Αναορες και παλαντιν

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser28903
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser28903

1.να επιτρεπονται στους παικτες με λογαριασμο πρεμιουμ να εχουν παραπανω αναφορες απο τις τωρινες,διοτι ειναι ΠΟΛΥ λιγες και δημιουργηται προβλημα στον βοηθο καμια φορα!!!


2.να αφαιρεθει η δυναμη του φαναριου! την θεωρω ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ bug! δεν γινεται να εχει καποιος τοοοοοσο μεγαλο πλεονεκτημα!
 

DeletedUser

To 1o δεν το καταλαβα το 2ο ασχημη ιδεα επειδη γι αυτο φτιαχτηκε ο παλαντιν και τα οπλα του για να δινουν πλεονεκτηματα στους παικτες..
 

DeletedUser28903

den υπαρχει ομως οπλο
το ελαφρυ ιππικο κερδιζει 1000% δυναμη


οσο για το 1ο
μετα απο καποιο αριθμο αναφορων διαγραφονται οι αλλες! ε αυτο π λεω ειναι ο αριθμος να μεγαλωσει τουλαχιστον χ2 !!!
 

DeletedUser27972

Να γινει κατι να μπορεις να διαγραφεις με μια ποσες σελιδες...
Εγω τωρα πειτε μου αμα θελω να σβησω αυτες τις αναφορες πως τις σβηνω..??
Σελιδα σελιδα..??
c29e8ce2e5f344bea441822.png
:hmmm:
 

DeletedUser28903

Ποο πραγματικα δεν καταλαβατε τιποτα?
αυτο που ειπα ειναι ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ
σκεφτειτε πως δουλευει ο βοηθος! γιατι να θελεται να τις σβησεται?
ΕΛΕΟΣ
 

DeletedUser27972

Ξερω πως δουλευει ο βοηθος...
Και το τσιμπισα το βραβειο ετσι...
Απλα μου την δινουν στα νευρα τοσες σελιδες...

Επισης μια χαρα καταλαβα τι θες εσυ...
Θες να αποθηκευονται πιο πολλες...
Τουλαχιστον το 2πλασιο...

Και εγω ζητω αν γινεται τουλαχιστον να γινουν 200 με 300 αναφορες ανα σελιδα...
 

DeletedUser28903

Ξερω πως δουλευει ο βοηθος...
Και το τσιμπισα το βραβειο ετσι...
Απλα μου την δινουν στα νευρα τοσες σελιδες...

Επισης μια χαρα καταλαβα τι θες εσυ...
Θες να αποθηκευονται πιο πολλες...
Τουλαχιστον το 2πλασιο...

Και εγω ζητω αν γινεται τουλαχιστον να γινουν 200 με 300 αναφορες ανα σελιδα...

του λεηλατη?
ουαου στελνε τα 1-1 και 2-2 το μονο που καταφερνεις ειναι να ωθησαι στην ξενερα
 

DeletedUser27972

Ναι συγνωμη που πηρα και του λεηλατητη και του ληστη...
 

DeletedUser

του λεηλατη?
ουαου στελνε τα 1-1 και 2-2 το μονο που καταφερνεις ειναι να ωθησαι στην ξενερα

εσυ να τα στελνεις 100 100 που εισαι πιο εξυπνος.:grrr2::grrr2:
πιστεψε με αν απεφεραν πιο πολυ ετσι τωρα ολοι ετσι θα τα εστελναν.
εκτος αν ολοι εμεις κανουμε λαθος και εσυ εισαι σωστος :noob:
 

DeletedUser

Να γινει κατι να μπορεις να διαγραφεις με μια ποσες σελιδες...
Εγω τωρα πειτε μου αμα θελω να σβησω αυτες τις αναφορες πως τις σβηνω..??
Σελιδα σελιδα..??
c29e8ce2e5f344bea441822.png
:hmmm:


ολοι το παιζουν προ εδω μεσα τι αλλο να πω.... καταρχας αμα φτιαχνεις φακελους οι αναφορες δεν σβηνοντε ο καθε φακελος κραταει τον ιδιο αριθμο αλλα κλασικοι νουμπς 800 αναφορες χωρις φακελους

δευτερον θες να σβησεις πολλες αναφορες μπραβο κατσε σβηνε μια μια και οταν τελειωσεις πες το και σε μας:rolf:

πας αναφορες επιθεσεις πχ τερμα κατω υπαρχει επιλογη διαγραφη ολων τον αναφορων σε αυτη τι λιστα το πατας και σβηνοντε ολες ειτε εχεις 5 ειτε 5.000 το ιδιο με αναφορες αγορας κτλ κτλ :wow:

βεβαια μολις το κανεις μην βγεις να πεις μα εχασα τις αναφορες του βοηθου... φυσικα θα τις χασεις αμα δεν ξερεις να κανεις φακελους
 

DeletedUser27972

Ενταξει χαρηκες..?
Μιλησες..?
Τωρα που ακουστικες πιστευω νιωθεις πολυ ωραια..
Σε προσεξαν ολοι...
4113f28884ef4183a060188.png

Με την διαγραφη κατω σβηνεις 100 100 αναφορες...
Επισης αν θυμασε καλα..
Λεω αμα...
Ο βοηθος χρησιμοποιει την τελευταια... :oops:
 

DeletedUser

Θέλει να σου πει οτι ενώ στις νέες αναφορές εμφανίζεται έτσι (και όντως δεν μπορείς να σβήσεις πάνω από 100 ανα σελίδα)
[SPOIL]
3937c0831f1b49b88f6f1f2.png
[/SPOIL]
στις αναφορές φακέλου εμφανίζεται έτσι
[SPOIL]
8a7b8a6d55844176b3b0e00.png
[/SPOIL]
Η σωστή ιδέα που έχεις στο μυαλό σου είναι να προστεθεί το Διαγραφή ομάδας και όλων των αναφορών και στις [Νέες αναφορές] που ναι θα μπορούσε να είναι αρκετά χρήσιμο.
Ή ίσως απλά Διαγραφή όλων των αναφορών (αν δεν μπορούν οι νέες αναφορές να χαρακτηριστούν ομάδα)
π.χ. όταν χρησιμοποιούμε το φίλτρο
42bf40f9013447bab26b101.png
και θέλουμε να σβήσουμε μαζικά fakes θα ήταν αρκετά βολικό

ΥΓ. Μην τσακώνεστε :)
 

DeletedUser27972

Θα εκανα επεξεργασια πριν για να βαλω και αυτο για τους φακελους...
Οτι ειναι το ιδιο πραγμα...
Παλι πρεπει να τις ξεχωρησεις...
Εγω μιλαω για κατι που να διαγραφει μαζικα ειτε με ημερομηνιες...
Ειτε να εχει επιλογη να κραταμε την τελευταια αναφορα μονο απο τα βαρβαρα...
Επισης αυτο για τις φεικ θα ηταν παρα πολυ καλο που λες...
 

DeletedUser28903

ολοι το παιζουν προ εδω μεσα τι αλλο να πω.... καταρχας αμα φτιαχνεις φακελους οι αναφορες δεν σβηνοντε ο καθε φακελος κραταει τον ιδιο αριθμο αλλα κλασικοι νουμπς 800 αναφορες χωρις φακελους

δευτερον θες να σβησεις πολλες αναφορες μπραβο κατσε σβηνε μια μια και οταν τελειωσεις πες το και σε μας:rolf:

πας αναφορες επιθεσεις πχ τερμα κατω υπαρχει επιλογη διαγραφη ολων τον αναφορων σε αυτη τι λιστα το πατας και σβηνοντε ολες ειτε εχεις 5 ειτε 5.000 το ιδιο με αναφορες αγορας κτλ κτλ :wow:

βεβαια μολις το κανεις μην βγεις να πεις μα εχασα τις αναφορες του βοηθου... φυσικα θα τις χασεις αμα δεν ξερεις να κανεις φακελους


σε θεωρω σοβαρο ατομα και δεν ξερεις ποιος ειμαι
εγω ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ μιλησα για τον ΒΟΗΘΟ τι να εχω 200 καρτελες? δεν με βοηθανε στον βοηθο μονο τις νεες μετρα!
 

DeletedUser

τι ακριβως δεν καταλαβατε απο το οτι σβηνοντε ολες μαζι? σας ειπα πως γινετε αλλα.... λοιπον παμε παλι... εστω οτι εχεις 500 βαρβαρα για φαρμ πας και φτιαχνεις μια ομαδα με ονομα πχ φαρμινγ και βαζεις εκει μεσα τις 500 αναφορες μια δηλαδη απο καθε βαρβαρο οποτε μενουν για το βοηθο σου... τωρρα φαρμαρεις σαν τρελος και εχεις 5.000 αναφορες επιθεσεις... ωραια μεχρι εδω? πας λοιπον αναφορες-ολες οι αναφορες και βλεπεις μια επιλογη που λεει επιθεση αριστερα... την πατας και τερμα κατω σου γραφει διαγραφη ολων τον αναφορων σε αυτη τι λιστα... το πατας και διαγραφοντε ολες οι αναφορες που εχεις απο επιθεση στην ομαδα ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΝΑΦΟΡΕΣ... αυτες που εχεις για φαρμινγ για τον βοηθο σου στον φακελο δεν σβηνοντε.... τωρα τι αλλο να κανω θελετε printscreens για να καταλαβετε?...
 

DeletedUser28903

ετσι μπορει να μην σβηνονται τα βαρβαρα αλλα μπορει να σβηστει το ποτε βαρεσες τελευταια φορα
 

DeletedUser

γιατι χρειαζεσε την τελευτεα σου αναφορα δηλαδη εσυ ποιο πανω ζητας εναν τροπο για να σβηνεις της εκατονταδες αναφορες φαρμινγ καθημερινα απο οτι διαβασα εκτος αν εκανα λαθος
 

DeletedUser27972

τι ακριβως δεν καταλαβατε απο το οτι σβηνοντε ολες μαζι? σας ειπα πως γινετε αλλα.... λοιπον παμε παλι... εστω οτι εχεις 500 βαρβαρα για φαρμ πας και φτιαχνεις μια ομαδα με ονομα πχ φαρμινγ και βαζεις εκει μεσα τις 500 αναφορες μια δηλαδη απο καθε βαρβαρο οποτε μενουν για το βοηθο σου... τωρρα φαρμαρεις σαν τρελος και εχεις 5.000 αναφορες επιθεσεις... ωραια μεχρι εδω? πας λοιπον αναφορες-ολες οι αναφορες και βλεπεις μια επιλογη που λεει επιθεση αριστερα... την πατας και τερμα κατω σου γραφει διαγραφη ολων τον αναφορων σε αυτη τι λιστα... το πατας και διαγραφοντε ολες οι αναφορες που εχεις απο επιθεση στην ομαδα ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΝΑΦΟΡΕΣ... αυτες που εχεις για φαρμινγ για τον βοηθο σου στον φακελο δεν σβηνοντε.... τωρα τι αλλο να κανω θελετε printscreens για να καταλαβετε?...

Παλι πρεπει να τις αλλαξεις κατηγορια...
Εγω θελω την τελευταια σειρα των επιθεσεων...
Αν γινεται να υπαρχει κουμπι να κραταει μονο 1 αναφορα απο το καθε βαρβαρο και να ειναι η τελευταια...
 
Κορυφή