Mpou-DNR kai DNR-Mpou

  • Δημιουργός θέματος BORNTOBE1
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Αφου πλεον ο κοσμος 10 εχει ουσιαστικα κλεισει (σχεδον 7 μηνες)οφειλω να δωσω συγχαρητηρια αλλα και ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολα τα παιδια με τα οποια αγωνστηκαμε μαζι καταφερνοντας να φερουμε τη φυλη μας στη 2η θεση της καταταξης.
Καταρχην οφειλω να ζητησω συγνωμη σε αυτα τα παιδια για τη καθυστερηση του ποστ αφου επρεπε να ειχε γινει πρωτυτερα αλλα καλιο αργα παρα ποτε !!!
Οτι και να πω απευθυνομενος παντα στα μελη της φυλης αυτης ειναι ενα τιποτα μπροστα σε αυτο που καταφεραν να πετυχουν .Πετυχαν να φτασουν τοσο ψηλα σε εναν κοσμο με τετοια απιστευτη ταχυτητα και να πρωταγωνιστουν επι 1,5 συνεχομενο χρονο οταν κανεις ουτε καν εμεις οι ιδιοι πιστευαμε οτι θα μπορουσαμε ποτε να πλαισιωθουμε ακομη και μεσα στην 20αδα των top tribes.
Και πως να το πιστευεις αφου απο τη θεση 140 οταν ξεκινησαμε φλερταραμε ακομη και με την πρωτη .
Η DNR -Mpou αλλα κυριως η DNR απο την οποια προερχομαι και εγω ηταν θεωρω ισως απο τις ελαχιστες φυλες που περασαν απο φυλετικες μαχες που δεν στηριχτηκε ποτε μεμονωμενα στον καθε παικτη της αλλα παντα μα παντα στο συνολο της παιζοντας ομαδικα και αντιμετωπιζοντας πολυ μεγαλυτερες σε δυναμικοτητα και εμπειρια φυλες καταφερνε να κερδιζει .(Η ειδηση ηταν οταν εχανε χωριο!) . Αν σε κατι αφησε το στιγμα της σαυτο το παιχνιδι ειναι οτι σημασια δεν εχουν οι αριθμοι .Με συννενοηση και συνεργασια ολα λυνονται
Ευχαριστω ολα τα μελη και κυριως :
lord chef---------- Δουκας DNR
gorgopotamos--------- αρχικο μελος
lenaki2189 --------- αρχικο μελος
Dimyef --------- αρχικο μελος
stratos1977 ---------- αρχικο μελος
spi the greek ----------- αρχικο μελος
ntrv1 ------------ αρχικο μελος
slayers ----------αρχικο μελος
liagas13--------- αρχικο μελος
Mazrigos ------------ αρχικο μελος
TORSK
Nicole
mythos333
themis325i
*MadmaX*
votkas
anestis4-----αρχικο μελος
Νίκος1967-------αρχικο μελος
KREUZ-ADER---------- αρχικο μελος
kanizares---------- αρχικο μελος
gnrl
rikelme
bouaction
elias6978
ΚΩΣΤΑΣ 69----------- αρχικο μελος
70nikos--------- αρχικο μελος
navar----------αρχικο μελος
pikatsoy
staikop---------αρχικο μελος
Manolino
fatusolus
ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΑΡΘΟΥΡΟΣ----------αρχικο μελος
Lord Arnakal------ αρχικο μελος
nikosgozi ----------- αρχικο μελος
ΚΩΣΤΑΣ41 ------------- αρχικο μελος
thrilos1996
borntobe1 ------Δουκας DNR

ΥΓ . Ζητω συγνωμη για το σπασιμο νευρων οταν ολο των καιρο σας πεταγα απο τον υπνο με τα τηλεφωνα για να στελνετε αμυνες οπου χρειαζοταν χαχαχαχα μην με μισησετε θα το ξανακανα


Επισης ευχαριστω και τα παιδια(τρελαμενοι τελειως!!!) απο την Μπου αφου με την ενωση μας δημιουργηθηκε οχι μονο μια απο τις καλυτερες φυλες που περασε ποτε απο τον ελληνικο σερβερ αλλα και οτι εμειναν ως φιλοι και στην πραγματικη ζωη .
Τι να πω για τους
MILLWALL F.C
5 FINGER DEATH PUNCH
qsrd
tavlass
enosis
nikolaos28
feng
steba
Hanzo Hatori --------- μουρλο -Δουκας τους!
ntanos77
fotisff
και την υπολοιπη παρεα

Να ειστε παντα καλα παιδες και ευχομαι τα καλυτερα στη προσωπικη του ζωη ο καθενας

Τελος ευχαριστω προσωπικα τη Στελλα ,τη Τζινα , τον Αλεξ ,τον Σαββα ,τον Βασιλη οπου στηριξαν ως co-players τη φυλη μας τους 2 τελευταιους μηνες εως τις αρχες του Δεκεμβρη 2011 οπου αποφασισαμε να σταματησουμε.Αποδειξατε οτι ειστε παιχταραδες και οτι η απουσια σας απο τον κ10 ηταν καθοριστικη για τη συνεχεια ! καλη συνεχεια παιδια και σε σας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

εγω λεω να τους ευχαριστησεις ολους που εισασταν μια απο τις καλυτερες φυλες που εχει περασει απο το tribal wars γενικα οχι μονο για τους ελληνικους κοσμους


α ρε και να πιασουν οι ζεστες
 

DeletedUser

εγω λεω να τους ευχαριστησεις ολους που εισασταν μια απο τις καλυτερες φυλες που εχει περασει απο το tribal wars γενικα οχι μονο για τους ελληνικους κοσμους


α ρε και να πιασουν οι ζεστες

Να το Κωστακι ξαναφυτρωσε !!!
Σου το ξαναειπα και δια λογου ,το να εμφανιστεις τους 3 τελευταιους μηνες σαν co-player σε ενα λογαριασμο με 800 χωρια και να νομιζεις οτι αποτελεις ιστορια ή οτι κερδισες το κ10 εσυ ,εισαι πολυ γελασμενος .Εκει που εφτυσαν ολα τα παιδια ακομη και αυτοι που τα παρατησαν το καλοκαιρι φυτρωσες εσυ.Σαρεσει δεν σαρεσει ετσι ειναι τα πραγματα .Επιμενεις παλι να προσπαθεις να κλεψεις κατι απο την ιστορια του κ10 αλλα δεν μπορεις να το πετυχεις .
Και προσεχε ,το γραφω καθαρα ΕΣΥ δεν μπορεις να το πετυχεις ,γιατι για τα παιδια απο τα νουμερα που επαιξαν εκατομμυρια ωρες ,δεν περιμεναν εσενα να εμφανιστεις ξαφνικα (υπηρχαν πολυ πριν) και καλως ή κακως ειναι πρωτοι και εμεις που παιξαμε αλλες τοσες εκατομμυριες ωρες καλως ή κακως ειμαστε δευτεροι .Συγχαρητηρια στον πρωτο αλλα και συγχαρητηρια και στο δευτερο .

Οσο για τον αντιλογο σου εκει που ειρωνευσε το ποσο καλη ηταν αυτη η φυλη ,βεβαιως και ηταν απο τις καλυτερες και φανηκε στη πορεια της .!
Τελος μην ασχολεισε αλλο με αυτο το ποστ γιατι το μαγαριζεις ,εχει γραφτει για πολυ συγκεκριμμενο λογο ,ειναι φορος τιμης για οσους ξεκινησαν απο την 1η Ιουλιου 2010 και νωριτερα (αυτην ειναι ιστορια ,οχι η δικια σου !!!),οταν ξεκινησαν με 54 ποντους (πολλοι απο τους οποιους δεν ηξεραν ουτε να νομπλαρουν σωστα) και εκαναν οτι εκαναν .

Υ.Γ. Η φυλη αυτη ειχε πληθωρα παικτων ηλικιας 40 και πανω ,αλλος με παιδια ,αλλος με τις δουλειες του,αλλος και με τα δυο οπου πολλοι απο αυτους ξεκινησαν για την πλακα τους .Κι ομως δημιουργηθηκε τετοια χημεια μεταξυ μας οπου πραγματικα εγινε κατι ανελπιστο .Κολλησαμε !!! Κολλησαμε για 1,5 χρονο .Η παρεα αυτη ηταν τετοια οπου ελαχιστοι απο απεξω που δεν το εχουν δει μπορουν να το καταλαβουν και αν μια φυλη μπορει να πετυχει κατι παρομοιο ε τοτε σιγουρα ειναι απο τις καλυτερες .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

εγω λεω να τους ευχαριστησεις ολους που εισασταν μια απο τις καλυτερες φυλες που εχει περασει απο το tribal wars γενικα οχι μονο για τους ελληνικους κοσμους


α ρε και να πιασουν οι ζεστες

εσυ οταν θα μιλας στο ξαναειπα να φτυνεις πρωτα διοτι βρωμαει η αναπνοη σου απο την εργασια και χαρα που κανεις τα βραδια..... προπαιχταρα της καρπαζιας...:rolf:
υ.γ.πρεπει επιτελους να μαθεις ρε ******ιοζακο να σεβεσε τους εχθρους σου....αιντεεεεεεεεεε τραχανοφιρφιρηηηηηηη:grrr2:
 

DeletedUser

Αντώναρε χάρηκα πολύ που σε γνώρισα..κ που παίξαμε παρέα...Ήμασταν κ γ αμώ τις παρέες κ κρίμα που τέλειωσε έτσι εδώ πέρα..Μακάρι να γίνει μελλοντικά ένα ρεγιουνιον :')





Ρε αγορίνα μου....Δε πα να γα μηθείς να ασπρίσεις?Μας έχεις ζαλίσει τα αρ χίδια με τις μα λακίες σου..Αυτοι ήμασταν..Άμα σου άρεσε...Όσο καιρό δεν έκανες πίπες στον θείο Γιάννη πίπα κ ώλο σε πηγαίναμε γιαυτο βούλωσε το στοματάκι σου.


Υ.Γ Μας το έπαιζες κ προ....χ0α0χ0α ακόμα βλέπω στατς κ16 κ γελάω

Υ.Γ2 Ξέρεις ποιος είμαι μην ρωτήσεις

Υ.Γ3 Ακόμα σε περιμένω...

αμα εισαι αυτος που εχει φαει ban με αλλους 15 λογαριασμους σε αυτο το φορουμ και ακομα συνεχιζει να ποσταρει μισο να σε συνδεσω.....


και ναι μολις συνδεθηκες καληνυχτα
 

DeletedUser

Να το Κωστακι ξαναφυτρωσε !!!
Σου το ξαναειπα και δια λογου ,το να εμφανιστεις τους 3 τελευταιους μηνες σαν co-player σε ενα λογαριασμο με 800 χωρια και να νομιζεις οτι αποτελεις ιστορια ή οτι κερδισες το κ10 εσυ ,εισαι πολυ γελασμενος .Εκει που εφτυσαν ολα τα παιδια ακομη και αυτοι που τα παρατησαν το καλοκαιρι φυτρωσες εσυ.Σαρεσει δεν σαρεσει ετσι ειναι τα πραγματα .Επιμενεις παλι να προσπαθεις να κλεψεις κατι απο την ιστορια του κ10 αλλα δεν μπορεις να το πετυχεις .
Και προσεχε ,το γραφω καθαρα ΕΣΥ δεν μπορεις να το πετυχεις ,γιατι για τα παιδια απο τα νουμερα που επαιξαν εκατομμυρια ωρες ,δεν περιμεναν εσενα να εμφανιστεις ξαφνικα (υπηρχαν πολυ πριν) και καλως ή κακως ειναι πρωτοι και εμεις που παιξαμε αλλες τοσες εκατομμυριες ωρες καλως ή κακως ειμαστε δευτεροι .Συγχαρητηρια στον πρωτο αλλα και συγχαρητηρια και στο δευτερο .

Οσο για τον αντιλογο σου εκει που ειρωνευσε το ποσο καλη ηταν αυτη η φυλη ,βεβαιως και ηταν απο τις καλυτερες και φανηκε στη πορεια της .!
Τελος μην ασχολεισε αλλο με αυτο το ποστ γιατι το μαγαριζεις ,εχει γραφτει για πολυ συγκεκριμμενο λογο ,ειναι φορος τιμης για οσους ξεκινησαν απο την 1η Ιουλιου 2010 και νωριτερα (αυτην ειναι ιστορια ,οχι η δικια σου !!!),οταν ξεκινησαν με 54 ποντους (πολλοι απο τους οποιους δεν ηξεραν ουτε να νομπλαρουν σωστα) και εκαναν οτι εκαναν .

Υ.Γ. Η φυλη αυτη ειχε πληθωρα παικτων ηλικιας 40 και πανω ,αλλος με παιδια ,αλλος με τις δουλειες του,αλλος και με τα δυο οπου πολλοι απο αυτους ξεκινησαν για την πλακα τους .Κι ομως δημιουργηθηκε τετοια χημεια μεταξυ μας οπου πραγματικα εγινε κατι ανελπιστο .Κολλησαμε !!! Κολλησαμε για 1,5 χρονο .Η παρεα αυτη ηταν τετοια οπου ελαχιστοι απο απεξω που δεν το εχουν δει μπορουν να το καταλαβουν και αν μια φυλη μπορει να πετυχει κατι παρομοιο ε τοτε σιγουρα ειναι απο τις καλυτερες .

3 τελευταιοι μηνες που λες ειναι τοτε που εχανες 300 χωρια στο 1vs1(φυλη vs φυλη),
εγω (ξανα)μπηκα στον κ10 τελη απριλιου με 450 χωρια και βασικα και μισο μηνα να παιζα πολεμησα στο παιχνιδι παραπανω απο ολους εσας μαζι και οσο και να σε χαλαει κατεληξα να το κερδισω κιολας γιατι εγω δεν ειμαι ρεμπελ που κλαιγεται απο κατω να φιλαω κατουρημενες ποδιες,εγω παιζω και κερδιζω η χανω
το γιατι ειμαι εδω ρωτα τον δελτα που τον αναφερεις να σου πει
δικη του επιλογη ηταν -
για αυτους που εφτυναν που λες μαντεψε σε ποιον κανανε τεμεναδες
για 1η ιουλιου που λες στο χω ξαναπει -ημουν στη "φυλη σου" πολυ πριν απο σενα ρωτα να μαθεις δεν κανει κακο
αυτα που λες για co και νουμερα κλπ ασε αυτους να τα πουνε αμα εχουνε προβλημα δεν εχεις διοριστει δικηγορος κανενος,μαρθα κλαψα του κ10

και λιγο επιχειρηματα για να τελειωνει το πανυγηρι να δω τι θα πεις
ΑΠΟ ΠΟΥ και ως που ησουν εσυ δευτερος,
σε χωρια ??για πολυ λιγο
σε oda??παιζει σχεδον ποτε??
σε odd??ε ναι αφου τρωγατε το ξυλο της αρκουδας και χανατε τα χωρια 80-80 σε καθε πλανο πηγατε 2οι
σε στατς στον τριμηνο πολεμο με κμζ???-300 χωρια ησουνα μαστορααααα
και με ολες τις συνθηκες στην αρχη υπερ σου-ναι ξεχασα βαριοσασταν
και ηταν και δυσκολο να ανταπεξελθετε 1προς 1 (αν βαραγατε 300 εκατομμυρια vs 100 θα ησουνα παιχτουρα ε?)

αυτα που αναφερω εδω σε καθοριζουνε και σε κανουνε φυλη
εσυ δεν ειχες τιποτα απο αυτα

ειχες παρεα μπραβο,αυτο δε σε κανει μια απο τις καλυτερες φυλες του tw-καλη παρεα σε κανει
και μπραβο σας

παρεες ομως το tw βγαζει πολλες.


υγ.αυτα εδω λεγονται επιχειρηματα
αμα θες να απαντησεις απαντα με επιχειρηματα αλλιως μην κανεις καν τον κοπο
γιατι ξερεις εδω εχει κοσμο που διαβαζει και θα σε παρει αμπαρι
υγ2.μια ειρωνεια εκανα για χαβαλε γιατι οταν διαβασα αυτο περι καλυτερης φυλης επεσα απο την καρεκλα και αρχισες τα παλια-πολυ κομπλεξ να το προσεξεις
 

DeletedUser

3 τελευταιοι μηνες που λες ειναι τοτε που εχανες 300 χωρια στο 1vs1(φυλη vs φυλη),
εγω (ξανα)μπηκα στον κ10 τελη απριλιου με 450 χωρια και βασικα και μισο μηνα να παιζα πολεμησα στο παιχνιδι παραπανω απο ολους εσας μαζι και οσο και να σε χαλαει κατεληξα να το κερδισω κιολας γιατι εγω δεν ειμαι ρεμπελ που κλαιγεται απο κατω να φιλαω κατουρημενες ποδιες,εγω παιζω και κερδιζω η χανω
το γιατι ειμαι εδω ρωτα τον δελτα που τον αναφερεις να σου πει
δικη του επιλογη ηταν -
για αυτους που εφτυναν που λες μαντεψε σε ποιον κανανε τεμεναδες
για 1η ιουλιου που λες στο χω ξαναπει -ημουν στη "φυλη σου" πολυ πριν απο σενα ρωτα να μαθεις δεν κανει κακο
αυτα που λες για co και νουμερα κλπ ασε αυτους να τα πουνε αμα εχουνε προβλημα δεν εχεις διοριστει δικηγορος κανενος,μαρθα κλαψα του κ10

και λιγο επιχειρηματα για να τελειωνει το πανυγηρι να δω τι θα πεις
ΑΠΟ ΠΟΥ και ως που ησουν εσυ δευτερος,
σε χωρια ??για πολυ λιγο
σε oda??παιζει σχεδον ποτε??
σε odd??ε ναι αφου τρωγατε το ξυλο της αρκουδας και χανατε τα χωρια 80-80 σε καθε πλανο πηγατε 2οι
σε στατς στον τριμηνο πολεμο με κμζ???-300 χωρια ησουνα μαστορααααα
και με ολες τις συνθηκες στην αρχη υπερ σου-ναι ξεχασα βαριοσασταν
και ηταν και δυσκολο να ανταπεξελθετε 1προς 1 (αν βαραγατε 300 εκατομμυρια vs 100 θα ησουνα παιχτουρα ε?)

αυτα που αναφερω εδω σε καθοριζουνε και σε κανουνε φυλη
εσυ δεν ειχες τιποτα απο αυτα

ειχες παρεα μπραβο,αυτο δε σε κανει μια απο τις καλυτερες φυλες του tw-καλη παρεα σε κανει
και μπραβο σας

παρεες ομως το tw βγαζει πολλες.


υγ.αυτα εδω λεγονται επιχειρηματα
αμα θες να απαντησεις απαντα με επιχειρηματα αλλιως μην κανεις καν τον κοπο
γιατι ξερεις εδω εχει κοσμο που διαβαζει και θα σε παρει αμπαρι
υγ2.μια ειρωνεια εκανα για χαβαλε γιατι οταν διαβασα αυτο περι καλυτερης φυλης επεσα απο την καρεκλα και αρχισες τα παλια-πολυ κομπλεξ να το προσεξεις

το ακουσαμε και αυτο..:rolf:.αρε δελτα ρε δελτα....
 

DeletedUser

Είμαι αυτος που τον απειλούσες ΚΑΙ εσύ όπως κ κάτι άλλα που στράκια φιλαράκια σου ότι θα έρθετε να με βρειτε από κοντά...αλλά σας πάει το σκ ατο στη κάλτσα παλιοχ έστη!Φυσικά βέβαια γιατί αν έρθετε από εδώ θα φάτε της χρονιάς σας μα λακιστήρια!


Όσο για τις απώλειες μιλάει αυτος που έπαιζε με τις απώλειες που είχε κάνει πριν Η GOW και μετέπειτα της titangow τους οποίους κ μετά κατηγορούσατε κ τους βρίζατε(τόσο μου νοπανα είστε)...Και κωστάκη μην γίνεσαι πολύ υπερόπτης...γιατί στον 16 το ίδιο έκανες κ όποτε έφαγες επιθέσεις ήσουν μόνο στο στακ...Άσχετε...η φάση είναι που πιστεύουν κάποιοι ότι είσαι καλός παίχτης κ τελικά είσαι χειρότερος κ από μένα.



Υ.Γ Ναι ξέρω με συνδέεις με αλβανία..από εκεί δεν είσαι είπαμε...Έλα κίφσα μικρούλη και μη ξαναγράψεις καμιά μα λακία γιατί μέχρι κ ο συμπαίχτης σου στα νούμερα...κατάλαβε τι σούργελο είσαι ******ιοζάκο...

Υ.Γ2 Είμαι σίγουρος ότι θα το διαβάσεις κ θα ορίεσαι στο σκαιπ κ θα με βρίζεις...Go For It Sucker.

τωρα ξεφευγεις και θα σε αρχισω και σενα στα χριστουγενιατικα καλαντα καλοκαιριατικα......η προσωπικη μου κοντρα με το συμπαιχτη μου δεν εχει να κανει με την φυλη που ειμαστε τωρα..γκεγκε ποντικομικρουλη??και αυτα τα περι αλβανιας κτλ αλλου γκιοζο...το τι ειναι ο καθενας ειναι δικαιωμα του...αιντεεεεεεεεεεεεεεεε:grrr2:
 

DeletedUser

τωρα ξεφευγεις και θα σε αρχισω και σενα στα χριστουγενιατικα καλαντα καλοκαιριατικα......η προσωπικη μου κοντρα με το συμπαιχτη μου δεν εχει να κανει με την φυλη που ειμαστε τωρα..γκεγκε ποντικομικρουλη??και αυτα τα περι αλβανιας κτλ αλλου γκιοζο...το τι ειναι ο καθενας ειναι δικαιωμα του...αιντεεεεεεεεεεεεεεεε:grrr2:

ρε τι κανεις μη με υπερασπιζεσαι,γιατι τι εγινε απο που ειπε οτι ειμαι??
αρχισε παλι για αλβανιες κλπ??
α ρε ελληνικα δικαστηρια γιατι να ειστε τοσο σκληρα
 

DeletedUser

ρε τι κανεις μη με υπερασπιζεσαι,γιατι τι εγινε απο που ειπε οτι ειμαι??
αρχισε παλι για αλβανιες κλπ??
α ρε ελληνικα δικαστηρια γιατι να ειστε τοσο σκληρα

μου ξεφυγε..μην μου αγχωνεσε εσυ..ξερεις εμεις τα δικα μας :grrr:
 

DeletedUser

3 τελευταιοι μηνες που λες ειναι τοτε που εχανες 300 χωρια στο 1vs1(φυλη vs φυλη),
εγω (ξανα)μπηκα στον κ10 τελη απριλιου με 450 χωρια και βασικα και μισο μηνα να παιζα πολεμησα στο παιχνιδι παραπανω απο ολους εσας μαζι και οσο και να σε χαλαει κατεληξα να το κερδισω κιολας γιατι εγω δεν ειμαι ρεμπελ που κλαιγεται απο κατω να φιλαω κατουρημενες ποδιες,εγω παιζω και κερδιζω η χανω
το γιατι ειμαι εδω ρωτα τον δελτα που τον αναφερεις να σου πει
δικη του επιλογη ηταν -
για αυτους που εφτυναν που λες μαντεψε σε ποιον κανανε τεμεναδες
για 1η ιουλιου που λες στο χω ξαναπει -ημουν στη "φυλη σου" πολυ πριν απο σενα ρωτα να μαθεις δεν κανει κακο
αυτα που λες για co και νουμερα κλπ ασε αυτους να τα πουνε αμα εχουνε προβλημα δεν εχεις διοριστει δικηγορος κανενος,μαρθα κλαψα του κ10

και λιγο επιχειρηματα για να τελειωνει το πανυγηρι να δω τι θα πεις
ΑΠΟ ΠΟΥ και ως που ησουν εσυ δευτερος,
σε χωρια ??για πολυ λιγο
σε oda??παιζει σχεδον ποτε??
σε odd??ε ναι αφου τρωγατε το ξυλο της αρκουδας και χανατε τα χωρια 80-80 σε καθε πλανο πηγατε 2οι
σε στατς στον τριμηνο πολεμο με κμζ???-300 χωρια ησουνα μαστορααααα
και με ολες τις συνθηκες στην αρχη υπερ σου-ναι ξεχασα βαριοσασταν
και ηταν και δυσκολο να ανταπεξελθετε 1προς 1 (αν βαραγατε 300 εκατομμυρια vs 100 θα ησουνα παιχτουρα ε?)

αυτα που αναφερω εδω σε καθοριζουνε και σε κανουνε φυλη
εσυ δεν ειχες τιποτα απο αυτα

ειχες παρεα μπραβο,αυτο δε σε κανει μια απο τις καλυτερες φυλες του tw-καλη παρεα σε κανει
και μπραβο σας

παρεες ομως το tw βγαζει πολλες.


υγ.αυτα εδω λεγονται επιχειρηματα
αμα θες να απαντησεις απαντα με επιχειρηματα αλλιως μην κανεις καν τον κοπο
γιατι ξερεις εδω εχει κοσμο που διαβαζει και θα σε παρει αμπαρι
υγ2.μια ειρωνεια εκανα για χαβαλε γιατι οταν διαβασα αυτο περι καλυτερης φυλης επεσα απο την καρεκλα και αρχισες τα παλια-πολυ κομπλεξ να το προσεξεις
1ον Αν καταλαβει ανθρωπος τι γραφεις θα τον παραδεχτω
2ον Εχεις χασει τη ψυχραιμια σου ,σε πονανε πολλα και πανω απο ολα η αληθεια
3ον Καπου γραφεις οτι ησουν στη φυλη μου ,μαλλον μας μπερδευεις με αλλους
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4ον Οπως το ειπες Απριλης 2011 που μπηκες ειχε καθοριστει η μοιρα του κοσμου 10 γιατι 2 φυλες υπηρχαν !!!Αρα αργησες noobako
5ον Αν εσυ μου δειξεις ποτε σαν φυλη χαναμε 300 χωρια και ποτε 80-80 θα σε κερναω 5000 τοξοτες καθε βραδυ αλλιως συνεχισε να κερνας εκει που ξερεις και τζαμπα .Εκτος αν εννοεις για τη διαγραφη του Φωτη (lord chef ) δυσκολα χωρια αυτα !!!!προς το τελος δηλαδη ! Ουστ ******ιοζακο ,προσπαθεις να σπιλωσεις οτι ειναι ιερο ,ουστ και Adios
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

1ον Αν καταλαβει ανθρωπος τι γραφεις θα τον παραδεχτω
2ον Εχεις χασει τη ψυχραιμια σου ,σε πονανε πολλα και πανω απο ολα η αληθεια
3ον Καπου γραφεις οτι ησουν στη φυλη μου ,μαλλον μας μπερδευεις με αλλους
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4ον Οπως το ειπες Απριλης 2011 που μπηκες ειχε καθοριστει η μοιρα του κοσμου 10 γιατι 2 φυλες υπηρχαν !!!Αρα αργησες noobako
5ον Αν εσυ μου δειξεις ποτε σαν φυλη χαναμε 300 χωρια και ποτε 80-80 θα σε κερναω 5000 τοξοτες καθε βραδυ αλλιως συνεχισε να κερνας εκει που ξερεις και τζαμπα .Εκτος αν εννοεις για τη διαγραφη του Φωτη (lord chef ) δυσκολα χωρια αυτα !!!!προς το τελος δηλαδη ! Ουστ ******ιοζακο ,προσπαθεις να σπιλωσεις οτι ειναι ιερο ,ουστ και Adios

πολλα επιχειρηματα παλι και πολλες απαντησεις εδωσες .μη μασας ολοι καταλαβαινουνε τι γραφω εσυ κανεις οτι δεν καταλαβαινεις και θα καταληξεις να γινεις περιγελος
το ποιος εχει χασει την ψυχραιμια του αστο φαινεται
σου χω ξαναπει στην φυλη που εισαι εσυ ημουν πριν απο σενα ,ρωτα να μαθεις
απριλη 2011 υπηρχαν 3 φυλες που προετοιμαζονταν να παιξουν για την πρωτια του κοσμου και αλλες 2 που βρισκονταν πισω τους

οσον αφορα τα στατς εχει εδω θεματα ψαχτα
γιατι σε λιγο θα μας πεις οτι ησουνα και μπροστα σε χωρια-τοσο ******ιοζης εισαι
μη με κανεις να τα βγαλω εγω γιατι τοτε θα σε κανω ξεφτιλα πραγματικα

ο ανεστις ποσα εχασε ρε γελοιε??
ο θεμις ποσα εχασε?η δεν πιανεται γιατι προλαβατε πατησατε διαγραφη(αυτα τα 100 που θα μετραγανε στα στατς δεν τα μετραω καν στα κανω δωρο)
ο lord chef ποσα εχασε??
ο αλλος που με το που εχασε τα πρωτα 30 αρχισε να βριζει ποσα εχασε??
τα στατς που σε ειχανε φτασει μεχρι και -300 ποσα δειχνανε??
ησουνα καταπληκτικη φυλη ναι μη συζητας

υγ.οσο λες αρλουμπες θα συνεχισω να σε εκθετω αλλα ειπαμε χαιρε κομπλεξ αμετρητο
υγ2.ελα πες παλι τα δικα σου τωρα γελοιε,πες μας οτι δεν εχανες χωρια αλλα ηταν αντιπερισπασμος
υγ3.απο που και ως που μια φυλη(αποτυχημενη μαλιστα) σε ενα ονλαιν browser game ειναι ιερη??εχεις χασει το μπουσουλα μαστοραααα
αμα θες ιερο τραβα σε καμια εκκλησια
 
Κορυφή