λυσαξτε!!

  • Δημιουργός θέματος rebel01
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

χαχαχα

το οτι εβαλεσ 2 φορες την φπα ε ειναι λαθος ή προπαγανδα???

Δεν μπορεί να συμβαίνει αυτό, μαζεψτε τον κάποιος...

Πόσo ****ς ή πόσο άσχετος μπορείς να είσαι???? ίσως και τα δύο....

πήγαινε έσυ στα στατς και αν σε αφίσουν να βάλεις 2 φορές την ίδια φυλή ενημέρωσε με πώς γίνετε...:hmmm:

δεν καταλαβαίνεις ότι οι 2 e γράφοντε διαφορετικά και προέκυψαν από τις αλλαγες και διαλύσεις φύλών που κάνατε, άσε που στα στατιστικά που έβαλα δεν περιλαμβάνετε ή φυλή snipe, ξέρεις ποιά λέω... αυτή που φτιάξατε για να κάνετε κοψίματα στον Ammut ακόμα περιμένουμε να τα δούμε τα κοψίματα ούτε οι παίχτες που ενώ έτρωγαν πλάνο πεταχτικάν εκτός φυλής από εσάς είτε γιατί θεωρίθηκαν ρουφιάνοι όπως τους αππκάλεσε ο rebel δημόσια στο εξωτερικό (άλλο που μέτα το τέλος του πλάνου τους βάλατε πάλι στη φυλή) είτε γιατί δεν θέλατε να φαίνοντε στα στατς.

είπαμε ότι το να κλείσετε τον κόσμο με αυτό τον τρόπο είναι αναφέρετο δικαίωμά σας άλλα το να προσπαθείτε να κάνετε το άσπρο μάυρο είναι παράλογο, σας χορτάσαμε φάπα :grrr:, το φωνάζουν τα στατς και από έκει που κάποιοι δικοί σας μιλούσαν για πυξίδες στο εξωτερικό, βάλατε την ουρά στα σκέλια και τρέξατε να κρυφτείτε στο λαγούμι των 100 μυρίων :noob:

δύστυχως κανιβαλίζετε ποιό γρήγορα από όσο εμείς νομπλάρουμε εχθρικά. τι να κάνουμε? είστε ασυγκράτητοι στα εσωτερικά με τα εχθρικά έχετε κάποιο πρόβλήμα..
 

DeletedUser

Δεν μπορεί να συμβαίνει αυτό, μαζεψτε τον κάποιος...

Πόσo ****ς ή πόσο άσχετος μπορείς να είσαι???? ίσως και τα δύο....

πήγαινε έσυ στα στατς και αν σε αφίσουν να βάλεις 2 φορές την ίδια φυλή ενημέρωσε με πώς γίνετε...:hmmm:

δεν καταλαβαίνεις ότι οι 2 e γράφοντε διαφορετικά και προέκυψαν από τις αλλαγες και διαλύσεις φύλών που κάνατε, άσε που στα στατιστικά που έβαλα δεν περιλαμβάνετε ή φυλή snipe, ξέρεις ποιά λέω... αυτή που φτιάξατε για να κάνετε κοψίματα στον Ammut ακόμα περιμένουμε να τα δούμε τα κοψίματα ούτε οι παίχτες που ενώ έτρωγαν πλάνο πεταχτικάν εκτός φυλής από εσάς είτε γιατί θεωρίθηκαν ρουφιάνοι όπως τους αππκάλεσε ο rebel δημόσια στο εξωτερικό (άλλο που μέτα το τέλος του πλάνου τους βάλατε πάλι στη φυλή) είτε γιατί δεν θέλατε να φαίνοντε στα στατς.

είπαμε ότι το να κλείσετε τον κόσμο με αυτό τον τρόπο είναι αναφέρετο δικαίωμά σας άλλα το να προσπαθείτε να κάνετε το άσπρο μάυρο είναι παράλογο, σας χορτάσαμε φάπα :grrr:, το φωνάζουν τα στατς και από έκει που κάποιοι δικοί σας μιλούσαν για πυξίδες στο εξωτερικό, βάλατε την ουρά στα σκέλια και τρέξατε να κρυφτείτε στο λαγούμι των 100 μυρίων :noob:

δύστυχως κανιβαλίζετε ποιό γρήγορα από όσο εμείς νομπλάρουμε εχθρικά. τι να κάνουμε? είστε ασυγκράτητοι στα εσωτερικά με τα εχθρικά έχετε κάποιο πρόβλήμα..

Καλά εσύ είσαι πολύ δυνατός μη τα ξαναλέμε.... Ρίξε πόνο Πάνο:D
 

DeletedUser

ενα πραγμα θα πω μονο.
ο Oti na nai ειναι εντελως καθυστερημενος.
:doh:
 

DeletedUser

για πειτε πως εβγαλες τοτε 7 φπα
Πλευρά 2:
Φυλές: ΦΠΑ~d, ΦΠΑ~c, ΦΠΑ~a, ΦΠΑ~b, ΦΠΑ, ΦΠΑ~e, ΦΠΑ~e

ενω υπαρχουν 5 φπα

καπιοι να σκασουν οταν δεν μπορουν να λαβουν μερος σε μια συζητηση κ το μονο που ξερουν να κανουν ειναι να κοσμουν με επιθετα! εισαστε απλα αθλιοι
 

DeletedUser

καθεστε τωρα ασχολειστε με εναν ******ιοζη που δεν λεει καν ποιος ειναι κατα πασα πιθανοτητα 1 χωριο 3000 θα ειχε και λεει τις μπουρδες του και εσεις απαντατε σοβαρα κιολας
 

DeletedUser18454

[swt] Προσέξτε τον τρόπο που εκφράζεστε για να μην χρειαστεί να δοθούν ποινές.

Συνεχίστε σύμφωνα με τους Κανόνες.[/swt]
 

DeletedUser

καθεστε τωρα ασχολειστε με εναν ******ιοζη που δεν λεει καν ποιος ειναι κατα πασα πιθανοτητα 1 χωριο 3000 θα ειχε και λεει τις μπουρδες του και εσεις απαντατε σοβαρα κιολας

ασχετοι ολοι

ενα πραγμα θα πω μονο.
ο Oti na nai ειναι εντελως καθυστερημενος.
:doh:

Ο κυριος ανυπαρκτος

Είσαι ασχετος νουμπακο:noob:

οτι να ναι εισαι ασχετος φιλε δεν εχεις ιδεα....

οι σοβαρες απαντησεις τησ cxc :hmmm:
 

DeletedUser

ειμαι 99% σιγουρος οτι εισαι απο 12 χρονων εως 13.5.
Μυαλο ανυπαρκτο.
 

DeletedUser

ειμαι 99% σιγουρος οτι εισαι απο 12 χρονων εως 13.5.
Μυαλο ανυπαρκτο.

και εγω ειμαι σιγουροσ εισαι 40-45 με μυαλο κουκουτσι σαν 12χρονου. δεν εξηγητε αλλιως πωσ κανεισ παρεα με chocobanana
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Οτι νανε αμπαλε ακομα να μας πεις ποιος εισουν στο παιχνιδι. Μη μηλας αν δεν εχεις τα ουμπαλα να βγεις να πεις ονοματα. Καθεσε και προπαγανδιζεις και κανεις δε ξερει τι εισαι :noob:
 

DeletedUser

μανα μου τον αγγελο μου και ειναι μεγαλος. τωρα κανεις σαν 5χρονο που λεει στην μαμα του ειμαι μεγαλοσ. μυαλο κουκουτσι. τα χρυσοψαρα εχουν παραπανω μυαλο απο εσενα.

το μονο που θα μπορεισ να ριξεισ οσο εισαι φοιτητησ ειναι τσεκκουρια στισ φυλετικεσ

υ.σ. εριξα το επιπεδο μου στο δικο σου μπασ και καταλαβω πωσ σκεφτεσται.

το μονο που μπορειτε να αντιπαραθεσε σε μια συνομιλια ειναι υβρεις και ειρωνια.
 

DeletedUser

Ας μην κανεις σαν κοτουλα να μιλησουμε σωστα αλλα εσυ ουτε το ονομα σου δεν εχεις πει ακομα και κρυβεσε:D
 

DeletedUser23684

ρε οτι να ναι γλυκο μου αγορι.
καταλαβαινουμε ολοι απ τα λεγομενα σου οτι ησουν απο τους νικητες του κοσμου.
ενα ονοματακι να πεις δεν βλαπτει.πες ειμαι ο ταδε και ικανοποιηθηκατε;
με τα λεγομενα σου μας κοιυραζεις ολους και τους συμπαικτες σου και τους αντιπαλους
 

DeletedUser

Οσο εκνευριστηκο ειναι που δε λεει το ονομα του αλλο τοσο ειναι που καταπινουν χωρις απαντηση αυτα που λεει. Η διαφορα με το να πει το ονομα του θα ειναι απλα οτι θα δεχθει εκτος απο τους μεχρι τωρα χαρακτιρισμους και ποσταρισματα με τις κατακτησεις του κ τα οντα του. Ειτε πει ονομα ειτε οχι δεν εχει διαφορα.
 

DeletedUser21791

Οσο εκνευριστηκο ειναι που δε λεει το ονομα του αλλο τοσο ειναι που καταπινουν χωρις απαντηση αυτα που λεει. Η διαφορα με το να πει το ονομα του θα ειναι απλα οτι θα δεχθει εκτος απο τους μεχρι τωρα χαρακτιρισμους και ποσταρισματα με τις κατακτησεις του κ τα οντα του. Ειτε πει ονομα ειτε οχι δεν εχει διαφορα.

καλα τραβα κοιμησου ασχετε κ εσυ.κατ αρχας λεει ολο βλακειες κ προπαγανδιζει ακομα κ τωρα που τελειωσε ο κοσμος.μπορει βεβαια κ να μη τα πιστευει κ απλα να του αρεσει να μας εκνευριζει οπως υποτιθετε κανει κ ο ρεμπελ:wow:
αλλα οταν μιλας με καποιον το πρωτο πραγμα που κανεις ειναι να του συστηθεις.οταν σε παρει τηλ αγνωστο νουμερο ρωτας ευγενικα ποιος ειναι κ αμα δε σου λεει, κ αναλογως κ τι σου λεει,πολυ πιθανον να τον αρχισεις στα καντιλια. η κανω λαθος?η κανεις ανυπαρκτος ειναι λοιπον που αν πει ονομα θα φαει δουλεμα η κανεις γνωστος απο φαπα που δεν εχει τα @@ να τα γραψει αυτα με το κανονικο του νικ.
ο τυπος ειναι γελοιος κ οποιος τον υποστηριζει εξισου γελοιος.
ειπε κ το καταπληκτικο ο καταπελτις αξιζε την 1η θεση:rolf:

υ.γ
ρεμπελ πες μου σε ποιον κοσμο θα ξαναμπεις να μπω κ εγω στη φυλη σου να μου στειλεις 200 αμυντικα.
κανεις δουλεια κ με 30 εσυ.:doh:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Κατ αρχας παικταρα μου σε μενα οχι τετοια λογακια, αντε μη σε τυλιξω στη γλωσσα σου σαλιαρη..

Κατα δευτερον δεν ξερω κ ουτε με νοιαζει ποιος ειναι κ ουτε σημαινει πως εχεις δικιο επειδη θα πεταχτουν 3,4 παιδακια σου να σχολιασουν ενω οι υπολοιποι δεν διαβαζουν η δεν τους νοιαζει πια αυτο το φορουμ.
 

DeletedUser21791

Κατ αρχας παικταρα μου σε μενα οχι τετοια λογακια, αντε μη σε τυλιξω στη γλωσσα σου σαλιαρη..

Κατα δευτερον δεν ξερω κ ουτε με νοιαζει ποιος ειναι κ ουτε σημαινει πως εχεις δικιο επειδη θα πεταχτουν 3,4 παιδακια σου να σχολιασουν ενω οι υπολοιποι δεν διαβαζουν η δεν τους νοιαζει πια αυτο το φορουμ.

ρε εισαι σοβαρος εστω κ λιγο.εδω βλεπεις κ απ την ιδια του τη φυλη τον βαρεθηκαν:rolf:


υ.γ.
κατουρηθηκα ,σου ζητω ταπεινα συγνωμη:grrr2:
 

DeletedUser

καλα τραβα κοιμησου ασχετε κ εσυ.


να πως απαντατε ακομα κ οταν σασ απαντα καποιοσ επωνυμα. με ειρωνιες και υβρεισ. ποτε θα μαθετε τι σημαινει αντιλογος?? εγω το εμαθα απο το δημοτικο. εσυ που ειχεσ το μυαλο σου? στο να μαθεισ να στελνεισ τρενο??
ειπε κ το καταπληκτικο ο καταπελτις αξιζε την 1η θεση:rolf:

ο καταπελτησ ειναι εναν αλλο παραδειγμα οτι δεν μετρανε παντα το ποσο καλος εισαι σε κατι αλλα μετρα και η επιστρατευση του μυαλου και η πονηραραδα. κατι που εσυ δεν διαθετεις.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή