ΦΠΑ f Vs CxC f

  • Δημιουργός θέματος oti.nanai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser27461

Οι συνθήκες για νίκη ολοκληρώθηκαν σε 19 λεπτά!


για οσους δεν βλεπουν αυτο το μνμ στον υπολογιστη τους θελω να μοιραστω μαζι σας την εμπειρια αυτη!

:rolf::rolf:

αρκει που το βλεπεις εσύ παιχταρα μου :D
 

DeletedUser21791

Καταρχας αντικριστε που αγωνιας εχω φαει μπαν απο τον δικο μου:D
Κατα δευτερον καλη συνεχεια σε ολους σας.Ηταν ο τελευταιος μου κοσμος αυτος που ασχολουμαι σοβαρα.Δεν θα ξαναπαιξω πουθενα καθως οπως ειπε κ ο μαντ οι παιχτες του κ16 τν αναγκασε κ βαλανε τη ρυθμιση στον κ20 των 2 δευτερων κ ολα τα αλλα με σημαιες μυστικα κτλ που υπαρχουν ειναι για τσιρκο οχι για φυλετικες.
Κατα τριτον για τους ανυπαρκτους που λενε οτι κανιβαλησα,αναβαθμισα κτλ ισχυουν αλλα σε λογικο βαθμο ομως.Προσωπικη μου επιλογη εμενα κ του γιωργου ηταν να παμε σε πλανο που θα μας αποσπασουν 150 αριστους 50 ωρες μακρια κ οχι να κανιβαλησω κ να αναβαθμισω για να εχω σιγουρη την 1η θεση.Δεν εχω προβλημα που την εχασα αλλα η αληθεια ειναι δεν περιμενα τοσο κανιβαλισμο απο καταπελτη:clap:
Για οποιον επισης λεει οτι κανω αυτα που κραζω να υπενθυμησω οτι σας εχω παρει 750 χωρια κ αν δν εκλεινε ο κοσμος απλα θα εμενα 2ος μεχρι να τον ξαναπερασω.Αφου δν εκλεισε κ βλεπωντας πως επαιζε ο καταπελτης ειπαμε να αναβαθμισουμε με μετρο.Μαλιστα καποια στιγμη ο γιωργος ειπε να τα παμε ολα 12000 κ του πα οχι.Τα συμπερασματα δικα σας....
Κ πεμπτον κ τελευταιον αμα περιμενα να δωσω σημασια σε οτι λενε κατι τυχαιοι χαρμιν,ρεμπελ,εφτ1,αντικριστο κ συνοπτικα φπα τοτε θα μουν στη θεση σας κ θα κραζανε εμενα στα φοροουμ:grrr:

Παντως κριμα που εκλεισε ετσι ο κ16.Λιγο να νιωθατε θα βλεπατε οτι ηταν ο καλυτερος κοσμος εν ενεργεια κ θα ταν για πολυ καιρο ακομα κ με πολυ ενδιαφερον εξτερναλ.
Καλη συνεχεια στο παιχνιδι κ στη ζωη σας.

kpap
 

DeletedUser

Κ πεμπτον κ τελευταιον αμα περιμενα να δωσω σημασια σε οτι λενε κατι τυχαιοι χαρμιν,ρεμπελ,εφτ1,αντικριστο κ συνοπτικα φπα τοτε θα μουν στη θεση σας κ θα κραζανε εμενα στα φοροουμ:grrr:


kpap

Ακομα κ τωρα που τελειωσε ο κοσμος κομπλεξ βγαζεις.
Το λες το ξαναλες αλλα ουτε εσυ το πιστευεις εφοσον ναι ασχολεισαι.

Κ παλι καλα να λες που υπηρχαν κ αυτοι οι τυχαιοι κ ειχε σημασια η ζωη σου κομπλεξικε.
 

DeletedUser18669

*D*

καλη συνεχεια και απο εμενα σε ολους σας
πολυ καλος κοσμος με πολυ καλες ρυθμισεις αλλα μπαταραμε απο κοσμο οποτε δεν υπηρχαν επιλογες.
δεν πιστευω οτι αν ειχαμε κοσμο να παιξει θα τον κλειναμε.
καλη συνεχεια σε ολους στην ζωη σας.
απ ολα τα κακα που εχει αυτο το παιχνιδι,εχει και ΕΝΑ καλο.
εκανα 2 καλες παρεες μεσω αυτου του κοσμου,που κανουμε και παρεα οικογενειακα,κατα τα αλλα δεν θελω να σχολιασω τα ξερετε
 

DeletedUser

ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ...
ΣΥΓΧΑΡΗΤΙΡΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΠΕΤΥΧΑΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΑΠΟ ΤΟ -700...
ΟΙ ΦΥΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΕΝΕΣ ΣΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΤΑ TWSTATS ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΑΝΕΛΑΒΕ Η ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΙΣΗ ΤΗΣ CxC KAI ΠΡΟΣΘΕΤΑΜΕ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΡΟΕΚΥΠΤΑΝ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΤΑ ODA ΜΙΛΟΥΝ ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ


Πλευρά 1:
Φυλές: CxC, CxC., 300, 300/Α, CRS
Πλευρά 2:
Φυλές: ΦΠΑ~d, ΦΠΑ~c, ΦΠΑ~a, ΦΠΑ~b, ΦΠΑ, ΦΠΑ~e, ΦΠΑ~e

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 28,775
Πλευρά 2: 36,100
Διαφορά: 7,325

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 6,211
Πλευρά 2: 5,452
Διαφορά: 759

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 176,600,302
Πλευρά 2: 210,174,106
Διαφορά: 33,573,804

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 55,760,316
Πλευρά 2: 49,000,893
Διαφορά: 6,759,423

chart
 

DeletedUser27461

ιδικα εσυ νουμπακο δν πρεπει να μηλας εισαι ο πιο ασχετος αντηπαλος και δν ξερω πως βρεθηκες σε μια σχεδον καλη φυλη!!

οτι πεις εσυ εισαι αλλος κανεις παιχταρα μου:D

νουμπακος ειμουνα νουμπακος παρεμεινα δεν αλλαξε κατι αρκει που εισε παιχταρας εσει :D

Καλή Συνέχεια σε Όλους
 

DeletedUser

Καταρχας αντικριστε που αγωνιας εχω φαει μπαν απο τον δικο μου:D
Κατα δευτερον καλη συνεχεια σε ολους σας.Ηταν ο τελευταιος μου κοσμος αυτος που ασχολουμαι σοβαρα.Δεν θα ξαναπαιξω πουθενα καθως οπως ειπε κ ο μαντ οι παιχτες του κ16 τν αναγκασε κ βαλανε τη ρυθμιση στον κ20 των 2 δευτερων κ ολα τα αλλα με σημαιες μυστικα κτλ που υπαρχουν ειναι για τσιρκο οχι για φυλετικες.
Κατα τριτον για τους ανυπαρκτους που λενε οτι κανιβαλησα,αναβαθμισα κτλ ισχυουν αλλα σε λογικο βαθμο ομως.Προσωπικη μου επιλογη εμενα κ του γιωργου ηταν να παμε σε πλανο που θα μας αποσπασουν 150 αριστους 50 ωρες μακρια κ οχι να κανιβαλησω κ να αναβαθμισω για να εχω σιγουρη την 1η θεση.Δεν εχω προβλημα που την εχασα αλλα η αληθεια ειναι δεν περιμενα τοσο κανιβαλισμο απο καταπελτη:clap:
Για οποιον επισης λεει οτι κανω αυτα που κραζω να υπενθυμησω οτι σας εχω παρει 750 χωρια κ αν δν εκλεινε ο κοσμος απλα θα εμενα 2ος μεχρι να τον ξαναπερασω.Αφου δν εκλεισε κ βλεπωντας πως επαιζε ο καταπελτης ειπαμε να αναβαθμισουμε με μετρο.Μαλιστα καποια στιγμη ο γιωργος ειπε να τα παμε ολα 12000 κ του πα οχι.Τα συμπερασματα δικα σας....
Κ πεμπτον κ τελευταιον αμα περιμενα να δωσω σημασια σε οτι λενε κατι τυχαιοι χαρμιν,ρεμπελ,εφτ1,αντικριστο κ συνοπτικα φπα τοτε θα μουν στη θεση σας κ θα κραζανε εμενα στα φοροουμ:grrr:

Παντως κριμα που εκλεισε ετσι ο κ16.Λιγο να νιωθατε θα βλεπατε οτι ηταν ο καλυτερος κοσμος εν ενεργεια κ θα ταν για πολυ καιρο ακομα κ με πολυ ενδιαφερον εξτερναλ.
Καλη συνεχεια στο παιχνιδι κ στη ζωη σας.

kpap


ελα τωρα μην κλαιγεσε:'( νομιζεις μας νοιαζει ολα αυτα που μας ειπες το αποτελεσμα δειχνει οτι εχασες τον κοσμο και την πρωτη θεση που ειχες για πολυ καιρο οποτε τα πολλα λογια ειναι φτωχια αντε τωρα κλαψε εσυ και ολοι οι αλλοι που ξενυχτουσατε τσαμπα για αυτο ενα αποτελεσμα που δεν θα αλλαζε ποτε...:'(
 

DeletedUser28299

Joker..

Λοιπον...
Μαριανικ τελικα πρεπει να γραψεις joker..!
μα ειναι δυνατον στο 1 απο τα 3 χωρια που κοπηκαν μετα τον τριτο να το παιρνεις με τρεις..???

και το χειροτερο.?? σημερα μου τελειωσε το πριμιουμ
:grrr:



Παρεπιπττως.. αυτον τον ντεβες τι τον εχετε..? πολυ γελασα με τα τρενακια του.. ολα εκτροχιασμενα εκ γενετης ητανε.. αφου κοντεψα να χασω χρονους απο το γελιο.. αυτος πρεπει να σας ριχνει ολους παντως χεχε! η πλακα ειναι οτι μου πηρε και χωριο...για λιγη ωρα.. (το μοναδικο νομπλε που δεν αναγνωριστηκε.. αλλιως...) :axe:


Τελος παντων... αν και ερασιτεχνικο λιγο το πλανακι σε μενα αλλα το εσωσαν τα πολλα νομπλε που εστειλες ξημερωματα.. ωραιαος... χαρα στο κουραγιο σου πραγματικα.. εβλεπα τις ωρες και εδειχναν στις 05:00 τα ξημερωματα... Στον υπνο σου μ'εβλεπες..?
Ειπα κι εγω "ωραια, ο πιο χαλαρος κοσμος χωρις καψιμο ο 16" και 2 μερες τωρα ενω ειπα να μην ξαναμπω στο λογαριασμο με κανατε να μπω.. ετσι να μη σας δωσω τη χαρα χεχε!

ειχαμε αλλον να τα χανει 50-50...

Καλη συνεχεια σε ολους και ολες του 16.. με καποιους θα τα πουμε.. με αλλους ευτυχως οχι.. και μην ξεχνατε.. αιωνιοτητα ειναι.. θα περασει..!
 

DeletedUser

Καταρχας αντικριστε που αγωνιας εχω φαει μπαν απο τον δικο μου:D
Κατα δευτερον καλη συνεχεια σε ολους σας.Ηταν ο τελευταιος μου κοσμος αυτος που ασχολουμαι σοβαρα.Δεν θα ξαναπαιξω πουθενα καθως οπως ειπε κ ο μαντ οι παιχτες του κ16 τν αναγκασε κ βαλανε τη ρυθμιση στον κ20 των 2 δευτερων κ ολα τα αλλα με σημαιες μυστικα κτλ που υπαρχουν ειναι για τσιρκο οχι για φυλετικες.
Κατα τριτον για τους ανυπαρκτους που λενε οτι κανιβαλησα,αναβαθμισα κτλ ισχυουν αλλα σε λογικο βαθμο ομως.Προσωπικη μου επιλογη εμενα κ του γιωργου ηταν να παμε σε πλανο που θα μας αποσπασουν 150 αριστους 50 ωρες μακρια κ οχι να κανιβαλησω κ να αναβαθμισω για να εχω σιγουρη την 1η θεση.Δεν εχω προβλημα που την εχασα αλλα η αληθεια ειναι δεν περιμενα τοσο κανιβαλισμο απο καταπελτη:clap:
Για οποιον επισης λεει οτι κανω αυτα που κραζω να υπενθυμησω οτι σας εχω παρει 750 χωρια κ αν δν εκλεινε ο κοσμος απλα θα εμενα 2ος μεχρι να τον ξαναπερασω.Αφου δν εκλεισε κ βλεπωντας πως επαιζε ο καταπελτης ειπαμε να αναβαθμισουμε με μετρο.Μαλιστα καποια στιγμη ο γιωργος ειπε να τα παμε ολα 12000 κ του πα οχι.Τα συμπερασματα δικα σας....
Κ πεμπτον κ τελευταιον αμα περιμενα να δωσω σημασια σε οτι λενε κατι τυχαιοι χαρμιν,ρεμπελ,εφτ1,αντικριστο κ συνοπτικα φπα τοτε θα μουν στη θεση σας κ θα κραζανε εμενα στα φοροουμ:grrr:

Παντως κριμα που εκλεισε ετσι ο κ16.Λιγο να νιωθατε θα βλεπατε οτι ηταν ο καλυτερος κοσμος εν ενεργεια κ θα ταν για πολυ καιρο ακομα κ με πολυ ενδιαφερον εξτερναλ.
Καλη συνεχεια στο παιχνιδι κ στη ζωη σας.

kpap

ελα και μου λειψες τοσες μερες.δεν ειχε ενδιαφερον το φορουμ χωρις εσενα.
απο το 1-4 καλα τα πηγες.
στο 5 τα κανες μανταρα.(ειναι το κομματακι που κανεις σε καθε ποστ σου για να κερδιζεις εντυπωσεις).
εδωσες και παραεδωσες σημασια σε οτι λεγαμε γιατι απανταγες στον καθενα μας ξεχωριστα συνεχεια.αν δεν εδινες σημασια θα απανταγες μια φορα και μετα ιν-γκειμ(προσωπικα δεν σε ειδα ποτε ιν-γκειμ.περιμενα ενα πλανακι αλλα που...στα λογια μεινατε.)
οποτε σταματα τις αερολογιες περι σημασιας.δεν εισαι υπερανω κανενος.accept it and live with it.
 

DeletedUser

N0MIZΩ ΩΣ ΟΥΔΕΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΟΣΑ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΟΤΙ ΑΛΛΗ ΦΥΛΗ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΦΥΛΗ ΚΕΡΔΙΣΕ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ....ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΑΠΟ ΟΣΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ,ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΦΕΡΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ...ΑΛΛΑ ΣΤΑΘΗΚΑΝ ΣΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΝΙΒΑΛΙΣΑΝ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΑΝ!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ????ΗΞΕΡΑΝ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΝ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΗΘΙΚΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ,ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΔΙΧΩΣ ΜΙΣΟΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΤΗΤΕΣ!ΟΠΩΣ Π.Χ.Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΟ 2008,ΗΘΙΚΑ ΗΤΑΝ ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΗΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΣΥΝΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΑΠΛΟΥ,ΗΘΙΚΟΥ ΚΑΙ ΥΓΕΙΟΥΣ ΦΙΛΑΘΛΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΤΥΠΙΚΑ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΟΠΟΥ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΣΕ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΤΣΟΥ-ΛΟΥ!ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!
 

DeletedUser22256

Λοιπον...
Μαριανικ τελικα πρεπει να γραψεις joker..!
μα ειναι δυνατον στο 1 απο τα 3 χωρια που κοπηκαν μετα τον τριτο να το παιρνεις με τρεις..???

και το χειροτερο.?? σημερα μου τελειωσε το πριμιουμ
:grrr:



Παρεπιπττως.. αυτον τον ντεβες τι τον εχετε..? πολυ γελασα με τα τρενακια του.. ολα εκτροχιασμενα εκ γενετης ητανε.. αφου κοντεψα να χασω χρονους απο το γελιο.. αυτος πρεπει να σας ριχνει ολους παντως χεχε! η πλακα ειναι οτι μου πηρε και χωριο...για λιγη ωρα.. (το μοναδικο νομπλε που δεν αναγνωριστηκε.. αλλιως...) :axe:


Τελος παντων... αν και ερασιτεχνικο λιγο το πλανακι σε μενα αλλα το εσωσαν τα πολλα νομπλε που εστειλες ξημερωματα.. ωραιαος... χαρα στο κουραγιο σου πραγματικα.. εβλεπα τις ωρες και εδειχναν στις 05:00 τα ξημερωματα... Στον υπνο σου μ'εβλεπες..?
Ειπα κι εγω "ωραια, ο πιο χαλαρος κοσμος χωρις καψιμο ο 16" και 2 μερες τωρα ενω ειπα να μην ξαναμπω στο λογαριασμο με κανατε να μπω.. ετσι να μη σας δωσω τη χαρα χεχε!

ειχαμε αλλον να τα χανει 50-50...

Καλη συνεχεια σε ολους και ολες του 16.. με καποιους θα τα πουμε.. με αλλους ευτυχως οχι.. και μην ξεχνατε.. αιωνιοτητα ειναι.. θα περασει..!


μπραβο σου για την αμυνα αν και οπως θα ειδες το πλανο δεν ηταν πανω σου,για ακομη μια φορα εμεινα απο μονος μου στην απεξω..το πλανο το δουλεψα για αλλους και φανηκε στον πειραιωτη.αφου μοιρασα 800+ στοχους επρεπε να βρω και για μενα.χαρα μου να βρισκω απεναντι ενεργους παικτες και καλους αμυντικα,αλλωστε αυτη ειναι η ομρφια του γκειμ.
καλη συνεχεια σε ολους αντιπαλους και συμμαχους οπως ειπα εχθρους δεν εχω κανει ποτε και ουτε θα γινει αυτο απο τον κ16.
 

DeletedUser

Η παρασταση ελαβε τελος!:D
Καλη συνεχεια σε ολους και στις φυλετικες αλλα ειδικα στην πραγματικη ζωη γιατι μας περιμενουν δυσκολες μερες!

οτι διαφορες κι αν υπηρχαν μεταξυ μας μην ξεχνατε ενα παιχνιδι ειναι και τιποτα αλλο!

και παλι καλη συνεχεια και ευχομαι ο θεος να μας βοηθησει στα δυσκολα που περναμε και σε αυτα που ερχονται εστω κι αν καποιοι απο μας τον εχουμε ξεχασει,ελπιζω να μην μας εχει ξεχασει και αυτος
 

DeletedUser18669

*D*

σταυρε συγχαρητηρια για την επιτυχης προσπαθεια να αναστησεις την cxc και σε ολους οσους συμβαλαν
 

DeletedUser

Η παρασταση ελαβε τελος!:D
Καλη συνεχεια σε ολους και στις φυλετικες αλλα ειδικα στην πραγματικη ζωη γιατι μας περιμενουν δυσκολες μερες!

οτι διαφορες κι αν υπηρχαν μεταξυ μας μην ξεχνατε ενα παιχνιδι ειναι και τιποτα αλλο!

και παλι καλη συνεχεια και ευχομαι ο θεος να μας βοηθησει στα δυσκολα που περναμε και σε αυτα που ερχονται εστω κι αν καποιοι απο μας τον εχουμε ξεχασει,ελπιζω να μην μας εχει ξεχασει και αυτος

χαχχαχαχχα ναι ναι,να μας στειλει το ... μανα εξ ουρανου!να σου δωσω,διυεθυνση ,να του την δωσεις μιας και απο οτι βλεπω εχεις καλες σχεσεις να μην ταλαιπωρειται ο χριστιανος ψαχνοντας με?χαοχαχαχαο!
 

DeletedUser

Μπραβο σε ολα τα παιδια του 16 για τον ωραιο κοσμο και τις ωραιες μαχες που ειχαμε.

Ο καθενας αισθανεται νικητης οποτε κλεισαμε ολοι μαζι τον 16 ως νικητες! :p

Ηλία το χωριό το πήρες τελικά; Κάηκε η οθονη σήμερα στο πσ φιλε ευτιχος γιατι το βραδυ θα τοπερνες αερα και αυτο και τα διπλανα
 

DeletedUser

συγχαρητήρια στους νικητές και καλή συνεχεια σε όλους και επιτέλους τέλος η φυλετικές για μένα:)
 

DeletedUser

Καλησπέρα καταρχήν και συγχαρητήρια και στις 2 πλευρές,για το ξύλο που παίχτηκε όλους αυτούς τους μήνες,μπράβο στην ΦΠΑ που έκλεισε τον κόσμο,έστω και μέσω αυτής της ρύθμισης.Ο κόσμος ήταν πολύ γρήγορος,άρα και πολύ έντονος,εγώ έπαιζα μέχρι τον ιούνιο,κα θα πω τι είδα μέχρι τότε.Γνώρισα πολλά παιδιά,με κάποιους κάναμε πολύ χαβαλέ,παίκτες όπως ο deadboy που έπαιζε με διαφορετικά ακκάουντ ανά καιρούς (Dacap* και MrPs0li0g0s),o *ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ*,ο Beret,o Johnro,ο Sergiο.8,o Moribund,ο Ammut,μου έμαθαν πολλά πράγματα και είχε πλάκα το ξύλο,σίγουρα ξεχνάω κάποιους.Απ'τους αντιπάλους έχω να ξεχωρίσω έναν παίκτη,τον stathis15,για την τρομερή άμυνα που έπαιζε,και ότι παρόλο που του ρίξαμε πολλά πλάνα τα 10 άτομα π τον βαρούσαμε,συνέχιζε να παίζει το ίδιο καλά άμυνα,μέχρι που του τελείωσαν οι άμυνες βέβαια :p.Τώρα,για τους υπόλοιπους ΦΠΑ,εκτός απ'το μπράβο,θέλω να τους πω,ότι πρέπει να μάθουν να παίζουν πιο ομαδικά,γιατί τα 10 άτομα που παίζαμε μέτωπο,είχαν ο καθένας από 45-50 χωριά μπροστά κ πάνω απ'τα μισά ήταν χωρίς δόρυ μέσα,ενώ αυτοί στα 5 χωριά του μετώπου τους είχαν από 7-8 αμυντικά μέσα.Αυτός ήταν ο λόγος που τα παράτησα,γιατί ενώ υπήρχαν άμυνες,είτε ήταν μέσα στα μπλέ,είτε ήταν παραμαζεμένες.Βεβαίως,κουράστηκα κι απ'την άμυνα,3 πλάνα μέσα σε μια εβδομάδα,μέσα σε εξεταστική,δεν είναι κ το ότι πιο ευχάριστο :D.Ακόμη να πω συγχαρητήρια στο ακκάουντ αγάθων,που μια μέρα μ έστειλε μήνυμα στο σκάιπ ο Στράτος,που είχε σταματήσει να παίζει απ'το ακκάουντ του,ενώ είχαμε να μιλήσουμε πολύ καιρο,εγώ δεν ήμουν μέσα,κι όλως τυχαίως,έχασα 5-6 χωριά απ'τον agathon,μέσα σε λίγες ώρες.


Τέλος,θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Λεωνίδα (Dacap,Dacap*),που μ'έφερε στον 16,και πολλές φορές ήμουν έτοιμος να τα παρατήσω λόγω έλλειψης ομαδικότητας,αλλά με ηρεμούσε και ταυτόχρονα ένα συγγνώμη,που ενώ του είχα πει ότι θα παίξω το καλοκαίρι,δεν έπαιξα.Όπως και να 'χει μπράβο στην ΦΠΑ.

Υ.Γ:Θοδωρή είσαι τρέλα με κορδέλα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21791

Ακόμη να πω συγχαρητήρια στο ακκάουντ αγάθων,που μια μέρα μ έστειλε μήνυμα στο σκάιπ ο Στράτος,που είχε σταματήσει να παίζει απ'το ακκάουντ του,ενώ είχαμε να μιλήσουμε πολύ καιρο,εγώ δεν ήμουν μέσα,κι όλως τυχαίως,έχασα 5-6 χωριά απ'τον agathon,μέσα σε λίγες ώρες.

Ποτε δν ρωτησα για να σε βαρεσω.Ποτε δν ελεγα σε κανεναν τι θα βαρεσω αν δν ηταν σε πλανο.Δεν περιμενα να μου λενε αν εισαι μεσα ή οχι για να βαρεσω.Αν νομιζεις οτι εχω αναγκη να μου λενε ποτε καποιος παικτης ειναι μεσα για να βαρεσω ή οχι χωρια μεσα στον πυρηνα μου που σπανε με 4 νουκ εισαι βαθυτατα γελασμενος.
 

DeletedUser

συγχαρητήρια στους νικητές και καλή συνεχεια σε όλους και επιτέλους τέλος η φυλετικές για μένα:)
Άντε ρε ψεύτη :) ούτε για co μου δεν ενδιαφέρεσαι? :p

Καλή συνέχεια σε όλους και μην ξεχνάτε
d3d24dea9e4a42af8c0fc85.png
. Zόρικα τα σπαθάκια αλλά real life είναι ακόμα πιο ζόρικα
 
Κορυφή