Χωρις Πρεμιουμ..?

  • Δημιουργός θέματος Dark*
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Γεια σας!

Θα ηθελα να σας κανω μια προταση..


Προτεινω, σε εναν κοσμο, να μην υπαρχει πρεμιουμ..ΟΥΤΕ ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜ...

Πιστευω, με αυτον τον τροπο, θα φανει ποιος ειναι ο καλητερος παικτης, και ποιος ο ποιο καμμενος!

Ακουω αποψεις!
 

DeletedUser20458

Γεια σας!

Θα ηθελα να σας κανω μια προταση..


Προτεινω, σε εναν κοσμο, να μην υπαρχει πρεμιουμ..ΟΥΤΕ ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜ...

Πιστευω, με αυτον τον τροπο, θα φανει ποιος ειναι ο καλητερος παικτης, και ποιος ο ποιο καμμενος!

Ακουω αποψεις!

+1
Το μήνυμα που καταχωρήσατε είναι πολύ σύντομο. Παρακαλώ αυξήστε το μήνυμά σας κατά 10 χαρακτήρες τουλάχιστον.
 

DeletedUser

Συμφωνω φιλε αλλα δυσκολο.
Νομιζω οτι εγινε παλαιοτερα αυτο το θεμα και οι διαχηριστες απαντησαν αρνητικα.(νομιζω)
 

DeletedUser21318

μακάρι να γινόταν κάτι τέτοιο αλλά εδώ αρνιούνται να βγάλουν τις πρόσθετες ρυθμίσεις (βοηθός φαρμ,20% παραγωγή κ.α)θα βγάλουν το πρέμιούμ;
 

DeletedUser28972

σε εμας ακουγεται πολυ ωραιο,ποιος ο λογος για τους διαχειριστες να τον ανοιξουν?τζαμπα κοπος και 0 εσοδα.δεν υπαρχει περιπτωση για κατι τετοιο μας το ξεκαθαρισε τις προαλλες ο μαντ.
 

DeletedUser21990

Το να γινει κοσμος χωρις πρεμιουμ δυσκολο το κοβω...λογικα θα μπορουσε να γινει ενας κοσμος χωρις τις αλλες παροχες οπως τον βοηθο,διαχειριστη και +20% στους πορους,αλλα ολα εξαρτονται απο τους admin και την εταιρια
 

DeletedUser26916

σιγα μην γινει κοσμος χωρης πρεμ ?

και η εταιρια τι λεφτα θα βαλει στην μπανκα ?
:hmmm:
 

DeletedUser

θα μπορουσα να εχω μια απαντηση απο τους admins?
 

DeletedUser

δεν νομιζω οτι υπαρχει περιπτωση να γινει κατι τετοιο και σε τελικη αναλυση θα δυσκολεψει και παικτες αυτο καθως αντε κατσε να φαρμαρει 1 1 με τα λσ σου ολα τα βαρβαρα του χαρτη.θα μπορουσε ομως να απαντησει καποιος αντμιν.
 

DeletedUser

Ονειρευτείτε ελέυθερα.ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ

ααα ρε παιδιά παίζει να είστε ή πολύ αφελείς ή να βαριέστε τοσο που γράφεται ότι θέλετε.Θα σας το πω απλά:

INNOGAMES: είναι μια κερδοσκοπική εταιρία που τα μονα έσοδά της ειναι διαφημίσεις και οι παίκτες που βάζουν τα λεφτά τους.Αν σκεφτουμε πως και η ιδια ξοδευει λεφτα να διαφημίζεται αν αφαιρέσουμε και τα εσοδα από εμάς.Τι μένει στο ταμίο??ΤΙΠΟΤΑ που σημαίνει δεν εχει νοημα υπαρξης η εταιρια και κλεινει~ Άρα NO MONEY NO HONEY
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser25720

Θα μπορούσε όμως να δημιουργηθεί ένας τέτοιος κόσμος...Σαν speed ο οποίος απλά θα διαρκεί πιο πολύ.:)
 

DeletedUser

φιλε μου γτ να δημιουργηθει τετοιος κοσμος για να μπει μεσα η εταιρεια ?αλλωστε στην ελλαδα δεν υπαρχουν νομιζω διαφημισεις οποτε ...αλλωστε οπως προειπα ισως να δημιουργουσε και προβλημα η απουσια πρεμ σε αρκετους παικτες.
 

DeletedUser28972

φιλε μου γτ να δημιουργηθει τετοιος κοσμος για να μπει μεσα η εταιρεια ?αλλωστε στην ελλαδα δεν υπαρχουν νομιζω διαφημισεις οποτε ...αλλωστε οπως προειπα ισως να δημιουργουσε και προβλημα η απουσια πρεμ σε αρκετους παικτες.

τι εννοεις δεν υπαρχουν διαφημισεις?
 

DeletedUser26916

αλλα θα μπορουσε να υπαρχει αυτος ο κοσμος ... με εγγραφη με πρεμ 3ερω εγω 10ή5 ευρω!
 

DeletedUser

μπραβο ασχετοι κοσμο χωρις βοηθο διαχειρηστη 20% κτλ κτλ ναι αλλα εσεις θελετε καθολου πρεμιουμ? και καθεστε και συζητατε για την εταιρεια μονο.... θα καθεστε εσεις να αλλαζετε 50-100-500 χωρια ενα ενα καθε φορα για αναβαθμησεις και στρατολογησεις? μπραβο σας καθηστε καντε το :doh:
 

DeletedUser

μπραβο ασχετοι κοσμο χωρις βοηθο διαχειρηστη 20% κτλ κτλ ναι αλλα εσεις θελετε καθολου πρεμιουμ? και καθεστε και συζητατε για την εταιρεια μονο.... θα καθεστε εσεις να αλλαζετε 50-100-500 χωρια ενα ενα καθε φορα για αναβαθμησεις και στρατολογησεις? μπραβο σας καθηστε καντε το :doh:

Κάποτε έπαιζα χωρις πρεμ και στα 200 χωριά κάποτε δν υπηρχε διαχειρηστής δεν έπαθα κάτι ούτε θ πάθω και να μην έχει αντιθέτος θα έχει πλάκα γτ έχω ξεχάσει τις παλιές καλές εποχές που έπαιζα με πρεμμ μετά το μυριο..τουλάχιστον εγώ :p
 

DeletedUser21318

γιατι το συζητάτε ρε παιδιά;αφού μόνοι μας ξέρουμε ότι δεν είναι δυνατόν κάτι τέτοιο γιατι όπως είπατε ούτε συμφέρει την εταιρία αλλά δυσάρεστη και αρκετούς παίχτες η απώλεια του βοηθού φαρμιγκ.οπότε τι το συζητάμαι;
 

DeletedUser

εννοω οτι ενω στο εξωτερικο μεσα στους κοσμους υπαρχουν διαφημισεις εταιρειων στην ελλαδα οχι.αρα τα κερδη ερχονται μονο απο το πρεμ.αν κανω λαθος διωρθοστε με.
 
Κορυφή