ΦΠΑ f Vs CxC f

  • Δημιουργός θέματος oti.nanai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Φιλαρακο? Μια συμβουλη,, Σηκω απο το υπολογιστη, βγες μια βολτα εξω, βγαλε καμια γκομενα και σοβαρεψου,, Παω στοιχιμα για τη "μορφη" ανθρωπου που εισαι κ συ.. Κ ναι αλεσαντρο, αν επαιζα χωριο δεν θα χες! Ανθρωπακι? Πρεπει να σαι 160 κιλα για να με λες ετσι,, Γυμνασου!
Πιο καμενακι απο την παρτη σου παντως δεν ξαναειδα! Πρωτον, γραφεις καθε μερα(καθε ωρα κ λεπτο) και γω μια φορα στις 3 εβδομαδες (ναι, καλα μετρας), η διαφορα μας "ανθρωπε" ειναι οτι εχω και προσωπικη ζωη, ναι, καλα καταλαβες παλι,, Εσυ δεν εχεις, ολοι το καταλαβαμε, γι αυτο κ ασχολιομαστε μαζι σου, ειμαστε η παρεα που ποτε δεν ειχες! Σορυ που γινομαι σκληρος μαζι σου μα μονο ετσι θα μαθεις να αναπνεεις και παλι,,
Get a life as soon as possible..

με το ΑΝ ολοι παιχταράδες ειναι. αφου οπως λες δεν επαιζες τοτε μην αναρωτιέσαι πως ο άλλος σε νικησε. το πως το κατάφερε και αν θυσιασε την προσωπική του ζωη ή οτιδήποτε άλλο είναι λεπτομέρειες. ξερεις οτι σε αυτο το παιχνίδι αυτός που καίγεται περισσοτερο έχει το πλεονέκτημα. αφού δεν είσαι διατεθειμένος να κάνεις την ίδια θυσία τότε μη λες "αν εκανα αυτό... αν έκανα εκείνο" απλά ρεζιλεύεσαι. όσο για το αν ειναι 160 κιλά. έχεις κάποιο πρόβλημα με τους παχύσαρκους ή γενικώς με το διαφορετικο??? κοίτα τα χάλια σου που σίγουρα δεν εισαι κανένα μοντέλο αλλιώς θα ήσουν ολη μέρα έξω στα παρτάκια με τις γκόμενες και δεν θα ασχολιόσουν με το παιχνίδι. κοίτα να φτιάξεις την δικη σου ζωη πρώτα γιατί με τέτοιους τρόπους δεν πρόκειται να πας πουθενά...

get some manners as soon as possible
 

DeletedUser

με το ΑΝ ολοι παιχταράδες ειναι. αφου οπως λες δεν επαιζες τοτε μην αναρωτιέσαι πως ο άλλος σε νικησε. το πως το κατάφερε και αν θυσιασε την προσωπική του ζωη ή οτιδήποτε άλλο είναι λεπτομέρειες. ξερεις οτι σε αυτο το παιχνίδι αυτός που καίγεται περισσοτερο έχει το πλεονέκτημα. αφού δεν είσαι διατεθειμένος να κάνεις την ίδια θυσία τότε μη λες "αν εκανα αυτό... αν έκανα εκείνο" απλά ρεζιλεύεσαι. όσο για το αν ειναι 160 κιλά. έχεις κάποιο πρόβλημα με τους παχύσαρκους ή γενικώς με το διαφορετικο??? κοίτα τα χάλια σου που σίγουρα δεν εισαι κανένα μοντέλο αλλιώς θα ήσουν ολη μέρα έξω στα παρτάκια με τις γκόμενες και δεν θα ασχολιόσουν με το παιχνίδι. κοίτα να φτιάξεις την δικη σου ζωη πρώτα γιατί με τέτοιους τρόπους δεν πρόκειται να πας πουθενά...

get some manners as soon as possible

Εγώ ειμαι 184 παιδιά υπαρχει προβλημα;:help
 

DeletedUser21791

Φιλαρακο? Μια συμβουλη,, Σηκω απο το υπολογιστη, βγες μια βολτα εξω, βγαλε καμια γκομενα και σοβαρεψου,, Παω στοιχιμα για τη "μορφη" ανθρωπου που εισαι κ συ.. Κ ναι αλεσαντρο, αν επαιζα χωριο δεν θα χες! Ανθρωπακι? Πρεπει να σαι 160 κιλα για να με λες ετσι,, Γυμνασου!
Πιο καμενακι απο την παρτη σου παντως δεν ξαναειδα! Πρωτον, γραφεις καθε μερα(καθε ωρα κ λεπτο) και γω μια φορα στις 3 εβδομαδες (ναι, καλα μετρας), η διαφορα μας "ανθρωπε" ειναι οτι εχω και προσωπικη ζωη, ναι, καλα καταλαβες παλι,, Εσυ δεν εχεις, ολοι το καταλαβαμε, γι αυτο κ ασχολιομαστε μαζι σου, ειμαστε η παρεα που ποτε δεν ειχες! Σορυ που γινομαι σκληρος μαζι σου μα μονο ετσι θα μαθεις να αναπνεεις και παλι,,
Get a life as soon as possible..

Γουαου..καλε τσουτσουριασα.Απο το χεσιμο μου φυγε 1 κιλο.Thank you dezos:clap:

Πρωτον.Σε ειπα εγω φιλαρακο;Εσυ ψαχνεις για φιλους οχι εγω λοιπον.
Δευτερον.Συμβουλη απο αποτυχημενους δεν περνω:oops:
Τριτον.Εχεις κερδισει κανα στοιχημα;Αν βαζεις στοιχηματα ετσι οι γκομενες θα σε βγαζουν οχι εσυ αυτες:hmmm:
Τεταρτον.''Κ ναι αλεσαντρο, αν επαιζα χωριο δεν θα χες!''.Θες κ θαυμαστικο τρομαρα σου:rolf:
Πεμπτον.Αχου ειμαι καμενος;Απαπαπα τι επαθα οιμε.Υπαρχουν συγκεκριμενες ωρες που γραφω μεσα στη μερα,αρα ειμαι μεσα στο pc,αλλο που δν το καταλαβαινεις.Κοιτα να δεις,εγω ειμαι καμενος ομως εσενα σε χτυπαει ο ηλιος ή κατι αλλο στον εγκεφαλο.
Χμμμ,για πες μου εφοσον ειμαι μεσα στο παιχνιδι ποσο δυσκολο ειναι να κανω 4+1 στην απαντηση κλικ για να απαντησω σε καποιον στο φορουμ.Ειναι τραγικα δυσκολο να το κοιταω συχνα κ να απανταω ε;
Οπως,ειπες κ πριν εσυ γραφεις 1 φορα στις 3 βδομαδες αρα μηπως εσυ πεταγεσαι σαν τη ... καθε φορα ε;
Ελα ρε παιχτουρα,ελα ρε τιτανοτεραστειε,ελα ρε ιδεα εχεις προσωπικη ζωη;Καλε αουα πως το κανες;Θελω φροντηστιριο πως να αποκτησει κανεις προσωπικη ζωη.Θα μου κανεις;
Ε ντεζο,μιας κ εισαι κ πολυ παρεα μου θα με βγαλεις για παγωτο κ μαλλι της γριας;Παντα ηθελα αλλα δν ειχα παρεα.Δεν ξερω αν το ξερεις παντως αλλα υπαρχει η πιθανοτητα στο σκαιπ κ το facebook να μην εχεις μονο επαφες απο παιχνιδια αλλα κ απο την κανονικη ζωη σου κ να μιλατε κ απο κει.Ετσι πληροφοριακα μαθε το.

Τελος,ντεζο ευχαριστω εμαθα να αναπνεω γιατι πριν δεν ηξερα που να παρει.Παραδιδεις κ μαθηματα αναπνοης;Μπορει να θελουν κ αλλοι..
 

DeletedUser

ρε παιδιά δεν έχω καταλάβει ακόμα έληξε το k 16?????
τι "ασχολιεστε" ακόμα με ΛΟΓΙΑ ΛΟΓΙΑ:mad::mad::mad:
 

DeletedUser21934

Εχω μιλησει με καμια 10αρια ατομα απτην φυλή σας και ολοι μου ειπαν πως δεν ηθελαν να κλεισει ο κοσμος. Και μεγαλοι λογαριασμοι οχι πιτσιρικια. .:noob:

και γω δεν ηθελα να κλεισει επειδη δεν μου χατε στειλει καμια επιθεση, και ζηλευα με τους υπολοιπους που τρωγανε πλανα... μονο ο τουρκοφαγος εβαζε καμια φακη αλλα αποκλειστηκε και αυτος και σταματησαν :D
 

DeletedUser

Σε μένα θα την πεις ωρέ; (L)

[SPOIL]Σ’ αγαπώ, δεν μπορώ
Τίποτ’ άλλο να πω
Πιο βαθύ, πιο απλό
Πιο μεγάλο!

Μπρος στα πόδια σου εδώ
Με λαχτάρα σκορπώ
Τον πολύφυλλο ανθό
Της ζωής μου

Τα δυο χέρια μου, να…
Στα προσφέρω δετά
Για να γείρεις γλυκά
Το κεφάλι

Κι η καρδιά μου σκιρτά
Κι όλη ζήλια ζητά
Να σου γίνει ως αυτά
Προσκεφάλι

Ω μελίσσι μου, πιες
Απ’ αυτόν τις γλυκές
Τις αγνές ευωδιές
Της ψυχής μου!

Σ’ αγαπώ τι μπορώ
Ακριβέ να σου πω
Πιο βαθύ, πιο απλό
Πιο μεγάλο;[/SPOIL]
 

DeletedUser21934

πες μια να την πω σε μια γκομενα

εγραψα δυο τρεις επειδη δεν ξεκαθαρισες που ειναι η γκομενα...:p:p:p
Ακου λοιπον τωρα και συ
φιλε delpierro δωσε βαση
μια μαντιναδα θα σου πω
μηπως και σου περασει..

Μη με ρωτησεις πως περνω
τις ωρες μου μακρια σου
τραυματισμενο ενα πουλι
στη θυελλα φαντασου

Ελα στην θεση μου να δεις
ποσο πονει η καρδια μου,
και υστερα πες μου πως μπορεις
να εισαι μακρια μου

αυτη ειναι λιγο θριλερ αλλα οκ

Εχω τα ματια μου ανοικτα
και τις ωρες που κοιμουμαι
και περιμενουν πως και πως
να 'ρθεις για να σε δουνε
 

DeletedUser21791

εγω λεω να τις πω την αλλη

με το να σμιγουμε συχνα
στ ονειρου τη πεζουλα
δε μου φηκε στεγνη κλοστη
τσ αγαπης η δροσουλα
 

DeletedUser21934

εγω λεω να τις πω την αλλη

με το να σμιγουμε συχνα
στ ονειρου τη πεζουλα
δε μου φηκε στεγνη κλοστη
τσ αγαπης η δροσουλα



εσυ ξερεις τι να τις πεις
αμα θες τις λες και αυτη

Οταν σου ειπα σ'αγαπω
και κοιταξα τα αστρα
μου ηρθε κατακεφαλα
μια χαλασμενη γλαστρα :D

και αν μενει και στον 1 οροφο
τοτε τις λες στο καπακι και αυτη

Η γλαστρα που ειναι αριστερα
οπως θα ανεβαινεις
η ιδια θα 'ναι δεξια
οπως θα κατεβαινεις

χααχχα
τεσπα
την κανω
 

DeletedUser21791

εσυ ξερεις τι να τις πεις
αμα θες τις λες και αυτη

Οταν σου ειπα σ'αγαπω
και κοιταξα τα αστρα
μου ηρθε κατακεφαλα
μια χαλασμενη γλαστρα :D

και αν μενει και στον 1 οροφο
τοτε τις λες στο καπακι και αυτη

Η γλαστρα που ειναι αριστερα
οπως θα ανεβαινεις
η ιδια θα 'ναι δεξια
οπως θα κατεβαινεις

χααχχα
τεσπα
την κανω

τετοιες ******ες να λες κ αμα βγαλεις γκομενα να μου γραψεις
 
Κορυφή