ΦΠΑ f Vs CxC f

  • Δημιουργός θέματος oti.nanai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

τα χωρια σου ειδα εγω οταν εκλεισε ο κοσμος.
Οι αμυντικες δεν μου λενε τιποτα.(γιατι αμα σου στειλανε 1000 νυκε δεν εδειξες σκιλλ,απλα το στακαρες)
Οι επιθετικες μου λενε.
Τα 57 αυτα αμυντικα που εσωσαν ενα χωριο στυς πυρηνες τους θα αφησαν αλλα 10 ακαλυπτα.
 

DeletedUser

Δες Κ2 και κλάψε....αχρηστε ακαταμαχητε πιγκουινε. Τερας δηλαδη μπορεις να στειλεις τρενάκι; :wow:
 

DeletedUser20027

ενας και ενας εινε οι ομαδα σου νικολακι πεσμου σε πιο κοσμο θα πεξαιτε να μην μπω γιατι θα ειμαι χαμενος απο χερι:rolf:

ειναι και ο οδιρμος στο τιμ?:rolf:

πως τα καταφερνεις συνεχεια και εισαι στους χαμενους....μονο εσυ το ξερεις. και οπως το ειπες.... χαμενος απο χερι. αστο το κολοπαιχνιδο δεν σου παει. παιξτε μαζι με τον στρατιωτη αμαδες. ισος κερδισης και εσυ :rolf:
 

DeletedUser

α ρε γυφτε
μην ξαναζητησεις να στειλω τρενα
δεν φτανει που πηρα 35 χωρια του κατεπελτι χθες σε 1 λεπτο με βριζεις και απο πανω
αχρηστε ...
:p
 

DeletedUser20435

τι να σου εξηγω nick13721...στην ηττημενη φυλη ημουν... 9 μηνες εκκαθαριστικες πεφταν απο παικτες εγνωσμενης αξιας μεχρι να κλεισει ο κοσμος.
η διαρκεια του κοσμου ηταν 3,8 χρονια αν δεν κανω λαθος
εκει για να μεινεις ζωντανος επρεπε να εισαι μεσα διαρκως αλλιως...δεν θυμαμαι το κο πλει επιτρεποταν?

περσινα ξινα σταφυλια οπως και να χει,περαστικα σ οσους το φυσαν και δεν κρυωνει
στους υπολοιπους οχτρους και συμπαικτες χαρηκα που παιξαμε ειτε απο εδω στο φορουμ ειτε στο παιχνιδι (L)
 

DeletedUser27461

πως τα καταφερνεις συνεχεια και εισαι στους χαμενους....μονο εσυ το ξερεις. και οπως το ειπες.... χαμενος απο χερι. αστο το κολοπαιχνιδο δεν σου παει. παιξτε μαζι με τον στρατιωτη αμαδες. ισος κερδισης και εσυ :rolf:

παιχταρα μου εσει :rolf:
ενα pricaki μαλακο σε παρακαλω :rolf:
 

DeletedUser

Δεν απαντησες ομως τιποτα σε αυτο που ειπα με τα ακαλυπτα χωρια.
το ενδεχομενο το οτι το μετωπο σας ειχε περισοττερη αναγκη απο αυτα τα αμυντικα ενας ανθρωπος της φυλης σας δεν το σκεφτηκε?
Αμα ειχατε περισσοτερα χωρια απο τους αντιπαλους και 200 αμυντικα να βαζετε..
Καλη συνεχεια.
 

DeletedUser11555

τα χωρια σου ειδα εγω οταν εκλεισε ο κοσμος.
Οι αμυντικες δεν μου λενε τιποτα.(γιατι αμα σου στειλανε 1000 νυκε δεν εδειξες σκιλλ,απλα το στακαρες)
Οι επιθετικες μου λενε.
Τα 57 αυτα αμυντικα που εσωσαν ενα χωριο στυς πυρηνες τους θα αφησαν αλλα 10 ακαλυπτα.

Οποιος ειναι εξω απο το χορο, πολλα τραγουδια λεει..
Τεσπα.. Κ2 ηταν παει, Κ7 ηταν παει, Κ16 ηταν παει,,
 

DeletedUser

ακριβως.
εμεις ειμαστε μικροι παιχτες και δεν εχουμε παιξει σε κοσμους με μεγαλα μετωπα και εσυ βλεπω ριμας ησουν θα εχεις μεγαλη εμπειρια.
Καλη συνεχεια παντως.
 

DeletedUser27461

τι να σου εξηγω nick13721...στην ηττημενη φυλη ημουν... 9 μηνες εκκαθαριστικες πεφταν απο παικτες εγνωσμενης αξιας μεχρι να κλεισει ο κοσμος.
η διαρκεια του κοσμου ηταν 3,8 χρονια αν δεν κανω λαθος
εκει για να μεινεις ζωντανος επρεπε να εισαι μεσα διαρκως αλλιως...δεν θυμαμαι το κο πλει επιτρεποταν?

περσινα ξινα σταφυλια οπως και να χει,περαστικα σ οσους το φυσαν και δεν κρυωνει
στους υπολοιπους οχτρους και συμπαικτες χαρηκα που παιξαμε ειτε απο εδω στο φορουμ ειτε στο παιχνιδι (L)

φυσα και εσει λιγο νικολα να το κρυωσουμε μια ωρα αρχύτερα :rolf:
μηπως θυμασαι μεχρι ποιο μηνα εστελνες τρενακια στα μιλισεκόντ:rolf:
 

DeletedUser20435

τοσα χρονια που εχει οτανπερασα τις ρυθμισεις για να καταλαβεις, εμεις τοτε δεν ειχαμε τρενακια σαν τα δικα σας φρεσκα μοντελα αλλα ατμομηχανες!!!..:rolf:
 

DeletedUser27461

τοσα χρονια που εχει οτανπερασα τις ρυθμισεις για να καταλαβεις, εμεις τοτε δεν ειχαμε τρενακια σαν τα δικα σας φρεσκα μοντελα αλλα ατμομηχανες!!!..:rolf:

καντους μια μετατροπη νικολακι να εινε φρεσκα γεια την επομενη παρασταση :rolf:
 

DeletedUser

τοσα χρονια που εχει οτανπερασα τις ρυθμισεις για να καταλαβεις, εμεις τοτε δεν ειχαμε τρενακια σαν τα δικα σας φρεσκα μοντελα αλλα ατμομηχανες!!!..:rolf:

για την εποχή που μιλάς νίκο κυκλοφορούσε στον k2 ένα πρόγραμμα που τα σημερινά κολπάκια μπροστά του είναι αμάξια με τετράγωνους τροχούς:D δυστυχώς δεν δουλεύει πλέον:rip:
 

DeletedUser12756

αντε για ρε

οσι λενε οτι κατι γιαννιδεσ κατι τσινεσ κατι σε παντελι στιλ ιτανε εντιμι πεχτες τοτε ειναι το ιδιο νουμπαδεσς με εκινουσ δεν ιπαρχουνε πιο ασχετι πεχτεσ απο τυοσ σιγκεκτριμενουσ καταστρεξανε τον κ2 απο το ρουφιανιλικι τουσ και απο τιν απιστια τουσ και αυτο φανικε στο τελοσ γιατι μινανε μονο αυτι που ητανε στο παιχνιδι καλα ατομα και αν εχι καπιοσ απορια ασ ροτισι οτι 8ελι για τα σικγεκριμενα ατομα εδο ιμε να τουσ απαντισο τετια πουλιμενα τομαρια προτι φορα εχο σιναντιση ο μονοσ που εκατσε και επεξε μεχρι τελουσ ητανε ο νικοσ το τερασ κανεασ αλοσ ολι αλι μολισ μπικανε σε κανονικο πολεμο πιγανε στιν πμ ι πατισανε διαγραφι ξερετε γιατι γιατι δνε ιχανε στακαριζμενα χορια με αμινεσ οποτε θα φενοτανε τι μεγαλι πεχτεσ ιτανε εχο παρι επιτιρισι απο ολουσ αυτοσ τουσ μεγαλουσ πεχτεσ και εβλεπα ποσ πεζανε οποτε μιν μου τουσ κανετε θεουσ δεν αξιζουνε τετια επι8ετα ιτανε απλι νουμπαδεσ που πεζανε με στακαριζμενα ορια και οχι στακαριζμενα απο δικεσ τουσ αμινεσ απο αλονον ο μονοσ που επεζε καλα ιτανε ο con13 ολη ι αλι ιτανε απλα γατακια ...........................


οσι μιλανε για το τερας τον νικο μονο ενα εχω να πω ιστε ασχετη με το αντικιμενο η ακομα χιροτερα κολιμενα μιαλα σε μερικα αθιλα πεδακια που το πεζανε πεχτες με ξενα κολιβα αυτα απο μενα

ασ βγη η πμ να μιλισι για τα αλανια τορα που εκλισε ο κ2 να διτε τι μεγαλι πεχτες ειναι .. αυτα απο μενα
 

DeletedUser12756

και μια σιγνομη

και να ζιτισο μια δυμοσια σιγνομη απο τον αννα μαρια ι διρμο τον μιχαλι για τοτε αργισα να ζιτισο αλλα τορα ξερο τι πραγματικα σινεβενε φιλε μυο μιχαλι ζιταο ταπινα σιγνομη για τοτε ευχομε να με σινχορεσης γιατι δνε επρεπε να σχιματισο τετια γνομι για σενα αλλα με κανανε τοσο καλι πλισι εγκεγαλου που τι να πο αλλο απλοα σιγνομη
 
Κορυφή