λυσαξτε!!

  • Δημιουργός θέματος rebel01
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

και που λετε παιδακια με αυτα και με αυτα...Κλειστός κόσμος. Νικήτρια φυλή: ΦΠΑ:p
 

DeletedUser23684

ναι νουλη ακομα χαιρεται.
εσυ ακομα κλαιγεσαι;

χοχοχοχοχο:oops:
 

DeletedUser

θα το θυμουνται πολυ καιρο. παντως ακομα να το χωνεψουν κ σε ολους τους κοσμουσ κλαιγονται.

πως ειναι να μην μπορεις να μπεις στο account σου χαννοντας ολο το καλοκαιρι σου ενω η αλλη φυλη εκανε διακοπες?? αχαχαχαχα :rolf:
 

DeletedUser

ενας ανυπαρκτος και ενα νουμερο μου μιλανε αυτη τη στιγμη

στον ανυπαρκτο δε θα απαντησω

στο νουμερο-μολιναρι-dj.anestis-ammut (χαλασες το λογαριασμο του παιδιου...κριμα)...

Θα απαντησω με αυτο http://forum.fyletikesmaxes.gr/showthread.php?t=21556&page=122

και θα σε παρακαλεσω να δεις το ποστ του noobsfarmer λιγο πριν το τελος...

στο αφιερωνω.
 

DeletedUser23684

ενας ανυπαρκτος και ενα νουμερο μου μιλανε αυτη τη στιγμη

στον ανυπαρκτο δε θα απαντησω

στο νουμερο-μολιναρι-dj.anestis-ammut (χαλασες το λογαριασμο του παιδιου...κριμα)...

Θα απαντησω με αυτο http://forum.fyletikesmaxes.gr/showthread.php?t=21556&page=122

και θα σε παρακαλεσω να δεις το ποστ του noobsfarmer λιγο πριν το τελος...

στο αφιερωνω.

νουλη εισαι κομπλεξικουρα.
δεν υπαρχει αλλος χαρακτηρισμος για σενα πιστευω.
σε ειδα εσενα τι εκανες με το κονεκτ
κομπλεξικουρα ποσα χωρια εχασες μετα τις 26/8;20 η και παραπανω.
τραβα στο λαγουμι σου τωρα και μην ξαναμιλησεις.
και επειδη νομιζεις πως τα ξερεις ολα οταν εκλεισε ο κοσμος εψαξα παικτες απο τη cxc και ειπαμε περι κλεισιματος μεσω σκαιπ.
ας βγουν οι παικτες σου να με διαψευσουν αμα θελουν στο τι ειπα.
τωρα αντε για νανι γιατι εχει παντοφλα και ασχολησου με το σχολειο σου
 

DeletedUser

ενας ανυπαρκτος και ενα νουμερο μου μιλανε αυτη τη στιγμη

στον ανυπαρκτο δε θα απαντησω

στο νουμερο-μολιναρι-dj.anestis-ammut (χαλασες το λογαριασμο του παιδιου...κριμα)...

Θα απαντησω με αυτο http://forum.fyletikesmaxes.gr/showthread.php?t=21556&page=122

και θα σε παρακαλεσω να δεις το ποστ του noobsfarmer λιγο πριν το τελος...

στο αφιερωνω.

τα στατσ του διαβλο λενε απο τον καιρο που αναλαβε και ολη η φπα πηγε για διακοπες. να βαλω και εγω τα στατς που με συμφαιρουν δλδ??

αφησαμε μονο τον ρεμπελ το καλοκαιρι να σπαει μαζι σασ πλακα στο εχτερναλ :rolf:

βγαλανε και γλωσσα αυτοι που απειλουσαν με διαγραφες κ τουσ παρακαλουσαν να μην πατησουν διαγραφη κ καταστρεψουν το γκειμ

Πλευρά 1:
Φυλές: CxC, CxC., CRS
Πλευρά 2:
Φυλές: ΦΠΑ, ΦΠΑ~b, ΦΠΑ~c, ΦΠΑ~d, ΦΠΑ~e

Timeframe: 10/10/2011 00:00:00προς31/05/2012 23:59:00

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 753
Πλευρά 2: 1,278
Διαφορά: 525

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 6,395,234
Πλευρά 2: 11,452,132
Διαφορά: 5,056,898

chart
 

DeletedUser

Τα στατς μου ειναι για πάντα μην μπερδευσε, δνεν συνηθίζω την προπαγανδα
 

DeletedUser

το οτι εβαλεσ 2 φορες την φπα ε ειναι λαθος ή προπαγανδα???

επιδη το δικο μου για παντα δειχνει μια διαφορα 2Μ. τι ειναι 2Μ για να λες ΤΕΡΑΣΤΙΑ ανατροπη??

Πλευρά 1:
Φυλές: ΦΠΑ, ΦΠΑ~b, ΦΠΑ~c, ΦΠΑ~d, ΦΠΑ~e
Πλευρά 2:
Φυλές: CxC, CxC., CRS, 300, 300/B, 300/Α

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 4,127
Πλευρά 2: 4,396
Διαφορά: 269

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 36,999,528
Πλευρά 2: 39,211,434
Διαφορά: 2,211,906

chart
 

DeletedUser

Eισαι νουμπας και οτι νανε (ο ιδιος νουμπας παντου) θα μας πεις επιτελους ποιος εισαι η παλι θα κρυβεσε πισω απο 1αν υπολογιστη τωρα που τελιωσε ο κοσμος και δε θα φας τις αναλογες φαπες; Τα του πολεμου και τα των πουλερικων γνωστά πλέον στατιστικά πολέμων, οντ και οντα δειχνουν την διαφορα στις 2 φυλές. Τελος εποχης :noob:
 

DeletedUser

εγω απανταω στον διαβλο και εσυ πεταγεσε σαν πορδη να μου πεις ασχετα για να δικαιολογησεις την προπαγανδα του βαζοντας και αλλη ακαδημια για να ανεβασει τα στατσ



Αγαπητά μέλη,


ο κόσμος 16 έκλεισε και έδειξε ως νικητές του την φυλή ΦΠΑ. Όλοι από την ομάδα διαχείρισης δίνουμε τα θερμά μας συγχαρητήρια στα μέλη της νικήτριας φυλής και τους ευχόμαστε καλή συνέχεια.


Θερμά συγχαρητήρια όμως αξίζουν και σε όλους όσους έπαιξαν στον κόσμο 16 τηρώντας τους κανόνες του παιχνιδιού, μαχόμενοι ως το τέλος.


Όλα τα μέλη της νικήτριας φυλής θα λάβουν από 200 πόντους premium όπως γίνεται πάντα. Θυμίζουμε πως για μας δεν υπάρχουν ακαδημίες άρα το premium πάει μονο στα μέλη της πρώτης φυλής.


Λίγα λόγια για τον κόσμο 16.


Ο κόσμος 16 άνοιξε στις 10/10/2011 δίνοντας ξανά ρυθμίσεις που είχαν να εμφανιστούν από τον κόσμο 7. Ο κόσμος 16 έδωσε όσα ακριβώς είχε δώσει και ο κόσμος 7. Πολλές μάχες, πολλές αλλαγές, ατέλειωτες ώρες συζητήσεων στο κεντρικό forum και κέντρισε το ενδιαφέρον παικτών που δεν έπαιζαν καν στον συγκεκριμένο κόσμο. Ακόμα και εμείς ως μέλη της ομάδας διαχείρισης βρεθήκαμε πολλές φορές στο σημείο λίγο πριν γράψουμε ως απλά μέλη την άποψη μας, βρεθήκαμε να χαζεύουμε τις συζητήσεις σαν απλοί παρατηρητές και να έχουμε φυσικά αγωνια για το τέλος. Θέλει μαγκιά από όλες τις πλευρές για να καταφέρεις να γίνεις τροφή για συζήτηση σε άσχετους όπως εμείς η όπως μέλη από άλλους κόσμους. Συγχαρητήρια και για αυτό λοιπόν.

Από άποψη διαχείρισης μας παιδέψατε πολύ έως και τραγικά πολύ. Μας δώσατε την ευκαιρία όμως να ξεκαθαρίσουμε ανοιχτά εδώ στο forum το τι ρόλο βαρούσαν κάποιοι pro παίκτες που το έπαιζαν πολύ μάγκες στο παιχνίδι ενώ δεν ήταν τίποτα παραπάνω από αέρας κοπανιστός. Μας δώσατε την ευκαιρία να αποκλείσουμε χρήστες που νόμιζαν πως θα μπορούσαν να κλέβουν για όσο αυτοί γουστάρουν αλλα και να σημαδέψουμε χρήστες για να έχουμε να κάνουμε κάτι και στους άλλους κόσμους. Σας ευχαριστούμε και για αυτό.


Ευχόμαστε οι κόντρες σας να συνεχιστούν και σε άλλους κόσμους. Ευχόμαστε να δούμε τόσο καλές μάχες και σε κάποιον HP (για όσους θέλουν δεύτερο πιο σύντομο γύρο).


Θα αφήσουμε ανοιχτό το forum για 2 μέρες ακόμα και δεν θα το κάνουμε γκρι σήμερα. Μετά το forum θα κλειδώσει, θα δημιουργηθεί νέο forum με τίτλο "συζητήσεις" όπου αν θέλετε μπορείτε να συνεχίσετε τις συνομιλίες σας η να περνάτε να λέτε ένα γεια.


Καλή συνέχεια σε όλους σας.

ο ιδιος ο ντιγκολ παραδεχτηκε οτι κλεβατε αλλα το παραπονο του ηταν λεει οτι δεν μπορει η ΟΔ να το αποδειξει. το να λες οτι εχεις καλυτερα στατσ σε εναν κοσμο που το μονο που εκανεσ ηταν να κλεβεις το μονο που καταφερνεις ειναι να γελανε μαζι σας.

Η νικη της ΦΠΑ ειναι περα για περα δικαιη και παιρνει τεραστιες διαστασεις γιατι καταφερε να νικησει παρα ολα αυτα που κανατε

η ιστορια εγραψε νικη της ΦΠΑ εναντιαν στις λαμογιες σασ!

υ.σ αυτο ειναι bonus δωρακι απο εμενα. να το φυλαξετε για να θυμαστε
http://prntscr.com/fbkj8
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

νουλη εισαι κομπλεξικουρα.
δεν υπαρχει αλλος χαρακτηρισμος για σενα πιστευω.
σε ειδα εσενα τι εκανες με το κονεκτ
κομπλεξικουρα ποσα χωρια εχασες μετα τις 26/8;20 η και παραπανω.
τραβα στο λαγουμι σου τωρα και μην ξαναμιλησεις.
και επειδη νομιζεις πως τα ξερεις ολα οταν εκλεισε ο κοσμος εψαξα παικτες απο τη cxc και ειπαμε περι κλεισιματος μεσω σκαιπ.
ας βγουν οι παικτες σου να με διαψευσουν αμα θελουν στο τι ειπα.
τωρα αντε για νανι γιατι εχει παντοφλα και ασχολησου με το σχολειο σου

εγω γενικες αληθειες λεω...

παντως στην αριθμητικη εισαι ασος..νομιζω εχασα 9 (νομιζω) χωρια συν πλην 2 εκ των οποιων τα 7 ημουν σε συναυλια red hot chilli peppers εχω και αποδειξεις απο την τηλεοραση αχαχαχαχαχα... Και που να δεις να εβαζα και αναφορες πως τα εχασα θα τρελαθεις ομως με το ποσο :noob: ειστε

Εξαλλου ειπα εγω βοηθουσα σε αλλους τομεις και οχι με το λογαριασμο μου μονο οποιος ξερει ξερει τελος!

Τωρα δεν καταλαβαινω γιατι τσαντιστηκες μαλλον σε πειραξαν τα στατς και εσενα και τον οτι να ναι...

Ο κυριος ανυπαρκτος μαλλον δεν ξερει και να διαβαζει για παντα ειναι τα στατιστικα και οτι μπηκε 2 φορες η e μαλλον εγινε καταλαθως και να συμπληρωσω οτι οτι στατιστικο και να βαλει ΕΧΑΣΕ (ΠΡΑΚΤΙΚΑ)
 

DeletedUser21934

ρε παιδες
χαλαρη συζητηση
μην αρχιζετε παλι
Βαγγελη
το αποτελεσμα μετραει, το θεμα ειναι οτι τα χασες, αλλα το καλο ειναι οτι απολαυσες την συναυλια
οποτε
νο κομμεντς
 

DeletedUser

χαλαλι τα χωρια το ιδιο ειπα και στον ιδιο ....


εξαλλου εγω εδω τσιγκλαω για να περναω τη λιγοστη ελευθερη ωρα που μου απεμεινε
 

DeletedUser

εγω γενικες αληθειες λεω...
οτι μπηκε 2 φορες η e μαλλον εγινε καταλαθως και να συμπληρωσω οτι οτι στατιστικο και να βαλει ΕΧΑΣΕ (ΠΡΑΚΤΙΚΑ)

1. πριν απαντησε αμεσως στο ποστ μου ο διαβλο, τωρα που ειναι να πει οτι εκανε λαθος?? αλλα ειναι τοσο ναρκισσοι που δεν θα πουν εκανα λαθος
2. ΦΠΑ 130,132,685
CxC 107,868,609

συνολικα 3000 περισσοτερα χωρια η ΦΠΑ

ποιοσ εχασε ειπαμε?

bonus 1
[SPOIL]Αγαπητά μέλη,
ο κόσμος 16 έκλεισε και έδειξε ως νικητές του την φυλή ΦΠΑ. Όλοι από την ομάδα διαχείρισης δίνουμε τα θερμά μας συγχαρητήρια στα μέλη της νικήτριας φυλής και τους ευχόμαστε καλή συνέχεια. [/SPOIL]

bonus 2 (αυτο με πολυ αγαπη)
[SPOIL]1 καταπελτις 9,327,559
2 agathon 9,209,638 [/SPOIL]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21791

υποκληση στο ρεμπελ που επαιζε με 30 αμυντικα ολα ολα:wow:

Οτι να ναι τα χωρια του εκαστοτε παικτη διπλα γιατι δεν τα βαλες;Εχω απορια να δω ποσα εχει ο καθενας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Αντε....
καλο καλοκαιρι παιδες....
τι τελειωσε;;;;;;;;;;;;;;;
νομιζετε......
42 Αυγουστου κ συνεχιζουμε...................
Μπραβο στα αλανια μας για μια ΚΑΘΑΡΗ νικη..........:cop:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή