ΦΠΑ f Vs CxC f

  • Δημιουργός θέματος oti.nanai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6091

[mad]τώρα θα πλακωθείτε και μεταξύ σας για το αν θα κλειδώσω εγώ το θέμα η όχι? Ρε χαλαρώστε λίγο και πείτε ότι είναι να πείτε. Δεν κλείδωσα το θέμα επειδή κάνετε προπαγάνδα που φυσικά και επιτρέπεται. Το κλείδωσα επειδή η προπαγάνδα κάποιων αφορούσε την ομάδα διαχείρισης και μονο για αυτό. Μεταξύ σας έχετε κάθε δικαίωμα να μαλώνετε όσο δεν προσβάλλετε ο ένας την προσωπικότητα του αλλου. Τις ικανότητες στο παιχνίδι φυσικά και μπορείτε να τις σχολιάζετε όσο θέλετε αρκεί να μένετε εντός οριων.

Συνεχίστε τώρα τα περί βουτιών στην θάλασσα ελεύθερα αρκεί να μην έχετε φάει πρώτα γιατί είναι επικίνδυνο.[/mad]
 

DeletedUser

Τέρμα οι βουτιές! Τα συγχαρητίρια μου σε όποιο μπουμπούκη και ανθέλληνα απο τους ΦΑΠΕΣ λόγκαρε ως Atatourk στο παιχνίδι πρην απο 50 λεπτα και μουστειλε μύνημα πρην 10 λέγωντας προσβολές για την πατρίδα μας και όχι μονάχα για εμένα με σκοπό να απαντήσω προσβλητικά και να φάω :ban:. Ντροπή πραγματικά γιατι βλέπω ότι μερικοί <<άνρθωποι>> (δεν είμαι πολυ σιγουρος γι'αυτό) απαρνούνται την ίδια τους την πατρίδα. Αίσχος, όποιος ή όποιοι το κάνανε είναι άξιοι της μοίρας τους και ανρθωπάκια. :rip: Λυπάμε δεν θα γίνω σαν εσάς ΠΟΤΕ :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

1009 Atatourk AtGiG 70 1 70
Που το ειδες οτι ειναι απο τους ΦΑΠΕΣ ρε συ?
ξυπνατε-κοιμαστε τους ΦΑΠΕΣ βλεπετε μπροστα σας? ΕΛΕΟΣ δλδ...
Οτι γινετε στην ζωη σας δλδ πρεπει σωνει και ντε να φταινε οι ΦΑΠΕΣ? ρε θα ξυπνησετε ή μπα?

Απο πλευρας μου και το ονομα παιχτη, και το ονομα φυλης φυλης αλλα και το τι γραφει ο συγκεκριμενος παιχτης (προφιλ φυλης και δικου του προφιλ) ειναι περαν του δεοντως ανοησιες (για να μην το πω αλλιως), απαραδεκτα και προφανως καποιος πρεπει να επιβληθει επι του θεματος....
 

DeletedUser

1009 Atatourk AtGiG 70 1 70
Που το ειδες οτι ειναι απο τους ΦΑΠΕΣ ρε συ?
ξυπνατε-κοιμαστε τους ΦΑΠΕΣ βλεπετε μπροστα σας? ΕΛΕΟΣ δλδ...
Οτι γινετε στην ζωη σας δλδ πρεπει σωνει και ντε να φταινε οι ΦΑΠΕΣ? ρε θα ξυπνησετε ή μπα?

Απο πλευρας μου και το ονομα παιχτη, και το ονομα φυλης φυλης αλλα και το τι γραφει ο συγκεκριμενος παιχτης (προφιλ φυλης και δικου του προφιλ) ειναι περαν του δεοντως ανοησιες (για να μην το πω αλλιως), απαραδεκτα και προφανως καποιος πρεπει να επιβληθει επι του θεματος....

Δε θέλει πολύ μυαλό φιλε μου για να το καταλαβει κανεις μωλις λογκαρε σημερα μια μερα μετα την ρεζιλα του προπαγανδιστή σας του οτινανε και μουστειλε στο 40λεπτο μνμ, δεν εχω να αναφέρω κατι αλλο οποιος είναι νοήμον ανθρωπος μπορει να καταλαβει καποια πραγματα δεν εχω κατι μαζι σου αλλα κατηγορω οποιον απο σας εκανε αυτο το πραγμα αν και νομιζω ξερω ποιος και ας μην μπορω να το αποδειξω γιαυτο δεν τον κατονομαζω κιωλας :hmmm:
 

DeletedUser

δουλεια δεν ειχε ο ******ς μπιπ μπιπ τα παιδια του οπως λεει και μια παροιμια μας!στρατιωτης ασε καποιον αλλον απο εσας να προσπαθηση να κανει προπαγανδα!αστο δεν το εχεις βρε αδερφε αμα πιστευεις πως ειναι καποιος παιχτης απο φαπες κανε αιτηση τι πιο απλο!μου αρσει που λες νομιζο αλλα δεν μπορω να αποδειξω τιποτα κανε την αιτηση σου και σταματα την λασπολογια
 

DeletedUser

δουλεια δεν ειχε ο ******ς μπιπ μπιπ τα παιδια του οπως λεει και μια παροιμια μας!στρατιωτης ασε καποιον αλλον απο εσας να προσπαθηση να κανει προπαγανδα!αστο δεν το εχεις βρε αδερφε αμα πιστευεις πως ειναι καποιος παιχτης απο φαπες κανε αιτηση τι πιο απλο!μου αρσει που λες νομιζο αλλα δεν μπορω να αποδειξω τιποτα κανε την αιτηση σου και σταματα την λασπολογια

Αλλος με λασπολογουσε εχτες εγω δεν λασπολογησα κανεναν, δεν είμαι προπαγανδιστής ουτε το επιδιόκω.
 

DeletedUser

Αλλος με λασπολογουσε εχτες εγω δεν λασπολογησα κανεναν, δεν είμαι προπαγανδιστής ουτε το επιδιόκω.

με το να λες οτι το τουρκακι ομως ειναι παιχτης απο τις φαπες κανεις το ιδιο που εκανε χθες ο οτι ναναι και μαλιστα με την ιδια συνταγη και επιτυχια..:hmmm:

Υ.Γ. παρεπιπτωντως ο λογαριασμος αυτος βγηκε κοντα σε 300...κρεγκ τουρκοφαγο με θυμιζει παλι..για κανα παλαντινο μηπως??
 

DeletedUser

Δε θέλει πολύ μυαλό φιλε μου για να το καταλαβει κανεις μωλις λογκαρε σημερα μια μερα μετα την ρεζιλα του προπαγανδιστή σας του οτινανε και μουστειλε στο 40λεπτο μνμ, δεν εχω να αναφέρω κατι αλλο οποιος είναι νοήμον ανθρωπος μπορει να καταλαβει καποια πραγματα δεν εχω κατι μαζι σου αλλα κατηγορω οποιον απο σας εκανε αυτο το πραγμα αν και νομιζω ξερω ποιος και ας μην μπορω να το αποδειξω γιαυτο δεν τον κατονομαζω κιωλας :hmmm:

Συνελθε αδελφε... ετσι οπως το πας θα μπορω να πω κι εγω οτι καταγγελω τον τυπο απο CxC που με πηρε σημερα τηλεφωνο και με εβριζε επειδη παιζω στο παιχνιδι....

Ελεος.. τι ειναι αυτα ρε συ? και για ποιους νοημονες μιλας? με βαση την δικη σου νοημοσυνη που δεν βλεπεις κατι αλλο παρα μονο τους ΦΑΠΕΣ να σου κανουν κακο??????

Συνελθετε μερικοι μερικοι γιατι φαινεται δεν φταιει μονο η ζεστη αλλα και το παιχνιδι που αρχισατε να ρεταρετε!
 

DeletedUser

βρηκατε ονομα για την ενωση ή να σας προτεινουμε μερικα?
 

DeletedUser

O Atatourk έστειλε και σε δικό μας παίκτη σχετικό μήνυμα.

Απλά για να μην υπάρχουν ανυπόστατες θεωρίες.
 

DeletedUser

O Atatourk έστειλε και σε δικό μας παίκτη σχετικό μήνυμα.

Απλά για να μην υπάρχουν ανυπόστατες θεωρίες.

οτι και να ειναι τον συγκεκριμενο πρεπει να τον κοπανησουμε ολοι για τα βαλει μυαλο το γατακι που εβγαλε και γλωσσα......:grrr2:
 

DeletedUser28583

Atatourk το τουρκακι εστειλε σε μεγαλο λογαριασμο απο φπα επειδη ειδε στο προφιλ τους 100 λογους που ειμαστε ελληνες
Atatourk την 29.06., ώρα 13:57
έχασες την λαλιά σου?
Atatourk την 29.06., ώρα 13:33
γιατί δεν απαντάς?
Atatourk την 29.06., ώρα 13:24
τι έγινε? αποστομώθηκες?
Atatourk την 29.06., ώρα 13:18
1ον ο μέγας αλέξανδρος ήταν μεγάλη αλεξάνδρα
2ον το σύνθημα ελευθερία ή θανατος είναι γαλλικό
3ον είμαστε φανατικοί χριστιανόι
4ον οι αρχαίοι έλληνες ήταν παιδεραστές
5ον ήμασταν 2000 χρόνια υπό ρωμαική και τουρκικη κατοχή
6ον απελευθερωθήκαμε χάρις την γαλλία, την αγγλία και την ρωσία και όχι χαρις τους τσολιάδες
100ον δεν έχουμε σχέση με τους αρχαίους έλληνες αφού έιμαστε απογονοι ρωμαίων,σλάβων, αλβανών και τούρκων

ξεκολατε τα κεφαλια σας μερικοι ειδημονες οτι ειναι απο φπα προπαγανδα
 

DeletedUser19723

αρα οπως λες οι 300 ειναι οικογενεια των CxC? γιατι δεν αλλαζουν τοτε το ονομα τους σε cxc??
εμεις εχουμε πολεμο εδω και μηνες και μπηκανε οι 300 τον τελευταιο μηνα. εδω παρουσιαζω στατς μεταξυ cxc και ΦΠΑ. Τi δεν καταλαβαινεις σε τοσο απλο??

αν τωρα δεχονται οι 300 να ειναι οικογενεια των cxc να το πουνε εδω να τους βαζω και αυτους

κριμα που δεν μπαιννουν οι cxc στους 300 μιας και τους δωσανε σωσιβιο...

oi 300σoi ειναι οικογενεια με την cxc,ασχετα αν εχουν διαφορετικα ονοματα,συνεπως στα στατιστικα θα μπαινουν και αυτοι ,οπως και οι crs,ελπιζω να σε καλυψα επισημα πλεων...:hmmm:
και κατι αλλο,ουτε εμεις ειμαστε οικογενεια cxc,ουτε η cxc ειναι οικογενεια 300,μην προσωποποιεις τα πραγματα..
κανενας δεν ειναι τσιρακι του αλλου...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4641

oi 300σoi ειναι οικογενεια με την cxc

Η CxC το βλέπει έτσι όμως? Γιατί αν το βλέπει έτσι, θα σας ζητούσε να αλλάξετε το όνομά σας.

Μήπως κάποιοι έχουν "διδαχθεί" την πολιτική της CxC. Δηλαδή, είσαι μαζί μας για όσο καιρό βολεύει και εφ' όσον δεν είσαι εναντίον μας?

Το ερωτήμα αυτό ενδέχεται να μην απαντηθεί ποτέ. Εσείς ξέρετε φυσικά καλύτερα, αν νομίζετε ότι είστε "Οικογένεια" εμείς περιτεύουμε, η εμπειρία μας απλά μας λέει ότι η CxC είναι CxC και οι υπόλοιποι είναι "άλλοι".

Την καλημέρα μου.
 

DeletedUser19723

νομιζω πως οτι εγραψα ηταν σαφες...
και παντα οταν γραφω,ξερω τι γραφω...
τωρα τα ερωτηματα "τυπου"" προπαγανδας, μου ειναι παγερα αδιαφορα....και φυσικα δεν μας επηρεαζουν...
και την δικη μου καλημερα!!
 

DeletedUser

θα μας τρελλανεται ρε παιδια? ακου οικογενεια με διαφορετικο ονομα. τοσους κοσμους πιο ηλιθιο πραγμα δεν ακουσα. αντε ενωθειτε να τελιωννουμε με την ιστορια αυτη..

απο την στιγμη που υπαρχουν διαφορετικα ονοματα υπαρχουν δυο πολεμοι
1. cxc με φπα οπου νιικανε οι φπα
2. 300 με φπα οπου νικανε οι 300

ειναι πολυ απλο. οποτε αστε τις βλακιες περι μιας οικογενειας
 

DeletedUser21791

Η CxC το βλέπει έτσι όμως? Γιατί αν το βλέπει έτσι, θα σας ζητούσε να αλλάξετε το όνομά σας.

Μήπως κάποιοι έχουν "διδαχθεί" την πολιτική της CxC. Δηλαδή, είσαι μαζί μας για όσο καιρό βολεύει και εφ' όσον δεν είσαι εναντίον μας?

Το ερωτήμα αυτό ενδέχεται να μην απαντηθεί ποτέ. Εσείς ξέρετε φυσικά καλύτερα, αν νομίζετε ότι είστε "Οικογένεια" εμείς περιτεύουμε, η εμπειρία μας απλά μας λέει ότι η CxC είναι CxC και οι υπόλοιποι είναι "άλλοι".

Την καλημέρα μου.

το προβλημα σας δεν εχω καταλαβει.ασχοληθηκαμε εμεις ποτε αν σας λενε φπα η οτιδηποτε αλλο κ τι σχεση εχετε μεταξυ σας?crs 300 κ cxc σας εχουν κοκκινους κ σας λενε να του περνατε μαζι οποιος βγαζει στατς.τι σας νοιαζει εσας ποιος ειναι ακαδημια πιανου κτλ κτλ

θα μας τρελλανεται ρε παιδια? ακου οικογενεια με διαφορετικο ονομα. τοσους κοσμους πιο ηλιθιο πραγμα δεν ακουσα. αντε ενωθειτε να τελιωννουμε με την ιστορια αυτη..

απο την στιγμη που υπαρχουν διαφορετικα ονοματα υπαρχουν δυο πολεμοι
1. cxc με φπα οπου νιικανε οι φπα
2. 300 με φπα οπου νικανε οι 300

ειναι πολυ απλο. οποτε αστε τις βλακιες περι μιας οικογενειας

ελα να σε κανουμε δουκα στην cxc να μας κανεις τα κουμντα μιας κ βλεπω ξερεις καλα
 

DeletedUser19723

θα μας τρελλανεται ρε παιδια? ακου οικογενεια με διαφορετικο ονομα. τοσους κοσμους πιο ηλιθιο πραγμα δεν ακουσα. αντε ενωθειτε να τελιωννουμε με την ιστορια αυτη..

απο την στιγμη που υπαρχουν διαφορετικα ονοματα υπαρχουν δυο πολεμοι
1. cxc με φπα οπου νιικανε οι φπα
2. 300 με φπα οπου νικανε οι 300

ειναι πολυ απλο. οποτε αστε τις βλακιες περι μιας οικογενειας

μεγαλα ζορια βλεπω τραβας εσυ και δεν κανει με τοσες ζεστες!!!!:noob:
πρεπει να το κοιταξεις,μην σου βγαλει κανενα κουσουρι....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

χμμμμμ

Η CxC το βλέπει έτσι όμως? Γιατί αν το βλέπει έτσι, θα σας ζητούσε να αλλάξετε το όνομά σας.

Μήπως κάποιοι έχουν "διδαχθεί" την πολιτική της CxC. Δηλαδή, είσαι μαζί μας για όσο καιρό βολεύει και εφ' όσον δεν είσαι εναντίον μας?

Το ερωτήμα αυτό ενδέχεται να μην απαντηθεί ποτέ. Εσείς ξέρετε φυσικά καλύτερα, αν νομίζετε ότι είστε "Οικογένεια" εμείς περιτεύουμε, η εμπειρία μας απλά μας λέει ότι η CxC είναι CxC και οι υπόλοιποι είναι "άλλοι".

Την καλημέρα μου.


Φίλε Γιώργο επείδή ξέρεις ποιός είμαι από κ9, εγώ ειμαι CRS στον κ16 και στη CRS ειναι και άλλα παιδία από κ9 με άλλα όνοματα από ότι στον κ9 π.χ. anetos, Dirtina, Anthemia, Truer...

Θεωρείς ότι επείδη δεν μας λένε CxC υπάρχει πιθανότητα να δούμε σπαθάκια από CxC;

Επίσης πιστέυεις (από όσο με γνωρίζεις) ότι από την στιγμή που εγω έδωσα τον λόγο μου στους 300 σαν εκπρόσωπος των CxC & CRS ότι θα πάμε μάζι μέχρι τέλους (όποιο και αν είναι αυτό), υπάρχει πιθανότητα να μην γίνει έτσι;

Επίπλέον η πόρεια της CxC στον κ9 μας δίδαξε ότι η πολίτικη της ήταν σταθερή, καθάρη και απαράλλκτη από την αρχή μέχρι το τέλος, μία συμμαχία με NAP και κλέισιμο του κόσμου μαζί, όπως και έγινε (όποιος έχει απόδειξεις πέρι του αντιθέτου παρακαλώ να τις παραθέσει).

Παρακάλω για την απάντηση σου....

Τέλος μέ όλη αυτή την πρεμούρα σας για τα όνοματα των φυλών μας και το αν είμαστε αδερφια, ξαδέρφια ή συμπέθεροι, μου δίνετε την εντύπωση ότι ζορίστε λίγο με την εξέληξη του κόσμου και προσπαθείτε να δημιούργίσετε κλίμα μεταξύ μας, ίσως και να κάνω λάθος...

θα μας τρελλανεται ρε παιδια? ακου οικογενεια με διαφορετικο ονομα. τοσους κοσμους πιο ηλιθιο πραγμα δεν ακουσα. αντε ενωθειτε να τελιωννουμε με την ιστορια αυτη..

απο την στιγμη που υπαρχουν διαφορετικα ονοματα υπαρχουν δυο πολεμοι
1. cxc με φπα οπου νιικανε οι φπα
2. 300 με φπα οπου νικανε οι 300

ειναι πολυ απλο. οποτε αστε τις βλακιες περι μιας οικογενειας

Πραγματικά πρέπει να είσαι νουμπάς ή τουλάχιστον καινούριος στο παιχνίδι και σε άλλους κόσμους υπήρξαν οικογένειες φυλών που οι φυλές δεν είχαν κοινο όνομα, δεν κάνουν τα ράσα τον παππά φίλε μου, συνήθως το κοινό όνομα με διαφορετικούς αριθμός ή γράμματα στην κατάληξη, ποιό πολύ σε ακαδημίες παραμπέπουν παρά σε αδερφικές φυλες.
Τα υπόλοιπα in game...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή