απλα πραγματα!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser23166
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser23166

Σε αντιθεση με αλλους παιχτες που ζιτουν να κανεται τα απιστεφτα οπος θαλασσες,πλοια,βουνα κλπ εγω εχω μια ιδεα πολυ απλη και κατανοητη το μονο που θελω ειναι να μπορουν ολοι οι παιχτες να φιαξουν οπος θελουν τα χωρια τους με την σειρα διλαδη να σιρουν με το ποντικη τους την σειρα που θελουν να εχουν τα χωρια τους πιο θελουν να εχουν προτο και πιο τελευτεο στην επισκοπηση,προφιλ και να μην χριαζετε να τα ονομαζουν και να τα ταξηνομουν με αλφαβητικη σειρα η με νουμερα κλπ 001,002...
δεν ζιτω τιποτα παραλογο που να αλαξη την ουσια του παιχνηδιου απλα ζιτω να το κανεται λιγακι πιο ευκολο οσο αφορα τα χωρια.
ευχαριστω για το χρονω που διαθεσαται για να διαβασεται ολο αυτο το κατεβατο και ξερω πος μπορειτε να κανετε οτι θελεται αρκη να το θελεται.........
και μην κληδοσεται το θεμα κατευθηαν μετα την απαντηση γιατι αυτο κανετε σχεδον παντα θελω να δω και της αντιδρασοις των απλων παιχτων χορεις καμια εξουσια στο παιχνηδι....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21340

Δν εχω προβλημα με αυτο που γραφεις. Αλλα λιγο ορθογραφια ρε φιλε. Παραειναι :grrr: αυτο...

:hmmm:
 

DeletedUser23166

το εγραψα στο φορουμ ιδεες και οχι σε φορουμ με θεμα εκθεση οκ...?
αφηστε την ορθογραφια και της φτηνες δικοεολογιες που μου λετε ολοι και κιταχτε το περιεχομενο του κυμενου μου!
 

DeletedUser6091

[mad]Θα σε παρακαλέσω να διορθώσεις το ύφος σου. Όταν καταλάβεις πως απευθύνεσαι σε άλλους παίκτες που δεν σου χρωστάνε τίποτα θα πάρεις και απάντηση από εκείνους. Την επόμενη απλά θα κλειδώσω το θέμα σου χωρίς καμια απάντηση.

[/mad]
 

DeletedUser26629

φιλε δεν ειναι καθολου αυτο το νοημα του παιχνιδιου... :p αν θες υπαρχουν site που μπορεις να ντυσεις διαφορα ατομα...
τωρα αν θες χωρια...τι να σ πω? δν ξερω.. :p
 

DeletedUser23166

δεν εχω τιποτα να πω οκ..... απορω καν γιατι υπαρχη το θεμα ιδεες....
:grrr::axe::grrr2::mad:
 

DeletedUser6091

δεν εχω τιποτα να πω οκ..... απορω καν γιατι υπαρχη το θεμα ιδεες....
:grrr::axe::grrr2::mad:

[mad]το μονο σίγουρο είναι πως δεν υπάρχει για να δίνεις εσύ εντολές και να απαιτείς απαντήσεις οποτε εσύ το θέλεις από τους χρηστες.

Κλειδώνει.

[/mad]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή