Ιδεα

  • Δημιουργός θέματος Spooks
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Σιγουρα σε ολους εχει συμβει να εχουμε πολλους πορους απο ενα ειδος και σχεδον καθολου απο ενα αλλο και η αγορα να μην μας βοηθαει αλλα ουτε και το φαρμινγκ γιατι περνει ισες τιμες απο καθε υλη.
Ετσι λοιπον σκεφτηκα οταν στελνουμε μια επιθεση να μπορουμε να διαλεξουμε σε ποια υλη να επικεντρωθει ο στατος μας για να παρει περισοττερο απο αυτο το ειδος ετσι πιστευω θα μας βοηθησει σε μια περιπτωση οπως η παραπανω που ειπα!

Καθε αποψεις καλοδεχουμενες , by the way ξερω οτι ειμαι :noob: δεν χρειαζεται να μου το πειτε
 

DeletedUser28679

:)
Θα λέμε στο στρατό μας δηλαδή "Πουλάκι μου ξέρεις σήμερα θέλω περισσότερο ξύλο" (π.χ.);
Αυτό συμβαίνει λίγες φορές. Κατά τη πολυψήφια όχι οπόταν δε νομίζω να υπάρχει λόγος να γίνει κάτι τέτοιο.
Όσο για αυτό με την αγορά που λες, μπορείς να κάνεις εσύ μια καινούρια προσφορά!
Επίσης υπάρχει και η φυλή που μπορείς να δώσεις τα περισσεύματα σου ή να ζητήσεις από τους άλλους πόρους έτσι ώστε να πας ίσα με τα άλλα!
 

DeletedUser28867

ή για οσους εχουν περισσευμα ποντων πρεμ, πας στην αγορα στις προσφορες σ και κανεις αντισταθμιση με κοστος 10ππ
 

DeletedUser28693

ναι σιγα μη γινει αυτο γτ θα στερηθουν τα πρεμ απο τον εμπορο αποριπτεται γτ δν αποφερει κερδος:noob:
 

DeletedUser

Γιατι ομως καθε τι που γινετε να χρειαζεται πρεμιουμ;ελεος.οκ σαν εταιρία να υπάρχει το κέρδος αλλά μην το ξεφτίλιζετε σε λίγο θα δίνουμε πόντους πρέμιούμ για να βγάλουμε στρατό

Και για να μην βγω εκτός θέματος πιστεύω ότι η ιδέα που είπε είναι πολύ ωραία!
 

DeletedUser28867

δν ειναι υλοποιησημη! καθε βαρβαρο εχει ποραδικα κ βγαζει πορους! αυτο φαρμαρεις!!!
 

DeletedUser26113

δηλαδή σε καθε καινούργιο κόσμο αυτος που βγαζει ελαφρα να επικεντρώνετε μονο στο να φερνει σιδερο πολλή φαιλ σκέψη.
 
Κορυφή