ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΚΡΥΨΩΝΑΣ!!!

  • Δημιουργός θέματος Crazy Conqueror
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Αυτή η ιδέα πολύ πιθανόν να έχει ξαναπροταθεί αλλά δεν είμαι σίγουρος γι'αυτό θα την προτείνω.Νομίζω πως η κρυψώνα δεν χρησιμεύει σχεδόν καθόλου και πρέπει να καταργηθεί.Οι περισσότεροι παίκτες ή την κατεδαφίζουν ή δεν την αναβαθμίζουν.Επίσης όταν θέλεις να φαρμάρεις αδύναμα βάρβαρα οι περισσότεροι πόροι είναι στην κρυψώνα.Συμφωνείτε με την ιδέα?
 

DeletedUser

1) 2χιλιαδες ποροι φαρμ λιγοτερο δεν θα σε σωσουν
2) τα βαρβαρα δεν εχουν κρυψωνα εκτος αν ηταν παιχτη και διαγραφηκε
3) στο start up αν δεν υπηρχε κρυψωνα πολυ θα εφευγαν πριν την δευτερη βδομαδα παιχνιδιου

αν εσενα σου φενετε αχρηστοι σε αλλους ισος φενετε πολυ ποιο χρησιμη απο οτι νομιζεις καθε κτηριο εχει τι συμασια του
 

DeletedUser

Ένας παίκτης 100.000 πόντους τι να την κάνει την κρυψώνα?(Παράδειγμα είπα).
 

DeletedUser

και τι ακριβως σε ενοχλη? τα 3 ατομα πλυθησμο που παιρνει? δεν την θες κατεδαφησε την απλο ειναι.. αν εχεις 100.000ποντους που λες δεν χρειαζεσε και φαρμ φιλε συν οτι και να φαρμαρεις θα φαρμαρεις ανετα... και σου ξανα λεω τα βαρβαρα μονο παιχτων εχουν κρυψωνα τα αρχηκα βαρβαρα δεν εχουν κρυψωνα... συν οτι δεν ξεκηνησες αμεσως με 100.000ποντους καποια στιγμη στο σταρτ υπ ισος σου χρειαστε για σκεψου τι θα γινοσουνα χωρις κρυψωνα αν ο γειτονας σου σε φαρμαρε στο σταρτ υπ?
 

DeletedUser23647

εγω την θέλω, με την κρυψωνα παντα θα εχεις 2.000 για να ανεβασεις τειχο άμεσα
 

DeletedUser19040

χρειαζεται ωστε να κανεις στο τσακ μπαμ αγαλμα αν πεσει και Μερος συγκεντρωσης.
 
Κορυφή