ενας κοσμο με χωρες

  • Δημιουργός θέματος theofilosg7
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

πιστευω θα ηταν καταπληkτικο αν φτιαχναται ενα κοσμο με χωρες :D
 

DeletedUser

τι εννοεις ?σε εναν κοσμο οι φυλες να ειναι παικτες απο χωρες ?:helpαυτο εμενα θα μου αρεσε !
 

DeletedUser

ναι αυτο εννοω ενας κοσμος που οι φυλες θα ειναι με χωρες
 

DeletedUser

θα εμπαινε οποιος θελει απο καθε χωρα ή καθε χωρα θα εφτιαχνε ομαδα οπως εγινε με το μαστερ ?
 

DeletedUser11161

βασικα καλο θα ηταν ενας γυρος χαι-πι 4-5 μηνων και στο τελος η χωρα με τους περισσοτερους ποντους να κερδιζε κατι τετοιο δηλαδη...
 

DeletedUser

θα μπορουσε μαλιστα η καθε χωρα να κανει εναν κοσμο επισης hp σαν προκριματικο και με κριτηριο οντα ποντους σταρτ απ κλπ να βγει η ομαδα.
 

DeletedUser

δεν λεω αυτο μπειμπι χλαρα και εγω νομιζω οτι θα ηταν καλυτερα να εχει μια ομαδα η καθε χωρα αλλα νταξ οπως το εθεσε αρχικα το παιδι ...
τελωσπαντων λογικα θα απαντησει και καποιος αντμιν
 

DeletedUser

το masters γιατι υπαρχει ξερετε? βεβαια θα μου πεις τι ειναι το masters:grrr::grrr:

και τι θα κανεις εδω θα βγαλεις μια ανακοινωση στα αγγλικα σε ελληνικο φορουμ για να καλεσεις οποιον γουσταρει να μπει στο κοσμο σου και θα βγαινει το παρδαλο κατσικι μετα να γραφει στη γλωσσα του στο ελληνικο φορουμ?

μεσα στον κοσμο τι θα κανεις θα στελνεις μυνηματακι τυπου γεια σου φιλε ελληνας?:rolf:

θες international κοσμο πας στο .net θες να οργανωσεις τετοιους γυρους αντε στο masters γραωε την ιδεα σου να φας την κοκκινη να τελειωνει το θεμα(στο masters υπαρχουν καποιοι τετοιοι γυροι αλλα αποδειχτηκαν αποτυχια)

και σιγουρα ποτε δεν θα μπορουσε να μπει οποιος θελει αρκετα σκουπιδια δεν υπαρχουν ηδη δεν ειναι αναγκη να μαζευτουν και αλλα να γινουμε χωματεροι:rolf:
 

DeletedUser6091

[mad]απαγορεύεται από τους κανόνες να δημιουργήσεις μια φυλή με όνομα χώρας, έθνους και λοιπά.

κλειδώνει.

[/mad]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή