ΦΠΑ f Vs CxC f

  • Δημιουργός θέματος oti.nanai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser19723

ποιος παραπαιει ωρε...αντε μη συνεχισω,γυριστρουλιδες αχαχχαχα.τελικα ειστε(να μη πω)που δεν ντρεπεστε και βγαινετε και εξτερναλ να μιλησετε.γλωσσα δεν εβαλες απο τοτε που σταματησαν να σας καρπαζωνουν οι CXC και εμεις δεν βγαλαμε ουτε ενα πλανο για εσας,πραγματικα γελαω μαζι σας

μαζεψε τα γατακια σου να μην γραφουν αερολογιες,για να μην γραφω,οσο μιλατε για εμας, τοσο θα απανταω...
οσο για το <<φαπες>> απο c.x.c,εμεις απο την αρχη του κοσμου παιζαμε μαζι τους,δεν ειχαμε κρυφτει και καναμε τα παγωνια...
πλανακια βγαλατε σε laionel και baggelhs7...ασχετα αν δεν κανατε τιποτα..
οσο για την γλωσσα,αν μπορεις αποστομωσε με...αλλα δεν νομιζω να εχεις να πεις τιποτα...:hmmm:
και γελα οσο θελεις....θα γελασει καλυτερα οποιος γελασει τελευταιος..
 

DeletedUser

μαζεψε τα γατακια σου να μην γραφουν αερολογιες,για να μην γραφω,οσο μιλατε για εμας, τοσο θα απανταω...
οσο για το <<φαπες>> απο c.x.c,εμεις απο την αρχη του κοσμου παιζαμε μαζι τους,δεν ειχαμε κρυφτει και καναμε τα παγωνια...
πλανακια βγαλατε σε laionel και baggelhs7...ασχετα αν δεν κανατε τιποτα..
οσο για την γλωσσα,αν μπορεις αποστομωσε με...αλλα δεν νομιζω να εχεις να πεις τιποτα...:hmmm:
και γελα οσο θελεις....θα γελασει καλυτερα οποιος γελασει τελευταιος..

Αν εχεις παιξει στον 7 πολυ απλα θα σου πω πως εσεις ειστε η Μπεε και η CxC η ΡΙΜ... Αν καταφερετε να βγαλετε την ΦΠΑ εκτος... Και μετα μην βγεις να πεις πως ειστε οικογενεια οταν θα ξανατρως φαπες γιατι αν εμεις ειμαστε γατακια μια εσυ κ η παρεα σου ειστε 1000 φορες γατακια ... Να μην θυμησουμε τι λεγατε κ τι γινονταν πριν αρχισετε να βγαζετε γλωσσα με την πλατη των CxC!!!!

Αντε στο λαγουμι σας πισω και παιχτε αλλα εχετε στο μυαλο σας αυτο που ειπα παραπανω! Η ιστορια θα επαναληθφει ... Με ή χωρις την ΦΠΑ

Αντε σας αφηνω... Ξαναπαω στο λαγουμι μου κι εγω

ΥΓ. Στο προφιλ σας βαλτε δυο ρητα που σας πανε γαντι:
1. Εμαθα και μαστορευω κ "κανακευω" τον μαστορα μου, και
2. Ουδεις πιο αχαριστος του ευεργετηθεντος

ΥΓ2. Μπορει καποια στιγμη να μην παιζω στον 16 αλλα αυτο το μνμ κρατα το γιατι θα στο πεταξω οταν θα κλαιγεσαι στο φορουμ οτι σας την εφερε ηCxC και σας κυρηξε πολεμο (μονο που τοτε ισως ειναι ο πολεμος που θα χρησει τον νικητη αλλα και παλι θα κλαις μπας και πεσει συμπνοια απο τις φαπες!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24604

ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΟΜΙΑΣΕΙ ΠΛΟΥΤΩΝΑ..ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΒΓΑΛΕς ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ??:'(

ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΣΥ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΣΤΟΝ 7?
 

DeletedUser24604

ΥΓ. Στο προφιλ σας βαλτε δυο ρητα που σας πανε γαντι:
1. Εμαθα και μαστορευω κ "κανακευω" τον μαστορα μου, και
2. Ουδεις πιο αχαριστος του ευεργετηθεντος

ΥΓ2. Μπορει καποια στιγμη να μην παιζω στον 16 αλλα αυτο το μνμ κρατα το γιατι θα στο πεταξω οταν θα κλαιγεσαι στο φορουμ οτι σας την εφερε ηCxC και σας κυρηξε πολεμο (μονο που τοτε ισως ειναι ο πολεμος που θα χρησει τον νικητη αλλα και παλι θα κλαις μπας και πεσει συμπνοια απο τις φαπες!



ΠΟΙΗΤΗς ΕΙΣΑΙ??:help

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ 2 ΜΙΛΑς ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΣΙΓΟΥΡΗ ΤΗΝ ΗΤΤΑ:rip:

ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗς ΦΑΠΕς ΘΑ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΟΛΟΥς ΜΑΜ.

CXC KAI 300 ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΕΙΤΕ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ.:'(
 

DeletedUser

που σαι ρε

χαχαχα που σαι ρε
ΦΑΠΑ ΞΑΠΛΑ...
Τι εγινε ? Ειχαμε ξεχασει τα καμοματα σου στον κ7 και ηρθες να μας τα θυμισεις βρε παλιοκουλουρο (L)
μιλησες για μπεε...
εσυ δεν ησουν εκεινος που την εκανε πρωτος απο την φυλη του οταν σας κυριξε τον πολεμο η ΡΙΜ?
Ρε μιστερ ψολιογκο :p γελαει ολος ο κοσμος με τις μαλθοκουταμαρες που λες...
Γελαει ο ΚΟΣΜΟΣ!

Σταματα λοιπον τις μαλθοκουταμαρες σου και τραβα να παιξεις στο γκειμ μπας και σωσεις τιποτα απο την κ43 και κ44 ...
και ασε τα υπολοιπα για στο τελος οπου εσυ θα εισαι ΘΕΑΤΗΣ...(Κλασσικα) :'(

μιστερ προδοτη=μιστερ ΨΟΛΙΟΓΚΟ!
 

DeletedUser19723

Αν εχεις παιξει στον 7 πολυ απλα θα σου πω πως εσεις ειστε η Μπεε και η CxC η ΡΙΜ... Αν καταφερετε να βγαλετε την ΦΠΑ εκτος... Και μετα μην βγεις να πεις πως ειστε οικογενεια οταν θα ξανατρως φαπες γιατι αν εμεις ειμαστε γατακια μια εσυ κ η παρεα σου ειστε 1000 φορες γατακια ... Να μην θυμησουμε τι λεγατε κ τι γινονταν πριν αρχισετε να βγαζετε γλωσσα με την πλατη των CxC!!!!

Αντε στο λαγουμι σας πισω και παιχτε αλλα εχετε στο μυαλο σας αυτο που ειπα παραπανω! Η ιστορια θα επαναληθφει ... Με ή χωρις την ΦΠΑ

Αντε σας αφηνω... Ξαναπαω στο λαγουμι μου κι εγω

ΥΓ. Στο προφιλ σας βαλτε δυο ρητα που σας πανε γαντι:
1. Εμαθα και μαστορευω κ "κανακευω" τον μαστορα μου, και
2. Ουδεις πιο αχαριστος του ευεργετηθεντος

ΥΓ2. Μπορει καποια στιγμη να μην παιζω στον 16 αλλα αυτο το μνμ κρατα το γιατι θα στο πεταξω οταν θα κλαιγεσαι στο φορουμ οτι σας την εφερε ηCxC και σας κυρηξε πολεμο (μονο που τοτε ισως ειναι ο πολεμος που θα χρησει τον νικητη αλλα και παλι θα κλαις μπας και πεσει συμπνοια απο τις φαπες!

πρωτον δεν επαιξα ποτε στον 7 και δεν με ενδιαφερει τι εγινε εκει...
δευτερον δεν κλαφτηκα ποτε και σε κανεναν στα 4 χρονια που παιζω
οσο για το τι θα γινει ασε να το δειξει ο καιρος και μην προτρεχεις μελοντολογωντας...
Οσο και να προσπαθειτε να μας λασπολογισετε,(ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ)οσο και να προσπαθειτε να μας φοβησετε,ειναι ματαιο και ατοπο.Κυριοι ποτε δεν φοβηθηκαμε και ποτε δεν θα φοβηθουμε κανεναν,οσο για τα ρηττα κρατατα για τον εαυτο σου και για την φυλη σου.Ξεχασες πολυ ευκολα οτι τον πολεμο μαζι μας τον ξεκινησατε εσεις και οχι εμεις,και μετα οταν σας το απεδειξα οτι εγινε ετσι γυρισατε και ειπατε συγνωμη.
Παιξτε λοιπον το παιχνιδι σας,μην ασχοληστε μαζι μας,γιατι οσο θα ασχοληστε τοσο θα σας απανταω...:hmmm:
τωρα οσο για τα του 7,σου απαντησαν ποιο πανω και μου φτανει.... :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Αν εχεις παιξει στον 7 πολυ απλα θα σου πω πως εσεις ειστε η Μπεε και η CxC η ΡΙΜ... Αν καταφερετε να βγαλετε την ΦΠΑ εκτος... Και μετα μην βγεις να πεις πως ειστε οικογενεια οταν θα ξανατρως φαπες γιατι αν εμεις ειμαστε γατακια μια εσυ κ η παρεα σου ειστε 1000 φορες γατακια ... Να μην θυμησουμε τι λεγατε κ τι γινονταν πριν αρχισετε να βγαζετε γλωσσα με την πλατη των CxC!!!!

Αντε στο λαγουμι σας πισω και παιχτε αλλα εχετε στο μυαλο σας αυτο που ειπα παραπανω! Η ιστορια θα επαναληθφει ... Με ή χωρις την ΦΠΑ

Αντε σας αφηνω... Ξαναπαω στο λαγουμι μου κι εγω

ΥΓ. Στο προφιλ σας βαλτε δυο ρητα που σας πανε γαντι:
1. Εμαθα και μαστορευω κ "κανακευω" τον μαστορα μου, και
2. Ουδεις πιο αχαριστος του ευεργετηθεντος

ΥΓ2. Μπορει καποια στιγμη να μην παιζω στον 16 αλλα αυτο το μνμ κρατα το γιατι θα στο πεταξω οταν θα κλαιγεσαι στο φορουμ οτι σας την εφερε ηCxC και σας κυρηξε πολεμο (μονο που τοτε ισως ειναι ο πολεμος που θα χρησει τον νικητη αλλα και παλι θα κλαις μπας και πεσει συμπνοια απο τις φαπες!

εσεις δηλαδη ειστε οι ψ.σ και η dn???
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχααχχαχαχαχαχα
 

DeletedUser24604

θα ηθελαν πολλοι να ηταν σthn ψσ η την dn χαχααχχαχαχα αλλα μαλλον δεν θα τους ηθελαν αυτες οι φυλες.
 

DeletedUser

θα ηθελαν πολλοι να ηταν σthn ψσ η την dn χαχααχχαχαχα αλλα μαλλον δεν θα τους ηθελαν αυτες οι φυλες.

ας μας πει εδω ο κυριος την αποψη του
βεβαια τωρα που το σκεφτομαι μαλλον προς σαρ τους κοβω
χαχαχαχα

,διαβασε καλυτερα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24604

κωστακη ειμουνα στην ΨΣ επαιξα με λογαριασμο μεσα στην μπεε.

φυλη σαν την ΨΣ απλα δεν υπαρχει. και ο πολεμος αναμεσα σε ΨΣ και DN ηταν ο καλυτερος στον κ7 και ισως απο τους καλυτερους μεχρι τωρα σε ολους τους κοσμους.:axe:


ακου ΣΑΡ μα καλα τι με περασες??? Ντροπη σουυυυυυ:p
 

DeletedUser24604

ελα βασιλαρεεεεε γιγαντααα

παιζεις κ.16?:clap:
 

DeletedUser

νταξει καλος παιχτης ο tars!!αλλα γρηγορα χανει χωρια
ρε..
 

DeletedUser2415

παλαιοτερα ο τουρλου εδω δηλωσε οτι οι crs ειναι ακαδημια των cxc ......

βρηκα λιγο χρονο και ειπα να ασχοληθω λιγακι με εσας τους δαχτυλογραφους

ψευδεσε λοιπον αγαπητε oti.nanai και οταν αναφερεις το ονομα μου καλο θα ητανε να εισαι καλα διαβασμενος και ποιο προσεχτικος πριν ποσταρεις για εντυπωσεις .....


θα παρακαλουσα τα MOD να αφαιρεσουν την CRS και T.M απο την Family της CxC η διπλωματια μας δεν δηλωνει οικογενεια....

η μονη δηλωση μου ηταν η παραπανω πιστευω να ξερεις να διαβαζεις


5-5, 10-10 θα στην πεφτουν αν συνεχισεις να λες ασυναρτησιες!!!

Κοιτα τα στατς του αρχηγου σου και μετα ελα και μιλα!!!

Κοιτα που ειναι ο αρχηγος σου σε συναρτηση με τα 3452 μετωπα που εχετε και μετα ελα και μιλα...

Οπως λεει και η υπογραφη ενας αλλου χρηστη εδω στο φορουμ..

''Για να μην σε λενε λερα,μπες μες στη μπανιερα!!''

το παρακατω ειναι η απαντηση μου γιαννη αη γιαννη

μπαινω στην μπανιερα μονο αν μου κανεις παρεα και δεν λερωνει μην φοβηθης (L)

Διαβασε τωρα για να λυσεις τις απορειες σου

#30 08-03-12, 13:47
μονο μια ζημια μπορει να δεχθει η cxc στα σημεια γενικης καταταξης και στα ODD μακαρι να τα καταφερετε αν και ειναι μαθηματικα αδυνατον πλεον να πεσουμε αφου και ο χρονος του κ16 ειναι μετρημενος για ολους μεχρι το τελος μαιου θα ειναι οι μαχες απο εκει και περα το καλοκαιρι θα υπαρξη η καταληξη οπως σε αλους κοσμους συνχωνευση ενεργων παικτων διμιουργοντας καινουρια φυλη που θα συνεχισουνε παραμενοντας και κανιβαλιζοντας τους ανενεργους 3μηνες συμβασεις ειρηνης κ.τ.λ....εκτος και αν υπαρξη τετειο active απο ολες τις πλευρες και μεινει οπως εχει

και μια ενημερωση οσο αφορα την cxc η ενεργητικοτητα τις και το κοντερ τις θα μετραει μεχρι 15 ιουνιου λογο του οτι το δυναμικο της κατα το 70% μετα απο συζητησεις θα ειναι απων τους καλοκαιρινους μηνες οποτε εχετε 3 μηνες και 7 μερες να μπορεσετε να την ριξετε απο εκει και περα η πορεια τις τους καλοκαιρινους μηνες ειναι αβεβαιη αν θα συνεχιση να παραμεινει στον κ16 ειτε νικητρια ειτε ητημενη και εγω προσωπικα 16 ιουνιου εγκαταλειπο τους μακροχρονιους κοσμους του ελληνικου σερβερ απο χειμωνα μονο αρενες και HP που εκει δεν παιρνει αγκαλιστες και φιλακια ...εκει σε θελω Conqueror να μου μιλας για απιδια και για σακους

και οπως θα διαβασεις και παρακατω εχω σταματησει να ηγουμε της φυλης επισεις ποτε δεν το επεξα αρχηγος ουτε θεωρω τον εαυτο μου αρχηγο και ποτε οποιαδηποτε φυλη ειχα ξεκινηση σαν leader δεν ειχε αρχηγο παρα μονο κανονισμους στα πλαισια ενος πολεμικου παιχνιδιου (αλλα ειναι ψιλα γραμματα αυτα θα τα πουμε απο σεπτεμβρη παλι )

απο το αρχειο τις CxC - tοurloubοuki την 19.04.2012, ώρα 19:30

Υστερα απο 1508 μερες συνεχομενου καθημερινου παιχνιδιου στον ελληνικο σερβερ και αλλες 420 μερες πριν ανοιξει ο ελληνικος σερβερ παιζοντας στον ΝΕΤ, καπου εδω τελειωνει το παιχνιδι για μενα. μετα το κλεισιμο του κ9 ο κ16 ειναι ο τελευταιος μακροχρονιος κοσμος που επελεξα να παιξω και απο εδω και περα οι μονοι κοσμοι που θα ξαναμπει ο λογαρισμος tοurloubοuki ειναι οι ΗΡ και speed σερβερ λογω της εμπορικοτητας και της φιλιας μεταξυ των παικτων που αναπτυσσεται στους μακροχρονιους κοσμους απο σερβερ σε σερβερ πλεον ειναι ανουσιο για μενα σαν gamer να ειμαι νυχθημερον πανω σε εναν υπολογιστη αφου δεν υπαρχει λογος να αποδειξω τιποτα σε ο,τι αφορα τις φυλετικες μαχες.
Λογω των αυξημενων επαγγελματικων υποχρεωσεων που οι πιο πολοι γνωριζετε οτι ειναι τους καλοκαιρινους μηνες για μενα και η επαγγελματικη μου πορεια ξεκιναει απο το τελος του μηνα απριλιου αποφασισα να σταματησω να ηγουμαι της φυλης λογω ελλειψης χρονου και απο μοναρχια :) η φυλη περναει σε δημοκρατικο επιπεδο. :p

απο σημερα λοιπον για οτιδηποτε εχει σχεση με την φυλη απευθυνεστε στους παρακατω παικτες που απαρτιζουν το συμβουλιο που επιλεχθηκε βαση κανονισμων της φυλης και ειναι οι παρακατω που θα ηγηθουν της φυλης με προνομια ΔΟΥΚΑ:

[player]IUSTINIANUS[/player]
[player]manοs81[/player]
[player]KTMLIMNOS[/player]
[player]alfa7870[/player]
[player]Diablο[/player]
[player]marianik[/player]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser23684

δηλαδη ρε τουρλου αποφασιστε ποια ειναι η οικογενεια σας να βγαζουμε ξεχωριστα στας αμα ειναι
 

DeletedUser2415

δηλαδη ρε τουρλου αποφασιστε ποια ειναι η οικογενεια σας να βγαζουμε ξεχωριστα στας αμα ειναι

τι να αποφασισουμε molinari LOL

τα πραγματα ειναι απλα εχετε κανει το μισο χαρτη μπλε και εχετε πολεμο με τρεις φυλες τις cxc και cxc. τους crs και τους 300

πιο αναλυτικα λοιπον μηπως και δεν τα καταλαβενεις

τα στατς βγαζετα κανονικα με τις συμμαxιες τις cxc αλλα αλλο η cxc αλλο η crs και αλλο οι 300 τωρα αν αλαξει κατι θα ενημερωθεις απο την ηγεσια της cxc και την ηγεσια των συμμαχικων φυλων η θα το δεις στον χαρτη

(αν θελησουν να κανουνε sex οι φυλες cxc crs και 300 μεταξυ τους θα το αποφασισουν οι διοικησης τους και οχι εσεις)



πρεπει να παω να κανω jet ski τωρα οποιος απαντηση μην το θεωρηση οτι δεν παρακολουθω τις εξελιξης οταν ξαναβρω χρονο θα ξαναποσταρω

καλη συνεχεια στους πελατες τις cxc προς το παρον λυπαμαι που δεν υπαρχουνε αλλες φυλες να κανετε merge
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26906

καλη συνεχεια στους πελατες τις cxc προς το παρον λυπαμαι που δεν υπαρχουνε αλλες φυλες να κανετε merge

μαλιστα.εμεις επειδη ανοιχτα μετατρεψαμε,το κοινο φορουμ,κοινα πλανα,κοινη διπλωματια,μεταφορα αμυνων ,κτλ,κτλ, κατω απο ενα ονομα,καναμε merge.
ενω εσεις κανοντας ακριβως τα ιδια,αλλα κρατώντας το ονομα η καθε μια φυλη,κανετε απλα διπλωματια!!!
φυσικα καταλαβαινουμε ,οτι ολοι εσεις εχετε στο μυαλο σας το κλεισιμο και ποιος θα ειναι νουμερο 1.
ναι, ισως δεν ειναι και ασχημο να ξερεις τις αδυναμιες του μελλοντικου αντιπαλου σου απο τα μεσα...
εμεις εχουμε καταληξει οτι αν βρεθουμε στο κλεισιμο,στην θεση νουμερο 1, απλα καποιοι αναγκαστικα θα ειναι οι πρωτοι 40.
ολοι ομως θα ξερουμε οτι δεν ηταν μονο αυτοι.
 
Κορυφή