VING ΤΕΛΟΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21808
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser21808

τελος λοιπον και για μενα μετα απο 2-3 χρονια παιχνιδιου! απο την αρχη αυτου του κοσμου και παντα σε πρωταγωνιστικο ρολο εχτος τον τελευταιο καιρο και λογο χρονου εκανα αρκετα λαθη!

τον τελευταιο καιρο και νομιζω ειναι γνωστο σε ολους τους ενδιαφερομενους εδωσα τον λογαριασμο μου στον αλκη... ενα πολυ καλο και ενεργο παιχτη για να βοηθησει τον λογαριασμο να βρει ξανα την ενεργητικοτητα που του ελειπε.

αυτο ομως δεν κρατησε πολυ και ο αλκης λογο του μπαναρισματος την πολυαγαπημενης νελλης αφησε και αυτος τον λογαριασμο αδιαφορα να χανει χωρια και δεν του βρισκω φταιξιμο!

να μαι και μενα λοιπον σε ενα ακαταλληλο για την ιστορια μου τελος!


να χαιρετισω λοιπον τους ενεργους και πλεον ανενεργους φιλους και ''εχθρους''! και για οσους πληγωσα στο παιχνιδι ενα μεγαλο συγνωμη δεν ηταν ο πραγματικος μου χαρακτηρας! χαιρηκα για οσα μου προσφερατε και για οσα κερδισα απο εσας ειτε καλα ειτε ασχημα παντως με εκαναν καλυτερο ανθρωπο και σας ευχαριστω

καλη σας συνεχεια στον κοσμο αυτο και στην πραγματικη σας ζωη! Ισως καποτε παιξουμε ξανα μαζι αυτο το παιχνιδι!

για οσους δεν με γνωρισαν...
ving-κυριακος
 

DeletedUser20182

κυριακο περασαμε ωραιες στιγμες αδερφε και σε ευχαριστω που με τιμησες με το να ερθεις στους λορντ ...σε εχω στην καρδια μου και ξερω πως και εσυ το ιδιο...δεν προκειτε να χαθουμε καλη συνεχεια στην ζωη σου αλανι
 

Deleted User - 119632

Κυριακο καλη συνεχεια στην ζωη σου. μολις γειτονεψαμε αι αρχισαμε τις πρωτες ανταλλαγες σπαθακιων εφυγες! οχι τιποτα αλλο στην μεταξυ μας μαχη κερδισες αφου στις 2 αποπειρες να παρω χωριο με εκοψες...
 

DeletedUser

Καλο καλοκαιρι Κυριακο εκανες την καλυτερη επιλογη.Σε περιμενω για διακοπες (L)
 

DeletedUser20203

τελος λοιπον και για μενα μετα απο 2-3 χρονια παιχνιδιου! απο την αρχη αυτου του κοσμου και παντα σε πρωταγωνιστικο ρολο εχτος τον τελευταιο καιρο και λογο χρονου εκανα αρκετα λαθη!

τον τελευταιο καιρο και νομιζω ειναι γνωστο σε ολους τους ενδιαφερομενους εδωσα τον λογαριασμο μου στον αλκη... ενα πολυ καλο και ενεργο παιχτη για να βοηθησει τον λογαριασμο να βρει ξανα την ενεργητικοτητα που του ελειπε.

αυτο ομως δεν κρατησε πολυ και ο αλκης λογο του μπαναρισματος την πολυαγαπημενης νελλης αφησε και αυτος τον λογαριασμο αδιαφορα να χανει χωρια και δεν του βρισκω φταιξιμο!

να μαι και μενα λοιπον σε ενα ακαταλληλο για την ιστορια μου τελος!


να χαιρετισω λοιπον τους ενεργους και πλεον ανενεργους φιλους και ''εχθρους''! και για οσους πληγωσα στο παιχνιδι ενα μεγαλο συγνωμη δεν ηταν ο πραγματικος μου χαρακτηρας! χαιρηκα για οσα μου προσφερατε και για οσα κερδισα απο εσας ειτε καλα ειτε ασχημα παντως με εκαναν καλυτερο ανθρωπο και σας ευχαριστω









καλη σας συνεχεια στον κοσμο αυτο και στην πραγματικη σας ζωη! Ισως καποτε παιξουμε ξανα μαζι αυτο το παιχνιδι!

για οσους δεν με γνωρισαν...
ving-κυριακος


Φιλε Κυριακο δεν υπαρχει ακαταλληλο τελος. Υπαρχει απλα το τελος. Μεταξυ μας τωρα δεν υπαρχει καν τελος για καποιους "καμενους" σαν κι εμας φιλε. Απλα κανουμε τα μικρα η" τα μεγαλα μας διαλειματα και μετα φτου κι απ την αρχη. Το ξερω εκ πειρας αυτο. χαχαχαχα Το λοιπον φιλαρακο!!! Καθε Σαββατοκυριακο εγω και οι βαρκα μου η "ΑΡΓΩ" ειμαστε στην Ακτη του Κυβερνητη. Σε περιμενω για να κανουμε κοινες επιθεσεις στις Τσιπουρες, να στειλουμε φεικ στα οχταποδια και να νομπλαρουμε Τουνες
Και στον επομενο κοσμο ελπιζω να ειμαστε συμπαιχτες ρε φιλε


ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ!!!!!!:clap:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Κυριακο μου καλη συνεχεια να εχεις σε οτι και αν κανεις

Αν το κανονισετε για πλανο προς τσιπουρες με τον Λακη θα κανονίσω να ειμαι και εγω στο πλανο ....


Φιλικα
Χαραλαμπος (Ζαμπαρτας)
 

DeletedUser21808

λακη και χαραλαμπε θα το κανονισουμε ναστε σιγουροι γιαυτο! λακη ελπιζω να εισαι καλα εσυ και η οικογενεια σου και θα τα πουμε φιλε!

προσωπικο μηνυμα για περετερω!
 

DeletedUser24273

http://www.youtube.com/watch?v=nMNe8CTuxao
αν δεν τα λέμε στο σκυπε τότε που θένα αλου..
έφτασε στο τέλος αυτοί οι παρέα όπως πολα αλά καλός κακός δεν ύπαρξη λόγος τώρα ποια να λέω για την λορδς με πόνεσε με πονάει αλά κιταμε μπροστά !...κυργιάκο κάψαμε πολα βραδιά μαζί εγώ έσει κ ο ευθίμης όπως υπε ο ευθίμης ότι σε έχει στην καρδιά του σε έξω και εγώ κάπου στην καρδιά μου γραμένο.....φίλος αν δεν τα ξαναπούμε να ξες καλά να περάσης στην ζωή σου να σε καλά για της καλές και κακές στιχμες και τα πάμε.
 

DeletedUser16238

μαλιστα,για να δουμε απο εδω και στο εξης τι εξελιξεις θα εχουμε.....:hmmm:

αντε να κλεισει ο κοσμος μια ωρα αρχιτερα.
 

DeletedUser21808

γιωργο και εσενα καποτε σε πληγωσα αλλα το ξερω οτι με αγαπησες! χαχαχα!

ο κοσμος δεν τελειωσε γιατι καποιος νικησε αλλα γιατι τον τελειωσαμε εμεις! καλη συνεχεια για του υπολοιπους και ενα μεγαλο συγνωμη για τους ιππει γιατι αυτα τα χωρια τους ανηκανε...!
 

DeletedUser

ΚΥΡΙΑΚΟ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΑΔΕΡΦΕ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΣΑΡΕΙ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΛΟΓΩ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ.ΑΚΟΜΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΕΙΧΑ;ΜΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ.....ΑΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΝΑ ΚΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΣΚΑΙΠ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ....Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ.ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΥΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΡΕΛΛΑ!!!!!
 

DeletedUser21808

χαχαχαχ! θα τα πουμε απο facebook εμεις μην φοβασε! σε βλεπω στις φωτογραφιες με τα μοντελακια και τρελενομαι ασε με τωρα με το παιχνιδι χαχαχ
 

DeletedUser

Εμ σιγα μην σκασω κιολας καλοκαιριατικα! Ελα να περασουμε πινοντας και χορευοντας αδερφε με τα "θεματακια" μας ......!!!
 
Κορυφή