Τι γίνεται?

  • Δημιουργός θέματος I Love IneCk.
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

[SPOIL]
Κώδικας:
javascript:coords='ΧΧΧ|ΧΧΧ ';var%20doc=document;if(window.frames.length>0)doc=window.main.document;url=document.URL;if(url.indexOf('screen=market')==-1)alert('This%20script%20needs%20to%20be%20run%20from%20the%20Send%20Resource%20page');coords=coords.split("%20");index=Math.round(Math.random()*(coords.length-1));coords=coords[index];coords=coords.split("|");doc.forms[0].x.value=coords[0];doc.forms[0].y.value=coords[1];insertUnit(doc.forms[0].wood,%20ΧΧΧΧΧ);insertUnit(doc.forms[0].stone,%20ΧΧΧΧΧ);insertUnit(doc.forms[0].iron,%20ΧΧΧΧΧ);end();
[/SPOIL]

Βάζω αυτο το σκριπτ για να ισοροπιθουν οι ποροι αλλα καθε φορα που το παταω μου λεει <<Ο server είναι προσωρινά μη διαθέσιμος
Οι Φυλετικές Μάχες δεν είναι διαθέσιμες προσωρινά λόγο προβλήματος στον server. Παρακαλούμε προσπάθησε ξανά σε μερικά λεπτά.

Παρακαλούμε μην ξεκινήσεις μια αίτηση υποστήριξης. Ξέρουμε ότι υπάρχει πρόβλημα και προσπαθούμε να το λύσουμε το συντομότερο δυνατό.>> !
Εχει οντως προβλημα ο σερβερ η μηπως το σκριπτ δεν λειτουργει?
 

DeletedUser

το σκριπτ δεν λειτουργει και..αν δεν κανω λαθος εχει απαγορευθει το συγκεκριμενο λογω της υπαρξης του διαχειριστη λογαριασμου
 

DeletedUser

το σκριπτ δεν λειτουργει και..αν δεν κανω λαθος εχει απαγορευθει το συγκεκριμενο λογω της υπαρξης του διαχειριστη λογαριασμου

Aπαγορευεται μονο οταν εχεις 20+ χωρια οπου υπαρχει και η δυνατοτητα ενεργοποιησης του διαχειριστη
 

DeletedUser27841

Aπαγορευεται μονο οταν εχεις 20+ χωρια οπου υπαρχει και η δυνατοτητα ενεργοποιησης του διαχειριστη


μετα απο 5 χωρια δεν ενεργοποιειται ο διαχειριστης;;εγω παντως που χρησιμοποιω πρεμιουμ στον κ5 μετα απο 5 χωρια και πρεμιουμ ενεργοποιειται ο διαχειριστης
 

DeletedUser24864

μετα απο 5 χωρια δεν ενεργοποιειται ο διαχειριστης;;εγω παντως που χρησιμοποιω πρεμιουμ στον κ5 μετα απο 5 χωρια και πρεμιουμ ενεργοποιειται ο διαχειριστης

ναι εκανε ενα λαθος μην των φας τεσπα...μην σπαμμαρεται..

επιτρεπεται νομιζω και εγω αλλα πριν τα 5 χωρια... για τον λογο που ειπαμε απο πανω!
 

DeletedUser4641

[yio]Όλα τα νόμιμα Script για μεταφορές και εξισορρόπηση πόρων υπάρχουν στον παρακάτω σύνδεσμο:

http://forum.fyletikesmaxes.gr/showpost.php?p=346394&postcount=2

Δεν υπάρχει κάποιος περιορισμός στη χρήση τους, οπότε μπορεί ο κάθε παίκτης να τα χρησιμοποιήσει. [/yio]
 

DeletedUser

επειδη δεν ειμαι και πολυ προ,πως χρησιμοποιουνται?:p
σοβαρα ρωταω..
 

DeletedUser

επειδη δεν ειμαι και πολυ προ,πως χρησιμοποιουνται?:p
σοβαρα ρωταω..

Εσύ σε άλλο ποστ έλεγες ότι είσαι ο προ :rolf:

Άμα ψάξεις καλά θα το βρεις :grrr:


[mars]10 πόντοι για spam

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Ρυθμίσεις--->Επεξεργασία μπάρας συντομεύσεων--->Προσθήκη νέο συνδέσμου. Μετά το "τρέχεις" από το κατάλληλο μέρος.
 

DeletedUser

Εσύ σε άλλο ποστ έλεγες ότι είσαι ο προ

Άμα ψάξεις καλά θα το βρεις
προ ειμαι ρε, απλα με καποιες ατελειες :p

Ρυθμίσεις--->Επεξεργασία μπάρας συντομεύσεων--->Προσθήκη νέο συνδέσμου. Μετά το "τρέχεις" από το κατάλληλο μέρος.
ευχαριστω..
 

DeletedUser

Ελα ρε προοοοοοοοοο :rolf: :rolf:

Δεν πειραζει ρε, κανεις δεν γεννηθηκε τελειος... Θα τις διορθωσεις και αυτες :rolf:



[mars]10 πόντοι για spam

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ε κ να μην τις διορθωσω παντα προ θα ειμαι..
ισως καποτε να με φτασετε ρε μην φοβασαι..:p :doh:



[mars] Προειδοποίηση για spam

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ε κ να μην τις διορθωσω παντα προ θα ειμαι..
ισως καποτε να με φτασετε ρε μην φοβασαι..:p :doh:

Πιο προ πεθαίνεις που λέμε! :rolf:

ρε Geo τι λέει το παλικάρι? :rolf:



[mars]Έχει δοθεί ήδη ποινή.

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή