λυσαξτε!!

  • Δημιουργός θέματος rebel01
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

δεν νομιζω να μιλας με τον οτι ναναι τωρα.

αλλα μαλλον και στο ονοματακι κοκοκο;

Σου λεω πανχαζε φιλε μου να βγουν τα δικα σου τα κοτοπουλα πρωτα να πουν ονοματα. Καλη συνεχεια στον επομενο κοσμο να εχει βαρβαρα να παρεις
 

DeletedUser

μιλησε ο εξυπνος.

ελα ρεε διανοια.ειδωλο εισαι.

ονοματακι ομως κοκοκο.
 

DeletedUser

μιλησε ο εξυπνος.

ελα ρεε διανοια.ειδωλο εισαι.

ονοματακι ομως κοκοκο.

Παραδειγμα προς μιμηση αυτος ο οτινανενουμπαςειμαι κτλπ.
1 Πλανο αν ετρογες θαχανες κιεσυ 70χωρια σαν τον κυνηγο που ελεγε στα φορουμ τρελα πραματα και υπερστακαριστηκε.
 

DeletedUser19723

δεν νομιζω να μιλας με τον οτι ναναι τωρα.

αλλα μαλλον και στο ονοματακι κοκοκο;

πολυ σε ακουω και κακαριζεις,μηπως πρεπει να το κοιταξεις αυτο???:rolf:

Αυτο που θελω να πω εγω ειναι οτι η συγκεκριμενη ρυθμηση των 100 mio ηταν η ποιο χαλια ρυθμηση που εχω παιξει σε κοσμους,και ειδικα σε εναν τοσο γρηγορο κοσμο οπως ο 16 και αυτο οχι γιατι εχασα,αλλα γιατι ο κοσμος θα μπορουσε να εχει πολυ ψωμι ακομα .....
 

DeletedUser

Παραδειγμα προς μιμηση αυτος ο οτινανενουμπαςειμαι κτλπ.
1 Πλανο αν ετρογες θαχανες κιεσυ 70χωρια σαν τον κυνηγο που ελεγε στα φορουμ τρελα πραματα και υπερστακαριστηκε.

το κανες το πλανακι αγορι μου;; γιατι εγω στα λογια σας ειδα μονο.
 

DeletedUser

το κανες το πλανακι αγορι μου;; γιατι εγω στα λογια σας ειδα μονο.

Και εμεις οταν ειδαμε τους παντες να χανουν την μπαλα....αντικριστο εισαι παιχταρας τελος τα καναμε πανω μας και δε σε βγαλαμε πλανο :) (του αριστου το οριο ητανε 58.20 δεν βολευε):noob:
 

DeletedUser29568

ρισπεκτ στον αντικριστο.εγω πιστευω οτι πρεπει να ανοιξει φροντιστηριο κ να διδασκει φυλετικες μαχες
θα με παρεις μαθητη?(L)
 

DeletedUser

αν πληρωνεις θα σε παρω.

υ.γ.τα χωριουδακια μου δεξια ηταν διπλα σε αμμουτ.τι συμπτωση που στον αμμουτ φταναν τα τρενακια ενω σε μενα οχι :doh:.

κοκοκο παλικαρια.
 

DeletedUser

ρισπεκτ στον αντικριστο.εγω πιστευω οτι πρεπει να ανοιξει φροντιστηριο κ να διδασκει φυλετικες μαχες
θα με παρεις μαθητη?(L)

Χρειάζεσε μαθηματα νουμπάκο είναι η αλήθεια...αλλα με τον αντικριστο θα ξεχασεις κιαυτα που ξερεις ειναι σιγουρο :rolf::rolf:
 

DeletedUser29568

λογικο να σε φοβηθουν τα παιδια,ο αμμουτ ηταν ασχετουλης.
τιτανοτεραστιε αντικριστο
ποσο ειναι τα διδακτρα?
 

DeletedUser

κοιτα ειμαι τυπος που του αρεσουν οι διαπραγματευσεις.

εσυ με ποια τιμη εισαι ικανοποιημενος;
 

DeletedUser24634

εσυ αν δεν κανω λαθος εισαι ο μεγας χεστης παιχταρας ντιγκολ?αυτοΝ που τον τιμωρησαν επιτηδες για να κερδισουν οι ασχετοι ΦΠΑ...

ανθρωπος χωρις επιχηρηματα,ειναι ζωοοοοοοοοοοοοοοοο...
(και οποιος εχει την μυγα ας την φερει πισω)...

ακουσε να δεις ι5 ριξε ενα κουβα με σκατα στο κεφαλι σου να ισιωσεις πρωτα και μετα διαβασε αυτο που εγραψες...

ψυχολογικα στο φουλ δν εχεις ιδεα απο τιποτα και καθεσε και ξυνεις την καραφλα ολη μερα μπροστα στον υπολογιστη μπας και σου ερθει καμια φλωρια να γραψεις...

αληθεια εχω μια απορια... τελικα το 1/3 των ποντων και των χωριων που ειχα εγω μεχρι τη μερα που σταματησα τα εφτασες μεχρι τη μερα που εκλεισε ο κοσμος ?

ορθογραφια βλεπω εισαι καλος σε κατι αλλα παλι μετριος στα θυμιζει και η γυναικα σου βεβαια :rolf:
 

DeletedUser21791

αν πληρωνεις θα σε παρω.

υ.γ.τα χωριουδακια μου δεξια ηταν διπλα σε αμμουτ.τι συμπτωση που στον αμμουτ φταναν τα τρενακια ενω σε μενα οχι :doh:.

κοκοκο παλικαρια.

Ρε σουπερμαν,πολυ παρεα με κοτες κανεις
Ετσι για να μιλησουμε κ ελαχιστα σοβαρα.Εσυ βγενεις κ ζητας πλανα αφου εκλεισε ο κοσμος;:rolf:
 

DeletedUser

ακουσε να δεις ι5 ριξε ενα κουβα με σκατα στο κεφαλι σου να ισιωσεις πρωτα και μετα διαβασε αυτο που εγραψες...

ψυχολογικα στο φουλ δν εχεις ιδεα απο τιποτα και καθεσε και ξυνεις την καραφλα ολη μερα μπροστα στον υπολογιστη μπας και σου ερθει καμια φλωρια να γραψεις...

αληθεια εχω μια απορια... τελικα το 1/3 των ποντων και των χωριων που ειχα εγω μεχρι τη μερα που σταματησα τα εφτασες μεχρι τη μερα που εκλεισε ο κοσμος ?

ορθογραφια βλεπω εισαι καλος σε κατι αλλα παλι μετριος στα θυμιζει και η γυναικα σου βεβαια :rolf:

:rolf::rolf:

σταματησε λεει αχαχαχα σε ριξανε στο βοθρο, εκει που σου αξιζει αρχικλεφτη
 

DeletedUser

:rolf::rolf:

σταματησε λεει αχαχαχα σε ριξανε στο βοθρο, εκει που σου αξιζει αρχικλεφτη

ΚοΚοΚοΚοΚοΚοΚοΚοΚοΚο

βγηκε το φιλαρακι του προχγκεζ του παιχταρα μας(L)

[fum]10 πόντους για Spamming
By Fumal[/fum]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21908

ακουσε να δεις ι5 ριξε ενα κουβα με σκατα στο κεφαλι σου να ισιωσεις πρωτα και μετα διαβασε αυτο που εγραψες...

ψυχολογικα στο φουλ δν εχεις ιδεα απο τιποτα και καθεσε και ξυνεις την καραφλα ολη μερα μπροστα στον υπολογιστη μπας και σου ερθει καμια φλωρια να γραψεις...

αληθεια εχω μια απορια... τελικα το 1/3 των ποντων και των χωριων που ειχα εγω μεχρι τη μερα που σταματησα τα εφτασες μεχρι τη μερα που εκλεισε ο κοσμος ?

ορθογραφια βλεπω εισαι καλος σε κατι αλλα παλι μετριος στα θυμιζει και η γυναικα σου βεβαια :rolf:



τελικα θα μου την φερεις την μυγα...
και αν ξαπιασεις στο στομα σου ατομα εξω απο το παιχχιδι δεν ξερω και εγω τι θα γινει...


καταρχην ποστ που γραφονται και θιγουν υπολειψεις θα πρπει να διαγραφονται κατευθειαν,δλδ τι αλλο πρεπει να γραψεις αυτος ο τυπος για να τον δ.... ...
ελεος πλεον με παιδακια και ανεγκεφελους εδω μεσα...
 

DeletedUser21934

Τα λόγια είναι περιττά....πραγματικά. Φτοιαξατε ένα ψευτικο προφίλ για να μπανάρετε τον Diablo ******ιοζηδες.....το άτομο που σας γυρισε από το πουθενα το παιχνίδι και χεσμένοι κανιβαλλιζατε χωριά πίσω, ώσα χάνατε Χ3 για να μην πέσετε σε πόντους!! Αρχικάνίβαλλοι!!!
Δεν σας πέτυχε αυτό γιατί μια τόσο πασηφανής απατεωνιά κάνει μπάμ και σκεφτήκατε να κάνετε αιτήσεις υποστήριξης για το username του παίκτη ότι και καλα διαφημίζει αντίπαλη εταιρία. Έλεος δηλαδή.....
Και μόνο αυτά που ξέρω ότι έχετε κάνει....καταλαβαίνω τι άλλες φαντασιώσεις και σκοτεινές συνομωσίας εφευρήσκατε για να κάνετε αιτήσεις υποστήριξης για να μπανάρετε άτομα που σας κάνανε το σβέρκο κόκκινο από τις φάπες.

Τελικά.... άλλος έχει το όνομα και άλλος έχει την χάρη. Εσείς ονομαζόσασταν ΦΠΑ (Φαπες Πέρνετε Αβέρτα) .....αλλά η φάπα που φάγατε στον Κ16 θα την θυμάστε για καιρό! Εσείς κλείσατε τον κόσμο.... όμως οι ηθικοί νικητές του Κ16 είναι η παρέα της CxC.

καταρχην ******ιοζης εισαι και φαινεσαι....
δευτερον το αν το προφιλ που λες φτιαχτηκε απο μας η απο ''καλα'' φιλαρακια του diablo δεν το γνωριζω, αλλα δεν αποκλειω τπτ...εγω προσωπικα ειμαι κατα αυτων των τακτικων...
τριτον τα κανιβαλλισματα ειναι μεσα στο παιχνιδι μηπως εσεις δεν κανιβαλισατε [ξεχνας της φυλες που κανιβαλλισατε;]
τεταρτον αιτησεις
θα το πω αλλη μια φορα... εγινε αρκετο ξεσκαρταρισμα ''καλων παιχτων'' με τις αιτησεις...
πεμπτο και τελευταιο
Εσείς κλείσατε τον κόσμο.... όμως οι ηθικοί νικητές του Κ16 είναι η παρέα της CxC
αν παιζανε ολοι ηθικα και τιμια ισως να εισασταν οι ηθικοι νικητες... αλλα δεν παιζατε αντρικια, αλλα πλαγιος..
 

DeletedUser

ΚοΚοΚοΚοΚοΚοΚοΚοΚοΚο

βγηκε το φιλαρακι του προχγκεζ του παιχταρα μας(L)

τσοκο....τι εγινε ρε συ...εφαγες μπανακι με το δικο σου και βγηκες με το βασιλισσα της μασαρης??:rolf::rolf:μετα γκρινιαζεις οταν σε την λεω εγω...απο κει και περα βλεπω η κλαψα παει συννεφο ακομα ετσι??συνεχιστε να μας διασκεδαζετε....ποναει αλλα:Νικήτρια φυλή: ΦΠΑ
 

DeletedUser29564

παλι ονειρα κανεις?κατ αρχας δεν εφαγα μπαν.κ γραφω πλεον με το τσοκορελο
 

DeletedUser

[SPOIL]Αγαπητά μέλη,


ο κόσμος 16 έκλεισε και έδειξε ως νικητές του την φυλή ΦΠΑ. Όλοι από την ομάδα διαχείρισης δίνουμε τα θερμά μας συγχαρητήρια στα μέλη της νικήτριας φυλής και τους ευχόμαστε καλή συνέχεια. [/SPOIL]

digol εισαι :noob:
χωρις τα προγραμματακια σου εισαι ο μεγαλιτερος :noob:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή