ΦΠΑ f Vs CxC f

  • Δημιουργός θέματος oti.nanai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser27461

οσι λενε οτι κατι γιαννιδεσ κατι τσινεσ κατι σε παντελι στιλ ιτανε εντιμι πεχτες τοτε ειναι το ιδιο νουμπαδεσς με εκινουσ δεν ιπαρχουνε πιο ασχετι πεχτεσ απο τυοσ σιγκεκτριμενουσ καταστρεξανε τον κ2 απο το ρουφιανιλικι τουσ και απο τιν απιστια τουσ και αυτο φανικε στο τελοσ γιατι μινανε μονο αυτι που ητανε στο παιχνιδι καλα ατομα και αν εχι καπιοσ απορια ασ ροτισι οτι 8ελι για τα σικγεκριμενα ατομα εδο ιμε να τουσ απαντισο τετια πουλιμενα τομαρια προτι φορα εχο σιναντιση ο μονοσ που εκατσε και επεξε μεχρι τελουσ ητανε ο νικοσ το τερασ κανεασ αλοσ ολι αλι μολισ μπικανε σε κανονικο πολεμο πιγανε στιν πμ ι πατισανε διαγραφι ξερετε γιατι γιατι δνε ιχανε στακαριζμενα χορια με αμινεσ οποτε θα φενοτανε τι μεγαλι πεχτεσ ιτανε εχο παρι επιτιρισι απο ολουσ αυτοσ τουσ μεγαλουσ πεχτεσ και εβλεπα ποσ πεζανε οποτε μιν μου τουσ κανετε θεουσ δεν αξιζουνε τετια επι8ετα ιτανε απλι νουμπαδεσ που πεζανε με στακαριζμενα ορια και οχι στακαριζμενα απο δικεσ τουσ αμινεσ απο αλονον ο μονοσ που επεζε καλα ιτανε ο con13 ολη ι αλι ιτανε απλα γατακια ...........................


οσι μιλανε για το τερας τον νικο μονο ενα εχω να πω ιστε ασχετη με το αντικιμενο η ακομα χιροτερα κολιμενα μιαλα σε μερικα αθιλα πεδακια που το πεζανε πεχτες με ξενα κολιβα αυτα απο μενα

ασ βγη η πμ να μιλισι για τα αλανια τορα που εκλισε ο κ2 να διτε τι μεγαλι πεχτες ειναι .. αυτα απο μενα

καλως το παιδι δεν εχω να σχολιασω κατι απο αυτα που εγραψες μια ερωτηση μονο ανήκεις και εσει στην ομαδα του νικου?
 

DeletedUser20435

αρη ηταν ο con13 κι ο baggelismpek μακραν οι καλυτεροι παικτες που αντιμετωπισα τοτε κι ο alasia που "μιλουσε" το μεντωρ παροτι τον τελευταιο με επιτηρηση επαιξα λογαριασμο που δεχοταν επιθεσεις του, σε 60 χωρια στο ιδιο δευτερολεπτο εκκαθαριστικες κι αριστους.κομψοτεχνημα επιθεση

ειδικα ο baggelismpek εντελως απροβλεπτος, βεβαια ειχε ο κοσμος κι αλλες ρυθμισεις


ομαδα διαχειρισης βαλτε εναν κοσμο με τις ιδιες ρυθμισεις του κ2
 

DeletedUser

για πες μια τις ρυθμισεις αφου εχουμε φυγει που εχουμε φυγει απο το θεμα μας
 

DeletedUser20435

δυνατοτητα ο στρατος ενος παικτη να πηγαινει υποστηρικτικα προς ολες ανεξαρτητως τις φυλες
 

DeletedUser

Αδερφε το ακτιβιτι της φυλης ηταν πολυ χαμηλο εγω ειχα 11 επιτηρησεις για αρκετο καιρο. αμα δε σου κοψουν τα ηδη αναγνωρισμενα τρενα που ποσταρεις και καθεσε και κοβεις μονος σου με 2 ατομα ακομα στο σκαιπ θα χασεις την μπαλα προφανως Ασε που σα λογαριασμος επαιζα 1μιση επιθετικο 1 αμυντικο οποτε το ρικλειμ συμφερει. Το 2ο πλανο ηταν πολυ καλυτερο και με πολυ περισσοτερες νουκ και αριστονουκ σε χωρια που ηταν ακομα και στην Κ35. Ο ζιεφ με βοηθησε παρα πολυ να κρατηθουνε αυτα τα ψιλά χωριά το παλικάρι. Οδιρμε το οτι δε ξερεις να στειλεις τρενακι δεν εχει καμια σχεση με το οτι οπως λες παιζετε με αριστονουκ, απλα δε ξερεις. Το οτι παιζατε με αριστονουκς οπως λες το βρισκω λογικο καθως το 90-95% των τρένων κοβόντουσαν και δε σταυρώνατε χωριο

Ιακωβε δε γινοταν να σε χτυπησω εκει πισω ρε, δε θα χαλαγα ολα τα νουκ στα 15 μπροστινά χωρια... Στα πίσω δεν είχε σημασία εκτος και αν πηγαινα στο τελος του κοσμου αλλα τελικά προτίμησα πειραιωτη γιατι ειναι χορηγος ο ανθρωπος απλα...(αν και γαυρος)


Ο πιερο σε οσα στειλανε αριστους του τα πειρανε, λογο δουλειας μονο εκεινο το βραδυ δεν ητανε μεσα ολα τα βραδια μεσα ητανε τα προηγουμενα-επομενα. Εδω ο κισουλης του ταπερνε με 100ελαφρυ απτις 25-30 ωρες ελεος

Μπαοκ πανω απολα....:D

αντε παλι με τα μαθηματικα...τη μια ειχα 10 χωρια κοντα σας,την αλλη 15 μετα θα πειτε 5..αποφασιστε επιτελους ποσα ειχα..οσο για τα πισω χωρια απο τα χωρια σου νικο ο αριστος απειχε 35ωρες μεχρι τα πισω δικα μου στην κ64.....αρα μυθος το οτι δεν με φτανανε οι αριστοι σας...γιατι δεν εδωσες επιτηρηση ρε συ στον μεγα ντιαμπλο να με παρει αυτος χωριο απο εσενα με 100 εφφιπα??ελεος με αυτο το παραμυθι ρε συ..απλα πες οτι βαρεσες πειραιωτη διοτι αυτον βαρουσατε ολοι...αν ολη η φυλη βαρουσε εμενα θα χαλουσες και εσυ τις νιουκ σε μενα...λογικα σωστα και απλα..απο κει και περα εξηγησα και σε αλλο ποστ πως επι το πλειστον κοιτουσατε να βαρεσετε ανενεργους λογαριασμους μας(η για το θεσω καλυτερα λιγοτερο ενεργους λογαριασμους μας)ωστε να παρετε ευκολα πολλα χωρια....π.χ βαρεσατε πιερο και πηρατε 20 χωρια απο τα οποια κρατησατε 3,βαρεσατε ριαλαμπλ και πηρατε 4 χωρια και κρατησατε μεδεν..βαρεσατε τσαστ και θεμι και dm64πηρατε 300 χωρια και κρατησατε 150..αυτη η διαφορα..αν με εννοεις...απο μια αποψη πολυ καλα κανατε απο την αλλη ομως αυτος ηταν ο κυριος λογος που ηηγεσια σας δεν δεχοταν την σ.ε. του 1 μηνος με κανιβαλισμους και ανακοινωση στο εξωτερικο για μη εφαρμογη της ρυθμισης και ξυλο μεχρι τελους διοτι οι ανενεργοι θα φαγονοτανε(και οχι απο εναν παιχτη ωστε να υπαρχει συμπαγης πυρηνας ενος παιχτη σε ενα σημειο αλλα απο πολλους ενεργους ωστε να υπαρχει σαπορτ αμεσα)και θα οργανονομασταν καλυτερα με το αποτελεσμα να ειναι πολυ ποιο αμφιβολο για εσας μετα την ληξη της..

Υ.Γ.τα χωρια μου κοντα σας πληροφοριακα ηταν 95 απο τα 300 με τα οποια τελικα τερματισα...αν τωρα εσυ πιστευεις οτι και τα 95 ηταν στακ ρωτα αυτους των οποιων οι φεικ περασανε να σου πουν τι στρατευματα βρηκαν μεσα..
 

DeletedUser


Ο πιερο ταχανε με 100 αλογα και για αυτον λεω δεν ειπα για σενα. Πηρες κατι χωρια απο τουρλου γιαυτο προσθεσα και τα πηγα 15. Ελεγα να σε βαρεσω απο επιτηρηση ρε αλλα τα βαλαμε αλλου τελικα, αν σε βαρεγε 1ας θαβαζες αμυνες κ θα τατρογες. Του πιερου του πηρα 5 μονος μου τι 4 λες; Αστα αυτα για τους ανενεργους δε θα βρουμε ακρη αερολογιες λες αποδεδειγμενα. :D

Να πω για τον κυνηγο οτι δε περιμενα να βαρεσει τον παππου γιατι ο ιδιος δε τον ακουμπαγε και τοχαμε συζητησει πολλες φορες να τον βαρεσουμε και ελεγε οχι δε θα τον χτυπησω ειναι φιλος. Ειχε γινει συνομιλια και με τον pyrrosD για το ιδιο θεμα αλλα νταξ ειπαμε ξειπαμε...

Εντυπωσιακό
[SPOIL]1 Constructed 1.678,70 Mio.
2 Φαπες Παιρνετε Αβερτα 851,72 Mio.
[/SPOIL]
 

DeletedUser6757

Συγχαρητήρια στους νικητές του Κ16 και καλά καψίματα όπου αλλού παίζετε. :clap:
 

DeletedUser12756

αρης

δεν ενικο σε καμια ομαδα δεν εχο να αποδιξο σε κανεναν τιποτα οπιος δεν του αρεση να ακουγετε ι αλιθια να αλαξι παιχνιδη γιατι εδω ενα παιχνιδη πεζουμε απλα μερικι διχνουνε το τι ειναι στιν πραγματικη τουσ ζωη διλαδι ενα τιποτα με μπολικοκαθολου ανθροπη οχι πεταμενα λεφτα ναι ξεφτιλες που νομιζουνε οτι οταν ισε σε μια παρεα ειναι ορεα να τιν πουλασ με το παραμικρο για να μιν χασις μερικα χοργουδακια ............


παρακαλο να μιν φαο αλλο μπαν γιατι λεο τιν αλιθια για μερικους ειναι απλα αλιθια τιποτα πραπανο τιποτα λιγοτερο τα κοσμιτικα επι8ετα που λεο τουσ αντιπροσοπευουνε πολι απλα
 

DeletedUser12756

και λεο

καλιτερι πεχτες εντιμη στον κ2 ααπο αυοτσ που σινεργαστικα ητανε ο τσε7 κον13 τερας αθανατος ο μανος με πμ δεν σινεργαστικα γιανα εκφερο γνομη αλλα απο τισ αλεσ φυλεσ μονο αυτη αξιζανε ολοι ι αλι ιχανε στο εμα τουσ το ρουφιανιλικη ιδικα ο παντελησ ι τζινα και ο γιαννης και αν εχουνε διαφορετικι γνομη ασ απαντυισουνε διμοκρατια εχουμε
 

DeletedUser

και εγω στον κοσμο 4 συνεργαστηκα με πολλους ,και στον κοσμο 12 που ημουν 3ος,και στον 13 ημουνα θουβου.
βασικα εδω ειναι φορουμ 16
:p
 

DeletedUser20435

τον κυριακο ξεχασες καπακι νσταυρακα καλοι κι εντιμοι
 

DeletedUser21791

ποιος μιλαει για αμυνες???? χαχαχαχα εχεις μεγαλη πλακα βρε συ.


το οτι ετρωγα κοκκινες και αυτο στο παιχνιδι ειναι. σαπορταρες αυτα που βαραγα εγω και σου περνανε οι αλλοι απο πισω τα αδεια. αλλα που μυαλο να καταλαβεις απο στρατηγικες εσυ? γι'αυτο θα εισαι παντα δευτερος.

Ελα ντε ποιος μιλαει;Για πες.Τελευταια μερα ασχετε τη μιση ημουν εκτος την υπολοιπη ημουν μεσα αλλα δεν κοιταγα να παιξω αμυνα.Εξαλλου κανονικα δικα μου χωρια εχασα 4,1 πλανταμι,2μοριμπαντ,1 ρεμπελ κ τα 3 θα τα κανα ρικλειμ αν συνεχιζοταν ο κοσμος κ δεν εσπαγα τα επιθετικα οπου εβρισκα.

Αδερφε αφου δεν εχεις ιδεα τι παιχτηκε στον Κ2 τι πεταγεσε σαν τη πορδη? Ο Νικος φιλαρακι μου χε γεμισει 1 χωριο στην 57 με αμυντικα που θα στερουνταν ο ιδιος για την παρτη του για να το κρατησω, τοσα νουκια που χε φαει αυτο το χωριο εσυ το ειδες μονο σε φεικ!
Γι αυτο, φαε καμια τσιχλα και go home yankee..

Δεν πεταγομαι.Εδω ειναι φορουμ κοσμου που επαιζα οτι θελω σχολιαζω.Εσυ γραφεις μια στις 3 βδομαδες αρα εσυ πεταγεσαι.Αν θυμαμαι καλα εσυ δν ησουν το ανθρωπακι που ελεγες αν επαιζες θα χα δει πυξιδα ή θυμαμαι λαθος;:rolf:

Τι να κανω.Δεν προσφερθηκε κανεις να βαλει 200 νουκ σε χωριο μου να ανεβασω κ αλλα οντ(ή οντα οδιρμε:rolf:).Το ρεκορ ηταν 50 νουκ του πινεζα παντως.

Προς Καταπελτη:
Συγχαρητηρια για την 1η θεση αν και δεν πιστευω πως την αξιζες για τον λογο οτι κανιβαλιζες διαρκως παρα τις αντιρρησεις καποιων μελων.[b[Για μενα κανονικος νικητης του 16 ειναι ο agathon.[/b]
Ελπιζω καποια στιγμη στο μελλον να ξανανοιξουν εναν κοσμο με τις ρυθμισεις του 16 εκτος απο αυτη του 100.000.000 να καουμε ξανα.

Τα λεμε

Με συγκινεις:)
 

DeletedUser20435

nick13721 και τι να πουμε εκφερουν γνωμες για το παιχνιδι μας ατομα που κανεις δεν μας χτυπησε ποτε...κι ακομα χειροτερα δεν μας πηραν χωριο!
 

DeletedUser

Ελα ντε ποιος μιλαει;Για πες.Τελευταια μερα ασχετε τη μιση ημουν εκτος την υπολοιπη ημουν μεσα αλλα δεν κοιταγα να παιξω αμυνα.Εξαλλου κανονικα δικα μου χωρια εχασα 4,1 πλανταμι,2μοριμπαντ,1 ρεμπελ κ τα 3 θα τα κανα ρικλειμ αν συνεχιζοταν ο κοσμος κ δεν εσπαγα τα επιθετικα οπου εβρισκα.



Δεν πεταγομαι.Εδω ειναι φορουμ κοσμου που επαιζα οτι θελω σχολιαζω.Εσυ γραφεις μια στις 3 βδομαδες αρα εσυ πεταγεσαι.Αν θυμαμαι καλα εσυ δν ησουν το ανθρωπακι που ελεγες αν επαιζες θα χα δει πυξιδα ή θυμαμαι λαθος;:rolf:

Τι να κανω.Δεν προσφερθηκε κανεις να βαλει 200 νουκ σε χωριο μου να ανεβασω κ αλλα οντ(ή οντα οδιρμε:rolf:).Το ρεκορ ηταν 50 νουκ του πινεζα παντως.



Με συγκινεις:)

συνεχισε την κλαψα μας διασκεδαζεις αφανταστα.....μικρε εχασες οσο και αν δεν το πιστευεις....και επιτελους πρεπει να εμαθες πως οι φυλετικες και συγκεκριμενα ο κ16 δεν χρειαζοταν μονο τσεκουρια και σκιλλ και ****ακια αλλα και ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΗΧΕΣ..αντε για νανακια τωρα διοτι αυριο εχει σχολειο..(φανταζομαι οτι εισαι εσυ κπαπ που μιλας ετσι διοτι ο τσοκος ετσι δεν θα εγραφε)
 

DeletedUser27461

nick13721 και τι να πουμε εκφερουν γνωμες για το παιχνιδι μας ατομα που κανεις δεν μας χτυπησε ποτε...κι ακομα χειροτερα δεν μας πηραν χωριο!



εισαι απαιχτος γραψε και αλλες ατακες αφηνεις εποχη :rolf:
 

DeletedUser20435

αρη να πουμε μια αληθεια? οταν σου προτεινα να ερθεις σε μας καποτε εσυ τραβηξες τον δρομο σου και καλα πηγες ομως την ιστορια οι νικητες την γραφουν να το θυμασαι!:rip:
 

DeletedUser27461

συνεχισε την κλαψα μας διασκεδαζεις αφανταστα.....μικρε εχασες οσο και αν δεν το πιστευεις....και επιτελους πρεπει να εμαθες πως οι φυλετικες και συγκεκριμενα ο κ16 δεν χρειαζοταν μονο τσεκουρια και σκιλλ και ****ακια αλλα και ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΗΧΕΣ..αντε για νανακια τωρα διοτι αυριο εχει σχολειο..(φανταζομαι οτι εισαι εσυ κπαπ που μιλας ετσι διοτι ο τσοκος ετσι δεν θα εγραφε)

καλα εσυ δεν παιζεσαι πρεπει να εισαι ο μονος ενηλικας εδω μεσα :grrr:
με σαγιοναρες παιζαμε κουτε οχι με ****ακια :rolf:
 
Κορυφή