K19

  • Δημιουργός θέματος Black-Arrow4
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Εμενα δεν με αφηνει να κλεισω το μηνυμα καλωςσοριζματος ....
 

DeletedUser6091

DeletedUser28045

ελεος

[mad]γιατί έχεις τον παλιό οδηγό. Αυτό δεν αλλάζει και σε αυτό αν γίνει χρήση αλλου λογαριασμού θα τιμωρηθείς κανονικά για διπλό.

[/mad]



και τι να κανω τωρα εγω να παιξω χωρις βοηθειες ... ?
 

DeletedUser26439

ααα! έχεις και άλλο accaount!:grrr:
έλεος μαζί σας...μιλάς με τον mad και του λες έχω διπλό acc μπάναρε με!
 

DeletedUser

ααα! έχεις και άλλο accaount!:grrr:
έλεος μαζί σας...μιλάς με τον mad και του λες έχω διπλό acc μπάναρε με!

ναι παίζει και ο αδερφός μου βλέπεις με το account του όλα είναι κανονικά αλλα με το δικό μου όχι
 

DeletedUser

Άλλα βλέπω εγώ!:doh:

ναι με άλλο λογαριασμό ο kokos531 ήταν ο άλλος λογιαριασμός ο δικός του αδερφού μου. ο killer45 είναι ο δικός μου και με αυτό δοκίμαζα να μπω στον κόσμο απλός στο forum ήμουνα logged in ως kokos531 δικό mou λάθος συγγνώμη
 

DeletedUser

το ιδιο κ εγω, προσπαθω εδω και σχεδον 1 ωρα να κλεισω το "Kαλώς όρισες στις Φυλετικές Μάχες!" αλλα δεν ....
Δοκίμασα με:

Firefox
Crome
Opera
Internet Explorer
 

DeletedUser

γιατί δεν κλειδώνει ο κόσμος μέχρι να βρεθεί λύση???κάποιοι θα εχουν "10" χωρια κ οι υπόλοιποι θα παλεύουν να κλείσουν τα παράθυρα........... :hmmm:
 

DeletedUser18128

ρε μαγκεσ δεν μπορουμε να σας πουμε τα ονοματα μας τα βλεπετε...δεν μπορειτε να τον απενεργοπιισετε προσορινα?? μενουμε πισω....
 

DeletedUser

δηλαδη για 10 ατομα που μεινανε πισω πρεπει να κλειση ο κοσμος τα υπολοιπα που παιζουν κανονικα δηλαδη τι φταινε?
 

DeletedUser

Σιγα ρε προ τον χρονο που χανετε χαλαωστε λιγο....φεεετααα και εγω στο περιμενε ειμαι αλλα δε εφαγα τον κοσμο...bug ειναι θα περασει....η υπομονη ειναι μεγαλη αρετη να το θυμαστε !!!:)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9350

Μια επανεκκινηση θα τα διορθωσει ολα(θα μπει και ο οδηγος)
 
Κορυφή