ΦΠΑ f Vs CxC f

  • Δημιουργός θέματος oti.nanai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser11555

με το ΑΝ ολοι παιχταράδες ειναι. αφου οπως λες δεν επαιζες τοτε μην αναρωτιέσαι πως ο άλλος σε νικησε. το πως το κατάφερε και αν θυσιασε την προσωπική του ζωη ή οτιδήποτε άλλο είναι λεπτομέρειες. ξερεις οτι σε αυτο το παιχνίδι αυτός που καίγεται περισσοτερο έχει το πλεονέκτημα. αφού δεν είσαι διατεθειμένος να κάνεις την ίδια θυσία τότε μη λες "αν εκανα αυτό... αν έκανα εκείνο" απλά ρεζιλεύεσαι. όσο για το αν ειναι 160 κιλά. έχεις κάποιο πρόβλημα με τους παχύσαρκους ή γενικώς με το διαφορετικο??? κοίτα τα χάλια σου που σίγουρα δεν εισαι κανένα μοντέλο αλλιώς θα ήσουν ολη μέρα έξω στα παρτάκια με τις γκόμενες και δεν θα ασχολιόσουν με το παιχνίδι. κοίτα να φτιάξεις την δικη σου ζωη πρώτα γιατί με τέτοιους τρόπους δεν πρόκειται να πας πουθενά...

get some manners as soon as possible

Αλλο φρουτο κ συ..
 

DeletedUser11555

Γουαου..καλε τσουτσουριασα.Απο το χεσιμο μου φυγε 1 κιλο.Thank you dezos:clap:

Τελος,ντεζο ευχαριστω εμαθα να αναπνεω γιατι πριν δεν ηξερα που να παρει.Παραδιδεις κ μαθηματα αναπνοης;Μπορει να θελουν κ αλλοι..

Χαιρομαι για σενα, θα ξαναπερασω παλι σε καμια εβδομαδα απο το φορουμ να δω την κατασταση σου!!! (3 θαυμαστικα γιατι σε συμπαθησα)
 

DeletedUser11555

ντεζο περνω πισω ολα οσα εχω πει.


http://prntscr.com/faon7




εισαι μεγιστος νομπλερ
σιγουρα μας εχεις για πλακα
:noob:

Ευχαριστω χαριτωμενα ευτραφη! :D

Αυτα που ανεβασες ειναι απο το 2009,, Τι μου θυμισες τωρα,,,,, Για πηγαινε κ πιο μετα,, κανε μου ενα αφιερωμα.
 

DeletedUser21934

..
Κ πεμπτον κ τελευταιον αμα περιμενα να δωσω σημασια σε οτι λενε κατι τυχαιοι χαρμιν,ρεμπελ,εφτ1,αντικριστο κ συνοπτικα φπα τοτε θα μουν στη θεση σας κ θα κραζανε εμενα στα φοροουμ:grrr:
kpap

τωρα διαβασα αυτα που εχεις γραψει εδω....

μηπως διαβαζες αλλα φορουμ;;
δεν σε κραζανε δλδ στο φορουμ;;
σε ποιον τα λεγανε;;σε μενα;;
εσυ δεν εκανες αυτα που κατηγορουσες;;
εσυ δεν κορακιασες χωρια;;

Ετσι οπως το λες και γω δεν περιμενα να δωσεις σημασια σε εμας τους τυχαιους, αλλα δυστηχως για σενα αυτοδιαψευδεσαι αλλη μια φορα....εδωσες και πολυεδωσες σημασια...
εμεις οι τυχαιοι δεν ισχυριστηκαμε ποτε οτι ειμαστε προ παιχτες...
εμεις οι τυχαιοι ξερουμε να χανουμε, μαθε λοιπον πρωτα να χανεις για να μπορεις να κερδιζεις...
 
Κορυφή