ΜΑΧΕΣ-ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΗΧΟΣ ΣΤΙΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ

  • Δημιουργός θέματος Gakoy
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2690

εξαιρετική η ιδέα και μακάρι να γίνει σύντομα. το οπτικοακουστικό υλικό θα προσδώσει στο παιχνίδι ένα έξτρα κίνητρο για να ασχοληθείς
 

DeletedUser29793

Η προσωπική μου άποψη είναι οτι όσοι παίζουμε χρόνια το αγαπάμε το παιχνίδι γιατί είναι απλό (σχετικά) κ αυτό βοηθάει να μην έχει κ κωλύματα πιστεύω! Άρα κάτι τέτοιο δεν θα ήταν τόσο χρήσιμο!

Υ.Γ Άσε που πολύ έχουμε την γυναίκα κ κοιμάται στο κρεβάτι κ εμείς μπαίνουμε για φαρμ 5 το πρωί κ θέλουμε να ήμαστε αθόρυβοι, άρα ο ήχος θα κλείσει πολλά σπίτια!!
 

DeletedUser

η γυναικα μου γκρινιαζει σα το μωρο που δοντια βγαζει, 1000 συν στον απο πανω
τωρα ειναι ελαφρυ το παιχνηδι και δουλευει και το λαπτοπ, με το Forge of Empires ας πουμε της ιδιας εταιριας μολις το ανοιγω πρεπει μεσα σε τρια λεπτα πρεπει να κανω οτι προλαβω γιατι σβηνει
 

DeletedUser

mia xara idea einai auth file mou!!!!!!

[yio]+5 πόντοι για Greeklish

yioryos[/yio]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29602

οχι ρε παιδια
καμια φορα λενε το απλο ειναι και το καλυτερο
και τι θα κερδιζες αν εδειχνε τις μαχες;
θα τανε κατι σαν το πουλακι τσιου:τις πρωτες 10 φορες θα σου αρεσε ενω μετα θα καταντουσε βαρετο(αποψη μου παντα)
 

DeletedUser

Έχει δίκιο ο fatality. Στην πρώτη μάχη που θα γίνει, θα κάτσεις να το δεις. Σε όλες τις υπόλοιπες, θα εκνευρίζεσαι και θα πατάς "skip".

Οπτικοακουστικό υλικό θα μπορούσε να υπάρξει. οταν κερδίζεις ένα βραβείο. Μόνο εκεί θα μπορούσε κάποιος, με ενδιαφέρον να παρακολουθήσει κάτι καινούργιο.

Όχι ότι οι φυλετικές το χρειάζονται κάτι τέτοιο. Ούτε εγώ το χρειάζομαι..
 
Κορυφή