Rate the player

  • Δημιουργός θέματος viegraff
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

9/10

Ξέρω ότι αυτό είναι συνήθως ηλίθιοι και έχω μισήσει για αυτό πριν, αλλά νομίζω ότι θα μπορούσε να λειτουργήσει εδώ, όπως οι περισσότεροι άνθρωποι γνωρίζουν ο ένας τον άλλον. αγνοήσουμε το γεγονός ότι δεν σας αρέσει το πρόσωπο ή πράγματα, όπως ότι κλπ
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
9/10

Ξέρω ότι αυτό είναι συνήθως ηλίθιοι και έχω μισήσει για αυτό πριν, αλλά νομίζω ότι θα μπορούσε να λειτουργήσει εδώ, όπως οι περισσότεροι άνθρωποι γνωρίζουν ο ένας τον άλλον. αγνοήσουμε το γεγονός ότι δεν σας αρέσει το πρόσωπο ή πράγματα, όπως ότι κλπ

καθολου μα καθολου επιεικια 4/10 επειδη μου πηρες χωριο απο τα 20 sec ενω ειπαμε να μην χτυπηθουμε...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
7/10 :p

ΤΡΑβα ρε που ηταν 20δδ! μετα απο 2 ωρες του γυρου σου πηρα το χωριο!

βασικα συνεχως βαραγατε σαν τις σουλιωτισσες ο καφκαλιας ειχε πεθανει στα γελια διοτι δεν ειχε δει σπαθακι χθες και με κοροιδευε ο κοπριτης:p...

Υγ:το 7/10 δεν το σχολιαζω απ τη στιγμη που πριν λιγο καιρο μου βαζες 9/10
 

DeletedUser

βασικα συνεχως βαραγατε σαν τις σουλιωτισσες ο καφκαλιας ειχε πεθανει στα γελια διοτι δεν ειχε δει σπαθακι χθες και με κοροιδευε ο κοπριτης:p...

Υγ:το 7/10 δεν το σχολιαζω απ τη στιγμη που πριν λιγο καιρο μου βαζες 9/10

9,5/10

Υ.Γ Δεν ξερω γτ σου εβγαλα 0,5...:p
 

fassa15

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
2/10 ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ αντε γεια

χαχαχαχα και αφου με ξερεις οπως λες... πιος ειμαι κυριε Ανεστη και μου βαζεις και 2? χωρις να εχω προβλημα το οτι μου βαλες τοσα δεν εχω τετοιο κομπλεξ αλλα να ξες και πιου βαζεις βαθμολογιες....
 
Κορυφή