2βδομαδες σπεεδ

  • Δημιουργός θέματος imia.96
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

φετως το καλοκαιρι θα ανιξει σπεεδ 2 βδομαδες οπως περσι? :help
 

DeletedUser

Μικρους και συντομους γυρους τα καλοκαιρια θελουμε... δλδ θα ειμαστε κλειδωμενοι 2 βδομαδες ουτε παραλια ουτε τπτ για να παιζουμε φυλετικες?
 

DeletedUser26282

Δεν μπορώ να ακούω άλλα τέτοια αλλά εντάξει.Είπαμε σε αυτόν τον γύρο είσαι υποχρεωμένος να μπείς?Δεν σου ζήτησε κανείς να μπείς αλλά και να ήθελες μπορείς να βρείς έναν co play και να τα κάνεις όλα,έλεος δλδ τι άλλο θα ακούσω μόνο και μόνο για να πεταχτεί κάποιος και να ποστάρει..


Ξέρω ότι πάλι το ίδιο θα γράψεις,αλλά δεν θα σου απαντήσω..
 

DeletedUser

Δεν μπορώ να ακούω άλλα τέτοια αλλά εντάξει.Είπαμε σε αυτόν τον γύρο είσαι υποχρεωμένος να μπείς?Δεν σου ζήτησε κανείς να μπείς αλλά και να ήθελες μπορείς να βρείς έναν co play και να τα κάνεις όλα,έλεος δλδ τι άλλο θα ακούσω μόνο και μόνο για να πεταχτεί κάποιος και να ποστάρει..


Ξέρω ότι πάλι το ίδιο θα γράψεις,αλλά δεν θα σου απαντήσω..

εγω απλα ιεπα την ιδεα μου οπως την ειπαν ολοι ενταξει?? εσενα τι λογος σου πεφτει? αντε πηγαινε στο cod σου για να μην ακουγεις κατι τετοια...
 

DeletedUser26282

Και εγώ σου απαντάω,επειδή πλέον αυτή η ερώτηση έχει απαντηθεί και εσύ απλά θές να ποστάρεις άμα έκανες ένα search στο forum ίσως το έβρησκες αλλά μάλλον επειδή ξέρουμε πιοι θα είναι νικητές δεν θέλετε να τον ανοίξουν και εγώ στην θέση σου το ίδιο θα έλεγα.Αλλά θα μου πείς 1000+1 πίπες οπότε δεν σου ξαναποστάρω γιατί είναι και πρωί πές τους τότε να μην ανοίξουν 14ήμερο,αλλά να γίνουν δούλοι σου για 2 βδομάδες για να πάς μπανάκια..


[met]10 ποντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά

edit by Metaller[/met]
 

DeletedUser

καλα ρε εσυ που ξερεις ποιοι θα ειναι νικητες χιλιες ομαδες θα παιξουν....εξακολόυθω να σου λεω οτι ειπα μια ιδεα οπως ολοι οι αλλοι και το τι θα ηταν πιο βολικο για το καλοκαιρι...εχω και εγω γνωμη την ειπα...οπως και εσυ...
 

DeletedUser23684

αν μπει 2 βδομαδες γυρος σπιντ να ναι σαν τον περσινο και να γιενται να μπαινουν ολοι δωρεαν
τωρα για τυχον δωρα σαφως με ενδιαφερει
ειναι ενα παιχνιδι και θελω ναπερναω καλα
 

DeletedUser

αν μπει 2 βδομαδες γυρος σπιντ να ναι σαν τον περσινο και να γιενται να μπαινουν ολοι δωρεαν
τωρα για τυχον δωρα σαφως με ενδιαφερει
ειναι ενα παιχνιδι και θελω ναπερναω καλα

+1 να ειναι ελευθεροι,αν καποιος χωρις πρεμ,τελειωνει π.χ. κατασκηνωση μια μερα αργοτερα,να πρεπει να χασεις και τις αλλες 13?σιγουρα φρεε
 
Κορυφή