ΦΠΑ f Vs CxC f

  • Δημιουργός θέματος oti.nanai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser4641

Επίπλέον η πόρεια της CxC στον κ9 μας δίδαξε ότι η πολίτικη της ήταν σταθερή, καθάρη και απαράλλκτη από την αρχή μέχρι το τέλος, μία συμμαχία με NAP και κλέισιμο του κόσμου μαζί, όπως και έγινε (όποιος έχει απόδειξεις πέρι του αντιθέτου παρακαλώ να τις παραθέσει).

Παρακάλω για την απάντηση σου....

Πραγματικά στον Κ9 η πολιτική της CxC με τη ΝΑΡ ήταν σταθερή, φυσικά δεν έχει σχέση με την πολιτική του Κ16 όπου η CxC ότι συμμαχίες έκανε τις έκανε έχοντας ως στόχο την ομάδα των ΜΑΜ. Στον Κ9 δε νομίζω ότι η CxC είχε κάποιο "ζόρι". Όταν όμως κάνεις συμμαχία με τον σύμμαχο του εχθρού σου και δε του δίνεις τη "σημαία" σου, είναι προφανές ότι τον εκμεταλεύεσε.

Τέλος πάντων, μην ξύνουμε πληγές τώρα, άλλωστε οι 300 έχουν ήδη κάνει τις επιλογές τους (και πιθανόν αυτές να είναι οι σωστές).
 

DeletedUser

Η CxC το βλέπει έτσι όμως? Γιατί αν το βλέπει έτσι, θα σας ζητούσε να αλλάξετε το όνομά σας.

Μήπως κάποιοι έχουν "διδαχθεί" την πολιτική της CxC. Δηλαδή, είσαι μαζί μας για όσο καιρό βολεύει και εφ' όσον δεν είσαι εναντίον μας?

Το ερωτήμα αυτό ενδέχεται να μην απαντηθεί ποτέ. Εσείς ξέρετε φυσικά καλύτερα, αν νομίζετε ότι είστε "Οικογένεια" εμείς περιτεύουμε, η εμπειρία μας απλά μας λέει ότι η CxC είναι CxC και οι υπόλοιποι είναι "άλλοι".

Την καλημέρα μου.

δεν υπάρχει ούτε cxc ούτε 300 υπάρχει μια ομάδα φίλων που απολαμβάνουν το παιγνίδι
 

DeletedUser

Eρε ζορια καλοκαιριατικα που εχει ο κοσμος...Η καθε φυλη απλα ειναι ελευθερη να κρατησει το ονομα που θελει, αν αποφασισουμε να κανουμε κοινο θα κανουμε, αν αποφασισουμε παλι οι ακαδημιες να παιζουν με διαφορετικο ονομα και παλι θα το κανουμε. Οποιος νομιζει οτι το ονομα κανει την φυλη ας κανει καμια 40 ακαδημιες για να γουσταρει..

Πανο κανε την CRS "CXC JUNIOR"
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

δεν υπάρχει ούτε cxc ούτε 300 υπάρχει μια ομάδα φίλων που απολαμβάνουν το παιγνίδι

σε θυμαμαι εσενα απο αλλους κοσμους. αν και καινουργιοσ σε αυτο τον κοσμο παλι τα ιδια θα κανεις ! ειμαι σιγουρος

Παλι εχεις εναν σωρο λογαριασμους και παλι θα κλεβεις premium με διαφορα κολπακια. και μην με διαψευσεις επειδη παιζαμε και μαζι και μου ειχεσ στιλει κ δεν το αρνηθηκες οτι εκλεβες.
 

DeletedUser

ναι και εχει ενα σορο λογαριασμους με πρεμιουμ οχι σε εναν απο βιτσιο
 

DeletedUser

σε θυμαμαι εσενα απο αλλους κοσμους. αν και καινουργιοσ σε αυτο τον κοσμο παλι τα ιδια θα κανεις ! ειμαι σιγουρος

Παλι εχεις εναν σωρο λογαριασμους και παλι θα κλεβεις premium με διαφορα κολπακια. και μην με διαψευσεις επειδη παιζαμε και μαζι και μου ειχεσ στιλει κ δεν το αρνηθηκες οτι εκλεβες.

εγώ φιλαράκι δεν σε γνωρίζω
 

DeletedUser

ναι και εχει ενα σορο λογαριασμους με πρεμιουμ οχι σε εναν απο βιτσιο

βλεπεις να το απαρνηθηκε? μπορουν να στο επιβαιωσουν παρα πολλοι παικτες αυτο. απο την στιγμη που μπορει να το κανει εγω του βγαζω το καπελλο. αμα μπορουσα και εγω να τους ξεγελουσα κ να παιρνω πρεμιυμ δωρεαν θα το εκανα
 

DeletedUser

δεν χρειάζεται να το αρνηθώ γιατί πολύ απλά αυτό που λες ότι κάνω είναι αδύνατον
 

DeletedUser

ασε τα ψοφια σε μενα αντρεα! :)

απαρνιεσε και τα πολλα account? :)
 

DeletedUser

εδώ βαριέμαι να ασχοληθώ με τον δικό μου λογαριασμό όχι να έχω και άλλους:) και βεβαια το αρνούμαι αν έχεις κάποιες απόδειξης ότι έχω και άλλους λογαριασμούς κανε αίτηση υποστήριξης :)
 

DeletedUser21791

χαθηκε ο oti.nanai εμφανιστικε ο eimai noobas
βρε μηπως εισαι ο ιδιος???:hmmm:
 

DeletedUser

χαθηκε ο oti.nanai εμφανιστικε ο eimai noobas
βρε μηπως εισαι ο ιδιος???:hmmm:

Βάζω το χέρι μου στη φωτιά. :) Χρόνια και ζαμάνια σε χάσαμε.Βγάλε καμιά συζήτηση από τα απόκρυφα του σκάιπ μου πάλι νάχουμε να γελάμε, κανά λαυράκι πχ πως θα χρησιμοποιήσω τους εξωγήινους ωστε να πάρουμε τον κ16 και μετά θα τους νομπλάρω κιαυτούς με τσεκούρια τζεντάι. :rolf: Την καλησπέρα μου :D
 

DeletedUser23684

ακομα κι ετσι να ειναι εσας το προβλημα σας ποιο ειναι;
οι δικοι σας λογαριασμοι νομιζω δεν μιλανε ολοι ο οτι ναναι σε πειραξε;
α ρε συμφεροντολογοι που υπαρχου εδω μεσα
προς CxC-300:
ρε σεις θεωρειστε οικογενεια κανα διμηνο νομιζω
σε αυτο το διμην ζητημα ειναι να χετε τρεξει 5 πλανααπο κοινου
αυτο αποκαλειται εσεις οικογενεια;
να τρωνε οι CxC τις αμυνες αφου βαρανε και να βγαινετε μετα απο 2 ημερες οι 300 να τρωτε τα χωρια;
αυτο μονο οικογενεια δεν ειναι
 

DeletedUser19723

ακομα κι ετσι να ειναι εσας το προβλημα σας ποιο ειναι;
οι δικοι σας λογαριασμοι νομιζω δεν μιλανε ολοι ο οτι ναναι σε πειραξε;
α ρε συμφεροντολογοι που υπαρχου εδω μεσα
προς CxC-300:
ρε σεις θεωρειστε οικογενεια κανα διμηνο νομιζω
σε αυτο το διμην ζητημα ειναι να χετε τρεξει 5 πλανααπο κοινου
αυτο αποκαλειται εσεις οικογενεια;
να τρωνε οι CxC τις αμυνες αφου βαρανε και να βγαινετε μετα απο 2 ημερες οι 300 να τρωτε τα χωρια;
αυτο μονο οικογενεια δεν ειναι

εχω την εντυπωση οτι η φυλη σας παραπαιει και μην εχωντας να ασχοληθειτε με κατι καθεστε και ψαχνεστε αν, και τι, και πως,ειμαστε, η δεν ειμαστε οικογενεια εμεις,η crs και η cxc...Σας ειπαμε οτι ειμαστε...,τωρα το προβλημα σας ποιο ειναι??,ασχοληθειτε με τα του οικου σας και μην ασχοληστε αλλο...
Οσο και να προσπαθησετε να βαλετε τον διχασμο αναμεσα μας δεν θα το καταφερετε.Βγηκαμε επισημα και εμεις,και η cxc αλλα και η crs και επιβεβαιωσαμε οτι ειμαστε,απο εκει και μετα τι σας νιαζει τι κανουμε εμεις,καντε το παιχνιδι σας και μην ασχοληστε αλλο με αυτο το ζητημα...:hmmm:
 

DeletedUser4641

ασε τα ψοφια σε μενα αντρεα! :)

απαρνιεσε και τα πολλα account? :)

[yio]Υπονοούμενα για παραβάσεις, όχι στον Κεντρικό Φόρουμ. Αν έχεις στοιχεία για κάποιον συμπαίκτη σου δεν έχεις παρά να κάνεις Αίτηση Υποστήριξης και να ελεγχθεί. Αν δεν έχεις στοιχεία και βασίζεις τα λεγόμενά σου σε φήμες και ιστορίες, τότε θα πρέπει να είσαι πιο προσεκτικός στα γραπτά σου κείμενα, εκτίθεσε και δεν κάνει.[/yio]
 

DeletedUser

αποστομοτικη απαντηση! την ταπα την εχεισ στο αιμα σου :rolf:
 

DeletedUser24604

δεν ξερεις οτι ο κρα κρα ειναι και αυτος τραγουδιστης και φιλος με την πεγκαρα??

αληθεια τραγουδαει στα αστερια και ζητησε λιγο τον παλανδινο τι ειναι το παρανομο ε νουμπακο??:p
 

DeletedUser

δεν ξερεις οτι ο κρα κρα ειναι και αυτος τραγουδιστης και φιλος με την πεγκαρα??

αληθεια τραγουδαει στα αστερια και ζητησε λιγο τον παλανδινο τι ειναι το παρανομο ε νουμπακο??:p

για τραγουδιστης δεν ξερω αν εγινε.παντως την τελευταια φορα που τον ειδα σκουπιζε τα λουλουδια απο την πιστα...:p
 

DeletedUser18669

*D*

εχω την εντυπωση οτι η φυλη σας παραπαιει και μην εχωντας να ασχοληθειτε με κατι καθεστε και ψαχνεστε αν, και τι, και πως,ειμαστε, η δεν ειμαστε οικογενεια εμεις,η crs και η cxc...Σας ειπαμε οτι ειμαστε...,τωρα το προβλημα σας ποιο ειναι??,ασχοληθειτε με τα του οικου σας και μην ασχοληστε αλλο...
Οσο και να προσπαθησετε να βαλετε τον διχασμο αναμεσα μας δεν θα το καταφερετε.Βγηκαμε επισημα και εμεις,και η cxc αλλα και η crs και επιβεβαιωσαμε οτι ειμαστε,απο εκει και μετα τι σας νιαζει τι κανουμε εμεις,καντε το παιχνιδι σας και μην ασχοληστε αλλο με αυτο το ζητημα...:hmmm:


ποιος παραπαιει ωρε...αντε μη συνεχισω,γυριστρουλιδες αχαχχαχα.τελικα ειστε(να μη πω)που δεν ντρεπεστε και βγαινετε και εξτερναλ να μιλησετε.γλωσσα δεν εβαλες απο τοτε που σταματησαν να σας καρπαζωνουν οι CXC και εμεις δεν βγαλαμε ουτε ενα πλανο για εσας,πραγματικα γελαω μαζι σας
 
Κορυφή