνικά τα ακούμε γιατί κλείνουμε τον κόσμο! Ποσα θέλετε να μας τρελάνετε? Πείτε μου την αλήθεια γιατί η λογική των απόψεων σας στέλνει ψυχίατρο ως ασθενή σε συνάδελφο του. Δεν μπορείτε να συνεννοηθείτε μεταξύ σας και σας φταίμε εμείς και για αυτό όπως φταίγαμε για την λειτουργία του παιχνιδιού με τα 40 μέλη. Περιμένω τον πρώτο που θα μου καταλογίσει την οικονομική κρίση σε όλες τις χώρες και τον θάνατο της πριγκίπισσας Νταϊανα.


[/mad]
 

DeletedUser20203

Ο Κ12 όπως ξαναείπα δεν με ενδιαφέρει καθόλου. Για μένα έχει κλείσει οπότε θεωρώ άστοχο το σχόλιο σας.
Επίσης δεν έκανα ΠΟΤΕ παράπονο για τον μόνιμο αποκλεισμό μου απ το παιχνίδι, αφού ο ίδιος τον προκάλεσα εκούσια μάλιστα, αλλά ούτε για τον αποκλεισμό μου από το φόρουμ. Για άλλα πράματα διαμαρτυρύθηκα και το ξέρεις πολύ καλά.
Αν νομίζεις πάλι ότι παραβίασα κι άλλους κανόνες όπως λες (εγώ νομίζω ότι δεν υπάρχει καμία παραβίαση ) τότε γιατί δεν με τιμωράς και πάλι???? Μήπως με αγάπησες ξαφνικά και μου κάνεις χάρη???? Δεν το νομίζω.
Το ερώτημα μου όμως εδώ είναι άλλο και ειναι πολύ απλό.
Αφού κύριε Βασιλειάδη με μπανάρατε ΜΟΝΙΜΑ πως μπορώ βρε αδελφέ να μπαίνω και να γράφω τώρα απο έναν ΜΟΝΙΜΑ μπαναρισμένο λογαριασμό????
 

DeletedUser6091

Αφού κύριε Βασιλειάδη με μπανάρατε ΜΟΝΙΜΑ πως μπορώ βρε αδελφέ να μπαίνω και να γράφω τώρα απο έναν ΜΟΝΙΜΑ μπαναρισμένο λογαριασμό????

[mad]Συνεννόηση κλαρίνο... συγγνώμη αλλα αυτό μου έρχεται στο μυαλό για να περιγράψω την ερώτηση σας.


Πάμε πάλι σε όσο πιο απλά ελληνικά έχω διδαχθεί.

Μόνιμο αποκλεισμό έχετε στο παιχνίδι. Παιχνίδι = www.fyletikesmaxes.gr
Στο forum είχατε 1 μηνα αποκλεισμό όπως σας ενημερώνει και ο διαχειριστής πιο πάνω με το edit που έκανε στο κείμενο σας. Forum = forum.fyletikesmaxes.gr

Ζητω ειλικρινά συγγνώμη αλλα οι υπάλληλοι του υπουργείου παιδείας που είχα για δασκάλους και καθηγητές μου, δεν μου έμαθαν πιο απλά ελληνικά για να σας το πω. Αν δεν το καταλάβατε ούτε τώρα τότε πραγματικά λυπάμαι αλλα δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο για να σας εξηγήσω.

Ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση.

[/mad]
 

DeletedUser20203

Επειδή αγαποιτέ μου εμένα οι δασκάλοι δεν ανοίκαν στο Ελληνικό Υπουργείο παιδείας αλλά στο Βρετανικό ίσως να είναι γι αυτό που δεν καταλαβαίνω εσάς τους πανέξυπνους παντογνώστες αποφοίτους τών Ελληνικών σχολών. Ισως πάλι να είμαι λίγο ****ς και αργόστροφος και να μην παίρνω μπρός με την μία οπότε εξήγα και σε μένα τον ανίδεο και αμαθεί. Γίνεται ένας μόνιμα μπαναρισμένος λογαριασμός να έχει την δυνατότητα να είναι ενεργός στο κεντρικό φόρουμ???? Προσπαθείς να μας τρελάνεις δηλαδή τώρα????
Και αν πράγματι συμβαίνει αυτό. Συμφέρει στην " κερδοσκοπική εταιρία σας " να γράφω εδώ ΔΩΡΕΑΝ και να μην παιζω στο παιχνίδι και να σας πληρώνω???? Τα αφεντικά σου απ το τέταρτο ΡΑΙΧ μπορούν κι ανέχονται κάτι τέτοιο?? Την στιγμή που αποδεικνείουν ότι τα πάντα γι αυτούς πριστρέφονται γύρω απ το χρήμα??
 

DeletedUser

τι πιο λογικο ρε φιλε;
εφαγες μπαν στο παιχνιδι ΜΟΝΙΜΟ αλλα στο φορουμ εισαι εξω για ενα μηνα και οχι μονιμα
που το βρισκεις το παραξενο;
μπορει οι διαχειριστες να σας λιγο παραξενοι το τελευταιο καιρο αλλα αν σκεφτειτε ηρεμα ΣΧΕΔΟΝ παντα εχουν δικιο ειτε μας αρεσει ειτε οχι

και γω τα ιδια ελεγα αλλα οταν εκατσα και σκεφτηκα ηρεμα τους βρηκα σε ολα σωστους
 

DeletedUser20203

μπορει οι διαχειριστες να σας λιγο παραξενοι το τελευταιο καιρο αλλα αν σκεφτειτε ηρεμα ΣΧΕΔΟΝ παντα εχουν δικιο ειτε μας αρεσει ειτε οχι



και γω τα ιδια ελεγα αλλα οταν εκατσα και σκεφτηκα ηρεμα τους βρηκα σε ολα σωστους[/QUOTE]


Ακριβώς έτσι. ΣΧΕΔΟΝ
 

DeletedUser24195

Επειδή αγαποιτέ μου εμένα οι δασκάλοι δεν ανοίκαν στο Ελληνικό Υπουργείο παιδείας αλλά στο Βρετανικό ίσως να είναι γι αυτό που δεν καταλαβαίνω εσάς τους πανέξυπνους παντογνώστες αποφοίτους τών Ελληνικών σχολών. Ισως πάλι να είμαι λίγο ****ς και αργόστροφος και να μην παίρνω μπρός με την μία οπότε εξήγα και σε μένα τον ανίδεο και αμαθεί. Γίνεται ένας μόνιμα μπαναρισμένος λογαριασμός να έχει την δυνατότητα να είναι ενεργός στο κεντρικό φόρουμ???? Προσπαθείς να μας τρελάνεις δηλαδή τώρα????
Και αν πράγματι συμβαίνει αυτό. Συμφέρει στην " κερδοσκοπική εταιρία σας " να γράφω εδώ ΔΩΡΕΑΝ και να μην παιζω στο παιχνίδι και να σας πληρώνω???? Τα αφεντικά σου απ το τέταρτο ΡΑΙΧ μπορούν κι ανέχονται κάτι τέτοιο?? Την στιγμή που αποδεικνείουν ότι τα πάντα γι αυτούς πριστρέφονται γύρω απ το χρήμα??

μια ερώτηση.. (ας απαντήσει διαχειριστής) ο παίχτης που έμπαινε στο λογαριασμό Camsikal στον κ12 μπαίνει τώρα σε αλλο λογαριασμό στον κ12;;;;;
 

DeletedUser6091

[mad]δεν πρόκειται να σας δώσουμε τέτοια πληροφορία. Συμβαίνει δεν συμβαίνει αυτό δεν αφορά ούτε εσάς ούτε εμάς ως ομάδα διαχείρισης γιατί δεν απαγορεύεται από κανέναν κανόνα.

[/mad]
 

DeletedUser20203

μια ερώτηση.. (ας απαντήσει διαχειριστής) ο παίχτης που έμπαινε στο λογαριασμό Camsikal στον κ12 μπαίνει τώρα σε αλλο λογαριασμό στον κ12;;;;;

Απαντάω εγώ φίλε. Οχι δεν μπαίνω και ούτε θέλω να ξαναμπώ. Σαν ένδειξη διαμαρτυρίας προκάλεσα με την θέληση μου τον μόνιμο αποκλεισμό του λογαριασμού Camsikal. Θα είμουν και βλάκας και ηλίθιος να έκανα τόσο σούσουρο και να έμπαινα με άλλο λογαριασμό σε Κ12. Αυτό μας έλοιπε!!! Να κάνω την χάρη σε ..... κάποιους και να ξαναμπώ εκεί!!! χαχαχαχα
 

DeletedUser10366

μια ερώτηση.. (ας απαντήσει διαχειριστής) ο παίχτης που έμπαινε στο λογαριασμό Camsikal στον κ12 μπαίνει τώρα σε αλλο λογαριασμό στον κ12;;;;;

ντίνο στο mega έχει σε λίγο το τέλος του κόσμου !!!! δεν ξέρω τώρα αν θα βάλει από διπλα k12 αλλα για εδώ σίγουρα έχει τελειώσει! το ξέρουμε σε έχει πικράνει ότι τελειώνει ο κόσμος τόσο άδοξα αλλα χριστούγεννα έρχονται ριχτό σε καμια μπυρα να φτιαχτείς θα σε τόνωση!
 

DeletedUser22560

[mad]Πάμε να τα εξετάσουμε όλα τα θέματα.

Για το κλείσιμο του κόσμου 12 τώρα.
Έχετε φαγωθεί εδώ στο forum αρκετοί να τον κλείσουμε και γιατί δεν τον έχουμε κλείσει ήδη. Έχετε στείλει mails στην εταιρία κάποιοι και μάλιστα στραβώσατε γιατί απάντησα εγώ και σε εκείνα στα mails και όχι κάποιος ανώτερος μου λες και έχουμε πει λίγες φορες πως μοναδικός υπεύθυνος για την Ελλάδα είμαι εγώ... Ερχόμαστε και μειώνουμε νομίσματα και βγάζουμε ψηφοφορία για το κλείσιμο όπως ζητάτε παντού εσείς οι ίδιοι και ξαφνικά τα ακούμε γιατί κλείνουμε τον κόσμο! Ποσα θέλετε να μας τρελάνετε? Πείτε μου την αλήθεια γιατί η λογική των απόψεων σας στέλνει ψυχίατρο ως ασθενή σε συνάδελφο του. Δεν μπορείτε να συνεννοηθείτε μεταξύ σας και σας φταίμε εμείς και για αυτό όπως φταίγαμε για την λειτουργία του παιχνιδιού με τα 40 μέλη. Περιμένω τον πρώτο που θα μου καταλογίσει την οικονομική κρίση σε όλες τις χώρες και τον θάνατο της πριγκίπισσας Νταϊανα.


[/mad]

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,
επειδη εγω αν κ μελαχροινη ξανθοφερνω....
και επιδη δεν διαβαζω εξωτερικο συχνα
ποιοι ζητησαν ψηφοφορια????
και αφου ζητησαν καποιοι ψηφορορια γτ δεν ρωτηθηκαν όλοι οι παικτες εαν συμφωνουν σε αυτο?
και τέλος, τις ημερομηνιες ποιος καλος ανθρωπος τις σκεφτηκε????
 

DeletedUser20203

Να μην έχεις υπομονή το καταλαβαίνω, το να προκαλείς όμως τον αποκλεισμό σου πράγματι δε μπορώ να το καταλάβω.


Ένα μήνα λοιπόν (κατόπιν μεγάλης προσπάθειάς σου) αποκλεισμός από το Φόρουμ.

yioryos



ΧΕΣΤΗΚΑ ΓΙΩΡΓΑΚΗ
 

DeletedUser6091

ΧΕΣΤΗΚΑ ΓΙΩΡΓΑΚΗ

[mad]Μάλιστα... Εγώ πάλι σας ευχαριστώ που επιβεβαιώνετε την απόφαση του διαχειριστή για τον αποκλεισμό σας...

Δεν θα σας αποκλείσω ξανά για αυτό το post σας γιατί δεν έχει νόημα νομίζω. Θέλω οι χρηστες να βλέπουν όσους μας εναντιώνονται και τα επιχειρήματα τους.

Συνεχίστε λοιπόν να μας μιλάτε με επιχειρήματα και με τον λόγο σας είμαι σίγουρος πως θα μας βάλετε στην θέση μας.


@ netspirit
Ζητήθηκε να κλείσει ο κόσμος. Ο κόσμος κλείνει είτε όταν καλύψουμε τις προϋποθέσεις είτε με ψηφοφορία.
Εμείς σκεφτήκαμε τις ημερομηνίες και είναι τελικές.

Τώρα λατρεμένοι παίκτες του κόσμου 12 καταλαβαίνετε τι περνάμε? Δεν υπάρχει γιατρειά στο πρόβλημα. Καμία όμως. Ότι και να γίνει, ότι απόφαση και να πάρουμε, κάποιος θα μας πει άδικους.
Δικό σας λοιπόν το μαγαζί... Χώστε τα στην ομάδα διαχείρισης για όλα.

[/mad]
 

DeletedUser21743

:D:D

Λοιπόν πολλές φορές δεν έχεις άδικο , περιβόλι είμαστε οι ..."λατρεμένοι παίκτες"
Πουθενά δεν μπορείς να τους πιάσεις :doh:

Αν αντιστρέφαμε την κατάσταση το πιθανότερο είναι έδινα τις ίδιες απαντήσεις
Η διαφορά είναι ότι θα τις σερβίριζα "ρετουσαρισμένες".

Πάντως έτσι όπως είναι τα πράγματα στημένα αναγκαστικά η ομάδα διαχείρισης θα τα ακούει,
ο κόσμος εκεί "βαράει" , είτε δίκαια ,είτε άδικα
Όλοι οι mod και ο admin τα υποφέρουν αυτά .
Γιατρειά όμως υπάρχει και απ ότι φαίνεται το κατέχεις το "φάρμακο"

Ο καλός ο λόγος κάποιες φορές βγάζει το φίδι από την τρύπα.

Τις περισσότερες φορές "αισθάνομαι" ότι απαντάς επιθετικά (εξαίρεση αποτελεί το τελευταίο ποστ)
Αυτό είναι "διαφορετικό" , είναι σε άλλο τόνο .
Τα χώνεις μεν , πλασσάρεις και την ειρωνία , αλλά το κάνεις "ρετουσαρισμένα"

Το πρόβλημα είναι ο χρόνος περισσότερο,
υπάρχουν πολλά και είναι αδύνατον να απαντηθούν όλα με τον κατάλληλο τρόπο.
Μέσα στα προσόντα των διαχειριστών λοιπόν ,φρόντισε στο μέλλον να εγκρίνονται και καλοί χειριστές του γραπτού λόγου.
Θα λύνονται πολλά από προβλήματα στα φόρα και γρήγορα και "αναίμακτα"

Η ψηφοφορία τελείωσε χθες , ελπίζω η ακριβής ημερομηνία να μας έρθει μέσα στο παιχνίδι με μνμ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20203

ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ ΣΟΒΑΡΟΣ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΟΥΝ ????ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΕ ΜΟΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!! ΧΑΧΑΧΑ

Σ.Σ ΠΑΝΤΩΣ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ!!! ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΧΑΡΑ ΠΗΡΑ!!! ΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


Camsikal 2012-11-22 13:42:55
Μετα την ηλιθια και δικτατορικη αποφαση σας να κρατησετε ζωντανο τον κατα τα αλλα νεκρο κοσμο Κ12 και επειδη εγω δεν εχω την διαθεση να παιζω σε ενα νεκρο κοσμο απλα και μονο γιατι καποιοι ηλιθιοι σαν κι εσας αποφασισαν με το ετσι θελω να τον κρατησουν ζωντανο, αποφασισα να εγκαταληψω πρωτα τον Κ12 και παρα πολυ συντομα τελειως τις Φ.Μ Θα δωσω επ οριστον επιτηριση στον παιχτη ΖΑΜΠΑΡΤΑΣ με εντολη να μοιρασει τα χωρια μου οπως εκεινος θελει. Λοιπον απο εσας τους ηλιθιους και τον πανηλιθιο ηγετη σας MAD18 ζητω να δεχτητε αυτη την αιτηση. Αν δεν με μπαναρετε πρωτα δηλαδη. πραγμα που προσωπηκα χεστηκα αν το κανετε η" οχι.

Καθε αλλο παρα φιλικα!!!! Λακης
Metaller/Μάριος 2012-11-22 14:17:11
Γεια σου Camsikal,

Mονιμος αποκλεισμος απο ολους τους κοσμους.

---
Ήταν χαρά μας που επικοινωνήσατε μαζί μας. Αν καλύψαμε το ερώτημα σας παρακαλούμε να μην απαντήσετε ξανά σε αυτό το αίτημα. Θα είμαστε πάντα στην διάθεση σας για κάθε νέα σας απορία.


Με εκτίμηση,
Metaller
co-Community Manager
 

DeletedUser6091

[mad]έχετε καταλάβει πως μιλάτε μονος σας σε όλα τα posts και δεν σας δίνει κανεις σημασία έτσι?

Δώστε τα όλα δώστε τα!:clap:

[/mad]
 

DeletedUser6091

Να η ευκαιρία σου να με μπανάρεις πάλι.

[mad]Θα τον δώσω τον αποκλεισμό γιατί πλέον ενοχλείτε τους παίκτες και όχι τόσο εμένα. Διαχείριση παιχνιδιών κάνω 3+ χρόνια και διαχείριση forums κάνω 8 χρόνια. Δεν μου κάνει εντύπωση λοιπόν το να με βρίζουν.


Μόνιμος αποκλεισμός από το forum, μόνιμος αποκλεισμός από όπου βρεθείτε να παίζετε στο παιχνίδι και διαγραφή όλων των posts σας. Με 2 μόλις κινήσεις θα είναι σαν να μην υπήρξατε ποτέ και πουθενά στις φυλετικές. Αλήθεια, άξιζε?

Καλή συνέχεια εύχομαι και να περνάτε να τα λέμε.[/mad]
 

DeletedUser22560

και συνεχιζω εγω στον δικο μου κοσμο ...
να μην καταλαβαινω..

αυτο το ριμαδο-κλεισιμο του κοσμου το κανατε τραγωδία!!!
αλλαξατε 100 αποψεις κ εμεις στην απ εξω...!!!

Ζητηθηκε απο τους παικτες της α πλευρας κατι αλλα οι παικτες της β πλευρας το εμαθαν εντελως τυχαια (κ δεν το λεω παιδια για να θιξω τους ΕΡΡΟΡ) αλλα ολο αυτο ειναι γελοιο!!!

ολοι μας παιζουμε στον κοσμο αυτο τοσα χρόνια αλλα καποιοι μειναμε στην απ εξω...
κοινως μας γραφετε κ δεν θα πω το κλασσικο ρητο "τα λεφτα που σας δινουμε γιατι καλοι βλακες ειμαστε κ εμεις που σας τα δωσαμε!"

Λυπαμαι αλλα αποψε θα βγαλω τα νευρακια μ ..,

Αποφασιζετε κ διαταζετε τελικα μια ψηφοφορια που δειχνει το ποσο υποτιματε τον δεικτη νοημοσυνης μας,

Mad εχω υπαρξει αγαπητε μ κ εγω διαχειριστρια στα νιατα μ κ ολο αυτο δηλωνω οτι δειχνει πως δεν βλεπετε πανοραμικα αλλα μονοπλευρα.....κ πως λειτουργείτε με λανθασμενο τρόπο σκεψης.....

καλο θα ηταν κ λυπαμαι που ανεβαζω τους τόνους καποιες φορες να αποδεχομαστε καποια λαθη μας,,,,

γιατι το ξαφνικα εμεις παικτες μιας φυλης ενημερωνομαστε οτι ο κοσμος κλεινει σε 90 ημερες κ τελικα μετα απο 2-3 μερες κλεινει σε ενα μηνα με δικαιωμα να διαλεξουμε την ΔΕΥΤΕΡΑ ή την ΤΡΙΤΗ άντε δωρο την ΤΕΤΑΡΤΗ!!!!!!!!!!

αυτο ειναι ΓΕΛΟΙΟ κ υποτιμα πολυ την νοημοσυνη μου κ λυπαμαι ειλικρινα!!!!!!!!!!

Δεν θα συνεχισω διοτι ειμαι κατα της υβρης κ αν συνεχισω να γραφω θα καταληξω να υβρεολογω τη σταση σας κ τη συμπεριφορα σας!!!!
κ δεν εχω σκοπο να πεσω στο επιπεδο σας γιατι ειναι πολυ χαμηλο!

Κρίμα πολυ κριμα να κρυβεστε πισω απο το δαχτυλό σας..............δεν αρκει.......

Δημητρα
 
Κορυφή